Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
9. nov 2009

Ahojte 😉 no Ivetka mne kebyze mala takto vystraja tak som na nu strasne zla a este by som aj na mojho nahukala,ze ci on bude spat a ja takto celu noc a den fungovat.aj Erika mala asi tyzden taketo obdobie,ze o nejakej pol 1 sa zobudila a zacala mrncat a revat v postielke potom vyskat a neviem co este a ja,ze ona prestane ale nie tak som vyhnala mojho nech snu ide do obyvky,ze ja sa chcem vyspat.dovtedy som za nu chodila kazdu pol hodinu tak som vlastne ani nespala no a on sa snu hral do nejakej 2 a potom ju ulozil a potvora mala spala az do 9.ale to bolo asi 2x co isiel za nu inac som ho nechala v pohode vyspat a ja som bola z malu.dnes vstavala o 6 tak si ju zobral dal jej kakao a maslovy roztek dokonca aj vela kakaa vypila co sa inak nestava a ja som spala do pol 8 potom odisiel a mala pozerala telku,ale asi za 10 minut sa mi vyliepala na postel a velice sa tulila tak som musela vstavat. 😒 a teraz krpec uz zase spi.to hadam potiahne hodinku a este poobede 2 a do vecera funguje.

natsa
9. nov 2009

no malý vstal o 9 tej spala som asi 3 hod.polovičiak išiel na školenie chcela som si ešte pospat ale čo už,fungujem dalej.v noci som ho uspala pri počitači,pustila youtrube a enrika iglesias toho milujem a za chvýlu spal.ni idem čosi slané napiest len tak asi cesnakové kolieska.

mirkaff
9. nov 2009

ty zubari ale zdieraju..no dnes som bola s deckami na prehliadke,martinka mala kaz tak jej ho opravovala hned,a este robila obom impregnaciu...a nechala som tam 36 eur 😲

janette4
9. nov 2009

mirka a či je to tá inpregnácia?ja idem v decembri,od júna mi umŕtvuje zub,ale už by ho mala dokončiť.a už dlho ma bolí jeden zub,ale nevenovala tomu pozornosť a teraz som zistila,že mi vnútri od koreňa černie,takže rátam,že mám chytený koreň a povie mi,že musí ísť von.no jasné,muž ma vidí.štrbavá chodiť nebudem a na korunku nemám peniaze ☹

to náš krpec keď v noci plače,môj k nemu veru nevstane,keby som mu povedala ako ty,Ludka,povedal by mi,že veď som doma,môžem dospať,keď pôjde malý spať. 😝

lienka55
9. nov 2009

Ahojte ,
nestiham dnes lebo som musela varit,zehlit,na poste sme boli,mam majstrov,......a tak.
Vcera sme boli s mm v BA v Ikey,chcela som malemu do izbicky nejaku policku,aj sme kupili ale mne sa tam nehodi,tak som nasr.....a. 😠
Zajtra idem k dr. svokra bude varovat maleho,tak som zvedava ako dopadne varovanie,lebo naposledy strasne pri nej reval.
V piatok letim s mm do Irska za svagrom,len na vikend a vratime sa v pondelok.

natsa
9. nov 2009

Veru tak dievčence sme doma ,času máme habaduru no a spanie kedy kolvek. 😝
Veru lenka aj ti závidím to Irsko aspon niečo je to taký malý výlet.
Hehe ja som si pospala.Polovičiak prišiel domov,strčila malého a išla som spat,konečne som trocha vyspatá.

janette4
9. nov 2009

tak tak Ivetka, nech si ho užije aj tatino,aspoň zistí,že sa nenudíš 😝 .mala si mu nakázať aj nejakú robotu,aby sa náhodou nenudil 😀 😀

mirkaff
9. nov 2009

dobre si to Ivet vyriesila. 😀 .ocuj nerobi tvoj poloviciak v tesko sklade??

Zanka to sa zuby natieraju niakou vodickou,detom sa to robi dva krat do roka,a uz aj malemu to robili druhy krat,lebo od roka ma byt dieta zaevidovane u zubara....i nak som pocula ze zo zakona ma na to narok raz rocne zdarma,,ja som platila pokazdym,vychadza to cez 8 eur za jedno dieta...asi to zalezi od poistovne,,neviem,......

janette4
9. nov 2009

a to si malý nechal? 😨 veď ten môj krpec si nenechá ani mne pozrieť na zuby 😝

natsa
9. nov 2009

mirka nerobí.a to už ste boli stakými malými u zubára?ja nie mne čo hovorili kamarátky tak niektoré boli až od 3 rokov ale zubárka hovorila že od 1 roka,ale ja si myslím že to je skoro ved nemá ešte všetky vonku.

mirkaff
10. nov 2009

Ivet niak som to nepochopila,,co si mi napisala:Mirka nerobi....

