Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
15. nov 2008

Ahojky. Žanet - budete cvičiť vojtovku, alebo len nejaké iné cviky? To by mohlo zabrať, ak vydržíte. 🙂
A v Arkádii sa nefajčí? Alebo ste sedeli vonku? My sme tam chodili v lete, kým baby sedeli v kočári - jáj to boli časy 😀 😀 😀

sticker
15. nov 2008

Lienka - to je zlaté, že za taký krátky čas ho dokázal takto "rozobrať" 🙂 😉 To aby ste mali rovnakého do zálohy - pre prípad, že sa to už nebude dať pozašívať 😅 😀

lienka55
15. nov 2008

Ahojte,
Jani mam 86r. babku a ona rada zasiva,tak som jej ho doniesla a ona sa urcite vyziiiiiva v tom. 😀

Som sama,maleho som rano zaviezla k mame,mam jedneho majstra,to si predstav Jani ze prisiel aj dnes a to dobrovolne!!! 😀 Uz som si vsetko porobila a cakam na mm kedy pride zo sluzobky.

sticker
15. nov 2008

Mne spali všetky tri deti - Julke to riadne trvalo kým zaspala a vstala klasicky prvá. Chceli sme sa ísť prejsť, no uvidím, kedy sa zobudia ostatní dvaja. Ale Jaju idem asi zobudiť - lebo večer nezaspí 😒
Konečne som objednala Janke šaty na Vianoce a bude ich mať aj na Mikuláša v škôlke. To sa vždy fotia, tak nech má niečo nové na fotke. A sebe som si objednala darček - dlho som ho hľadala a taká som bola "happy" že fakt nič iné nechcem 😅 😀

lienka55
15. nov 2008

Jani a co pekne si si objednala ked mas z toho taku radost? 😅
potom daj fotky zo skolky do fotoalbumu,som zvedava!!! 😉

sticker
15. nov 2008

Boli sme s Jajou v Tescu 😅 Aké to bolo super prejsť sa len s jedným dieťaťom - s tým poslušnejším s väčšou trpezlivosťou 😀 Ale už tam bola riadna kosa 😝
Leni - náušnice v tvare jablka z ktorého je odkusnuté 😅 😀 😀 😀 😀 Ja som ich videla asi pred mesiacom a odvtedy nič. No si vieš predstaviť moju radosť, keď som to dnes objavila 😅 😀

sticker
15. nov 2008

Jééééj, Leni - teraz som našla vaše nové fotečky - no krása 😵 Veľmi pekné! Aj ja chcem takú spoločnú fotku s deťmi 😅 🙂 😉

janette4
15. nov 2008

ahojte. Janka, nefajčí a bola som s kočíkom až pri stole vnútri.Maťo najprv spinkal, ale potom sa zobudil, tak sme sa s ním hrali.Aj som si ho tam nakŕmila aj prebalila, bolo tam fajn teplúčko.Bola som tam aj minulý rok, a vtedy tam bola strašná zima.Asi sa poučili.Myslím,že sa to volá tak, hneď vedľa je Svet sladkostí ,kedysi tam bol butik.
Cvičíme len taký jeden cvik:keĎ ležíé na chrbátiku, jednu nožičku mu narovnám,druhú v kolienku zohnem a pohnem do tej strany,ktorú má narovnanú.Tak ho vlastne donútim sa otočiť na bruško.On aj trošku skúša tú hlavičku držať, len ešte neprišiel na to,že o ručičky sa má oprieť.On zdvihne aj nôžky, aj ruky, aj ritku, všetko naraz.čakám,kedy vzlietne. 😀 😀 😀 a keď ho otočím na brušku, chytí totálne nervy.Takto to berie ako hru a nevadí mu to. 😉

My sme dnes mali zabíjačku.Ale nezabíjame doma, ale u jedného chovateľa si objednáme prasa, on nám ho zabije a my si prídeme len pre mäso a doma si to už "len" spracujem.Mäso už chvalabohu mám, už sú aj klobásky nachystané na údenie, začala som vytápať masť,ale už som unavená,vypnem to a zajtra dorobím. ☹

lienka55
16. nov 2008

Breeeee nedelne ranko,
tak co porabate v takej kose?My sme sa naranajkovali,vyhnali sme tatina nech ide zakurit 😀 ,ja mam toho zakurovania za cely tyz.dost 😝.Peciem kachnicku 😀 mam na nu strasnu chut,s knedlou a kapustou.Tak sa budem zalyzovat pri obede 😝 😝 😝 .

