Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
20. sep 2010

no mi prideme ked budeme zdravý ale už nemame teplotku tak hádam vo štvrtok budeme fit
baby píšte ktore možete

jarabicka
20. sep 2010

...Janette, netráp sa prosím ťa nad nimi, podľa mňa ti zato nestoja, keď sa takto správajú, keby boli čo i len trolinku normálni, tak sa snažia držať s Vami pokope celá rodina a nie ešte vlastného syna nahovárať proti Tebe, to nie je normálne...tak ako píše Janka, buď rada, že máš takého manžela ako máš a že nie je takí ako oni 😠 ...horšie by bolo, ak by si ani v ňom nemala oporu...tak sa teš z toho, že Ti pekne funguje rodinka, že čoskoro sa Vám rozrastie a vyprdni sa na nich, ich to časom začne štvať, ak majú čo i len trochu citu v sebe 😉

...my ak budeme OK, tak štvrtok sa pridáme 😉..čo vy ostatné???...

ostrovcacka
20. sep 2010

@natsa
@jarabicka , Zanetka rozmyslajte aj kde by sme mohli ist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj ja budem 😎

jarabicka
20. sep 2010

...Jani, ja to tu nepoznám, takže rozmýšľajte za mňa🙂...

michaela2410
20. sep 2010

a kedy a kde chystate stretko?

ostrovcacka
20. sep 2010

@michaela2410 no predbezne na stvrtok ked sa spiace deti vyspia a najedia no co myslite tak asi o stvrtej?

jarabicka
20. sep 2010

...nejaké aktuálne foto z Kubenka🙂...

natsa
20. sep 2010

vo štvrtok na ako vždy pri fomtáne a potom ak chcete tak aj v parku je nova kaviaren

jarabicka
20. sep 2010
moncika15
20. sep 2010

@natsa to sklenne? to co bolo rozostavane est ked som na strednu xodila? uz dostavali 😕 😅

jarabicka
20. sep 2010

...tak teda platííí, kto môže, tak vo štvrtok o štvrtej-16.00 pri fontáne 😉

ostrovcacka
20. sep 2010

@natsa to ihrisko pre deti je tam super ale ta kaviaren je od neho trocha od ruky neviem ci by sme tam nechali deti same hrat a my popijali kavu, este pre istotu nieco hladajte

ostrovcacka
20. sep 2010

@jarabicka co to tam vidim za nove fráje pri Kubenkovi fuj fuj fuj 😠 😀

jarabicka
20. sep 2010

...Jani nemaj obavy, všetko som mala pod dozorom 😀 , baby sú ďaleko na východe, tak nemusíte mať s Vanesku starosti, že Kubenko je neverný 😉 Boh ho chráň 😀 😀 😀

jarabicka
20. sep 2010

...baby už asi spia, keď tu už nikoho, ja že ešte padnú návrhy na stretko a zatiaľ nič...

mariro
21. sep 2010

baby no ja by som aj prisla a rada vas spoznala 🙂 ,ale akurat vo stvrtok mam objednane dve baby na pedikuru a teda to nestihnem.Ale urcite druhy krat pridem na zoznamku 🙂 .

lulu723
21. sep 2010

Ahojte tak ja mam doma maroda asi. 😒 teraz isile moj z Erikou k doktorovi,lebo mala teplotu a soplik a stale je uplakana len by sa mojkala.je to asi len prechladnutie,ktore za par dni prejde no uvidime teda. 😒

mariro
21. sep 2010

@lulu723 -teraz je toho vela akosi takychto prechladnuti,aj tu u nas je kazdy druhy nasopleny a ukaslany.Volaco je asi v lufte 🙂 .Deticky maju zase kasliky a trubicu chytenu.Dve kamosky s malymi detmi veru tiez bojuju.Ale s liekmi to pojde ,neboj 🙂 .

