Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
17. feb 2010

Ahojte.Ja som KO. 😒 Kašlem jak starý hrniec,ešte mi aj vyskakuje tlak,asi z liekov,tak chodím jak navalená. 😝

Ja akurát robím lečo.Moc naň chuť nemám,ale potrebujem vajká na veľkú noc 😀 tak som vyfukovala jak divá,už som len čakala,kedy ma roztrhne jak žabu 😀

včera som robila maffinky-1klrát v živote a mňam,asi ich budem robiť častejšie.Brat si už zajednal celú dávku 😀

mirkaff
17. feb 2010

caute....
nase stvorenie najmensie mi povysipavalo z kredenca vsetko sipke co mu prislo pod ruky.,citim tam aj kokos,aj muku,podla obalov sa zda ze aj zlaty klas.,,to mam asi ponaucenie ze si mam vycvicit vlastny zadok a nie vysedavat na zachode.

ja som urobila zemiaky s vnatku a vysmazila som syr,tak narychlo.a zajtra mam na plane gulas. 😝

tusim ste tu mali valentinsku debatu,,deckam sme kupili take plysove a ja som od poloviciaka dostala bonsaj,este aj tak valentinsky ozdobeny,no a ja som mu nedala nic hmotne 😀 ,ale sak som piekla taku torticku,tak mal na mlsanie.

janette4
17. feb 2010

hm valentín....ja som mojmu kupila organizér na rybárske háčiky a on mne mega lentilky 😀 ale potešili,to máme s Matúškom najnovšiu závislosť 😀

Jaj Ludka,aj ja by som už rada takto chodila pozerať k dr.na babenko,ale musíme ešte chvíľku počkať

Kurnik,ja som sa tešila,že dostanem kopu peňez a keď som poplatila,čo som mala od našich požičané,zas prd mám 😢

mirkaff
17. feb 2010

Zanka a dokedy musite cakat na mimi??
boze ja som dnes nechala na poste vyse 60eur.a to nehovorim ze pride vyuctovanie elektriky,,asi nas slak trafi...

lienka55
17. feb 2010

Ahojte,
ked tu spominate varenie tak ja som ani neuvedomila ze dnes je popolcova streda a maso sa nesmie.Na ranajky sice bol aj salam,co som zabudla,ale na obed mam nachystany syr obalovany v listkovom ceste a zemiaky pecene.Poobede chcem este upiect kysnute kolace.
Vsetkym co su chori tak nech im rychlo choroby daju pokoj.

Lulu drzime palce nech vsetko dopadne na sone co najlepsie.
Zanka a co budes robit s vajickami?

janette4
17. feb 2010

Lenka,chcem ich olepovať bavlnkami,a aj servítkovať

Mirka,no dokedy sa nedám dokopy s tou chrbticou.beriem 4lieky,dosť silné,mám z nich hrozne vysoký tlak,tak až keď bude ok.v podstate koncom marca už by sme mohli.snáď.

ja som si tiež neuvedomila,že je popolcová streda,ani neviem,čo to znamená 😀

mirkaff
17. feb 2010

boze Zanka mas viac liekov jak moja mama,ta bere dvoje.no s tlakom su neni zarty,ale tak ked vies ze to mas z nich,tak sa to hadam upravi,,boze a to ta tak bolieva ten sedaci sval?
baby uz mam dlhsie dilemu ze chcem nove zaclony na predne okna.lenze slovenske stranky,jednu teda co som mala vybratu sa mi neda otvorit ich katalog,tak neviete niake internetove obchody so zaclonami.
no vcera ked som bola s Martinku v TN,tak som na namesti sv.anny objavila paradny metrovy textil,a bola tam taka moderna organzova zaclona,fakt krasna,hned by som ju bola brala,ale oni ich vyrabaju iba v dlzke 2,80m.tym padom by som ju asi mohla rozstrihnut po sirke,ze by mi ostalo 1,40 plus 1,40..lenze ako na potvoru mala dolu prisity ten siroky leskly lem ...taka bola nadherna.

