Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
6. máj 2009

lulu a cukinu pre vás,či pre malú?mm tiež stále kupuje cukinu,lebo Maťo ju hrozne ľúbi,len nie v takom množstve,ako ju on kupuje 😀 tak ju ošúpem,nakrájam a dám do mrazáka.

lulu723
6. máj 2009

no to je aj pre mna aj pre malu moj to nejako nelubi on by furt kotil len mäso 😀

lienka55
6. máj 2009

erika tak sup,sup do postele a rychlo sa vyliecte!!!! 🙂 🙂 🙂

lulu,janette aj moj maly miluje cukynu,ale ja ju mam zavaranu ako kompot.Na sposob uharkov.

natsa
6. máj 2009

Lulu dobre som postrehla,že budete mať bábo?Ak áno tak gratulujem.
Rikar a tá pizza je dobrá?Ja pizze milujem ale MM nie tak ked pečiem tak len pre seba a to sa mi moc nechce.No mi sa občas povadíme.On príde unavený z 12tky ja podráždená lebo som z malím celý den sama a tiež mám toho niejkedy dosť ked nechce spať,nič si nespravím a tak

natsa
6. máj 2009

Lienka myslíš Adrián.Ja tiež sledujem detičky a ešte svad.albumy,mne sa strašne páčia šaty 😵

lienka55
7. máj 2009

Dobre ranko,
dnes sa mi postastilo a som prvaaaa!!!!! 🙂 My sme hore od pol siestej,buntosil celu noc,mrncal. 😠
Uz mam prezlecene periny,vetram ich,periem,navarene na dnes chvalabohu mam. 😅
Chcem si ist nakupit do PN potraviny,kedze je zajtra zase sviatok a obchody su pozatvarane. 😠 😝

natsa,ano myslela som Adriana.A na svadob.albumy uz mrkam malo,ked som sa mala ist vydavat ,tak som tam bola strcena non stop. 😀

lulu723
7. máj 2009

Ahojte natsa nie nebudeme mat babo staci mi teraz ten maly cert co mi mrnci v postielke mi az tak o rok,alebo ako 😕

jarabicka
7. máj 2009

Ahojte kočky...tak ako sa máte???...júúúj, ja som mala hroznú noc...vôbec som nič nespala...vôbec-ale vôbec sa mi nedalo...o 21.00 som ešte piekla koláč...ináč som veľmi zvyknutá spať na brušku a už mi to asi chýba...teraz buď na jednej alebo na druhej strane, ale hrozne tažko sa mi prehadzuje, už som ako tank 😀 ....také som to bruško mala nejaké naduté...kríže ma boleli, nohy, celý človek ☹ ...ak som spala hodinu, tak je dobre, toľko čo som zdriemla, hneď cikať a dookola...o 02.30 som bola chutnať, čo som to vlastne napiekla a popri tom padol aj jeden langoš 😉 ...

janette4
7. máj 2009

ahojte.Jarabička, to mi je nejaké povedomé 😀 ja som síce nebola zvyknutá spávať na bruchu,ale aj tak som nemohla spávať,lebo malý mal v brušku každý večer do nejakej 2-3hod.v noci mecheche.a keď som konečne zaspala, musela som ísť cikať, potom som zas bola smädná a stále dookola.ale neboj, o pár týždňov to skončí a nebudeš spávať z iného dôvodu 😀 😉 .

my sme dnes zas od 6hore.včera mi za celý deň nespal ani len2hod.,tak som sa vytešovala,že dnes to bude doháňať a figu,mladý pán so mnou vypiekol. ☹

lulu723
7. máj 2009

Janett veru aj mala vcera nic nespala tak som sa tiez tesila,ze bude spat celu noc,ale to sda nekonalo zrazu v noci zacala plakat neviem co jej bolo a nedala sa utisit uz som mala na nu nervy,lebo ked som ju ulozila do postielky zase sa zacala hadzat a mrncat.a o 6 tiez bola hore,ale to si ju tato zobral tak som spala do pol8 a teraz uz asi hodinku spi v postielke 😠

jarabicka
7. máj 2009

...hm, asi si musíme každá tým prejsť... 🙂 ...ja sa cez deň cítim ako-tak v pohode, ale noc je hrozná...no ale čo už, keď som vydržala toľko čakať na drobca, tak tie 2-3 týždne, hádam zvládnem, že??? 😝

mirkaff
7. máj 2009

caute....my sme obehli postu a potraviny,kde som kvoli bananom a hroznu cakala dobrych 20 minut.....a co malo byt u nas PTcko tak ze nebude....fakt super

jarabicka tak uz sa ti organizmus pripravuje na porod,,ale kedy mas vlastne termin???

mirkaff
7. máj 2009

jaj uz som precitala,,no ja som Martinku prenasala 10 dni a ked som cakala Ondrejka tak mi dr. povedal ze najskor budem prenasat aj to druhe,,a figu borovu.......maly sa narodil o dva tyzdne skor.......takze to moze byt uz hocikedy

Evka a popracuj na fotkach.....

jarabicka
7. máj 2009

Mirka, neviem kedy budem stíhať...jedine, žeby sa manžel pričinil, ak bude mať čas...dnes čakáme návštevu z východu a budú až do nedele, tak sa budeme venovať /príde mamina, ségra, švagor a ich 3-ročná dcérka/...jáááj, už sa teším, je mi smutno za nimi ☹ ...

