Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
22. feb 2010

ahojte.babuľky,som moooooc smutná.Tak som sa tešila,že prídeme na stretko,má byť krásne počasie,Maťovi črevná viróza prešla a od dnes sme zas na antibiotikách 😢 😢 😢 Malý má asi zápal priedušiek,celú noc sme nespali,čo malého tak dusilo,a to polovičiak ráno vstával do roboty-o pol3 to vzdal,a vstal a čumákovl do pc.
hm,snáď nabudúce ☹ ☹ ☹

lienka55
22. feb 2010

Ahojte,
ale kdeze sme tri. 🙂 My mame dnes narocny den,kedze vcera sme nevarili,tak dnes dohaname.Takze navarene,prave som dozehlila,na poste sme boli,periem,a este povysavam ked maly vstane.Dnes je akysi zly,urevany,esteze spi.
Tatik na dnes odcestoval na sluzobku,tak sami bacujeme. ☹

Mirka dnes som ta nemohla spoznat,uplne iny clovek. 😉

janette4
22. feb 2010

a čože?Mirka má nový účes,či čo?s niečím sa nám nepochválila? 😀

jarabicka
22. feb 2010

...ako sa nám Mirka zmenila??? 🙂 ...hoď foto, nech aj my ju nespoznáááme 😀

lienka55
22. feb 2010

ved tu spominala ze ide ku kadernicke,bola som na poste a pozeram,ze co to tu aku novu mamicku v dedine zase mame,fakt som ju nespoznala. 😀

mirkaff
22. feb 2010

caute......

zase to zeny moje neprehanajte s tym mojim ucesom,,som len trosku pristrihnuta,mam akoze tri farby,,ale normalka mi to chlap zhodnotil ked som dosla vetou,,,ze slecna mate pekny uces,mozem vas pretiahnut?........a cil sa smejte...ale mne to nepripada ako velka zmena....

joj Zanka to mi je luto ze nepridete,a aj to ze Matusko je taky marod,,,to ta pliaga na Vas cakala dakde pri okne,ci co?? to uz s tymi chorobami neni normalne....tak nech sa drobatenko cim skor vyzdravie......
no vobec neviem kto teda slubil ze na to stretko pride,ale ja pridem,pokial nebudu padat traktory... 🙂

tak sa vyjadrite kto teda pridete.....nech tam nejdeme okrem Ivetky len my....

mirkaff
22. feb 2010

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?s=905556...

baby mam na Vas jednu prosbu,,ked si kuknete tento link,tak su tam moznosti ze aku velkost,,no a ja som z toho debil,lebo poloviciak nosi velkost L a ja cil neviem co tam stlacit,,to tricko sa mi lubi a rozmyslam ze k narodkam co bude mat v marci by som ho objednala...

no a mam este jednu otazku....uz som spominala ze som k valentinovi dostala od poloviciaka bonsaj,,aj ho polievam ale akosi samu zoseveruju listky,,cil neviem ci moc polievam,alebo malo,alebo co s nim mam robit..uz mam dojem ze valentin sa skoncil,bonsaj skapina..... 😀

natsa
22. feb 2010

mirka veru si teraz fešanda.Fakt som sa schuti zamiala čo vypotil tvoj polovičiak ani sa nezdá 🙂 No my sme boli v Tn na nakupoch v potravín a ete sme boli zaniest tlačiaren čo malý pokazil,zajtra ideme pre nu.No mi prídeme.na stretko

natsa
22. feb 2010

mirka veru si teraz fešanda.Fakt som sa schuti zamiala čo vypotil tvoj polovičiak ani sa nezdá 🙂 No my sme boli v Tn na nakupoch v potravín a ete sme boli zaniest tlačiaren čo malý pokazil,zajtra ideme pre nu.No mi prídeme.na stretko
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/beratung/masst...
mirka pozri tabulku a uvidíš ved premeraj tričká

michaela2410
22. feb 2010

baby, mi to tu neodoslalo asi pred hodinou...kedy a kde presne bude stretko? ak budeme doma, aspon na chvilu by som s chalanmi prisla...

natsa
22. feb 2010

Miška prídi.Bude v stredu o 15.30 v Považane

lienka55
23. feb 2010

Dobre ranko,
len vas pozdravime, utekame k mame na dva dni. 😉

jarabicka
23. feb 2010

....akosi je tu dnes mlkvo ☹ ...ja som len chcela, že mi na stretko neprííídeme ☹ ☹ ☹ , ešte sa mi nedá 😒 ....hádam to nabudúce výýýjde...prajeme vám pekne chvile spolu a budeme na vás myslieť 😉

michaela2410
23. feb 2010

tak dnes mam zaludok naruby, vcera som vecer zrala ako besna a aj sa mi to vypomstilo, v noci mi bolo strasne a dnes to btrucho citim pri kazdom pohybe. Zajtra idem doobeda do TN a na obed k nasim do cachtic, ale ak mi Lukas nezaspi, tak mozno prideme...infekcni s kiahnami uz niesme 😎 😀

mirkaff
24. feb 2010

ahojte.......

som si myslela ze vas nedocitam,,no vidim ze som sa mylila,,
my sme vcera obehli tu BA,,no teda maly sme to doslova na cely den.rano sme o siedmej vystartovali,maleho sme zaniesli k nasim..a vratili sme sa domov aj s drobcom tesne pred osmu vecer..
a v marci ideme na povinny vylet znova....

