Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
21. aug 2009

ahojteeee

tak som doma....

lienka ja rada zaváram s mamou 😝 ide to rýchlejšie a vždy si to podelíme....

bola som na poradni dnes.... uf...o 7,15 som tam bola a o 10,00 som išla domov 🙄 na prd je to tam... tolkoooo babiek s receptami sa predbehlo že ma išlo trafiť...samozrejme každá sa potrebovala vykecať ,že ano 😠

lienka ja ked si na svoj pass kliknem nevidím tam tt ☹

natsa štastnú cestu a užite si to ako sa patrí 😉 😎

natsa
21. aug 2009

Len tak v rýchlosti som si prečitala a tých plienkach no mi nočník ani nemáme ano ho tam nedávam vraj od 1,5 roka začne dozrievat o dietata medzi mozgom a moč,mechurom akysi v nem že si to uvedomí a že to dokáže ovládat mate pravdu každe dieta je ine ale max.hranica je 3 roky.
Žani ten čaj mu varim na 250ml ato mu vydrži do rana.pije 2x.

mirkaff
21. aug 2009

Ivet a ty nepredspavas?? to sa ani neda,ze....aj mas niaku cestovatelsku naladu??

natsa
21. aug 2009

Ahojte tak už sme konečne pobalení malý už drichme juj šak bol dneska zlý.Nie Mirka nič také nemám stresy a všelijake take blobosti okolo cestovania som mávala ked som bola mladšia a krajšia 😀 už to somnou nič nerobí len mám obavy aby ma pustili mám prefarbené vlasy na bordovo ako na občanáku tak vyzerám ako taká cigana,muž ked prišiel z nočnej tak sa ma zlakol po pravde sa sama sebe nepáčim ešte že to je len šampon.tak sa s vami lúčim

natsa
21. aug 2009

žani ešte som ti zabudla napísat nedaj sa malým oklamat on nieja hladný on potrebuje teba drzo ho odstav,máš to všetko vtej knihe čo som ti poslala

lulu723
21. aug 2009

Mirka napisala som ti na pokec 😀

idem spat,lebo ma boli hlava a trosku brusko tak dobru nocku zelam 😉

moncika15
21. aug 2009

ahojte babule 🙂
mam vaznu prozbu 😀
neviete kde v okoli sa da zohnat detska smyklavka? taka ta umelohmotna co sa da rozlozit aj doma v obyvacke. mala by stat okolo 1000s
k tusim.mali ju aj v tescu ale tam som ju davno nevidela 😒
nase krstniatko budemat narodeninky 😵

lulu723
22. aug 2009

urcite je taka v Laugariciu v tom hrackarstve.na poschodi je dracik,ale tam neviem ci ju maju. 😉

rikarr
22. aug 2009

moni ja som ju videla aj v modrom hračkárstve oproti fontáne

moncika15
22. aug 2009

juj dakujem... skusim pozret aj tam pri fontane,len tam je taka nesimpaticka obsluha 🙄

a co nove sa tu udialo? rikarr, myslis ze vydrzite nedat si zistit pohlavie? 🙂

rikarr
22. aug 2009

ja určite ano, vyrdžala som aj pri malej..aj ked ma to škre kôli kočíku

janette4
22. aug 2009

ahojte.Rikarr,prečo kvôli kočíku?Maťo je chalan a hlboký kočík ma šedo-béžovo-oranžový a golfáč má červený.

My máme teraz chvíľu pokoj.Maťko má dnes oneskorenú oslavu.doobeda si ho prišli zobrať švagrovci,ja som makala celé doobedie,ale už mám všetko nachystané..oslávenec ešte tvrdo spí,tak dúfam,že keď prídu,nezobudia mi ho hneď. 😒

mirkaff
22. aug 2009

http://www.ksil.sk/index.php?page=katalog&kat=2

http://www.remi.home.pl/category.php?id_kategor...

Moncika popripade sa mrkni aj sem,,mne sa pacia tie polske.......
jaj aj som Vas zabudla pozdravit,,.............
jaj ja mam dnes taky nah..o..vno den....dobedu sme boli v Piestanoch na nakupy,malej dokupit skolske potreby,este musim kupit pastelky,kupujem len tie trojhranne a hrube a stetce,niak ich v dvoch papiernictvach nebolo,malemu sme kupili botasky,papuce a svokra mu kupila gumaky,,Miska aj si mi dosla na mysel,ale ak su vecsie ako 24 ky tak mi ich nechaj,,a potom som si v duchu pomyslela ze sak ked mu ich zaplati 😀 este kupit prsiplast a mozeme ist aj do bacorin,,potom som robila leco,taky saigon som mala v kuchyni,este sa mi vysipal aj cukor co som niesla zo spajze,potom ked som umyvala v obyvke plavajucu tak maly mi po nej zacal stupat a hovorim mojmu ze vezmi ho prec z tej zeme on sa smykne,no povedala som mu to asi tri krat,maly za chvilku padel hore znak a zasiel sa od placu,tak sme s nim rychlo utekali k studenej vode,potom sa MM na..sr..al ze co to umyvam ze ked maly nespi...uz som mala take nervy nanho,a nakoniec sa mi vevalil do umytej obyvky v spinavych slapkach co nosi po dvore,,,,tak som chytila tie slapky,vyhodila ven oknom do zahradky,,a samozrejme ho poslala aj do p... a az potom sa my ulavilo,,,,tak som prestala umyvat aj zem z tych nervov,a naraz zostalo ticho,ja ze moj isel vedla,maly zachvilku zaspal,a pridem medzi klenbu v kuchyni a MM pekne umyva dlazku.....ancijas jeden,,ma kapitalne dozral

