Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
19. okt 2010

@natsa ahoj Ivetka som rada,ze ta tu zase vidim 😉 u nas nic nove maly stale drichme sem tam si poplace a Erca ma nejake nove slova a uz konecne ich spaja aj do viet 😉

ivet78
19. okt 2010

Ahojte kočeny, teda prečítať toto všetko dalo trocha roboty a hlavne sa v tom všetkom vyznať
@kaktusik007 zdielam tvoj názor, nie mne sa to síce stalo ale sestre , mala niečo obdobné... všetko ok a zrazu dieťaťku prestalo biť srdiečko, len tak tak malého zachránili. Celé tehu bola v pohode a až ked sa zrýchlili kontrakcie..
@bubulka722 myslím, že si to písala ty, o oxitocíne- ja som ho mala tak strašne málo, že sme kvapkali až 2 infuzky, ináč by sa mi porod vôbec nerozbehol, bohužial ani pri jednej. a ak si niekto myslí že čím viac detí,tým sa rýchlejšie porodia a kontrakcie a aj samotný porod ju rýchlejší...tak by som to netvrdila...auž vôbec by som si nezobrala na svedomie život vlastného dieťatka a nerodila by som doma. Mne bolo v nemocnici dobre, všetci ma v podstate obskakovali, či to boli doktori, alebo sestričky, a veru poviem vám nebyť nemocnice tak po porode vykrvácam, lebo teraz pri Peťke som stratila strašne veľa krvi a dávali mi niečo na zastavenie krvácania, a potom všetci chodili na mna nakúkať aká som biela.
Takže môj názor na nemocnicu - sú tam lekári a sestričky, a sú tam pre nás pacientky. Ja som bola fakt spokojná a nikdy by som sa ani nepohrávala s myšlienkou že by som mala rodiť doma.

mariro
19. okt 2010

@bubulka722 -heeej klidecek 😉 ,sak si za alternativny porod a si zastancom domacich porodov,tak si to napisala predsa.Tak si to prezentovala .Ja zas teda nie 😉 .Nepisala si ze chces rodit doma, to som pochopila.
Nemyslim si ze @kaktusik007 mala arogantne vystupovanie....tiez len napisala svoj nazor,a take veci sa mozu stat co tam opisala,preto by som sa i ja bala rodit doma a ani ten alternativny nie je podla mojho gusta.
Tak ako ona tak aj ty pises svoj nazor. No to sa tesim na stvrtok co mi k tomuto povypravas 😉.
@kaktusik007 ma svojske vystupovanie ale v tomto mam ten isty nazor na alternativny ci domaci porod....nie na teba ako osobu 😀

A napis cosik vesele, hod sem radsej fotky toho kocika co si kupila 😉.

ivet78
19. okt 2010

ešte by som dala taký dodatok, ja na všetky moje porody spomýnam veľmi rada. Aj ked druhý som mala veľmi zložitý, Timka sa rodila KP koncom panvovým, ale prišiel za mnou lekár a povedal že mám dve možnosti, cisarák alebo kludne aj normálne porodiť, tak som zvolila normálny porod, a v tedy som dostala tolko injekcií že som bola ako sito dierková, a ani ma nenapadlo sa opýtať čo mi to pichajú, oni určite vedeli prečo to robia a načo je to dobre tolko injekcií, ešte by si to náhodou rozmysleli a nepichli ma a ja by som potom sa zbytočne trápila pri pôrode, tak som sa ani nepýtala, až ked bolo po všetkom , som dostala odvahu sa spýtať a odpoved som tak trocha poznala, aby mi ulahcili porod a kontrakcie a necítila takú strašnú bolesť, ked malej vyťahovali nožičky a potom ked držali hlavičku a museli bradu otáčať tak aby nezavadzala pri pôrode....

bubulka722
19. okt 2010

@mariro Fotky už sú tam.
Majte sa!!!

