Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
31. dec 2008

Lienka to mi je luto snad sa mu to nezhorsi aby ste museli ist do Tn 😒 tak budem na Vas mysliet pekneho Silvestra a do Noveho roka hlavne vela zdravia,stastia a rodinnej pohody 🙂

sticker
31. dec 2008

Bože Leni ☹ 😔 To je mi moc ľúto ☹ Aké zúbky vám idú, že to malý takto ťažko znáša? 😔 Moc držím palce, aby to prešlo. Moc!!!! Malý je aj tak dosť chudý, takže toto naozaj nepotrebuje 😒 ☹
O to viac Vám želám do Nového roku hlavne zdravíčka a lásky, aby ste vykročili tou "správnou" nohou 🙂 🙂 🙂

janette4
31. dec 2008

Ahojte, všetkým vám prajeme krásneho Silvestra,a v Novom roku hlavne veľa zdravíčka,lásky a deťom šťastia v živote.

lenca13
31. dec 2008

Vsetko naj v roku 2009 🙂

lienka55
1. jan 2009

Krasny Novy rok 2009 vam vsetkym prajeme 🙂 😅 !!!

Vcera vecer sme este vracali,od vtedy je to zatial ok.Inak nic sme este stale nezjedli.Novy rok sme prespali 😀 .A rano sme vstavali vsetci o 9.45h 😀 .

mirkaff
1. jan 2009

Do noveho roku vela stastia,lebo je krasne,vela zdravia lebo je vzacne,vela lasky,lebo jej je malo a vela vsetkeho co by za to stalo...........praje vsetkym rodinka Figedyova

mirkaff
1. jan 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sticker
1. jan 2009

Ahojte 🙂
Leni tak to je dobre, snáď sa to ani nevráti 🙂 A ten spánok závidím (v dobrom 😉 ). Julka šla spať o hodinu neskôr ako obyčajne, čiže o ôsmej, no ráno 6:20 už bola hore. Ja som šla spať o jednej, tak si viete predstaviť, ako sa mi chcelo vstávať 😝 . Ale nevadí. Musím si zvykať, veď ako budeme vstávať do škôlky 😅
Ale dnes nič nerobíme, len tak sa motkáme. Prejedená som až, až 😠 A von sa mi do tej zimy ísť nechce. Ani malé tam dlho nevydržia. Ale sa mi zdá, že v nedeľu by malo snežiť - to by bolo super. Tak nech to vyjde 😉 🙂

lienka55
2. jan 2009

Ahojte,
vsetci este sviatkujete? 😉 My uz nevraciame,ale stale nepapame.Dnes sa mi podarilo do neho dostat trosku zemiakov ale ozaj len trosku. ☹ Boli sme doobeda trosku vonku a poobede nam nasnezilo ,tak sme isili zase von pozriet sniezik 😅 .Myslela som si ze to bude aj na sanky ,ze ich otestujeme ,ale malo nasnezilo.Mozno do rana este nieco nasnezi.

sticker
2. jan 2009

Ahojky Leni 🙂 Aj ja som dúfala, že bude viac snehu, no ale možno sa ešte dočkáme 🙂 Julka sa veľmi tešila, keď doma videla, že sneží - tlieskala a stále vravela "jéééééj". Tak sme to boli otestovať. A ako sme vyšli von, tak aj prestávalo snežiť 😅
Veru by bolo krásne, keby v noci nasneží 😵
A z toho vašeho papania som normálne smutná 😔 To musí byť hrozný pocit zúfalstva - vieš, že musí jesť, ale nevieš to do neho dostať ☹
Tak by som Ti "požičala" Júliu - ona je úplný všežravec - od kapustovej šťavy, kyslých uhoriek, šunky, papriky, paradajky, šnicle......všetko zje. A za mandarinkami sa ide "zabiť" - tie by jedla v kuse aj celý deň 😅
Naozaj by som Ti to dopriala ☹

mirkaff
2. jan 2009

lienka55 tak snad uz bude lepsie,chudatko malicke...........boze ja ta obdivujem ,,ja by som bola uz na praskoch ☹ bola by som ta zavolala aj k nam na kafe lenze som mala riadny binec,,robila som poriadok s vecami,triedila male,velke,co pojde susede,co znosi maly a tak..a riady som umyvala az o pol piatej,jak po riadnej strele to dnes bolo u nas ........nas maly ma strasne naliate tie dasienka a najviac tamkde su ocne zubky,ja mam dojem ze pojdu,,boze taky je umrncany a co bolo v noci,,MM mal sluzbu...mrncal snad celu noc a co bude dnes v noci???uz teraz mam obavy.... 😒

rikarr
2. jan 2009

čaute krásky

Davidkovi dodatočne všetko naj naj naj...skoré uzdravenie a chuť do jedla želáme.