Sticker a kde si objavila tie nausky?Su zlate alebo strieborne,alebo je to bizuterka?Ja si moc nepotrpim na taketo veci 🙄 .

sticker
16. nov 2008

Ahojky 🙂
Leni naozaj som ich dlho hľadala a zase nemám ich toľko, ale ak sa dá, tak rada mením 🙂
http://www.emafashion.sk/product_info.php?cPath...
Ja tiež kuchtím, ale teda takú dobrotku ako budete mať vy....mňam 😝 😉 🙂 😀
A hnusne ma bolí brucho - červená prišla, hrôza 😠 Bola som v obchode a veru je kosa! Inak, vieš, že keď bude pod 8 stupňov, že už by sa nemalo zateplovať? 😕 No neviem, či to stihnú. Ale včera boli, dnes logicky nie, veď mrholí 😒

lienka55
16. nov 2008

Jani tu cervenu si chytila odomna. 😝 ,prepac 😀 .Prave sme pozerali prepovede pocasia a ma aj mrznut,tak mm povedal ze sa nebude robit,uvidime.U nas uz robia vsetci,u vas su uz iba rumuni.Hovoril mi jeden z tych majstrov.

lienka55
16. nov 2008

Jani naaaaaaaaaaausnicky su naaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeee!!! 🙂 🙂 🙂

sticker
16. nov 2008

Inak, "pán hlavný" vravel, že u nás ich bude 12!!! Keby to tak bolo, už dávno je to hotové. Som zvedavá, ako budú robiť. Naozaj je tu ešte dosť roboty. To potom ani nemá moc význam robiť, lebo tým pádom to bude odfušované. No ale hádam na to tiež platí reklamačný poriadok 😅 😀
A ďakujem za pochvalu 😅 V kuse si ich pozerám 😅 , čo som z nich taká šťastná 🙂
Všetky tri deti my spia, Jaja dokonca ani jesť nechcela 😕 ☹ Dúfam, že jej nič nie je. Tak som len dorobila mäsko na smotane a teraz nachystám syr a keď sa zobudia ho vypražím s hranolkami. Najradšej by som si ľahla. A keďže Jaja teraz spí, tak večer bude zase boj. Lebo nemám v pláne ísť von, takže doma sa moc neunaví 😒 .
A dík za červený darček 😠 😀 😀 😀 Zase o 4 dni skôr, hrôza!

janette4
16. nov 2008

ahojte.Ja som dnes mala deň o ničom.mm bol doobeda v Čachticiach pre psíka,na chalupu. a potom išiel údiť.Ja som bola celý deň s malým doma, vytápala som masť.Ku koncu som bola zrelá na psychiatriu.Popri tom som si uvarila, upiekla,naplnila sušičku jablkami.Poobede prišli naši, tak som otca hneď poslala na prechádzku,nech malý neni celý deň vtom smrade.a mamina mi pomohla to dorobiť,lebo už som nevládala stáť na nohách.
akosi divne ma dnes boleleo podbruško a vaječníky.asi z únavy,alebo som prechladla.Už máme chvalabohu všetko hotové, práve som 2hodiny uspávala Matúška.Nechápem, inokedy nemá problém zaspať v postieľke, a dnes večer by sa iba nosil,v postieľke mal nervy.Ale už spinká,tak je dobre.Zase má kašeľ.od stredy mu dávam kvapky,čo nám minule predpísali, ale mám pocit,že je to horšie.v utorok asi pôjdeme zase k dr.,ak sa mu to nezlepší ☹ .