Zanka on tiez pokusal zubarku,ale to je zalezitost par sekund,,to sa namoci vatova tycinka do niakeho roztoku,a potru sa s tym zubky.ze to sa vytvori na zubkoch niaky povlak,a to ochranuje pred kazom,ale neviem co je na tom pravdy,v maji malej impregnovali ,co mala jeden kaz,opravila.a v novembri uz tri kazy??

jaj aj som Vas zabudla pozdravit CAUTE.......

tak babulky a to stretko na buducu stredu snad plati,,dufam ze dojde aj Erika s Viki a s babinkom,a aj Jarabicka s Jakubkom,a jaj aj Yamahafazer,,teda druha evka tusim.......a aj vy ostatne,zienky domace.....

natsa
10. nov 2009

Mirka ved si sa pýtala či nerobí v tesco sklade a ja som ti odpovedala že nie.Inak bré ránečko teda pekný obed.tak mi sme boli konečne v obchode aj zo stojacu lampu čo rozbil malý tan krit.museli sme ju celú zobrat aby tam predavač vyskušal nejaký iný krit .tak nám ho objednal.No a doletel za nami polovičiakov kámoš čo sa sním kamaráti už od detstva,dlho sme sa nevideli tak sme vykecávali na ceste hodinu.zajtra si ideme pre cenu do sinemy a ideme na večeru.len som zvedavá či to z malý pojde ak nie tak si dáme zabali pizzu a potraseme domov.

mirkaff
10. nov 2009

ja som blondinka vies Ivet...... 😀

my sme dnes boli napeso v obchode,,dosli sme asi v takom stave ze nie ze by bol spinavy len maly ale aj ja,lebo na chodniku nasiel mlaku,a doslova sa tam cely hodil,vyrehotany ze konecne nasiel nieco co ho zaujme,a ked som ho dvihala,namocila som si rukav do bacoriny aj ja......no je iste ze nabuduce bude napeso asi za pol roka....

janette4
10. nov 2009

ahojte.my sme dnes boli v babyklube a stretli sme aj Evku s Evičkou.Malá Evička bola úplne unesená z toľkých detí. 🙂

my už sme trochu lepší, ráno som objavila špičku stoličky,tak už je lepšie,ale ešte nás asi čaká pár naprd nocí,kým vylezie úplne ☹

jarabicka
10. nov 2009

My sme včera boli na poradni, tak nás konečne zaočkovali do nožičiek, tak sme taký nevrelý od včera, ale zatiaľ bez teploty klop-klop-klop 😉 ...ale Kubko to hrdinsky zvládol, ani nemukol ked ho pichali 🙂 ...obidva zubále už máme vonku 🙂 ...vážime 8670 g a máme 72 cm 😉 ...

lienka55
10. nov 2009

Ahojte,
ja som bola dnes u gyndosa,vsetko je ok.Svokra zvladla maleho,spime od 12:00h,pretoze sme dnes vstavali o 06:00h. 😠
Idem este umyt schody,lebo to blato sa nosi hore,dole a uz my to lezie riadne na nervy. 😠

mirka,no pekne a na nas si zabudla pri tolkom menovani,takze my na stretko nemame chodit,neratate s nami???? 😉

mirkaff
10. nov 2009

boze Lenka vas berem automaticky...nemyslela som to tak......ospravedlnujem sa...

lienka55
10. nov 2009

🙂

michaela2410
10. nov 2009

ahojte, trcim v praci do piatej dnes 😠 ☹ , lebo mame den otvorenych dveri, tak sa mi nechce! Kavu sice nepijem, ale uz jednu v sebe mam, nech nezaspim 😔

natsa
10. nov 2009

no mi na stretko asi neprídeme idem na celý týžden k našim asi od štvrka alebo piatka.nepreloží sa to aspon na piatok budúci týžden?

michaela2410
10. nov 2009

až teraz som sa dočítala, že tu organizujete stretko, tak buducu stredu sme sice doma, ale kedze od soboty do utorka budeme na dovolenke, tak budem mať pratia a upratovania vyše hlavy 😝

jarabicka
10. nov 2009

Takže kedy vlastne je to stretko???...halooo-halooo, kde ste všetky???...nevenujte sa tým polovičiakom toľko 😀 😀 😀 , poďte radšej na koňa 😉

mirkaff
11. nov 2009

ahojte......

no kde ste vsetky?? nevludne pocasie, 😖 urcite zberate urodu na FB..... 😀
tak potom pekny den,,vecer sa zastavim...

janette4
11. nov 2009

Ahojte. My sme boli u dr.,Maťovi sa tá hnačka dosť zhoršila,vyletel z neho tuším aj čaj.dal mu Nutrolin b,čo minule spomínala ja Ludka a zobral výter, o 2dni ideme na kontrolu.sná´d mu bude lepšie.a mám mať 24hodín veľmi prísnu diétu.povedala som,že susedia nás v noci vysťahujú,keď nás budú počuť revať od hladu 😝

my neviem,či prídeme na stretko,lebo polovičiak bude mať poobednú a nemala by som potom ísť ako domov a ak bude takto,ako je už dva týždne,tak autobusom sa mi trepať nechce.

lienka55
11. nov 2009

Ahojte,
opat nestiham,doobeda som trosku spratovala,varila,uz som dnes uvarila asi 20kav,uz mi z nich sibe,teraz som bola spred domu pospratovat blato po majstroch a taka som unavena,nevladzem.
No mne sa asi tiez nebude dat prist na to stretko,ked budem mat este majstrov,nedalo by sa to odlozit az na ten dalsi tyzden?

natsa
11. nov 2009

no to bude asi najlepšie,ved polovica nemôže.Nech sa to vyprší hadam potom bude lepšie.dnes sme konečne kupili malému papučky na doma.za chvýlu si idem pre výhru.

natsa
11. nov 2009

tak sme do ma odkladá sa to- ten čo to má na starosti mal autonehodu.

janette4
11. nov 2009

Ivet,kto mal autonehodu?ten čo vám mal dať tú výhru?

michaela2410
11. nov 2009

ahojte, len vas pozdravim, lebo som straaasne utahana ☹

janette4
12. nov 2009

Dobré ránko,žienky.

Iba posúvam a idem variť.papa 🙂