Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
29. sep 2010

@janette4 aha no vidíš ja som si myslela že to je vnutorný tak potom nemá chybu

jarabicka
29. sep 2010

Ahojte žienky, tak ako trávite dnešný deň???...my sme boli doobeda vonku, prevetrať sa trošičku, robila som palacinky, trocha som žehlila a ideme gratulovať Miške 😉 tak si trošička s Kubkom odskočíme lebo tatino je v práci a dojde až večer, zase ☹
...ozaj nemáte nejakú inšpiráciu na tortu vhodnú k 60-tke???...budem si dávať piecť a neviem akú vybrať....poradte mi, ak ste nejakú niekde peknu videli 😉 ..ma to byť pre ženu-moju maminu 😉

moncika15
29. sep 2010

ahojte 🙂
prave sme dosli z TN boli sme sa dohodnut s fotografom na foteni. ukazal nam zabery jeho tehotnej zeny a fakt super az na to ze ona fotila akty a ja som sa ozvala ze take foto sa mi paci len ja by som xcela viac oblecenia 😅 😀 😀 😀 😀 tak sa na mne smiali aj s muzom az mi trapne bolo 😝
dohodli sme sa na buduci urorok poobede mam si doniest nejake rekvizity a sexi oblecenie len neviem kde ho vezmem ked zo vsetkeho som vyrastla a jedine moje sexi oblecenie su tehu rifle a dlhy rolak 😅 😀

moncika15
29. sep 2010

boli sme v laugu a peeeekna buracka rovno pred nami na parkovisku. baba nedala prednost bavoraku a bavoracik pekne skoncil upne dokrkvana predna naprava 😒 taky mlady xalan tam stepoval okolo auta a nebolo mu vsetko jedno.keby do neho nenaparila baba tak tomu vodicovi napravy fasadu 😨

janette4
29. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 ma pobavili tie firle a rolák.je mi to povedomé 😀
Inak umelecké akty sa aj mne páčia,ale neviem,či by som si ich dala spraviť,vyzliecť sa pred cudzím chlapom...

janette4
29. sep 2010

@moncika15 aj si si niečo kúpila?

my sme boli poobede vonku,vydržala som len nejaké 2hodiny,lebo bolo hrozne zima,ešte aj pršať začalo,Maťo musel byť celú dobu v kočíku a to sa mu moc nepáčilo.ale chcela som si ísť odtrhnúť chmeľ do ikebany,kým úplne neuschne.

moncika15
29. sep 2010

@janette4 ved to ze ja tiez na to nie som 😝 aj ked tam bude moj muz a jeho zena asi sa na to nedam 😅 maximalne tak ze mi rpsie zakryje muz ale bo take nieco kde nebude nic vidno 😝

kupila som malemu deku, zimnu ciapocku a vysivane rifle s mickey mousom 😵 neskor vlozim foto do albumu

tiez som xcela spravit nejaku jesennu dekoraciu aleveru sa mi nexce ist niekam do prirody na sipky,konariky, sisky 😒 toto tehu som uz doprexadzkovala, vsetko ma boli, hlavne panva a lonova kost ☹

zajtra mam poradnu dufam ze mi bude robit sono a oznami mi ze je maly dolu hlaou ☹

janette4
29. sep 2010

a pár foto nášho zbojníka:

jarabicka
29. sep 2010

...Zanka, kráááásny zbojníííík 🙂 😉 🙂 na tatina podobný, že???🙂

ostrovcacka
29. sep 2010

@janette4 krasne fotecky maly je fesak ako jeho tatino 😀 , vy mate morca? ja stale nemôzem zohnat? ste s nim spokojny, potrebovala si Zanka nieco odomna? Ludka mi hovorila ze si chcela cislo

epelino
29. sep 2010

Ahojte kočky, v nedeľu sa sťahujem do NM, tak keby chcela niektora tehulka niekedy pokecať, budem rada 🙂 inak ja som v 25tt.pekný večer.

jarabicka
29. sep 2010

Epelino, si tu vítana, takže na najbližšom stretku ťa čakáme 😉 ...a môžu s Tebou pokecať aj netehuľky???? 😀 😀 😀 či my netehuľky sme diskriminované? 😀 😀 😀 😀

michaela2410
29. sep 2010

@janette4 krasni ste 🙂

michaela2410
29. sep 2010

inak, ahojte, ani vas necitam, popisete tu toho vela a nestiham, ako stretko? kde ste nakoniec boli? u nas mame dost zhon...v utorok sme boli v bleve, lukasko si znova vytrpel vrtanie zuba a blombovanie...inak, tomas sa uz uci A pisat, ale mam z neho celkom radost, hoci uz som mala staznosti, ze stale sa mu huba nezavrie a uz mal aj vyhrazku od druzinarky, ze pojde do riaditelne ☹ nuz, co uz...