Janka, krááásne náušničky. 😉 🙂

sticker
16. nov 2008

Žanet - ty si teda šikulka 🙂 😉 . Mňa pri vytápaní masti vždy po chvíli napína 😝
A inak tie bolesti som ja mala skoro dva týždne dozadu - presne na 11 deň - čiže ovulácia, ale tiež som bola nachladnutá, čo som aj teraz, keď mám červenú. Tak skús byť v teple, ak sa dá 🙂 😉
Mňa hnusne bolí hrdlo a celkovo sa cítim na nič. MM ide od zajtra už do roboty, takže sama s dvoma čertíkmi. Keby vidíte, aká bola dnes Júlia!!!! To bolo hrozné! Skoro stále revala. Začínam si myslieť, že je rozmaznaná 😔

lienka55
16. nov 2008

Doteraz sme pozerali telku vsetci traja,maly prave zaspal. 😠 Poobede sme boli u svokrovcov,potom na nakupe v Tescu.
Uz mam v albume tie pismenka s menom DAVIDKO,konecne.Pomohol mi to tam dat mm ,poviem vam nebolo to vobec lahke.

sticker
16. nov 2008

Je to pekné, Leni 😵 Veľmi sa mi páči, že to pôsobí jednoducho, nevtieravo - tak detsky milo 🙂 No,neviem to tak vysvetliť ako to myslím 😅
Idem do hajan, lebo už som úplne mimo 😔

janette4
17. nov 2008

dobré ránko maminy.

Tak ma napadlo, minule ste niektoré zháňali návlečky, pozerali ste aj sem: www.postelne-oblecenie.sk ?Ja už odtiaľ nejaké mám, a sú fajn.

janette4
17. nov 2008

dnes tu nikto nie je?No nič, idem s drobcom von.

sticker
17. nov 2008

Ahojky. Mne je totálne na nič 🙄 ☹ Aj som si hodinu akože pospala, ale tak mi duní v hlave! Nos plný, hrdlo trochu pobolieva, a bolí ma celý chrbát, najviac mi vadí tá hlava, lebo ani oči neviem mať otvorené. Bože, tak by som chcela ležať v posteli a nič nerobiť 😔 Ešte večerné kúpanie - uf! Ale nech ide Jaja od zajtra do škôlky, lebo so mnou by sa doma nudila. Už aj Julka sa nudí.
Si pamätám, že takto mi bolo minulý rok na Vianoce ☹ Dúfam,že tieto Vianoce budú krajšie a nebudeme choré. Hlavne malé, lebo minulý rok si to moc neužili 😒

lienka55
17. nov 2008

ahojte,
my dnes mame ako sobotu,periem,zehlim,vysavam,upratovala som bordel okolo domu.
teraz som u mamy konecne trosku oddychujem.

sticker je mi luto ze si chora viem ako to je ked je clovek chory,slaby a este k tomu sa starat aj o deti. ☹

miriamkac
17. nov 2008

Ahojte
Baby, nam sa tie sople tocia stale do okola ☹ ......nevieme sa toho zbaviiiiiiit 😔

sticker
17. nov 2008

Mirka stále máš malých chorých? ☹ Aj Laďka? Naozaj Ti nezávidím. Ja som dnes bola s nimi sama a až k večeru to bolo lepšie. Ale asi už neležia v posteli, však? Chodíš s nimi von?

moncika15
17. nov 2008

baby neviete alebo nemate ako zohnat kontakt na hudobnu skupinu LAGUNA z moravskeho lieskoveho? ☹

lenca13
17. nov 2008

Tam hraju surodenci Helikovci?

rikarr
18. nov 2008

ahojte

laguna býva oproti mne 😉 hrajú tam helikovci, dievča spieva a jej brácho hrá ... nemám na nich číslo aale možem sa spýtať ked prídu z práce, teraz u nich nieje nikto doma..nemajú pred domom ani jedno zo svojich 5 áut 😀

