Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
7. sep 2009

dobré ránko.Dnes som prvááá 😉

Ivetka, peknučké fotky.

moje mláďatko už je vyspané a ja by som táááák ešte spala ☹

natsa
7. sep 2009

veru aj ja by som tak strašne buvala.MM išiel lekárovi potom pride pre nás pojdeme nakúpiť a opýtať sa na káblovku lebo tu za rampami je to hrozné v našom nemožnom baráku nič nefunguje a ja chcem program DOMA a ine stanice

lulu723
7. sep 2009

Ahojte a dobre ranko prajem. 😉
Ivetka tam bolo krasne urcite si to tam Danielko uzival tak ako ty.aj si si tam trosku oddychla,alebo ani nie?

no baby neviem ci bude dobry napad sa stretnut na jarmoku,lebo moj ako vzdy hovori,ze si da 2 povinne kolecka okolo jarmoku a hned bude nervozny,lebo nestihne rodeo a bude mi piscat za usami jak male decko.ja by som tam aj ostala,ale zase musime uznat,ze pocasie tiez nieje bohvieco a nahodou by decka prechladli a mozeme sa akurat tak stretnut u doktora.

vcera mi moj povedal,ze volako sa mu viac lubim,ze ma vecer je..b..ne no chapete to takto sa on vyjadruje ked nieco chce aj som sa na nom nasmiala,ze to co ma za slovicka.ako neberte to v zlom mi sa sem tam takto vypravame,ale to len zo srandy.ved ked nas kdesi uvidite urcite mate o zabavu postarane,lebo on je taky vtipalek a ja tiez. 😀

inac vcera som bola na Turej,lebo svokra vooala,ze mame okamzite dojst a normalne az tak histercila a ja ze co sa deje a ona ze prisli mojho bratranci z Bardejova a o chvilku pojdu domov tak sme museli dojst lenze moj bol na hokeji a ledva sme ich stihli.aj tam hrali,lebo oni isli z Bratislavy zo svadby tam isli hrat a tak sa zastavili na Trebesine.Zanka ty si nic nepocula,ze by niekto za mostom hral?

lulu723
7. sep 2009

kurnik ja tu vzdy popisem pol strany,ale aspon viete moj vcerajsi cely den 😀

jarabicka
7. sep 2009

Dobré ránko baby...Kubko akurát zaspinkal, dnes mi zaspal pri mliečku, tak neviem čo sa deje lebo druhykrát ho musím dlhšie uspávať...
...s tým stretkom ako myslíte, ale zase si myslím, že počasie nie je dôvod nestretnúť sa, to jedine by bola nejaká "pľuta"-dážd, chladno, veterno, ale dnes vyzerá celkom fajn, hoc chladnejšie, ale slnečno...veď zase nemôžme držať drobcov ako v bavlnke, nech sa otužujú 🙂, bude aj horšie, keď príde zima-mrazy, sneh, vietor...ach Boože, radšej na to nemyslieť ☹...možno snáď, že tam bude chaos a veľa ľudí,tak to by bol dôvod na nestretnutie sa...

...my by sme chceli ísť s Kubkom aj s polovičiakom aj na jarmok aj na rodeo, tak uvidíme, podľa počasia, veď stačí, ak nebude pršať, tak vyrážame 🙂

...čo dnes varíte???...či máte od včera???:...

mirkaff
7. sep 2009

ahojte......

ja sa priklanam za stretko ci bude na jarmoku,alebo vedla alebo po nom alebo pred nim..proste konecne STRETKO.....

a pocasie,tak ako pise Evka,nemozme deti drzat ako v bavlnke.....a myslim ze zima nieje,leto nieje tiez,tak je jesen,normalna jesen.....a tiez niesme na sibiri..takze Lulu ziadne take vyhovaracky neprimame,bude stretko,s Ericku dojdete a basta....a nasOndrejko by mal abstak,,jemu sa Ericka lubi..... 😀 😀 😀

