Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
28. júl 2010

ahojte.ja mám Maťa ešte u babiny.chystala som sa doma si kadečo porobiť,ale akosi sa k tomu nemôžem dostať,nemôžem sa donútiť 😝 včera prišla kamoška s dcérkou domov z dovolenky,tak sme dneska boli spolu vonku.Zajtra som si mala ísť pre Maťa,ale ráno idú na celý deň do Bojníc,tak asi až v piatok alebo sobotu.

@moncika15 no ako,čo ste sa dozvedeli?Je tam predsa to dievčatko? 😉

janette4
28. júl 2010

ja som bola včera na poradni a dneska na ultrazvuku.Drobček pekne narástol,má 8cm.išla som trochu s obavami,lebo som mala takého blbého tušáka,ale chvalabohu všetko je v poriadku.toto tehotenstvo beriem tak akosi inak,ako to prvé.

jarabicka
28. júl 2010

Ahojte babenky 🙂 ...jááj, ani nemám na koňa akosi čas...zbežne vás prečíítam, ale nemôžem si nájsť času, aby som niečo napísala...ale tentokrát to vyšlo 😉 včera sme boli s Jankou a deckami a ešte s dvoma babami opekať poobede špekáčiky v lese-prišla som domov uťahaná jako kobyla 😀 😀 😀 , toľko som sa nabehala za Kubenom, teraz je taký mrzutý, asi mu idúúú nejake zubadla 😒 , všade sa tlačí kde nemá a just vyhľadááva také miesta kde sa skotí 😠 ešte nemá takú stabilitu v chodení tak padá ako hnilá hruška, dnes sme doobeda boli v parku tak sa šmýkol kdesi na múriku, tak aj krv bola z pusy, asi si kusol do pery, no hrúúza...papať nám moc nechutí, resp. vôbec-asi to budú zuby...takže tak náš Kubenko 😉 ja som poobede zavárala uhorky, naumývala som si fľaše a 10 som zavarila, už máme 60 fliaš, tak pomaly sa to zaplňa..potom sme išli s polovičiakom trhať zelinu do petržielu a mrkvy, tak som došla dnu 19.30, rovno sprchnuť Kubenka lebo bol od hliny jako mašuro a na chvíľu som zabehla tu 😉 takže asi tak náš dnešný deň 😉

jarabicka
28. júl 2010

Janette,ako inak berieš to tehotenstvo????

janette4
28. júl 2010

@jarabicka evka,neviem....s takou väčšou pokorou.neužívam si to tak,ako pri Maťovi.Pri ňom ma ani nenapadlo,čo všetko sa môže stať,nemyslela som na to ani to nejak neriešila.ale teraz,keď sa celý deň naťahujem s malým a potom ma v noci bolí brucho,alebo mám krče,hneď myslím na najhoršie.pri ňom som sa s bábom rozprávala,hladkala bruško...teraz neni na také veci čas. 😝

janette4
28. júl 2010

dievčatá,tá naša "cukrárka" vložila Maťovu tortu na forum,tak vám sem dám link,ako som jej ju okomentovala 😀 :
http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/au...

...inak,dnes som sa dozvedela,že ona je vraj originál cukrárka.Ruky by som dolámala tomu,kto jej dal výučný list 😝

ostrovcacka
28. júl 2010

Ahojte,tak Jarabicka vas opysala nase vcerajsie poobedie a ja cakam zajtra rano brachovho maleho na prazdniny tak som si uz dnes vymyslala co budem varit aby sa u nas mal super,poobede ak nebude prsat chcela by som aby sme isli opekat tam kde sme boli vcera je tam velmi prijemne,Monika z vlastnej skusenosti nekupuj vela veci radsej si dokupis ja uz teraz viem ze polovicu veci co som nakupila boli uplne zbytocnych,ja viem laka to ked sa clovek tak tesi ale môzes usetrit vela penazi a radsej ked babo vyrastie ist s nim niekam alebo mu viacej dopriat,ja som mala na zaciatok kupenu jednu velku a jednu malu flasku od Lovi a poviem ti ze az teraz po roku a tristvrte som si kupovala dalsiu,nasa mala z toho poharika pit nechcela esteze som kupila len ten nadstavec na flasu lebo pri flasiach Lovi sa to da len dokupovat mala som aj lyzicku na flasku to je riadna blbost aspon podla mna nakoniec som pouzivala len umelu lyzicku klasiku,baldachyn sme kupili tiez a mala ho na postielke len pol roka ked sa zacala stavat strhavala to je to krasne kym je dietatko malicke ale vsetko su to len zraci penazi,ozaj neviete o niekom kdo by chcel kupit baldachyn aj so stojanom bledo zelenkavej farby vrch a po spodok priesvitne ako taka zaclonka,ale jednu vec pouzivame az do teraz monitor dychu a samozrejme kocika a postielku ale uz aj kocik by som chcela predat je v perfektnom stave hlavne vajicko a vanicka aj sportova cast vsetko sa da nastoknut na jednu konstrukciu asi to poznate CAM-cortina olivovej farby, to sa mi pacilo ze ked som isla k lekarovi tak som vlastne vytiahla vajicko z auta a nastokla na konstrukciu takze som nemusela brat cely kociar bolo to prakticke,no uz mi prisiel muzicek domom z brigady tak uz idem ahojte a sladke snicky 😔 😔 😔

