Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
25. okt 2009

natsa dik za link ---ale ja viem ako sa vytvori ticker len ho neviem dať sem na kona ☹ na inych forach mam tickerov až až a sem mi to nejde

lienka55
25. okt 2009

Peknu nedelu vsetkym prajem,
ja som sa vyspala konecne po dlhej dobe do ruzova,kedze maly je u mamy.Mam navarene,spanielskych vtackov.

Zanetka ja davam zeleny florex teda na zive.Ved ta cecina sa potrebuje napit este vody,my to tam nechavame az do jari takze aj preto.Mne osobne sa to do toho zeleneho robi lepsie.

jarabicka na obocie ta zoberie hned kozmeticka v Povazane a nemusis sa objednavat.Ak ma nejaku zakaznicku rozrobenu tak chvilku pockas. 😉

Vcera som robila este dva aranzmany,tak som to odfotila,este mi ostava jeden,len nemam cecinu nan.
Idem ich hodit na FB.MM ma dnes naucil hodzat linky tak uvidime ako sa mi to sem podari potom vlozit.

michaela2410
25. okt 2009

Evka, ja poznam v Meste len v Povazane, je celkom fajn a ak bude mat volno, mozno by ta zobrala.

Langose nakoniec robit nebudem, ale v tousovaci spravim nejake plnene toasty, nechce sa mi aj aj toho nepojedia hory, doly. Mamina donesie Harlekina (zakusok) 😎 , takze mam aj napecene. A ako poznam babicku, tiez nieco prinesie. Aspon budem mat aj nazajtra do roboty. 😀

Na facebook sa nedostanem, niesom tam prihlasena. ☹

jarabicka
25. okt 2009

...Baby a kde je ten Považan???...hm, moja chyba keby som bola na stretku tak viem, že???... 😉

mirkaff
25. okt 2009

Lienka55 pekne venceky,,ja tiez tie moje pofotim a hodim link.....

no teda ja som ani nevedela ze v Povazane je kozmeticka.aj mne by sa tam zislo ist....miska ty mas tusim na pecenie ludi co napecu za teba....a ty sa potom oslavenkyna 😝 zalizujes 😝 dobre si si to zariadila 😀

ja idem piect teraz na stredu do skoly..maju tam dochodci posedenie,,Martinka vystupuje..tak cosi akoze sponzorsky upecem.....potom ma caka skolska katarinska zabava,,Ondrejovia budu mat meniny,,zachvilku vianoce...ale sak ja sa nestazujem,,,mna to fakt bavi,, 😀

natsa
25. okt 2009

evka považan je ako ideš na námestie teda ako začínaju obchody tak tam je hned prvá budova nová Veža sa tomu hovorí tak to je za tím smerom ku kulturáku je to tuším taká pomarančová budova.zabudla som vás pozdravit súdružky devčata.dnes ani Danko nejde spat mal ist o 15 hod ale sa mu nechce tak ho už nedávame spat pojde až o 8.chcem ho naučiť aby išiel spat o 1 ale naedarí sa mi vždy zaspí až o15 apotom je dlho aj do polnoci.
Leni aranžmá som ti pochválila na gacebooku.

janette4
25. okt 2009

ahojte.Lenka pekné aranžmány.si šikulka.a ďakujem za radu,aj som to chcela robiť do zeleného,ale reku opýtam sa odborníčky.

my sme boli na tých krstinách.joj,taká som vytočená,že až.svokra sa s malým síce chvíľku hrala,aj naňho hovorila,ale svokor ho úspešne odignoroval 😠 .až mi do plaču bolo,keď som videla ako sa o tu malinkú stará a behá okolo nej a na Maťkových krstinách ani nebol,bolela ho hlava,lebo bol po nočnej.mužovi som povedala,že odo dnes s nimi nadobro končím a je mi jedno,že sú to jeho rodičia.môžu ma bozať vriť.
a ešte Matúško mal úraz.naháňal sa s takým dievčatkom,potkol sa a narazil hlavou na taký paraván,chvalabohu nie na hranu.hneď som išla pýtať ľad, baby do 5sekúnd mal hrču,jak nejaký "lebkoun"asi 2cm vysokú a fialovú.hrozne som sa zľakla a leteli sme,že ideme na pohotovosť.úplne náhodou,ako sme vyšli pred reštiku, išla okolo záchranka,tak sme ich stopli, nech sa naňho pozrú.povedali,že keď nebol v bezvedomí zreničky má v poriadku,že je to len hrozne udreté, musíme ho sledovať.no ale vyzerá hrozne,chúďa malé,musí ho to riadne bolieť.aj som mu dala preventívne paralen na noc. 😢
a ešte muž išiel s malým sa o nejakej 14prejsť,aby si trochu pospal,lebo bol hrozne unavený, ja som ho po polhodine vystriedala a za pol hodinu mi volá,aby som prišla,že už to skončilo.chápete?krstiny začali o 11v kostole a o pol4 rodičia bábätka zaplatili a ukončili to,lebo on mal ešte nejakú robotu.ja som ostala kukať jak blbec.povedala som len:to len u mňa sa všetci jeb..i do večera?no pri druhom budem vedieť ako sa robia krstiny.
takže dnešný deň úplne na prd. 😢