lulu723
17. feb 2010

no idem do mesta k Durdikovi a ocujte baby co sa mi vcul stalo 😠 uz od zaciatku tyzdna hovorim mojmu,ze vo stvrtok idem na 6 bus tak sa bude starat o malu.este vcera som mu to hovorila aspon 3x.a teraz dojde z roboty a hovori mi,ze zajtra ide o 4 do roboty do mna take nervy tak som mu nadala,ze nikam nejde,ze nemam byt kto z malu.tak uz obvolaval,ze som ho zrusila a musi byt teda z malu a uz spekuloval,ze dojdem okolo pol 10 a pojde hned do prace,ale to on nevie,ze ja idem este do Mesta sa popozerat co maju nove tak nech caka aj do vecera 😀

natsa
17. feb 2010

Mirka a bola si kuknut v meste v jednote? tam maju dobrý výber inak aj na námestí tam na tej ulici jak je jaskyna ale tam to maju dost drahé.

michaela2410
17. feb 2010

takze chodim do prace, dnes tu bola svokra, aj zajtra pride a od piatka si vezmem volno, buduci tyzden su prazdniny, tak ich budem liecit a dufat, ze nieco nelapnem aj ja...inak mm ma aj akusi hnacku, stale mu ta teplota skace nad 38stupnov...Lukas je uz celkom OK, teploty nemal pri tych kiahnach vobec a uz sa mu to aj susi, dokonca sa velmi neskrabal...zato v noci mal "manevre" dvakrat ma zobudil s velkym narekom, ze ho strasne boli nozicka, a ja som bola hotova a uz som nevedela, co robit. O polnoci som pustala jednu rozpravkovu stanicu , tak par minut pozeral a ukludnil sa, no a o poldruhej nanovo narek, ale nejako sme potom zaspali pred siestou som uz vstavala, on samozrejme o stvrt na sedem hore, nie aby spal, Tomas tiez...ja neviem, ale tie deti akoby vedeli, ze nejdu do skolky, tak mozu skoro vstavat...som zvedava o kolkej zaspia...idem ich osprchovat.
Tak som sa vyrozpravala... ☹ 😒

janette4
18. feb 2010

Ahojte.Miška,teda máš to veselé a ešte popritom chodíš do roboty 😒

Ja idem do Mesta,ideme si pre to naše mláďatko,polovičiak príde poobede,ked sa vyspí za nami.Mamina mi ráno volala,že malého hrozne preháňa.Dúfam,že to má len zo zubov,že to neni zas nejaká brušná viróza ☹ Ak mu to do rána neustúpi,ráno s ním pôjdem k dr. 😝

mirkaff
18. feb 2010

ahojte maminky.....

Zanka pekna fotecka,si tam fesanda...

no ani nehovor ze cosi brusne,,my sme na tom viac menej dobre,vcera som s nim vybehla na postu,sme bez soplu,bez kaslu,len tolko ze do piatku bere atb.,aj Martinke je uz lepsie.zajtra idem s oboma na kontrolu.

baby nezacneme pomaly planovat stretko??sak v marci bude aj pocasie umudrene,,i ked to nam nevadi,a zas potom bude velka noc,kazda budeme mat kopec roboty....co vy nato??

lulu723
18. feb 2010

Ahojte baby tak uz som doma z novou foteckou 😵 malinke sa strasne hybalo trepotalo ruckami aj nozickami aj nostek som videla vyzera to,ze sa podoba na Eriku ked bola malinka.pupocna snura tam bola vidiet a aj srdiecko jak krasne bije len som sa tam na tom skerila doktor mi vsetko poukazoval a potom vyskusal dat sondu aj na brusko a uz krasne bolo vidiet babatko co som sa cudovala,ze tak skoro je vidiet aj cez brusko,ale je prtave ma len 4,1cm a malo by mat okolo 6cm,aleved aj Ericka nebola ziadny obor takze sa nemusim bat,ze je mensie.na dalsiu kontrolu idem 22.3. a to zase na krv,moc a urobia mi geneticke testy a skriningove testy to su nejake nove co maju lepsie zachytit vrodene chyby a postihnutie.

