Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
28. máj 2010

no neviem baby,ale to jedno biele je nejake divne sice ma plne brusko,ale je take ospale stale a teraz som ho aj nakrmila a dala som ho do pelisku a ono hned hlava dole a,ze dajte mi pokoj.to ostatne 3 stale za mnou behaju a hento ,ze kde ma polozite tam budem.som zvedava ci prezije do rana ☹ idem do hajan zatial sa majte pekne 😉

moncika15
28. máj 2010

@lulu723 😔

lulu723
28. máj 2010

no co uz,ale som sa snazila sak zajtra dam vediet co a ako 😉

michaela2410
28. máj 2010

ahojte, aj ja by som isla na letecke, ale dozvedela som sa to az dnes ze su uz tento vikend, a moj ocino kupil listky na nejaku akciu do BA parnym vlakom pojdu s chalanmi do Kuchyne a tam na letisku su nejake akcie pre deti...a to v PN bude aj moj nevlastny bratranec, ktory studuje v ziline za pilota, len neviem ci tam bude aj lietat, alebo su tam len zo skoly, ale mozno by sme sa s chalnmi prepasovali k nejakym strojom... 😎

lienka55
29. máj 2010

Dobre ranko,
babenky tak vam zavidim,manzo slubil malemu ze pojdeme na letecke a moze ist akurat tak do..... 😠
Ja som mala dnes ist na detsku burzu do PN na nakupy pre maleho takze zase pojdem do ............ 😠 .A dnes mal byt aj MDD ale presunuli ho,tak aspon to stihneme ked uz budeme doma. 🙂
Dnes mi je dost zle,tak neviem ako to tu zvladnem. ☹ 😝

lulu723
29. máj 2010

Ahojte baby no mi ideme tiez do ... ☹ Miro robi a ja aj tak nemozem nikam ist,lebo kocatka su kazde 3 hodiny hladne tak ich musim krmit.moj sa mi dnes rano smial,ze utekaj do kotolne je tam po tebe schanka 😠 a to uz sa tam vsetky 4 kocata prehanali a vyvolavali.no a to kocatko co len tak ticho sedi ani sa netrepe do predu tak uz som zistila preco.ono totiz najviac papka a hned stiahne aj 6 striekaciek tak potom uz len duma kde by sa ulozilo 😠

Leni a co ti je?uz ti asi musi vadit ten nemocnicny smrad teda obdivujem ta ako sa vyborne drzite obaja 😉

no nist idem konecne cosi robit,lebo tento tyzden som ani prstom nepohla.vcera mi volala aj segra,ze dojde no to som ju hned zrusila,ze sem nepojde,lebo povedala,ze ked bude pekne tak sa pride opalovat no tot ju serem a co este aj okolo jej holej rity budem skakat 😠

moncika15
29. máj 2010

ahojte 🙂
dnes mam napinavy den tak nemam cas ani na konika ist 😀
lulu malicke je krasne, podoba sa mi na teba 😕 vy sa s muzom podobate ci co? 😀

michaela2410
29. máj 2010

takze som po celom dni utahana...deti maju zazitky...
na letecke asi pojdeme zajtra, ak im tie predpovede pocasia nevyjdu 😎 dnes bolo nadherne, chalani maju opalene krky, co nemali skryte pod trickom 😉 a aj usi im zcerveneli 😀
este som rozmyslala nad cestou rozpravkovym lesom, ale akurat som si precitala, ze ju presunuli na dnes ☹ skoda, byva to pekne

natsa
29. máj 2010

monci to boli len polovičiak z brachom ja som bola z malým v hrádku na MDD.Polovičiak čosi zasa špekuloval že pojde zajta že aby sme sa išli kuknut no neviem si to tam z malým predstavit

moncika15
29. máj 2010

@natsa a co bolo v hradku? nepocula som nic odtial ani hudbu ani krik len same stihacky 😀

lulu723
29. máj 2010

moni no trochu sa podobame hlavne z nosmi 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
29. máj 2010

ze! mne sa to hned zdalo 😀 cela rodina ste taky nosaty 😵

janette4
30. máj 2010

ahojte kočeny.dobré ránko vám prajem.ja už vyše hodiny straším hore,večer som išla spať už o 10.tej a teraz som od pol6 hore 😝
včera sme malému boli v TN kúpiť posteľ,poobede sme mali návštevu a jeho mužská časť hneď pomohol tomu môjmu ju poskladať.juj,zbožňujem vôňu nového nábytku 😀 idem asi variť,kým manžel vstane,už to budem mať a môžme isť za malým.