...ale budem sa snažiť... 😉

janette4
7. máj 2009

evka na tvoj termín bude mať ten môj "čibíz" 10mes. 🙂

lulu723
7. máj 2009

baby rychlo hodte nejaky recept na pripravu cukiny ja to idem robit prvy krat a neviem ziadny recept a ta moja krpata mi tu uz huci jak pilinak ☹

lenca13
7. máj 2009

Ahojte tak Timea dnes vstavala az po osmej tak som zvedava kedy pojde spat 😉 doobeda bol s nou mm vonku ked sa vyspi tak pojdeme k nasim a mm pride zajtra za nami 🙂

Evka ja som mala taky termin pred dvoma rokmi 😀 a mala je az na konci maja

lenca13
7. máj 2009

Ludka tu mas recepty len neviem ci z toho volaco vyberies
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=1&id...

natsa
7. máj 2009

Cuketová baba
40dkgpostruh.cukety,20dkg tvrdeho syra,1 hrnč.hl.muky,1 pr.do pečiva,4 vajcia,4 špekačky,1 kys.smotana,4 str.cesnaku,sol,vegeta,korenie
zmiešame smotanu,vajcia,múku a prísady.pridáme cuketu a nastrúhaný syr.dáme do vymastenej zap.misy a pečieme v rúre.podávame so zel.šalátom

natsa
7. máj 2009

Evka ja som spávala tak,že som mala prehodené den a noc.fučala som ako dostihová kobila a tiež som sa tešila kedy sa tej záťaže zbavím.

natsa
7. máj 2009

no Lulu a teraz ktoré od radosti?napíš potom čosi nagendžila.

lulu723
7. máj 2009

no baby je toho teda velaa,le ja som chcela pre malu nieco robit a take jednoduche nejaku polievocku
😅

lenca13
7. máj 2009
janette4
7. máj 2009

ludka, ja mu cuketu robím tak,že dám variť kúsok kur.alebo zajačieho mäsa, k tomu nejakú zeleninku, cuketu až pred koncom,lebo sa veľmi rýchlo spraví a potom mu to len rozmačkám s tým vývarom.

lulu723
7. máj 2009

no baby ja som to vyriesila inac pre seba som si urobila vysmazanu na masielku a malej som to obrala od priezlov nakrajala na kusky a papala zo zemiackami strasne jej to chutilo a potom sa na mne zacala smiat .

idem ju pekne obliect a idem na prechadzku po dedine

tak zatim papa baby

natsa
7. máj 2009

Iba som posunula,aby sme neupadli do zabudnutia

mirkaff
7. máj 2009

zdravim.....no Natsa Danielko pekne podrastol.....je ho plny kocar..,,a ked sme cestovali domov tak sme sedeli vedla takej mladej pipky a maleho som mala na kolenach a asi pri milexe zistil ze sa mu ta teta paci a skoro jej vliezol do vystrihu,,tak sa polovicka busu smiala lebo nas maly tam vystal od radosti......a aj som mala co robit aby ju tam nevyzliekol...

a cil konecne odpocivam,,a rozmyslam ze cim si vydrhnem ruky lebo som bola kamoske farbit hlavu...

natsa
7. máj 2009

Mirka úplne som ostala z toho tvojho malého Paff,strešne bol pekne opálený no a tie očiskááááá.Už nám rastie další fešák tak budeš musieť tie baby odhánať.ved on vedel prečo nechcel spať,ked ho v autobuse čakala fešanda.škoda,že mne nevlezol do Výstrihu 😀
Mirka skús solvinu.

mirkaff
7. máj 2009

no uz sa zacina aj supat.....natierala som ho niveou s of.30......lenze mal take drobulinkave hnede supinky,,a nevedela som ci mu ta nivea nezaskodila,,a cil zistujem ze to nebola alergia

no jemu kazdy chvali ocka,,len aby mi ho kdesi neuriekli,,mama mi furt vyprava ze mu mam davat nieco naruby...a co mu dam ponozky naruby,,alebo tricko...... 😲

a KEDY DAME STRETKO????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

idem Googlovat,,musim vykutat niaky recept na pizzove cesto