juj tak som si užila tento víkend ako nikdy, v sobotu sa muž vyprdol na robotu a bol celý den s malou (aj my bolo ľúto že nezatepluje ked bolo tak pekne) ale tým že bol s malou a nechodila mi za zadkom som stihla umyť všetky okná (okrem strešných-dúfam,že zapadnú snehom) 😀 potom si malá schrupla a odviezl sme ju k švagrovi a my sme sa šli korčulovať 😀 potom bol už večer tak sme sa pomotkali a bolo. v nedelu ma muž vyplašil že 3°C boli tak som zniesla všetko zimné na oblečenie a obutie dolu 😀 ale potom sa celkom oteplilo, malú sme dali k našim a my sme šli do TN, kúpila som si za 800sk ozdoby na stromček a na vianoce sme si kúpili jedálenský set 😀 😀 😀 sa teším ako malá...stôl máme už doma a stoličky neboli na sklade tak až po novom roku 😒 ale stále oklo stola chodím a leštím ho 😀 😀 😀 a hovorím že na nom ani jesť nebudeme aby bol taký pekný stále 😉 noo potom sme šli pre malú a gratulovať babke, ujovi a chalanom k meninám a prišli sme o 20,00 🙄 zaspali sme a bolo a v pondelok muž zmontoval stolík natrel komín od krbu spinkamli sme všetci 3 povinne poobednajším spánkom a potom šli svokre lebo zas čosi chcela 🙄 🙄 🙄 ,večer švacli malú do vane a bolo , kukla som si poisťovnu a zaspala ale malá v noci buntošila potom muž tak som taká nijaká...

jani naušničky sú super 😉

ja som malej s martinusu objednala knižku o zvieratkách-slovensko-anglickú tak sa vytešujem

sticker
18. nov 2008

Erika a aký máš stôl? Taký drevený, alebo sklený? Lebo my sme kúpili také pekné tmavé drevo, no ja som tam dala zmývateľný obrus a mm sa rozčuľuje, že nie je vidieť pekný stôl 😅 😀 No ale pri dvoch deťoch, kto by to stále leštil a potom by sa aj skôr zničil, no nie? 🙂 😉
Ale verím Ti, že sa takto vytiešaš z nových vecí. To je naozaj super pocit, keď si niečo kúpiš 🙂 A akým štýlom budete mať stromček? Máte nejaké že len červený, alebo modrý? Ja som to tak aj chcela, ale nakoniec je aký je, veď všetky ozdoby sú pekné 🙂
Dobre sme ráno cestou do škôlky vymrzli! Už len sneh chýbal, fakt. Asi dám malej aj fusak, aj keď si to moc neviem predstaviť, ako tam dá nohy, lebo ona ich bude mať normálne, ale od fusaku by bolo fajn, keby ich má otočené do vnútra 😅
Lienka - bol tu aj vedúci, ale len to omrkol a chlapi robia, ale ja neviem.....je tam riadna kosa, asi by nemali. No cez víkend má byť že -4! A to si neviem predstaviť 😝

lienka55
18. nov 2008

ahojte,
my sa chystame do obchodu a trosku von sa poprechadzat.este varim malemu parky lebo nechcel moc ranajkovat.

sticker dnes k nam teda zatial nikto neprisiel,asi preto lebo mrzlo.

erika ja mam zlato cerveny stromcek,teraz to budu 3 Vianoce,ale uz uvazujem po zmene.Chcela by som hnedo-medeny s oranzovou.Zacnem si to asi kupovat tento rok aby sme to mali nachystane na buduci.urcite budu taketo ozdoby aj vypredavat po Vianociach.

rikarr
18. nov 2008

čaute

minika máš súkromnú správu -cestou do papiernictva som sa stretla s vladkom a dal mi číselko 😉

nooo kým sme bývali v meste v byte mali sme umelý stromček tak sme s mamou menili farby každý rok, jeden rok modrý, potom červený, zlatý, stireborný potom nejaký mix a tak....na 160cm stromček je radosť kupovať ozdoby 😀
no muž má rád živé stromčeky a tam sa tie ozdoby stratia raz dva ☹

priznám sa že mám radšej umelé stromčekyy pretože sú pravidelné 😎 asi som chorá ale nemám rada borovice lebo rastú miš maš a smreky sú zas riedke 😒

kúpila som si hnedé a také medené gule,možno do toho zamontujem ešte zlatú alebo oranžovú-neviem ale mám ich 56 a to je málo na živý stromček 😒

rikarr
18. nov 2008

jááj a stolík -noo má 1,60 a dá sa roztiahnuť na 2m je taký orechovo čerešnový a obrus nemám 😀 mne sa to nepáči ani záclony ani obrusy, som asi taká ako tvoj muž-drevo je drevo a treba sa ním kochať 😉 a čo sa týka zničenia - veci sú na to aby nám slúžili takže si ťažkú hlavu nerobím, deti odrastú a potom vymeníme sedačku aj stôl a už budeme mať len pekné 😉