Evka navarena mame od vcera,,,a uz rozmyslam ze co budem klohnit zajtra....takze kludne my mozte dat tip....
no idem s malym von,na noviny a na postu.....jaj boze ja tu pisem a on my stahuje nocny stolik 😀

jarabicka
7. sep 2009

Mirkaff, my tiež máme dnes obed zo včera a zajtra chcem urobiť plnené palacinky, zemiakovú kašu a rajčinovo-paprikovo-cibuľový šalát 🙂 ...a cez víkend sa chystám robiť lokše, kačicu a kapustu 😉

mirkakr
7. sep 2009

Ahojte kočky z NM a okolia,

som tu na MK nová (keďže bábo ešte len čakáme), preto by som sa chcela opýtať, ako tu v NM funguje "mamičkovský" život, či tu je nejaké materské centrum a pod.
Ďakujem, Mirka.

mirkaff
7. sep 2009

tak menovkyna pekne vitam.......
ano v N.M je aj materske centrum..ale osobne som tam este nebola.....tak sa nam pekne predstav..u nas to tak chodi,a co nam nenapises,,my sa opytame 😀 😀 😀

takze super,na najblizsom stretku nas bude viac......

pismenko111
7. sep 2009

lulu, tak ste taky zlaty parik, aj som sa zasmiala. no ten moj mi zasa povie, ze "ty motovillo mestské", to je jeho oblubene 😀
su zlati, ti chlapi nasi.

mirkakr, aj ja som tu nova, aspon nie som sama 😉

janette4 - poznas petru bl. z cachtic? len tak som pozerala priatelov na pokeci a myslim, ze som tam objavila teba 🙂

janette4
7. sep 2009

písmenko poznám.riadna držka.robili sme spolu.poznáš ju aj ty?

mirka vitaj medzi nami.dúfam,že k nám budeš prispievať častejšie.a samozrejme sme zvedavé,odkiaľ si,kto si a pod.
a už viete,čo budete mať?inak,už tu jednu tehuľku máme,tak sa to tu pekne zaokrúhľuje. 😉 😀

pismenko111
7. sep 2009

janette - poznam, ona je taka drzka uz odmala 😀 ako jej mama 😀

a kde je v meste materske centrum? ani o tom neviem.

mirkakr
7. sep 2009

Ďakujem za privítanie 🙂 Takže mám sa predstaviť? 😉 Volám sa Miroslava, mám 30 r., doma manžela a psa a prvé bábo na ceste. Pôvodne som z TN a tu v NM bývam 3 roky, kedysi dávno som však chodila na SPŠ-ku na Bzinskú. Termín pôrodu máme na konci októbra, preto som sa aj pýtala na to materské centrum, keďže v zime sa asi pri fontáne a v parku moc stretávať nebude dať. Tak teším sa na všetky Vaše tipy, ako si tu spríjemniť čas materskej dovolenky 🙂

pismenko111
7. sep 2009

preco mi nejdu pridavat fotky do albumu? porazi ma, uz to robim tretikrat a nic, vzdy sa mi to zrusi.

janette4
7. sep 2009

písmenko a nemáš ich moc veľké?môžu byť tuším max.700kb

pismenko111
7. sep 2009

ved som vyberala len do 700, ale tych vela nemam. daju sa nejako zmensit, ci nie?

janette4
7. sep 2009

jasné

pismenko111
7. sep 2009

daju? a ako?

lulu723
7. sep 2009

no dobre teda Mirka tak ja teda na to stretko pridem ked sa Ondrejkovi tak Ericka paci.malej nevadi zima ona je dost otuzila to len ja som zmrznuta jak zmrzlina 😀

Vitam skoro novu mamicku Mirku neboj snami je aj velka sranda.

Erika priprav sa aj ty z Viki na stretko a aj Ivetka z Danielkom treba vsetky mamicky spoznat a zabudla som aj na Evku,ale sak dnes vybehnem z malu asi na prechadzku po Lubine,lebo zjavne jej dvor nestaci a stale vylieza na trojkolku tak ju zase budem tlacit.dame si povinne kolecko okolo Lubine a este na ihrisko pojdeme a potom rychlo domov to jej hadam bude stacit.len musim ist okolo 18,aby mi potom lepsie spala. 🙂