no hotova litania.....normalka som sa musela vyrozpravat ci skor vypisat

lulu723
22. aug 2009

😀 😀 😀 😀 som rada Mirka,ze to neni len u nas takto aj moj vecne sa do obyvky vevali ked je poumyvane a ked je umyta aj chodba tak mi behne dovnutra v gumakoch a to vzdy ked prsi tak mozem nanovo umyvat dlazku. 😠

pred chvilou som ciste obliecky navliekala a mala sa mi stverala na postel uz tam skoro vyde tak som jej pomohla,lenze ona sa zacala blaznit a liezla mi po tych oblieckach a ja jej hovorim daj pozor Erika,lebo spadnes no ani som to nedopovedala a uz bola hore znacky na dlazke prekotena.trosku zamrnkala potom vykukla no musela som sa smiat,lebo bola smiesna a potom sa aj ona smiala 😀

teraz mi tu zase vytrepala stipce z kosika a nasla desi trenky mojho on kde sa vyzlece tam to necha a zabudla som ich dat do spinaveho tak ich tu natahovala. 😠

mirkaff
22. aug 2009

jej Lulu tak isto je to s tym oblecenim aj u nas.......dufam ze maly taky nebude,,lebo to uz si mozem dat pred meno titul "sluzka"

mrkala som aj albumy aj videa......jaj je to expertka....cil mi MM konecne stahel fotky z mobilu do PC,tak to idem hodit do albumu......

lulu723
22. aug 2009

no to mi hovor Mirka ved ja uz neviem ani kde mi hlava stoji,ale dnes sa vynimocne ku mne tulila,lebo ju boleli dasienka aj ju 4x prehnalo tak som ju zakazdim supla do sprchy,aby sa jej nespravili pupaciky.potom prisli kamarati na navstevu a to zas jak odtrhnuta z retaze.potom bola zla stale vymyslala tak som ju vyzliekla a jak som vsetko chystala na kupanie tak stala v kuchyni a pozerala ako cika 😠 islo ma vykotit,lebo hned sa chcela v tom valat.musela som to rychlo utriet.

ja mam este videa ako natahuje macku a jak si bezka z holou ritkou po obyvke,ale nemam nejako cas to tu dat a ani neviem kde mam od fotaka kabel

janette4
23. aug 2009

ahojte. pozerám,že všetci chlapi sú rovnaký 😀

u nás oslava dopadla dobre,svokrovci neboli,takže bolo super.Malému som povešala balóny a keď sa poobede zobudil,väčšinou sa ešte trochu tuliká,ale včera zbadal balón,postavil sa, vypleštil oči a vykrikoval:to,to,to,čo je?to,to,to,to čo je?
mal tu aj rovnako starú kamarátku,tak sa spolu ako tak hrali,len Maťo je strašne žiarlivý na svojich ľudí aj hračky. 😒

Neskôr hodím fotky,len to musím pozmenšovať,keď bude čas,aj z dovolenky ešte.Niektorá ste písali,že ste dali robiť tortu do Mor.Lieskového.Aj my sme mali odtiaľ a bola fantastická. 😉 Tá teta mi piekla ja na svadbu,aj na krstiny,tak už vie,aké mám rada,a bola ozaj výborná.

jarabicka
23. aug 2009

Ahojte baby, tak ako ste prežili nedeľu???ja som bola na pohotovosti v Meste, už 2 dni teplotujem a hrdlo ma bolí jako šľak...dostala som antibiotiká, tak marodim 😒 ...

