Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
12. jan 2009

Ahojte,
ja som bola dnes uz vo Vrbovom,Trebaticiach a v PN.POjdem ulozit maleho a caka ma kopa zehlenia. 😝 Nicoho sa mi nechce,najradsej by som isla spat aj ja.Ale co nie je ,moze byt. 😀

mirkaff ty ides dnes do Mesta za Jankou? 😉

lienka55
12. jan 2009

Baby nazdaju sa vam tie stranky akesi kratke?Ved stale zaciname len nove stranky.Hned ich zapiseme.

sticker
12. jan 2009

Lienka - Mirka chce jedny rifle, čo som tu predávala a keďže idú na poradňu, tak sa staví po ne 🙂 😉
Sa mi páči - čo nie je, môže byť 😀 😀 😀 😀 Tak prajem, aby Davidko dlho spal, nech si maminka odpočinie 🙂 😉

lienka55
12. jan 2009

Jani ja len tak som sa pytala. 😉 Trosku si pocuckal a zaspal bez problemov.Tak ja idem asi zehlit. ☹

mirkaff konecne mas fotecky,ty si ale maniacka do pc,mas lepsie upravene fotky ako ja to ani ja nedokazem,super. 😀

lenca chudatko Timuska to musi byt neprijemne!!! ☹

sticker
12. jan 2009

Lienka kašli na žehlenie 😅 Radšej si pospi, potom Ti aj bude lepšie na večer a možno vtedy požehlíš 🙂

sticker
12. jan 2009

Mirka - tá moja malá mala snáď nejaký senzor zapnutý 😅 😝 . Prišla som domov, vyzula sa počujem "mamáááá", fu tak som rada, že som to stihla 🙂

sticker
12. jan 2009

Martinka je sympatická kočka a vlastne aj Ty 😉 Vyzeráš byť taká veselá kopa 😀 . Ondrejko bol zlatý ako hľadal fľašu - normálne mi to chýba, také malé bábo 😅

lienka55
12. jan 2009

Tak ja som stihla pozehlit aj si trosku schrupnut. 😔 Maly mi spal 4hod.,tak to bolo super.

sticker tak to som rada ze ste si padli do oka s Mirkou. 😀 Ona je aj vesela aj ukecana. 😀

mirkaff
12. jan 2009

ahojte.Janka chyba ti babo,je "niaky problem".......???inak si kocka,normalka vypadas inak ako v pase.....myslela som si ze si vyssia,,a ty taky drobcek ako ja.....vesela kopa,to som bola cerstvo povadena s MM......Lienka55 ja som ukecana,,no pekneeeeeeee 😀 😀 😀 akurat davaju v spravach ze sa dve deticky pridusili,,,,chudatka male 😢 a malemu som Janka davala prave mlieko,a sa cudujem ze nereval....a riflicky su suprove,,mozme ist balit baby a mozno sa zastavime aj u vas,ved mas dve slecny..Miriamkac ako ste pochodili???

lienka55
12. jan 2009

mirkaff ,,ukecana si,,ved ked sme boli minule spolu vonku stale ti pusa isla. 😀 😲

mirkaff
12. jan 2009

lienka dik za info o tej buginke,no ak to ma byt srot tak to radsej kupim novu....ale to mam v plane az v marci,ale musim sa zacat obzerat po ponukach

miriamkac
12. jan 2009

Caute.
Mirkaff....super fotky 😀 😀 ....mas krasne deti a martinka je naozaj "kocka"... 😉