natsa
7. sep 2009

Ahojte tak sa to tu rozprudilo.No to stretko na jarmoku som len tak treskla neviem či to bude dobrý nápad,na počasie sa tak vytoto.ved ked bude zima tak deturenco poobliekame a mi hádam nezmrzneme.Ahoj Mirka2 tak konecne dalšia nová.No neviem či v tvojom prípade bude dobré Mc .Ja som tam bola je to pri kat.kostole hned oproti su schodi platí sa tam 1 euro za den.no chodia tam maminy z vedšimi dečtičkami čo sa vedia už zahrat medzi sebou.vedšinou tam chodia ked je zima a zlé počasie inak sa stretávaju vonku pri fontáne v parku a tak.No dne s sme sa boli pýtat na kablovku.Odprevadila nás že za rampami sa to bude asi robit ked to spravia smerom na čachtice,nasraná som pritom mi sme už káblovku mali platili sme 500 sk za pripojenie a 2000sk za zvláštny primač ked sme za rampami no a ked spravili podjazd tak im tam čosi zhorelo a nedalo sa to spravit tak máme prd-Lulu aj mi sa tak bavímemedzi nami je tonormálny slovník no horšie by to bolo na verejnosti.No ja budem zajtra robiť špagety na dnes nám ostali rezne a šalát od nedele.

jarabicka
7. sep 2009

Caute baby, rada by som pridala nejaké Jakubkové fotečky, minule mi ich tam dal manžel, ale za Boha si nevie spomenúť, ako to robil a pravdupovediac aj ja som z toho somár 😀 ...ozaj neviete mi niektorá poradiť ako sa to robí???...

...Natsa a s čim budú špagetky???...ja mám tiež na pláne tento týžden robiť nejaké cestoviny...nemáte nejaký fajn recept???...

...ja som akurát dožehlila, už som mala takú kopu, že strach na ňu pozrieť, ale už to je za mnou 😝

jarabicka
7. sep 2009

Ahoj Mirka, aj ja ťa vítam...nedávno, tak ako teba vitali mňa a poviem ti pravdu, s babami je tu fajn...ak mám čas, rada tu chodím 😉 ...takže budeme tu mať "čerstvé babetko"???...to je paráda...Jakubko už nebude najmladší 🙂 ...ej-ha, ale nejako tu pribúda detičiek...žiadná z vás neplánuje ďalšie???... 😉

natsa
7. sep 2009

no len tak z kečupom.Fotky si zmenšiš takto najprv ktoré chceš zmenšit tak si ich prenes na Pp.potom klikneš na nu lavým a stlačíš upravy tam klikneš na roztihnut a zkosit dáš 50:50potom v lavom hornom rohu klikneš na subor a uložit ako a to znova uložíš na PP.no a potom si klikneš na svoj album a už pridávaš.Len si ich musíš zmenšit aby ti to išlo tak ako som ti písala.

lulu723
7. sep 2009

Evka mi budeme mat babetko,ale este neviem kedy,lebo vcera to bolo tak vselijak narychlo.ale nebojte sa v oktobri hadam uz tu budem mat,ze som v niektorom tyzdni teda aspon dufam 😉

mirkaff
7. sep 2009

ajej tu niekto zaraba... 😀 super lulu drzim palce nech necakate dlho.....

to nase pistadlo zaspalo,a ja mam dnes na..ho.v..no vecer...rozbila som tanier,vy..sr..at nan ale to bol z takeho materialu,niake divne tvrdene sklo,taky hnedy,kedysi sa to nosilo z Polska..a ten sa mi rozbil asi na milion drobnych milimetrovych casti.....este ta nasa tmava dlazba......este som to mala na slapke,stupila som nan,tak mi to potom martinka s pinzetu vyberala z nohy.......potom som isla robit leco,a ked som si 10 vajec natlkla do misky tak som niak do toho drgla,a J..e.b my to medzi sporak a kuchynsku linku,tam sa mi to cele vylialo.....a este ten nas hucak k tomu,furt sa len motal pri nohach....potom po mne MM vyletel ze maly huci,ja utieram vajca na zemi...,,//,taliani su nula.//..tak som od nervov normalka zacala plakat......