zas som sa rozpísala,potrebovala som sa vyžalovať. 😢

janette4
25. okt 2009

Dievčence, konečne som aj ja pridala fotky zo stretka:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a tuším si tu píšem sama zo sebou ☹

michaela2410
25. okt 2009

Zanka, fotky chvalim 😉

natsa
25. okt 2009

nie nepíšeš aj ja som tu.Teda malý má tu hrču riadnu hudátko malé.ked mu to pofúkam cez net tak mu to asi nepomôže že?fotky su pekné.
No teda ten tvoj svokor šak by som ho asi zo sveta zniesla.Ako dokáže niekto ignorovat takého krásneho a šikovného chlapca.juj šak by som ho spapala.

janette4
25. okt 2009

aj ja Ivetka.povedala som,že to postrielam a bude pokoj 😠

ráno s ním pôjdem radšej k dr.nech sa naňho pozrie,príp.spraví rtg,nech som kľudnejšia

michaela2410
25. okt 2009

Chudatko, ta hrca je hrozna. Aj ja by som asi pre istotu letela k dr. Ale ak ti neodpadol, alebo nezostal malatny, tak sa nemusis bat. V noci ho radsej parkrat pozri, ale myslim, ze mozes byt kludna. ☹

janette4
25. okt 2009

Miška,ak bude stále hladný,tak je ok. lebo on v noci zje viac ako cez deň.Jediný kto si naňho inak spomenul,je švagriná,čo mu je krstná.večer nám volala,či je v poriadku

lulu723
26. okt 2009

Ahojte 😉 boze Zanka to co mas za svokra?ved ked teba nema rad tak nech si to aspon na malom nevybija sak on za nic nemoze.jemu sa asi nepaci ked mu niekto povie pravdu do oci tak ako ty vsak?
inac ta hrca to som este nikdy taku obrovsku nevidela Matusko mal obrovske stastie a asi stali pri nom vsetci anjelikovia.aj ja takto pofukam cez net fu fu fu 🙂

rikarr
26. okt 2009

janette -fuuuha aká hrčisko ..... ale ak je malý v pohode, pyta papať a normalne reaguje mal by byť OK

a svokra pošli doprdele..moj ma heslo že mam vas rad deti moje ale iba na chvilu .... čo znači že si malu zobere, povie aby sa na neho usmiala a položi ju .....paráda....ešte že moj tatino je normalny

natsa
26. okt 2009

Ahojte,tak Zanka ako si pochodila z Matúškom?V noci bolo všetko ok?Spinkal?tak som na neho myslela.
Dnes idem konešne po dlhej dobe ku kaderníčke idem na melír.
ja mám svokru normálnu tá sa vždy na malého teší aj si ho popestuje aj mu kupi veci na oblečenie.Moja mama tá tiež tá by ho od lásky zjedla a čo mu vidí na očách to mu splní.horšie to je u mojho tata.Malý ho nemusí a ked náhodou pri tatovi neplače tak ho varuje len chvýlu lebo má milion tristo dôvodou aby sa mu nemusel venovat ten ho má rád tiež len na chvýlu.

lulu723
26. okt 2009

fiha divnych dedkovcov a babky mate.nastastie u nas je to ine a nasu Ericku vsetci lubia 🙂 a v sobotu sme tlacili kapustu do sudkov a to sme boli u nasich mala tam lietala o 106 a jak maly vo vanicke tu kapustu tak mala pribehla a tresla tam slapku naramne sa na tom bavila.potom sa chvilku hrala a oni si robili svoje az zase zobrala tu slapku a tak nenapadne ju tam chcela hodit,ale to sa jej uz nepodarilo.
vcera sme boli u svokry na obed no napratala som vsetko do seba a bola som jak balon a mala mi zobrala polovicku snicle a vsetko to spraskala.a furt tam behala hore dole,lebo tam ma strasne vela hraciek tak sa tam hrala a na pocudovanie bola dobrucka.
teraz varim masko na kmine a z ryzu vcera som si kupila z billy tu zmes na gulas a ked som to otvorila tak uz to nejako divno pachlo tak som take smradlave maso hodila do hrnca nech ma aspon chasan nastastie bolo len par kuskov takych hnusnych.vobec sa tam neoplati maso kupovat. 😒

rikarr
26. okt 2009

my mäso kupujeme v tescu a klop klop klop vždy bolo dobre ...netrafili sme ešte zle mäso odtial...