Erika bola doma z tatom a ked vstala vsade ma chudatko hladala aj na wcku bola a vsetko popozerala a ked ma nenasla tak sa na mna pytala.tato klasika nevedel najst oblecko hlavne,ze to ma vsetko ulozene co si mala obliect v prebalovacom pulte tak jej vybral zo skrine teplaky a teplakove tricko.ciapku dal jesennu a bundu bez salu,ale sak bola len v aute takze sa dobre postaral 😉

Zanka neboj urcite je to zo zubkov aj nasa vcera mala hnacku bez teploty takze zase sa tlacia zubky a aj v noci mrncikovala.inac som sa super vyspala len co som zalahla tak mala sa posadila tak som ju dala k nam potom zliezla motala sa okolo postielky tak som ju tam zase dala andela ani nehlo co sa tvaril,ze spi.v noci asi 10x hore co sa andel z malu na striedacku hrali raz ona zamrncala raz on zachrapal tak som mu nadala,ze nech sa otoci,ze kto ho ma stale pocuvat to boli 3 hodiny rano o 5 vstavala co nebol problem,ale teraz si idem veru zdriemnut,lebo uz ledva vidim.ani jeden mi nedal spat ☹

natsa
18. feb 2010

Ahojte.Zani pekná fotečka.Skus malemu kuknut či ma jasienka navreté.Tot v centre sa bavily že su nejaké čipky ktoré su na to aby deti znášali rast zubkov len neviem ako sa volaju,dávaju ich detom len na noc.
k stretku sa pripájam ved na to čakám ako kura na s...,.Tak musíme navrhnut nejaký rozumný čas,tak sa dievčence možete pomali vyjadrovat lebo kým sa to dohodne tak bude hádam aj po vel.noci

lienka55
18. feb 2010

Ahojte,
my sme dnes doobeda trosku upratovali,prali,nevarime nic dnes.Stihli sme sa aj vyvencit vonku pred domom. 😀 Poobede chcem ist k mame.

lulu tak to je super ze vsetko dopadlo na jednicku,vidis a tolko si sa bala a stresovala. 😉
zanka zmena....nova fotecka...super. 🙂
mirka ako ste dopadli na gynde,dufam,ze vsetko je ok. 😉

A co sa tyka toho stretka tak navrhnite nieco ja sa prisposobim,len 26.2. na buduci piatok ideme do BA na kontrolu.A co sa tyka Velkej noci tak hned po nej ideme lezat do nemocnice.Takze to su terminy kedy nemozeme. 😉

mirkaff
18. feb 2010

Ludka tak super ze je vsetko v poriadku....sa vytesujem s tebou 😀
no my mame dnes trosku upratovaci den.zacala som umyvat kupelnu,ja drhnem zachod,ze sak maly spokojne spi,normalka som sa nalakala,prisel za mnu ako mysicka,,a samozrejme on sa tiez rad brble s vodu tak som mu dala druhu spongiu a poctivo umyval vanu.keby ste ho videli jaky bol vyrehotany ze moze mame pomahat,alebo skor brblat sa s vodu.a cil uz upistany pije kakao a pozera minimax,lebo som ho odtial zobrala.