na stretko prideme,aspon sa decka spolu trosku vysantia,a ked sme zdravy,co budeme stolverkovat doma....Miska my Vas chceme aj infekcnych,,teda ja,,ja by som sa aj potesila keby to drobec chytil,,no a vcera mi mama zvestovala ze cely denmu to kecalo,,ze sa najviac vypraval so psom a dedkom,,ze vypraval,,teta,tata,,tutu,tom,tam a tatako,,to posledne slovo znamena asi ??? asi tatinko....

no a musim ist hned zrana navarit,,lebo ze nebude elektrika.....

natsa
24. feb 2010

Ahojte,tak mi sme bola včera zasa V tN pre tlačiaren a bola som si pre nový mobil.
Slané je napečené tak prinesiem.Ozi MIrka,Lenka nezabudnite na mna a doneste mi tie kody

janette4
24. feb 2010

ahojte.My sme sa boli doobeda trochu vyvetriať,len tak pri dome,načerapať energiu so slniečka.juj baby,budem na vás myslieť,ako je vám dobre,a tíško závidieť,aj počasie vám vyšlo 😉 tak si to pekne užite a nezabudnite nám referovať a šupnúť fotečky.
Ivetka,a tú špirálu Nivea si náhodou ešte nemala?ja tie kody tiež zbieram a chcela by som ju,len neviem,aká je.

mirkaff
24. feb 2010

tak mna asi Ivetka dorazis,,ja som tu niveu nechala u nasich,,sak som telatko 😢 ,doma mam len pytiol.

Zanka a ako je Matuskovi??

jasne fotak mam nachystany,,ale tentokrat som ja nepiekla nic,,akasi som zabrzdena..

lienka55
24. feb 2010

Ahojte babulky,
mrzi ma to ale neda sa mi prist,nieco mi do toho voslo.Maju nam nieco priviest a neviem presne kedy,za to moze poloviciak,on to tak zorganizoval.
Ivetka tie kody ti mozem poslat aj postou ak chces.

natsa
24. feb 2010

Zanka mala a nebola som spokojná pripadala mi slabá a lepili sa mi z toho mihálnice.Lienka načo poštou ?ved by si platila zbytočne poštovné,ved mi ich porad možeš dat.

lienka55
24. feb 2010

Ivet ale ja nemozem prist.

mirkaff
24. feb 2010

tak sme doma...ucast bola bohata.....dve maminky a dve deticky......

natsa
24. feb 2010

a veru bolo z Mirku super.Povedali sme si veci ktoré by sme si asi nestačili povedat.deturence sa vybláznili na trampolíne.
Lenka tak to nechaj tak odlož si ich a ked niekedy prídee na stretko tak potom

mirkaff
24. feb 2010

aj nam sa pacilot,,,ze Danko je taky odvaznejsi ,,aj MM povedal ze vidi ho prvy krat a ze hned sa s nim dal do reci,,bol z neho milo prekvapeny.. 🙂
veru Ivet dobre sme si pokecali,a skoro sme mali aj novych ceskych clenov..ze ze 😀

natsa
24. feb 2010

No veru,mne bol ten pán strášne simpatický tuším to bol starostlivý hrdý dedko.No malý ozaj nemal problém ten z každým,ale sa mi Ondrejko velmi páčil a ako sa z Dankom zkamarátil,no nemali chybu 😉

michaela2410
24. feb 2010

hm, tak skoda, ze sme nemohli prist, ale ja som bola poobede a cely vecer mrtva, okolo stvrtej som dostala strasnu migrenu, ten zaludok mam stale divny a navyse lukas zaspal a zobudil sa o osmej, tak tu este teraz strasi...no a to nas este aj znami volali do TN na stadion korculovat...tak som sa jedovala, ze som taka nafigu 😖

mirkaff
25. feb 2010

babulky kde ste??
my sa uspavame,,cakam kym dopere pracka nech to dam von na slniecko.....dnes je tam paradne...no a este robim ruske rezy,,tak ked drobca zaspi pojdem ich dorobit.

baby mate niake skusenosti s kupovanim novych topanok cez net??nasla som stranku,aj s fajn cenami,,neviem ako je to s reklamaciami popripade.....

janette4
25. feb 2010

ahojte.Aj ja som zrovna zavesila prádlo von.slniečko mi tam už síce nesvieti,ale aspoň ho prefúka a bude voňať čerstvým vzduchom.

Mirka,aké sú to ruské rezy?hoď recept.

Topánky som objednávala raz u Baťu polovičiakovi.ale veru neviem,ako je to s reklamačkou,lebo stále držia.a nemajú to napísané v obchodných podmienkach?

a inak,ja už mám doma komplet lazaret,už aj polovičiak je chorý.už len pes nech ochorie a je to kompletka.asi na dvere nacapím nejaký kríž,nech k nám radšej nikto nejde,lebo miesto kávy dostane chorobu 😒

lienka55
25. feb 2010

Ahojte,
my sme dorazili vcera vecer od mamy domov.Pred dverami ma cakala kytica kvetov,od manzela,ale kedze je odcestovany tak to takto vymyslel. 😀 Doobeda sme utekali do PN teraz varim,David nie a nie zaspat,az teraz o 14.00h zaspal.Islo ma uz z neho porazit.
Zajtra ideme na povinny vylet do BA.Chcela by som sa zastavit v Ikey co maju nove.A poobede idem dat nieco so sebou spravit kozmeticke. 😀 😝

Mirka ja mam taku skusenost ze najlepsie vyskusat na nozicke,takze ja nakupujem cez net.Ale par krat som kupila ale iba stare na doma cez mimibazar,a boli dobre. 😉

Zanka chuda moje tak mas starost,pribudlo ti dalsie dieta.Tak nech ste cim skor zdravi. 😉