jani poslala som sneh........

fotky boli z javoriny čo je cca 15min. od nás 😀 😎

aj viki je všežravec zje všetko a furt chodí šunku vypytovať do chladničky(ešte že ju nevie otvoriť)

dúfam,že sa davidko rozpapaá

janette4
2. jan 2009

no, nám sa do papanie posledné dni tiež moc nechce.dneska som mu robila pri jedení somariny, a keď sa zasmial, rýchlo som trošku šupla do pusinky.mm sa smial, ž e jak do miešačky. 😀

lienka55
2. jan 2009

Tak to vam vsetkym zavidim ze vase deturence su taki papkaci ☹ 😒 .Co by som ja za to dala.Ale ja dufam ze to raz vsetko skonci a dobehneme co mame zameskane. 😉 😎

mirkaff ja by som ani nesla ,ved som mala na sporaku gulas.A este som isla jami3 a sesternice narychlo nieco zaniest.A k tym praskom uz nemam daleko.

erika dakujeme 🙂 .

mirkaff
3. jan 2009

ahojte.tusim ste vsetci vonku.no aj my sa chystame......s Martinkou na potok,snad to ondrejko dobehne co dnes zameskal s tym spankom,dobedu spal asi 20minut aj to len co sa stale vrtel....Lienka55 tak to mas teda odvahu,sporak zapaty a ty vonku..tak zatial koncim....pekny den vsetkym 🙂

lienka55
3. jan 2009

Ahojte,
maleho som mala dnes u mamy ako kazdu sobotu,tak som si poupratovala.Co cert nechcel prisla ma jedna tetuska zavolat upratovat kostol tak z jednej sichty do druhej. 😠 😝 Prisla som domov a zaspala ako babatko,potom som sa okupala a utekala za malym.

mirkaff mm bol doma ked som varila ten gulas.Ale inak by som ho nechala aj tak zapnuty ved bol nanajmenej. 😕

lienka55
3. jan 2009

mirfaff na potoku bolo vela ludi je to tam zamrznute,stale okolo nas chodia ludia s korculami.

miriamkac
3. jan 2009

Caute, caute. Tak my sme sa dnes vratili od svokry. (tyzden stacil 😝 ) a uz su z nas marodi. Vsetci traja teplotuju, tak uvidim ako zvladneme nedelu a v pondelok nas asi caka lekar. Doktorka asi odpadne, ked tam dovleciem vsetkych troch.... 😨

lienka55
3. jan 2009

mirka a ako ste sa mali,iba ste tam silvestrovali alebo aj vianocovali?Prajem rychle uzdravenie!!! ☹

sticker
4. jan 2009

Ahojte. Aj som premýšľala, kde si tak dlho, Mirka 🙂 A Ty si si bola "užívať" k svokre 😅 😀
Nie ste vy vždy maródi, keď od nej prídete? No nezávidím Ti. Ale snáď sa rýchlo vykurírujete, aby ste mohli normálne fungovať 🙂 A Laďka by šla kedy do škôlky? Vo štvrtok, alebo si ju necháš ešte doma?
Lienka ako malý? Spapká Ti aspoň nejaké ovocie? Čo budete dnes robiť? U nás začalo snežiť, ale je tam taká kosa, že si veľmi zvážim, či pôjdeme vôbec von 😝

miriamkac
4. jan 2009

jani presne tak, co prideme od svokry, to sme chori. Vianocovali sme doma so svokrou, a na druhy vian. sviatok sme isli tam, mal tam prist aj svagor s rodinou, aj prisli no neskor, lebo mali male babo(6mesiacov) chore...tak to asi oni dovliekli a mne to chytili vsetci...dnes sme boli aj na pohotovosti s malou, lebo ta k tomu aj zvracala, ale neprekvapuje ma to...ona vzdy tak znasa horucky.....dnes to bolo striedavo-oblacno...normalne si to musim zapisovat, aby som vedela kto mal kedy aku teplotu a co kedy dostal...
😝 tak mi takto....MM ma dovolenku cely tyzden, takze malu si nechavam doma.