Tak u nas sa potvrdilo, co som predpokladala: Palko ma zapal v uchu....mali sme pernu noc...o 10-tej vecer mal 38, dostal panadolovy cipok a o pol druhej v noci mal uz 39,3 😖 ....tak sme robili zabali...teplota trosku poklesla, ale o stvrtej uz to mal spat, tak zase panadol. cipok....ale stale a cely den mal okolo tych 38 a nie a nie klesnut. 😠 boli sme na ORL, dostal antibiotika a tak asi tie aj s nurofenom ba vecer zabrali a sme isli spat bez teploty. Uff...v meste som bola len raz s Palkom, no odsedela som si u lekarov riadne 😒 ...s malou pojdem podla potreby.. 😒

mirkaff.....ano chytal si usko, na stlacenie uklanal havu a rano sa mu dvakrat grglo a co grg to sa chytal ucha... 😖 doktorka to hned potvrdila, takze je to zapal ale len v jednom usku...
dnes som KO....este aj MM nejako pomaly zabera liecba.... 😖 vyhanam ho k lekarovi este raz....ale kasle na mna... 😠

janette4
12. jan 2009

ahojte. lucinda, práca ma tam bavila,len ja som bola na zedefoch a tie potom zrušili a potom to už bolo o ničom

my sme boli dnes u očnej.malý odstal nejaké antibiotické kvapky a ráno ideme na výter

aj ja chcem už konečne niektorú z vás stretnúť ☹

mirkaff
12. jan 2009

Nikoho nikde???? 😲 😲 😲

sticker
12. jan 2009

Mirka super fotky 🙂 Mne sa malý veľmi podobá na Teba 🙂 😉

sticker
12. jan 2009

Mirka prečo si dala tie fotky do druhého albumu? Presuň ich do jedného. Zbytočne si míňaš 🙂 😉 Veď v jednom albume môžeš mať až 50 fotiek 🙂

mirkaff
13. jan 2009

no sak ja ich niako da do kopy.....presuvat,myslis si ze je to take jednoduche????vies co to bolo urobit ten album,skoro som sa uz isla ucit anglictinu aby som tomu rozumela,skoda ze sme nemoli hodit pokec.takze babenky ja navrhujem aby sme si urcili niaky pekny datum a niekde sa fakt vsetky stretli.......kludne aj v parku..inak dobre ranko.som zabudla....Janette4 prave som domrkala tvoj albumik,no Matusko je tiez niaky dlhan...PS.pekna zaclona,aj nasi maju taku v spalni

lusinda2000
13. jan 2009

dobré ránko maminy🙂
jeanette, ja som robila na motoroch na genimách, práca sa mi páčila,kolektív som mala 100%-tný, ale potom to tam začalo všetko upadať. tak som veľmi rada,že som doma na materskej s naším slniečkom.
a inak, o tom,že by si rada niekoho stretla, nie si sama. snáď nám raz to stretko výde a stretneme sa aj s našími ratolesťami.

inak sme mali v noci jeden budíček,malá bola hore okolo jednej v noci, to mi ani tak nevadilo,ale jak vystrájala! to boli nervy, hádzala sa o rev, revala, kričala...to bolo prvý krát u nej takéto. ale spinkala až do rána, tak sa asi plačom unavila.
baby by ste mali akú noc?

mirkaff
13. jan 2009

tusim si lusinda dolozila fotecky,no mala je celkom modelka,ma stasne pekne ocka 🙂 taky stastny pohlad,taka modelka.poznas z trw jarku Vankovu???

mirkaff
13. jan 2009

strasne pekne ocka.......oprava

lusinda2000
13. jan 2009

no mirkaff,ďakujem za tie pekné očká. jarka vanková? no po mene ani neviem,na akej linke robila?

janette4
13. jan 2009

ahojte.mirlaff ďakujem, ja si objednávam záclony od firmy Allen.pozerala som tvoje fotečky ešte v týždni.tak sa ti to predsa podarilo.malý je perfektný.

my sme dnes boli zase u očnej, robila malému výter z očka.myslela som,že ani nebude mať z čoho, lebo si ich poutieral, ale vraj tm niečo bolo.výsledky budú až o týždeň,tak som zvedavá.dúfam,že mu nebudú musieť prepichovať kanáliky ☹

nášmu krpcovi sa v poslednej dobe vôbec nechce spať.včera bol od 13hore a večer ani za ten svet zaspať.vyhukoval a rehotal sa jak za bieleho dňa.a o 6ráno, budíček.