Ivet v jednote nic moc,namestie moc drahe..ale ja chcem skor taku latku,voalovu alebo organzu.uz som cosi nasla na cz.tak musim to lepsie pokukat.
a dnes som si kupila umele kvety na jarnu ikebanu,tak budem tvorit.boze uz aby bola jar,nech sme vonku.
no veru dievcence zacnite pisat datumy,kedy ktorej ako vyhovuje,,mne najviac streda,,hociktora ,,,,

mirkaff
18. feb 2010

Lenka my ideme v utorok do BA..,,davidko ide na niaku operaciu?.no a v TN,,som rada ze som s nou isla na juh,je tam velmi prijemna pani doktorka,vysetrenie zvladla hrdinsky,,zajtra budu vysledky,budem volat,ale podla dr.je vsetko v poriadku,a ide prakticky o hormonalne zmeny.uvidime co zajtra vysledky.takze dievcence ked budete mat niekedy dievcata,a budete potrebovat detsku gynekologicku vrelo odporucam mudr.Kubalovu.

janette4
18. feb 2010

ahojte.Babuľky,ďakujem za pochvalu foto.
Ivetík,on si nedá pozrieť do pusy,ale viem,že dole mu má vyjsť jeden zub a potom očné,ktoré už má hrozne naliate.Podľa mňa to má určite zo zubov,lebo stále si tam ide s cumlom,už má trochu aj teplotu.horšie je,že nechce nič jesť,od včera od nejakej 18 nič nejedol a odpol2 v noci je hore 😖 pred obedom si pol hodinku pospal a,teraz som doňho nasilu natlačila pár lyžičiek mrkvovej polievky a znova zaspinkal.
akurát včera sme sa s kamoškou bavili,že niektorým deťom tie zúbky vychádzajú,ani nevedia ako a niektoré,ako Matúš,si ich doslova odserkajú. ☹

čo sa stretka týka,tiež môžme hocikedy,ak budeme zdravý.zatiaľ nemáme nič na pláne. 😉

nech sa vyjadrí aj Miška,chlapci mávajú tuším krúžky a tréningy

lienka55
18. feb 2010

Zanka tak my sme ti stastlivci,ktorym zubky vysli bez vacsich problemov,aspon cosi. 😉

Mirka ano ideme,uz som to tu davnejsie spominala. 😉 A do BA odete s Martinkou?

natsa
18. feb 2010

veru zanka očné su potvory.ja idem vo štvrtok z malým k zubárke na preventivnu.on si mne nechá pozerat,uvidím či si nechá doktorke.teraz sa akurát pototo tak to tu bohovsky smrdí.
ja navrhujem v stredu o 15,30 v považane.čo vy na to? a naša Evka je kde?

mirkaff
18. feb 2010

takze teraz v stredu??
ja suhlasim,,martinka ide prazdninovat k nasim,tak dojdem len s malym.mne vyhovuje,,vyjadrite sa ostatne,

jarabicka
18. feb 2010

Poslušne hláásim, že som na koňovi 😉 ...stretko????...ak budeme zdravučký aj ja aj Kubko, tak sme tam ako na koni 😉 ...ja asi mám nejakú črevnú virozu lebo mi je celý deň tak blbo od žalúúdka a už aj včera mi bolo...a môj milovaný dnes s radosťou nabehol, miláááčik kúpil som ti tehotenský test, možno si tehotnááá 🙂 ...tak som si dnes robila a nie som 😒 a on chudáčik čakal, že dostane darček k narodeninkám, ktoré má dnes 🙂

lulu723
18. feb 2010

Evka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jakeho mas akcneho muzika som sa zasmiala takze by chcel hned aj druhe?

Mirka my sme boli v TN u Hormanovej ci jak sa volala a to bola riadna krava ked na nas vystekla jak to,ze este v roku nosi mala plienky no uplna krava.a inac teraz dievcence rychlo dospievaju jedna znama ma 10 rocnu dceru a ta ma uz normalne pod pazami ochlpenie a hadam aj tam dole.a nasa mala Simca tiez furt sa skrabala a svagrina ked ju kupala tak neverila normalne jej tiez uz jemnuke chlpky zacali rast tak pocitam,ze tento rok aj kramy dostane.