mariro
19. okt 2010

@bubulka722 -no paradny je ten kocik a ta izbickaaaa....fakt pekne 😉 ,tie bordury sa mi pacia 😉

mariro
19. okt 2010

@bubulka722 - a ta cestovna postielka sa mi paci, to mas novu ci cez net....presne hentaka farba sa mi paci

rikarr
19. okt 2010

@bubulka722 kočik je krasny potom napišeš ako sa s nim šoferuje 😎

aj ja rada spominam na porody oboch deti aj ked im museli pomocť lebo mne pri oboch odtiekla voda ale kontrakcie nikde a pri oboch čakali 10 hodin a monitorovali nas a až potom dali infuzku a infuzka tiekla 15min a už aj som tlačila 😀

janette4
19. okt 2010

čafte.my sme boli u kamarátky na návšteve,krpec sa poriadne pohral,ale ku koncu už si liezli na nervy,už si robili len zle,ohučaná som jak pilináky a unavená ani nehovorím.dala som si aj trochu vínka,tak snáď bude mimčo spať a nebude divočiť.

baby,tak kedy bude to stretko?zajtra,či až vo štvrtok?Aby som sa vedela zariadiť.

@bubulka722 kočík je veľmi pekný,teraz letí táto farba.ale najviac sa mi páči malinkej izbička,krásna rozprávková. 😉

lienka55
19. okt 2010

@bubulka722 izbicka je nadherna,nabytok tiez,a kocik je modry???lebo to tam trosku skresluje??

ostrovcacka
19. okt 2010

Tak sa môzeme dohodnut na stretku vo stvrtok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ivetka mohla by si to vybavit tak asi na stvrtu? aby mohla prist aj Zanka

michaela2410
19. okt 2010

ja sem len tak vstupim, niektore viete uz z facebooku....som novopecena teta!!!!a ani si neviete predstavit, ako sa z toho tesim... 😀 😀

natsa
19. okt 2010

Ahojte tak zajtra dajte vediet či pridete a kolko nás bude a ja to potom zariadim

dada78
19. okt 2010

@michaela2410 gratulujem 😉 😉 😉 ja sa teším na bráškové na jar sa má narodiť 🙂

ostrovcacka
19. okt 2010

No Ivetka tak dufam ze sa nic nestane ale ja a Evka snad prideme! Kto este????????????

ostrovcacka
19. okt 2010

Dievcence dakujem za pochvalu ze som sa vam pacila polichotilo mi to, obraz sa velmi pacil teda aspon to tak hovorili,
@bubulka722 môj cisarsky pôrod bol planovany uz vopred pretoze mala bola nozickami dole...,neviem ale nepocula som este o tom ze by po cisarskom niekomu prilozili babatko musis lezat v rovnej polohe a nehybat sa a ani hlavu nesmies zdvihat a ak ano tak ja ti poviem pravdu ani by som to nechcela pretoze mne bolo strasne zle, malinku mi doniesli ukazat uz pekne oblecenu v perinke a len ju dali vedla mojej hlavy tak som jej dala len boztek a poprosila som ich aby ju radsej odniesli ale oni by to aj tak urobili asi sami pretoze mne bolo hrozne, a ozi davali mi spinalku takze som bola pri plnom vedomi.

janette4
20. okt 2010

Dobré ránko "závisláčky".
My na stretko určite prídeme.

@ostrovcacka A Evka už je doma?Myslela som,že sa na východe zdrží.

Moji chlapi pôjde asi von,ja variť a chcem vybehnúť na nejaké šípky do vencov.Včera si jeden známy rozkázal veliký veniec na dvojhrob a rozmýšľam,z akého materiálu ho spraviť.

mariro
20. okt 2010

@janette4 -cav cav...dobre ranko vsetkym 😉
ja by som aj prisla na stretko ale kedze som PN a NM je rizikova oblast pre mna tak asi nepridem,ale rada by som ☹

janette4
20. okt 2010

@mariro škoda.a vychádzky nemáš?

@michaela2410 ,@lulu723 vám sa nebude dať prísť?

mariro
20. okt 2010

@janette4 veru nemam zatial

natsa
20. okt 2010

Ahojte.tak som nám vybavila stretko v MC okolo 16 tej.Može byť?

michaela2410
20. okt 2010

@janette4 ja sem chodim malo, tak som annevedela, ze chystate stretko...uvidm, ale ak nepojdeme do TN kuknut maleho Oliverka, tak by sme prisli...kde? do MC?

janette4
20. okt 2010

@natsa mne vyhovuje 😉 teším sa na vás.