lienka55
4. jan 2009

My sme dnes maly volnu nedelu.Hned ako sme vstali,najedli sa ,tak sme sa isli sankovat na Bezovec.Maly tam pistal,asi sme sa 5 krat spustili dole a isli domov,teda k obedu k mojej mame.Aspon sme otestovali nove sanky. 😅 V piatok ked som uvarila ten gulas,tak som si vecer trosku nalozila,odvtedy mi je tak strasne zle,boli ma zaludok,prehanalo ma a som uplne slaba.Aj mm sa ma na nic asi na nas nieco lezie,neviem.

jani maly dnes rano zjedol trosku vianocky s maslom a dzemom,potom trosku doobeda este croasant.A poobede mu mama urobila vajicko.Nespal poobede a teraz zaspal tak budeme dlho hore.

sticker
4. jan 2009

Inak aj Julka dnes zaspala na ňu neskoro - až o pol druhej. Ale mala som tu takú malú dvojročnú a bola tu do 12:15 a Julke sa to všetko posunulo . A boli sme aj trochu pred barákom vymrznúť. A ideme domov a začne viac snežiť. Mohlo by to vydržať do zajtra, aby sme mohli konečne aspoň mini snehuliačika postaviť 🙂

mirkaff
4. jan 2009

ahojte.Lienka55 my sme vcera boli tiez na potoku,maly spinkal tak som sa tam zdrzala,boli sme vonku dobre 2hodiny,malemu sa dobre spalo,dokonca nam ustupuje aj soplik.......Martinka sa dosytosti pokorculovala,no a ked smepri tych korculiach tak minuly rok jej ich jedna holka od nas z ulice dala a vcera vecer ich prisla jej babka pytat,tak som zostala vyvalena,,no co uz ,co nezaplatis namas..asi tak...tak ak by ste o niekom vedeli kto predavadievcenske korcule,dajte vediet..DDDiky...no a dnes je z nej marod.teplota38,7.uz to ma trocha klesnute,len aby to nedostal maly....

janette4
4. jan 2009

maminy, detičky,tešte sa, snehuliaci budúúúú 😀 U nás dnes bola kamoška s priateľom, ešte dodatočne oficiálnena opačky,inak bývame 5minút od seba 😀 a potom prišla ešte švagriná.malý bol od 14hore, už bol mrzutý,ani vonku sme neboli, ale o 19 konečne zaspal.ale má taký nepokojný spánok 😲 asi bol unavený až moc.
No a zeleninu mi sabotuje aj naďalej ☹

rikarr
5. jan 2009

baby krááásne dnes sneží...juchúúúúú, už sme aj odhrnali aj na sánkach sme boli na pošte ale sane ťahal pes, čo sa budem ja trápiť 😀 a stále padá a padá už aj odhrnače tu 3x boli ......len škoda že mrzne nedá sa postaviť snehuliak ked je sypký sneh.....

sticker
5. jan 2009

Ahojte 🙂 Aj my sme boli vonku na kopci sa sánkovať. Konečne! Janka sa "lyžovala" - bohovská bola. Moja mama tomu vravela, že "odkrokovala". Ale náhodou pekne jej to šlo, na to že prvýkrát stála na lyžiach 😅 Potom Julka tak zaspala...ani neobedovala. No teraz už nepôjdem. MM ide spať, lebo večer pôjde do roboty a samej sa mi nechce ísť. Veď aj zajtra je deň a vyzerá to, že bude ešte dlho padať 😵

lienka55
5. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
my sme dnes doobeda boli v lekarni, a potom sme isli na sankach von,konecne mame sneh 😅 !!!Maly mi zaspal o 13.30h.Uvarila som mu polievku len ci ju bude?Ozehlila,poumyvala zem ,mam zameskane 😝 .Chcela by som ist aj poobede von,este uvidim. 😉
Dievcata opytam sa vas kolko maju tie vase deturence zubkov/Timea,Julka a Viki/?Dnes som Davidovi naratala 16 kuskov. 😀

Jani tak konecne mame ten ,,vytuzeny sneh,, 🙂 🙂 🙂 .

sticker
5. jan 2009

Normálne som musela ísť Julke zrátať 😅 Ona má iba 14, chýbajú spodné očáky, tie sa chystajú vyliezť neuveriteľne dlho. 😝

mirkaff
5. jan 2009

supeeeeeeeer mame sneh.Martinka je marod,sice uz bez teploty ale radsej to neriskujem,aj ked pobede ju uz kamosky volali von,maly cil zaspal.dobedu som bola vonku s malym,trosku sme podebatili s lienku55 a s Lenku,,,a urobila som pracliky,ale len z listkoveho cesta a este budem taky s vajecnym likerom,tak cakam kym MM dojde z prace, cakam na liker aby som mohla ist urobit tu plnku....... 😝