kaktusik007
21. sep 2010

ja by som tiez asi prisla, len nejako neviem, ako budeme na tom zdravotne, dnes ideme na kontrolu co sme horuckovali.... je to lepsie, horucky nemame, ale je taky divny.... tak uvidime ako vo stvrtok 😉

janette4
21. sep 2010

ahojte.Babuľky,hrozne moc vám ďakujem za podporu,veľmi mi to pomáha,lebo už si pomaly začínam myslieť,že som nejaká vadná,keď nedokážem vychádzať z nikým z ich rodiny. 😝 Najviac ma sklamala švagriná,čo je Maťkovi krstná,o tej druhej viem už dávno,že je p..a,ale o tejto som si myslela,že sa s nami baví,lebo nás má rada,ale včera sa vyfarbila a povedala mi také veci...vykričali sme si hrozné veci a najhoršie je,že všetky tri sme to mysleli vážne,nezobrala by som späť ani slovo. 😒 Ale som rada,že máme Matúška a že aspoň ten nám robí radosť.a po včerajšku som sa rozhodla,že ak budeme mať chlapca,dám mu meno po mužovi,aj keď nepôjde k pôrodu.aspoň takto sa mu odvďačím za lásku a podporu,ktorú v ňom mám.

My vo štvrtok prídeme určite,dúfam,že neochorieme,má byť celý týždeň pekné počasie,tak sa teším.tá kaviareň je tam síce fajn,ale je dosť od ruky od ihriska a je v chládku,na terase je riadna zima.Baby a keby sme išli znovu do Cinemy?ak bude pekne,ten piesok nebude taký studený.

@kaktusik007 len prídite aj vy,nech ťa aj ja spoznám.

@jarabicka Evi,Kubenko je už aký veľký.na poslednom stretku sa tam tmolil po štyroch a teraz už chodí o 106. 🙂

@lulu723 Matúškovi prajeme všetko najlepšie k dnešným meninkám,hlavne veľa zdravíčka a lásky. 🙂 A Eričke skoré uzdravenie.

mariro
21. sep 2010

@lulu723 - jeeej ozaj Matusko ma meninky...vsetko najlepsieeeee 😉

mariro
21. sep 2010

@janette4 - henatke spory nevedu nikam, a ti ludia ktorym si ty chcela dat svoje sympatie a lasku si to jednoducho podla tvojho opisu ani nezasluzia.Vaz si svoju rodinku - svojho manzela, ktory stal pri tebe a synacika a v brusku dalsie babetko.Su to zrejme hasterivi ludia , ktori nepochopia o co ti vlastne ide a asi nepotrebuju mat rodinne vztahy.A z takymi by som veru nestracala cas.Ked budu chciet ,neboj sa oni zaklopu na dvere a potom bude na Vas ,ci im tie dvere otvorite.
Zbytocne sa budes trapit nad nimi...presraty cas ako sa vravi... 😉 ....veneuj svoj cas a energiu tym co si ju zasluzia, a neopovaz sa uz revat a rozmyslat nad nimi.Oni si predsa uz vybrali.
Ber to tak , ze tato kauza je vybavena a uzavreta a s usmevom vyktoc do dalsieho dna, ved ta caka vela pekneho . 😀 😀 😉

lulu723
21. sep 2010

@janette4 aj tvojmu Matúškovi zelame vela zdravicka,stastia a lasky cmukyyy 😵
@mariro no vies len nasa tie lieky neprehltne a ked ano tak to hned vyvrati.jedine co zabera je od teploty panadol cipok inac nic nechce ani kvapky do nosa a ani na hrdlo. 😒 teraz isla spat a aj maly spinka tak idem aj ja,lebo dnes bude dlhy den 😒

jarabicka
21. sep 2010

...aj my prajeme Matúškom veľa-veľa zdravíčka a lásky od rodičov 🙂 ...
...tak teda my sme prišli z krčného, dostali sme antibiotiká lebo ešte máme biele povlaky na hrdielku, máme trošku chytené aj ušká, tak sme dostali kvapky do ušiek, tak zase budeme bojovať s liekmi ☹ ...o 3 dni sa máme prísť ukázať, zobrala nám aj výter z hrdielka, tak o týžden budú výsledky...tak mi na to stretko podľa všetkého neprídeme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mariro
21. sep 2010

@lulu723 - ked boli chalani mali tak aj obycajna voda pri kupeli, ktoru som im pekne frkla do nosa postacila a sopliska sa len tak rynuli.A ked nechce lieky tak aspon s tou mentolovou mastou ju natri,su rozne Vaporub alebo ine znacky,take pre deticky od 2 rokov.Ja som to veru stale pouzivala,natrela chrbatik, prsicka a popod nos som pretrela a lepsie sa im dychalo a teda aj nadcha lepsie isla.A cajiky samozrejme bylinkove vela pili.Ked ju boli hrdielko tak salviovy caj.