neviete,či je dneska čosi aj v Meste?síce to počasie vyzerá,že bude každú chvíľu pršať,ale snáď sa to vyčasí 😒

lienka55
30. máj 2010

Dobre ranko,
my sme isli spinkat o poj jedenastej a uz skratek bol o 06.00h vyspaty,skoro ma natiahlo,ja by som este spala. 😠

Zanka idete Matuska ucit uz spinkat v svojej postielke?

lulu723
30. máj 2010

Ahojte baby 😉
Zanka a to ste kupili uz velku,alebo co su este pre deti ta skratena,lebo aj mi chceme kupit malej,ale ta dlha sa nam nevmesti do spalne tak asi tu kratku kupime,lebo tato uz v obyvke nechce spavat,ze mu je smutno za nami,lebo mala sa rozvaluje na mojej celej polovicke.do postielky ide len vtedy ked ide Miro domov a potrebuje vidiet tak sa tam vystvera a pozera ako tato ide domov 😀

ja mam malu teraz u nasich tak dnes budem len odpocivat vcera som skoro prisla o krize z tolkeho zehlenia a skladania a upratovania.ani poobedny spanok sa nekonal,ale sak esteze si mala potiahla 3,5 hodky aspon som si v klude upratala.a isla spat potom o 8 a o pol 7 vstavala obula si papucky a isla za tatom.

dnes,ale bude na prd spat,lebo je u nasich takze tam potiahne maximalne hodibku aj to ju mama bude uspavat na rukach,ale jej zavolam,ze nech ju necha v spalni a nech sa sama ulozi na posteli.uvidime ci to zaberie,ale skor nie ako ano 😠

janette4
30. máj 2010

Ludka áno,veľkú,90x200,ale je taká detská.
Lenka ,hej,chceme ho naučiť spinkať vo svojej izbičke.dokonca nebudeme dávať asi ani zábranu,chcem,aby sa naučil bez nej,aby sa na ňu nespoliehal.Radšej mu dám k posteli nejaké vankúše,keby sa skydol.

lienka55
30. máj 2010

Zanka presne tak isto sme to robili aj my,ked mal 2roky,a bez zabran,ale asi prve 4mes. som mu davala dolu vedla postele palony,keby nahodou spadol,spadol mi iba raz a to uz ked nemal paplony. 😀 😲

moncika15
30. máj 2010

jej vy uz ucite drobcou spat na velkyx posteliax 😵 ja uz xcem aby to nase malinke bolo vonku nex ho mozem konecne postiskat 😵

@lienka55 , xudacik davidko ale aj tak som sa na tom dobre zabavila 😅 😀
a ako to vyzera s nemocnicou? este ste tam?

lienka55
30. máj 2010

Dievcata dnes mi lekar oznamil, ze operacia nevysla,je mi hrozne,nebavi ma zit. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

moncika15
30. máj 2010

@lienka55 😕 a co teraz? bude dalsia? 😔

lulu723
30. máj 2010

a jak to Leni co koly tomu sa to aj dobre nehojilo?sak kurnik naco su tam tí doktori na okrasu?maju si poriadne robit svoju robotu ved su za nu platení 😠 aj vam dali nejaky termin kedy spravia druhu? 😕

lulu723
30. máj 2010

Zanka paradna je.nasa mala sa skydala z manzelskej 2x.raz som ju pocula spadnut a kuknem dolu a ona chudatko si sedela na zemi a pozerala co sa to deje a druhy krat spadla na kolienka a uz si chcela ustlat aj na zemi,ale som ju nejako vytiahla hore a spala dalej.ani raz mi neplakala,ze spadla 🙂