lulu723
26. okt 2009

nasa sa teraz napraskala maska a ryze tak to do seba tlacila,ze spapala co som jej nalozila a este mne masko povijedala ked som si nalozila pre seba.teraz jej dobre smakovalo a asi pojdeme aj niekam von nech sa trosku prebehne,ale to pojdeme asi az o nejakej pol 6,lebo vtedy zacina byt zla a chcela by spat tak nech vydrzi 🙂

lienka55
26. okt 2009

Ahojte,
my sme dnes doobeda navarili polievku,povysavali a boli sme pozriet v akom stave je hrob tu u nas.Vymenila som tam kvety a ostatne prinesiem asi az v piatok,lebo by to dovtedy odtial zmyzlo. 😠
No u nas sa tiez maly napraskal dnes polievky,vynimocne ale to preto ze bola rajcinova a top je jeho oblubena. :-
)
Dakujem za pochvalu.Inak mne sa viac pacia v skutocnosti ako su na fotke,nie su dobre detailne odfotene.

Co sa tyka fotiek zo stretka,vobec ani na jednej som nevidela Ivetku,vsetky ostatne ste tam a ona nie.Co tam iba Danka doniesla??? 😀 😉

Zanka to mi je luto s Matuskom a so svokrom. ☹

rikarr
26. okt 2009

pozerala som foto ...super je ..dufam že nabuduce budem aj ja s viki

janette4
26. okt 2009

Ahojte.
dopadli sme celkom dobre,na to ako to na začiatku vyzeralo
Klička nás hneď poslal na chirurgiu,na rtg, na neurológiu.Chirurg povedal,že asi by bolo dobré spraviť CT,ale keďže je malinký,nmuseli by mu to robiť v anestézii v BA,že radšej by to ešte konzultoval.zavolal neurologičke na MY a tá to tiež navrhla,ale že aby sme prišli,že sa naňho pozrie.Kličkovi som hovorila,že by som mu nerada dávala tú anestéziu,že je malinký,ale povedal,že keby bolo treba,tak radšej,lebos takýchto pádov môže vzniknúť aj epilepsia.poviem vám vystrašili ma riadne
na MY mu spravila sono, rtg a chcela si ho na 2noci nechať na pozorovanie,ale hovorila som jej,že on je dosť živý,stále v pohybe,čo ja s ním spravím 2dni zavretá v tej jednej izbe.veď bude jak 100čertov.stále rozmýšľala,či ho tam nechať,lebo že to vyzerá teda hrozne.hovorila som jej,že sa mi zdá malátny a že ho trochu sáca pri chôdzi,aj jej sa zdalo,že sem tam ho hodí do strany,len nevedela posúdiť,či preto,že sa ponáhľa,alebo z toho pádu.
nakoniec sme sa dohodli,že ho budeme dobre sledovať, 2krát za noc budeť-čo neni treba,keďže sám pýta jesť a za 2dni ideme k nej na kontrolu.
A ďakujeme,že ste na nás mysleli
😉

natsa
26. okt 2009

Lienka mna je škoda fotiť- pokazím každý zaber.
No ja by som asi ostala s ním v nemocnici predsa je tam pod dohladom.no ved uvidíte ale hádam to nebude nič,mne hovorila svokra že ked bol MM malý tak praštil do steny z rozbehom že tam mal jamu na čele a ani nešli k doktorovy a nebolo mu nič.

lulu723
26. okt 2009

fuha Zanka mna by asi vykotilo kebyze mam byt v nemocke.to som ani nevedela co si vsetko dneska z malym absolvovala.a na to ockovanie pojdete vo stvrtok,alebo az inokedy? 😒

rikarr
26. okt 2009

janette hlavne že bude OK ....

janette4
26. okt 2009

ludka,asi pôjdeme,veď neberie žiadne lieky

michaela2410
26. okt 2009

Zanka, tak ja by som bola riadne vystrasena, keby mi toto vsetko povedali. Drzte sa dobre!!

janette4
26. okt 2009

Miška,veď aj ja som bola.