Kubenko akurát pri mne spinká v autosedačke a tatino išiel na slivky, tak využívame čas a prišli sme vas na chvíľku pozrieť...
Zajtra má Kubenko 3 mesiačiky...booože, ako to uteká 😉...ozaj, chcela som sa vás opýtať kedy a čo ste začali drobcom dávať papať okrem mliečka, pomaly asi nad tým musíme premýšľať /o taký mesiac, že???/...

rikarr
23. aug 2009

ahojte

jarabicka . pekne sa lieč....ja som viki začala tušim od 4 a pol mes. prikrmovať....klasika mrkva, za 3 dni zemiak samotny,za dalšie 3 dni dokopy a tak ....ale nekojila som tak preto tak skoro

janettte som zvedavá na foto

lulu aj ja mám doma experta na všetko...

tí chlapi sú asi fakt chlapi..moj je taký istý a 1000x mu vysvetlujem že si neváži čo doma robím ked to ničí ale to jak keby som bola aj ticho,hlavne že je fotbal v telke a pivo na stole 🙄 no ale pekné časy mu skončili kedže som na tom ako som a nesmiem sa namáhať mi bude musieť viac pomáhať...dnes mu dám do zoznamu podlahu a zajtra vyvešie prádlo 😉 😀

my sme si urobili výletík dnes....buchlovický hrad,zámok,záhrada + obedík ...super bolo
včera laugariiicio ...už som vyfásla aj darček na vianoce 😀

moncika15
23. aug 2009

mirkaff, no keby moj muz robil este v PL tak ani neuvazujem o kupe na SR, bo to tu je strasne predrazene. mozno sa tam poobzeram, buduci tyzden by sme tam mali ist pre zvysok veci 🙂
tak som sa tu nasmiala ked som citala posledne prispevky 😀 presne ako u nas akurat bez deti 😒

rikarr
23. aug 2009

no musím povedať že naša viki je poriadkumilovnejšia ako mm

lienka55
24. aug 2009

Ahojte babule,
my mame dnes veget,navarene je akurat som dala prat jednu pracku.Na mna tiez cosi lezie,len mam stale nutkanie na kasel,akoby ma dusilo a nie a nie to vykaslat.Za tyzden odchadzame na tu dovolenku,dufam,ze budem dovtedy fit. 😉

moncika prave som minule rozmyslala,ze ako sa volala ta babenka/to akoze ty 😀 /co sa vydavala v aprili.Nemohla som si spomenut.Ako dopadla svadba,byvate v Cachticiach? 😉

jarabicka rychlo sa uzdrav aby si nahodou nanakazila aj Kubka.Co sa tyka toho prikrmovania ak sa este kojite mas cas staci od 6mes. 😉

erika pekne sa setri a ak mas takeho dobreho manzela tak ho zapriahni do prac. 😀

Dohovie co ako Ivetka s rodinkou,ako pricestovali,dufam,ze dobre.

lulu723
24. aug 2009

no baby ja idem upratovat,lebo furt cosi frfoce,ze nic nerobim.aj som vcera chcela upratovat,ale len som uvarila obed co ma tak strasne bolela hlava 😒

moncika15
24. aug 2009

lienka 😀 nie ostali sme u nas, tu sme pekne zabyvany tak naco sa stahovat.... to az do VLASTNEHO 😎

lienka55
24. aug 2009

A kde to byvate zabudla som?A co svadba aka bola ci uz aj si zabudla ze nejaka aj bola,ked to tak leti co? 😀

rikarr
24. aug 2009

kuk foto ak chcete http://picasaweb.google.sk/erikakosova/JulAugus...

lienka no to ho musím dokopať k tomua moooc postonať 😉 samého by ho to nenapadlo -ved sa to urobí ..poznáš tú vetu nie?

lulu723
24. aug 2009

Erika boze ti si bola ako princezna z rozpravky.strasne ste tam krasny a aj mala Vikinka aka bola malilinkata strasne krasne fotecky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirkaff
24. aug 2009

zdravim .........

Erika paradne fotecky,,jaj aka je ta Viki velka slecna........ 😀
my sme dnes dostali pichanec,,dr.sa vyjadrila ze bude mrzuty a upistany ale mam dojem ze u nas je opacna reakcia,,sak je jak utrhly z retaze,, 😀 uz nepomahaju ani inekcie od doktorky,
,ale dostali sme listok na kardiologiu,,dokonca sme sa tam hned aj vybavili a to som sa tam isla objednat,,no a odtial nas poslali na neurologiu,tak sa musime objednat k dr.Oriskovi.,doporucila nam ist do TN.....neviete nahodou jeho tel.cislo??

lienka55
24. aug 2009

Mirka aj my sme tam boli je to kusok od nemocnice ale cislo neviem lebo nas objednavala nasa dr. ale doktor je mily a suprovy. 😉 Tak to je super ze si sa tak rychlo vybavila na kardiologii aj tam sme boli dva krat na nejake vysetrenia ale teda cakala som tam vecnost,lebo tam vzdy byva strasne vela ludi.

lienka55
24. aug 2009

erika Viki akosi podrastla uz to nieje to male soro moro 😀 .A v tych ciernych satach to si ty?Uz ti tam je vidiet tusim aj brusko. 😉