natsa
7. sep 2009

Lulu tak ty ešte nevieš či si v tom?no tak to skuste ešte poistit dneškom 😀
Mirka tak zasa supre den 😀 Ked sa darí tak sa darí.Mne MM zahlásil že malý je po.... ale k ničomu sa nemal.Jéééé a ked sa o niečom bavíme tak to je jak u je...... na dvore.Ked mu niečo vysvetlujem on nechápe ved mám dojem ako keby bol z druhej planéty.teraz mu najnovšie vadí že píšem na počítači a jehoto znervoznuje že nič potom nepočuje.už ABY IšIEL DO ROBOTY lebo sa tu bozabíjame.No to som ešte zabudla že kým mu to vysvetlím aby to pochopil takmi dojdu nervy.Nakonec spraví somna debila že to blbo vysvetlujem že všetko prekrucam.bože kde som mala rozum ked som si ho brala. ☹

janette4
8. sep 2009

ivetka,neboj,to si aj občas hovorím,ale potom sa ukľudním a prejde ma to.minule som si od jedu aj porevala.malý mal vtedy už asi 4tú noc strašne zlú,bol hore aj 10-15krát,celé dni mi pišťal a reval,už som bola vyčerpaná.môj išiel z poobednej na druhý deň na rannú,tak bol nevyspatý.keď prišiel domov,ja som bola nervózna z malého aj z počasia,lebo pršalo,ešte ma aj zuby boleli,začala som sa s ním rozprávať a on mi už po 3min.povedal,že kedy sa mi tá huba zavrie.že on ťahá 24ku,že je unavený a ja ho otravujem a som nervózna.keby ste videli,aké jedy do mňa vošli,boha,reku,a ja za ten rok,čo vstávam xkrát k malému,ťahám kolkátku?joj,tiež by som ho niekedy zabila.potom sa z toho vyspím,on pochopí,že to prepískol,chvíľu sa mi s naží s malým pomáhať a po2dňoch som na všetko zas len sama.oni sú proste z inej planéty. 😝

a inak babulky,dobré ránko. 😉

lulu723
8. sep 2009

Ahojte baby 🙂 no Mirka dobre som sa narehotala viem si to zivo predstavit ako to u vas vyzera 😀

Ivetka ja som urcite neni v tom,lebo no proste to vytiahol a ja mala nervy,ze co sa deje a on,ze zabudol,ze uz ideme na druhe babo.tak vcera som sa na neho vykaslala a poslala som ho spat a on furt,ze sak poj somnou a reku nejdem ja pozeram telku a na teba kaslem.potom ho chytil nejaky sabes a utekal na pc a dal si do googla jonasov kalendar tam mu to vypocitalo,ze kebyze teraz akoze pocneme tak budeme mat dievcatko tak velice vypraval,ze esteze to vytiahol tak som mu nadala,ze ja chlapca nechcem,ze nemienim veci kupovat este aj pre chlapca.a ze ci druhe dievcatko by bolo zle a on ze nie ze on bude rad,ze mu je to jedno.

mne moj vzdy nada,ze co stale hukam,ale ja musim,lebo ja ked mu nieco poviem potichu trebars daj malej jest tak on kuka jak tuk a furt cumi do bedne tak na neho musim zjacat,aby ma pocul a potom sa velice rozculuje.ale ja nemam problem,ze by malu neprebalil ked je dokadena.to pekne rano ju prebali a ked je dokadena az na lopatkach tak ju aj pekne osprskuje vyutiera da tam kilo kremu,aby nemala ritku cervenu a uz dokonca aj najde nejake veci tak ju aj preoblecie.aspon v tomto sa mozem na neho spolahnut. 😉

andreao
8. sep 2009

Ahojte babule,
tak som tu zase po 100 rokoch, ale ja pri tej mojej malej nic nestiham....
Vstky pozdravujem, co to obcas pocitam, tak som ako tak v obraze.
Ivet, ako bolo na dovce? Fotecky kraaasne, parada. Vitam nove pisatelky....
Ja mam teraz nohu v dlahe, este do piatku, tak sem nakuknem castejsie.
Prajem pekný den.

pismenko111
8. sep 2009

ahojte, tak ja som si myslela, ze to len ja som taka nervozna na mojho manzelika, ale ked vas citam, normalne ste ma potesili 😀 😀 😀