lienka55
13. jan 2009

Ahojte,ja som u mojej mamy idem na pohreb,zomrela nam suseda,tak neznasam pohreby. 😝 Maleho som tu ulozila spat,ale to ste mali vidiet nie a nie zaspat.Doma som si ,,maaakla,,varila,vysavala,trosku poupratovala mala som tam ako po vybuchu. 😝 😀 .
Tak na to stretko sa tesim aj ja uz aby bolo teplejsie.

janette ja som tiez pozerala minule na fotecky,Matusko je naozaj uz velky chlap. 😀

miriamkac prajeme skore uzdravenie,chudatko malinke 😔 ☹

janette4
13. jan 2009

mne sa nai moc veľký ale bo dlhý nezdá,kým ho nejdem obliekať.v tescu sme mu kúpili bundičku,veľkossť 9-12m,reku na jar a na jeseň.v sobotu ju mal oblečenú,je mu už dobrá,nechápem.

no,nakoniec predsa zaspal.jupíí.spinkal vyše 2hodiny, už je hore, hádam pôjdeme ešte na chvíľu na vzduch.tatina sme vyslali so psom zubárovi 😀

sticker
13. jan 2009

Žanet - tá firma funguje normálne cez net? Na tie záclonky? Môžeš mi to IPčka na nich kontakt? Moc ďakujem 🙂 My keď tak chodíme do PB na záclony s maminkou. Tu v meste sa mi zdajú byť mooooc drahé 😝
A raz som mala nejaký katalóg z firmy tuším z Kysúc ale odvtedy som sa k nemu nedostala 😒

sticker
13. jan 2009

A čo je s Erikou? 😕 Neviete? Hádam nie sú nejako chorí a iba nemá čas na nás 😉

mirkaff
13. jan 2009

Janetka a ze nieje dlhy,inak aj to cislovanie je niekedy odveci,ja ked nico kupujem musim kazdu vec vidiet rozbalenu,napr.janka ja som malemu skusala tie rifle,mysliz ze su moc velke ale kdeze.....dva mesiace,jarne topanky a mozme nosit.....pred chvilkou sme vstavali,vsetci traja,len tati hadam nespal v robote....musim mu napisat smsku co ma kupit lebo ked mu to poviem do telefonu tak polovicu veci nedonesie......no Janka naklikaj www.allen.sk aj ja som tam objednavala zaclony......dobre ceny

janette4
13. jan 2009

janka, je to to,čo napísala Mirkaff.inak, chodia predávať aj na novomestský jarmok,tam to majú lacnejšie.napr.teraz sme tam kúpili malému záclonu do detskej tuším po 90/m a v katalógu stála 110/m.a sú kvalitné.

tak malý nakoniec spal až do pol štvrtej, ale predsa sme išli von, lebo pes sa snažil prebrať z narkózy, zavýjal,kvílil, hrozne pišťal a malý sa tých zvukov ľakal.práve sme prišli, poobede málo spapal a vonku spustil rev.

lienka55
13. jan 2009

Tak ja som premrznuta na kost 😝 😢 dufam ze nebudem chora.Prsty na nohach mi zmrzli a nie a nie to rozchodit.Teraz som naobliekana a popijam cajik aby som sa aspon trosku zahriala.

janette to cislovanie v Tescu je naprd.Musis si to prirovnat alebo vyskusat ak to nevies odoka. 😉

jani fakt tu erika dlho nebola,dufam ze namaroduju.

mirkaff
13. jan 2009

Janette dufam ze maly nema upchaty slzny kanalik,jaj to musite cakat tyzden na vysledky,nam moja mama spominala ze najmladsiemu braskovi to museli prepichovat.svagor kupoval malemu polovrik v tesku a bolo tam napisane ze 9 az 12mesiacov a on mu je dobry teraz...mate doma havinka???Lienka55 boli ste sa vetrat.ja som dobedu obehla len postu,a pobede sme hromadne spali.....