natsa
29. sep 2010

Ahojte tak vítam aj ja
@epelino ja som tiež netehulka dufam že nie dlho.a odkial sa stahuješ teda ak to nieje tajné.pre začiatok nám napíš niečo o sebe aby sme ta lepšie poznaly a to sa potom dobre kecá

@janette4 no veru celý tata ale ozaj su velmi pekné ta spoločná nema chybu.ja chcem tiež dat maleho odfotit ked bude mat 2 ale tuto v maste a chcem tiež spoločnu.
@moncika15 no ty máš ale blaznivé napady ale pamiatka to može byt krásna,no mna by na to nikdo nenahovoril.ja som sa hanbila aj v tedy ked som sa fotila z Dankom v Senci a to som bola v podprde a to tam bola fotografka a polovičiak samozrejme že bolo vidiet len hole plecia ale ten pocit stát pred objektívom napoli holá bolo trochu na mna moc.

moncika15
29. sep 2010

@natsa 😀 ved ja tiez nebudem fotit tie akty, preboha 😅 to by ma museli opit 😝 ja len take decentne foto s odhalenym bruskom 😉

michaela2410
29. sep 2010

fiha, rozoberate fotenie?
ja chcem ist dat nafotit chalanov a dat urobit z toho kalendar, ocino bude mat sesdesiatku tak by sme mali pekny darcek, kamoska ma atelier v banovciach, tak by som isla k nej, neviem sice v akych sumach ide take fotenie, ale co uz, viem, ze ten kalendar vyjde na nejakych 15€ a fotenie asi 20€, neviem ako inde...mate nejake info?

dadulka21
29. sep 2010

Ahojte babulky môžem sa k Vám pridať, som z Kočoviec a rada by som si s Vami pár riadkov popísala, na úvod mám 23 rokov a dve deti Adamka, ten bude mať o mesiac 2 rôčky a Adrianku tá má bude mať 5 mesiacov :.)

Dúfam, že si budeme rozumieť :o)

moncika15
29. sep 2010

@dadulka21 a zabudla si napisat ze katusik je tvoja suseda a ja spoluziacka zo ZS 😉 😀

michaela2410
29. sep 2010

@dadulka21 ahoj, vitam ta, sice sem teraz chodim menej, ked robim, ale aj tak ta vitam 😀 a aj teba @epelino

moncika15
29. sep 2010

@michaela2410 nas priblizne hodina fotenia vyjde 50E spolu s fotom,retusom a CD

dadulka21
29. sep 2010

@moncika15 Nechodili sme spolu na základnú školu 🙂

michaela2410
29. sep 2010

@moncika15 aha, tak ona ma sadzbu 20 euro za 15 fotiek spolu so vsetkym, co si pisala aj ty, ona to ma podla poctu a podla toho ci len deti, alebo cela rodina, potom ma tiez tusim 60€ pri viac fotkach, alebo pri celej rodine

moncika15
29. sep 2010

@dadulka21 kto s kym? 😕

dadulka21
29. sep 2010

@moncika15 s katušíkom 🙂

natsa
29. sep 2010

@moncika15 no šak preboha tak som to nemyslela no ja by som sa hanbila aj cudziemu ukazat brucho ale berte ma z rezervu ja sa hanbím aj u svojej doktorky ked jej mám ukázat jazyk 😀 😀 😀

moncika15
29. sep 2010

@dadulka21 hovorim ze katusik je suseda a ja spoluziacka 😀

@natsa 😀 j by som sa tiez nevalala polonaha pred cudzim xlapom. este s takym striovym zadkom 😔

dnesny nakup https://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/al...

michaela2410
29. sep 2010

@natsa 😀 😀 😀 ma to zabavilo...

no idem do sprchy a potom sa mozno este stavim, zatial papa

dadulka21
29. sep 2010

@moncika15 zle som pochopila, no idem ja ešte žehliť :(

Dobrú nocku všetkým prajem, papa

mariro
30. sep 2010

@dadulka21 @epelino - tak vitajte baby,ja som tiez netehulka ale hadam dlho nebudem 😉
Bude sa vam tu urcite pacit,lebo su tu super kocky ,skratka dobra parta su.Ja som tu tiez kratko,ale citala som ich dlho a potom som sa odvazila aj ja. 😀 😀 😀