@michaela2410 Miška áno,oproti tým dlhýýým schodom.Už sme ťa dlho nevideli.chlapci sa s krpúšikmi asi moc nezahrajú,ale s tebou aspoň pokecáme 😀

michaela2410
20. okt 2010

@janette4 uvidm, ci nam to vyjde...

ostrovcacka
20. okt 2010

@natsa super tesime sa
@janette4 Evka j e doma oni boli len na otocku jej mama mala narodky a boli aj svokrovci takze sa vratila hned domov chvala bohu nie? ved by som tu umrela

lienka55
20. okt 2010

Ahojte,
tak ja mam uz aj poloviciaka doma,tak mam dve chore deti. 😀 Takze sa musim starat.
@mariro a uz si bola u dr. ,marodujes na tehu???
@janette4 ty si sikulka ,ty nieco pekne vymyslis. 😉

lulu723
20. okt 2010

Ahojte baby 😉
@janette4 Zanka ja nepridem,lebo ja vo stvrtok idem na Turu.aj segra dojde z Mesta a donesie mi pre maleho nejake capacky a topanocky po druhom dietati tak si ich idem obzriet ci sa mi budu pacit.a este som nakazala nech kupi malej nejake podsivane gate.ma ich mala Vaneska su to take jak oteplovaky,ale su tensie a strasne sa mi pacia tak som segre nakazala nech dneska pobeha po meste a nech jej kupi 😉

no vcera ked krpci spali som si radsej isla zehlit,lebo zase by som tu toho mala a vcul idem zase upratovat,lebo Erika je velky bordelar furt cosi vytahuje a idem ju dat aj na wcko,lebo uz dlho necikala tak,aby som to stihla 😝

jarabicka
20. okt 2010

Caves baby, pred chvíľou som vám tu napísala román, že čo a ako bolo na východe, no Kubenko je malý šikuliačik, čosi mi tu stlačil a všetko zmizlo, takže len v skratke 😉
...z východu sme došli v nedeľu večer, bolo super, len krááátko ☹ ...došli sme tam vo štvrtok večer, Kubenko cestu zvládol bravúúúrne, kebyže nám netreba cikať, tak kvôli nemu ani stáť nemusíme 🙂 cesta nám trvala 6 hodín 😉 ...sledoval auta, hral sa s babinou a dedom, proste bol super...v piatok sme boli na Ukrajine na nákupy, ja tam veľmi rada chodím, dajú sa tam nakúpiť super značkové veci tepláky, tričká, ponožky, teplákové a šušťakové súpravy, botasky a kde-čo možné...no na ich sladkosti cukríííky, napolitánky, čokoládky, bonboniery my určite nemáme, je na nich normálna čokoláda, žiaden margarín, no proste sú neopísateľné 😉 ...veď Janka vie, jej stále nosím 😉 ...aj teraz sme si kde-čo doniesli....a je tam taký super obchodík kde si môžte chutnať a najesť sa akýchkoľvek sladkostí, koľko len chcete, až Vám cez uši pôjde 😀 😀 😀 a ešte Vám tam aj nalejú pálené aké chcete, takže ani sa nenazdáte a odchádzate z obchodu ako čočka 😀 😀 😀 😀 😀 ...v sobotu bola tá oslava, takže sme sa postretali s rodinou, pokecali, popili čosi, nahostili sa a bodku za oslavou dal tomu Kubenko, keď do seba rupol za pol štampla vodky 😀 😀 😀 😀 😀 , to sme nemali šancu ani nikto zareagovať, len ja sa otočím a môj Kubenko sa netak zalizuje 😀 😀 😀 , ja v tej chvíli som ani nevedela čo robiť, a vravím mu Kubenko na aspoň to zapí čajom 😀 😀 😀 😀 , no čo už, hoci čo si nevybral, ale dobrú odstátu vodku, mala asi 20 rokov 😉 ....takže tak...v nedeľu sme boli na cintery, bola som dvom kámoškam odniesť darčeky pre ich drobcov, jedná mala teraz chlapčeka a druhá ma takého 8 mesačného a jedná mala 30-tku, ale poviem vám všetk to bolo také narýchlo behali sme jako zduté kozy 😀 😀 😀

...táák nato stretko by sme mali prísť, hoc máme ešte troxa soplíky, dúfam, že sa to nezvrtne k horšiemu.... 😉

mariro
20. okt 2010

@lienka55 zatial nie na tehu ,preventivne som doma na PN,k lekarovi idem az 28.10. ale vzhladom na minulz potrat som ostala doma aspon na chvilu ...uvidime co dalej,co povie lekar

kaktusik007
20. okt 2010

@mariro ujo D? 😀 😀 😀