no a ja uvidim ci dojdem na stretko,lebo andel uz pomalicky zacne robit a mne sa nejako nechce z kocarom sa teperit a namykat.Evka a pojdes aj z Jankou a Niki?

mirkaff
18. feb 2010

no u nas to vypada ze na menzes to este neni,,pozrela genitalie,prehmatala brusko,prehmatala prsne zlazy,,no lepsiu prehladku mala ako ja u Durdika.mne prsniky zatal prehmatava enem poloviciak 😀
ludka moja segra aj neter tam chodia,ako nasa Luba si ju nevievynachvalit,ale mne ked mama povedala ze ma hadam aj sedemdesiat,tak nebolo o com..

Evka nebude?? tak musis dat dnes manzelikovi, 😀 mozno sa cosi postasti prave dnes....

boze som sa ro\pisala,,no idem dnes na aerobik...idem hodit na seba omietku...

natsa
18. feb 2010

no babenky šak som sa na vás nasmiala.Lulu to čo je za trubu že v 1 roku by už deti nemali mať plienky?všade čítam že ked dieta nosí plienky ešte v 2 rokoch tak je to v norme.U niekoho to dozrievanie začína neskor a u niekoho skor.Medzi mozgom a moč.mechurom treba a by dozrel nejaký signal vtedy si dieta uvedomuje že sa vyprázdnilo.

michaela2410
18. feb 2010

ahojte, je vas len pozdravim a ficim na FB... 😎 stretko? ja neviem, ako sa u nas vyvrbia choroby...

lulu723
18. feb 2010

Ivetka ako pisala Mirka ona je taka postarsia a ma tie zastarale nazory,lebo vtedy sa museli zaobist bez jednorazoviek 😝

natsa
18. feb 2010

evka to je krásne že máš takého starostlivého polovičiaka,musí ťa strááášne lubkať.ja som si také veci musela zaobstarávat sama a keby som ho poslala aby mi ho kupil tak by aj tak nešiel.Jeho také veci nikdy ani nezaujimaly.ked som si robila test a mala som 2 čiarky tak som mu to ukázala popod nos a iba povedal hm.a dalej sa venoval počítaču tak mi povedzte čo to mám doma za..... ☹

lulu723
19. feb 2010

Ahojte aj mne chodieva kupovat tehu testy a aj vlozky aj mi zavola,aby sa uistil,ze dobre kupil on sa za taketo veci nehanbi ved je to normalne.dokonca som bola prekvapena ked minuly rok kupil malej 3 suknicky a inac ked mu nieco cvrnkne do nosa co si mysli,ze bde malej dobre tak jej to kupi 🙂 dnes isiel darovat krv aj som mu nakazala,aby isiel opatrne do TN tak mi to prislubil 😉

jarabicka
19. feb 2010

Lulu, neviem, musím zavolať Janke, či by išli, boli choručké Vanesku bolelo hrdielko a bola aj na očkovanie, tak sa im musím ozvať či sú už OK a dám vedieť 😉

Mirka, tak ako nemáš svalovicu po aerobiku??? 😉

Natsa, to hej on je starostlivý a nemááá problém kúpiť mi niečo, čo je čisto ženské a začo sa ostatní chlapi hanbia 😉 ...a ešte v lekáárni stretol aj šéééfovu manželku a tá videla, že kupoval test, ale tváárila sa že ho nevidí a môj milááčik sa k nej prihovoril, že či je chorá, či si ide lieky kupovať, ona že hej a aj jeho sa pýtala, či aj on je chorý a on nie a ukáázal jej testik, že toto není choroba, že možno je niečo zarobené 😀 😀 😀 , tak sa začala kosiť lebo pááár dni dozadu pýtal vyšši plat, tak si určite bude myslieť, že kvôli tomu má vyššie náároky 😀 😀 😀

...a dnes milak kúúúpil lístky na nejaké ochotnííícke divadlo, čo bude na Turej, tak sa ideme kultúúúrne vyžiť, ak mi bude lepšie 😉