janette4
30. máj 2010

ahojte.no my už máme za sebou aj prvú skúšku s posteľou 😝 keď sme prišli domov,veľmi sa mu páčila,aj ju hneď vyskúšal,skákal po nej,pozeral z nej po ležiačky telku a keď som ho tam večer išla uložiť,chytil normálne hysterický záchvat a nechcel spať ani vo svojej postieľke,musela som ho hodinu uspávať v našej posteli aj to sa stále uisťoval,či som tam. 😝 teraz neviem,čo mám spraviť.aj som mu vysvetlila,že je veľký chlapec,a že veľké detičky spávajú vo svojej izbičke na veľkej posteli,aj som tam s ním chcela spať,ale ani za svet.teraz neviem,či mám zrušiť malú postieľku,aby ju nevidel,alebo mu mám dať čas,aby si tam na ňu zvykol... čo myslíte?
Lenka,ako ste sa učili vy?A to čo s tou operáciou?akože nevyšla?teraz čo,budú ho znovu operovať? 😨 no vy tam nakoniec miesto 2týždňov budete tuším minimálne mesiac 😝 stále myslím na Davidka a držím mu palce,nech je už v poriadku. 😉

natsa
30. máj 2010

Ahojte,tak mi sme boli na leteckom dni v PN aj z malým.Boli sme od rána.hádam by sme tam aj ostali trčat lebo polovičiak take veci žere ale bola burka tak sme išli.No to bol zážitok.kukám hore na oblohu a hovorím že sa chystá velká burka že by sme mali ist,na to polovičiak že letisko to obíde,tak som ostala ticho,lebo sa stále hádame.Na to začali hlasit ze do 10 min pride burka,tak sa všedci začali zberat,polovičiak sa horko tažko pohol z komentárom že to zasa letisko obide ale išli sme,samozrejme že sa to všedko začalo valit mi z kočárom,kukám za seba že máme burku za sebu že by sme mali ist rýchlejšie aby sme stihli doisk k autu,polovičiak že jeho noha bolí,hovorím ser na nohu a utekajme tak sme leteli aj z kočírom trocha sme zmokli ale sme stihli a cez tu najvedšiu šupu sme išli domov,malý po ceste zaspal lebo nespla.tak sme ho nechali spat v aure a ja som lietala z vecami k garaže domov ked pršalo.
leni ostala som v šoku,pevne som verila že sa všetko vydarí že bude už len dobre. Chuda moje chcem ta povzbudit ale neviem ako,je aj mne doplaču,človek do toho vkladá vieru a nádej a príde sklamanie

natsa
30. máj 2010

Monci hradok poriadal MDD,boli tam rozne sutaže,To čo si počula išlo z Pieštan zletiska

lienka55
31. máj 2010

Zanka my sme zrusili postel ked mal maly 5mes.kedze tam nespaval,takze ju zrus co najrychlejsie.
Potom pomahal muzovi skladat postel a mne navliekat periny,to som sa docitala tu na konovi,vraj tie deti to inak beru a zvyknu si rychlo,u nas to fungovalo.Bez problemov.

Zanka a Ivetka IP. 😉

dada78
31. máj 2010

@lienka55 no to je mi hrozne ľúto,že to nevyšlo ☹ 😢 😢 😢 😢 toto človek nikdy nechce počuť ☹

@janette4 parádnu posteľ ste kúpili 😉 potom mi dáš radu, ako naučiť malého spať na svojej posteli 😉 😉 😉

mne sa Maťko v noci rozhodol,že o pol 2 je čas vstávať a revať, ide mu vrchná dvojka je aj usoplený, no úžas, reval s prestávkami až do 5:30 potom sa znovu nakojil a zaspal 🙄 akurát MM bol nevyspatý nezávidím mu byť v robote.
Včera nám to počasie teda neprialo 🙄

jarabicka
31. máj 2010

Víkend s Kubátenkom 😉

jarabicka
31. máj 2010

Časť fotiek z Kubatenkovej oslavy 🙂 ...ak sa mi bude večer dať, tak pridám aj ďalšie 😉

natsa
31. máj 2010

Evka no parada.ja nemám čas pridavat fotky,momentálne riešime dovču kdesi na slovensku v štýle za malo penazí vela muziky