@janette4 - ozaj ved aj tvoj maly je Matusko 🙂 ,tak vsetko najlepsieeeee

moncika15
21. sep 2010

ahojte 🙂

matuskom vela ydravia ,stastia a lasky 🙂

natsa
21. sep 2010

😵 😵 😵 Matuškovy želáme všetko naj nech je zdravučký,štastný a hlavne nech poslušká. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@janette4 ked sa tak zamyslíš nad rodinou polovičiaka oplatí sa kôli nim trápit?velmi pekne gesto že dáš meno po mužovy.
Babule potrebujem pár kodov z.schwarzkopf farby ak máte donesiete mi na stretko?velmi pekne dakujem,no ja rozmýšlam že niečo napečiem,inak ma napadlo že cez zimu by sa dalo robit stretkov materskom centre,bude tam teplučko možeme si tam uvarit aj kavu aj čaj je tam herna a určite nás to vyde lacnejšie ako keby sme si dali niečo v bare.ja by som to tam vybavila ja sa tam s nimi poznám.
Malý protestuje nechce ist poobede spat tak budeme bez toho.

kaktusik007
21. sep 2010

@natsa a to nie je zly napad, take stretko v teplucku 😉

a prajeme vsetko dobre Matuskom 😉 - uz sme doma od lekarky, vysledky v pohode, akurat imunita na nic, prosim pekne Imonoglobulin typu A mame 0,02.... norma je od 0,1, takze je to des 😒 ale nevadi, nejako zvladneme 😉

mirkaff
21. sep 2010

ahojtebaby...........

tak aby som na nikoho nezabudla,,pekne po poriadku.........
Matuskovi ,,cil neviem ci je tu aj dalsi matusko?...ak je tak aj dalsiemu Matuskovi,,PRAJEME VELA ZDRAVICKA,STASTICKA,LASKY A VELA KAMARATOV ......... 🙂

no a vsetkym malym aj velkym marodom skore uzdravenie............
Zanka charekter sa ukazal,ty ludia niesu hodni ani tvojej pozornosti ani slova,na takych sa treba zvysoka,mne tiez pan X s usmevom na tvari a lahkostou vetra v nedelu oznamil ze uz dlhsiu dobu sa stretava s niaku 22 rocnu sliepku,,tak co uz,prebolelo ine,preboli aj toto..ideme dalej,vravim si sak mam krasne deticky,mam pre koho zit.ja som bola v nedelu na pohrebe ondrejovmu dedkovi,,nechcite to zazit,ako sa na mna svokor pozeral,jak keby som bola ta najposlednejsia chudera,ale mam v sebe tolko sebavedomia,ze on cisty chrapun sa postavil k rodine svokry a dokonca prijimal kondolencne ?uprimnu sustrast,a ja hrdinka veru som mu ani ruku nepodala,,oplut ho v tej chvili by bolo malo...my mame pestry den,,moj tato aj brat dnes nastupili do nemocnice,otec na operaciu s prstami co ma gangrenu a bratovi lieky co mu udrzovali ladvinu tak mu zozrali klb tak ten ide na vymenu klbu,, no a aby toho nebolo dost tak martinka anjelicek moj prisla dnes zo skoly v prezuvkach lebo jej niekto ukradol jednu botasku,,tak som volala do skoly ze zajtra som tam jak na koni...len ma ser..e ze ak sa ta druha botaska nenajde kto mi preplati 57 eciek .......

inak deturence su zdrave,maly uplne,martinka nadalej svoje diagnozy,a ak by sme mohli tak by sme dosli na stretko aj my,ani si neviete predstavit ako to cloveku dobre padne ked sa ma s kym o svojich radostiach a starostiach porozpravat..... 🙂

tak Vam prajem pekny den,,a hned aj dobru nocku lebo ja mam nocnu..
inak Ludka ten chalanisko ,,vies ktory,no strasne divny...keby si dosla na stretko sak bych ti povypravala.........normalka si hovorim ze vsetci normalni chalani su zadany...

lulu723
21. sep 2010

Ahojte baby ja len tak narychlo sem pisem,ze ta moja kamoska Zuzka teraz rodi tak sa tesim jak blazen,lebo maly je narodeny na jej narodky a zase jej maly sa narodi na Matuskove meniny 😀 potom vas docitam kupem malu 😉