moncika15
28. júl 2010

ahojte 😀
jasny hribik som videla ziadne poxyby ze by sa tam zjavila pri porode suska 😀 ale neposluxal a nemame ani foto ani videjko 🙄 aj som si poxodila poskakala, dr robil burku v brusku a nic ziadne pekne zabery 😠 sme sa preobjednali na buduci utorok ale zaznam z dneska je ulozeny tak sa to pria k tomu nabuducemu. nostek ame dohora a vyzera to ze to bude tatino ale jeden na pery bol podobny mne 😎
konecne vieme co to bude tak som sa hned vrhla na nakupy a hned vsetko modre 😀

janette4
29. júl 2010

ahojte.
@moncika15 takže predsa chlapček. 😉 gratulujem.

lienka55
29. júl 2010

Ahojte,

@moncika15 tak konecne je to iste na 100%??? 😀 Pekne ta natahovali chlapcek,dievcatko,chlapcek,.... 😀

My sme dnes zehlili,prali,boli vonku,este varim a idem poobede k mamine.
@janette4 super komentarik k torte si dala. 😀 😝

moncika15
29. júl 2010

dakujem babule 🙂
prave som dosla od durdika 🙄
radsej som sa ho ani nepytala co vidi on lebo zas sa mu bude zdat dievca a to by ma uz porazilo 😀 mame aj foto ale skratek sa vrtel a bol dolu hlavickou a mal ju az za panvovou kostou takze foto je uplne nahovno- skoda papiera 🙄
ale sme ok 😵

lienka55
29. júl 2010

@moncika15 tak to je hlavne ze ste ok. 😉

moncika15
29. júl 2010

@lienka55 dnes sme tusim az moc ok 😀 dr aj sondu odtlacal a nexcel sa dat pozret 😠

lienka55
29. júl 2010

@moncika15 😀 😀 😀

moncika15
29. júl 2010

@lienka55 pobuxal mi so sondou po bruxu a z bruxa sa ozvalo to iste. durdik ze este mi sondu rozkope 😨 😠
😀 😀

janette4
29. júl 2010

@moncika15 po kom že je chalanisko malý taký živý? 😀 😀 😀

moncika15
29. júl 2010

@janette4 urcite nezbedny po tatovi a trucovity po mame 😅 😀 `

janette4
29. júl 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀

moncika15
29. júl 2010

@janette4 juj ty si ale mila na tu pani s tortou 😅 az mi jej je luto 😕 😀

dada78
29. júl 2010

@moncika15 😀 😀 😀 gratulujem teda ku chalaniskovi, oni sú ozaj živí ako 100 čertov - teda náš Maťo určite. Skús nabudúce nejakú čokoládu si dať, mne sa potom aspoň hýbali a nespali v brušku 😎
Dnes sa nám podarilo ísť trošku na vychádzku a stretli sme aj @janette4 , nabudúce si dohovoríme to stretko pre chalanov v pieskovisku 😉 inak je fakt pravda, že pri druhom dieťatku si všetko okolo tehotenstva žena neužíva ako pri prvom, za jedno už vie, čo ju asi čaká a tak ako píšeš aj tie negatíva si uvedomuje. Ale neboj, všetko bude super 😉

moncika15
29. júl 2010

@dada78 😕 to pomoze? dr mi kazal sledovat sa co na neho plati aby potom na tom druhom termine 3D lelehnil 😠

dada78
29. júl 2010

@moncika15 ja som to mala odsledované, obaja boli riadny mlsníci už v brušku a ja som im aj dopriala, v oboch tehu som pribrala po 17kg 😎 teraz mi ostali ešte také tri navyše, ale keďže kojím neriešim 😉

jarabicka
29. júl 2010

...čaves žienky...tak my sme dnes boli zase opekať s Janku a deťmi, Janka tu mala aj synovca a potom za nami došli aj polovičiaci 🙂 ...aj sme niečo poopekali, Vaneska sa pekne napapala a ten môj mali truby-roh 😀 😀 😀 klobásku a ani páreček ani do pusy nevezme, on papal uhorky-asi budeme mať doma vegetariána 😀 😀 😀 , neplešný je teraz jak 100 čertov-asi nám idú zubky, tak je nervozny a aby toho nebolo málo, tak mi tam aj opaľovacie mlieko vylial aj do kočara, aj na seba aj sa nim namazal, ešte aj ruky pooblizoval, tak na opekačke mal uhorky a opaľovacie mlieko 😀 😀 😀 ...no a aby toho ozaj nebolo máálo ešte sme aj zmokli do nitky...ale bola sranda, deti aspoň mali fólie na kočároch, ale mi mokrýýý do poslednej nitky 😉 ..ale aspoň máme zážitok a určite nás budú polovičiaci lepšie v noci zohrievať a tuľkať sa k nám, keďže sme premočené a uzimené 😉 ...tak teda sa ideme túúúliť 😉 😉 😉 😀 😀

moncika15
29. júl 2010

@dada78 ze 17kg 😅 ja som v 6 mesiaci a uz mam 15kg 😅
moje kope iba na waka waka a v muzovom aute 😀

janette4
30. júl 2010

ahojte.
@moncika15 veď mi aj napísala,že ďakuje za krásny komentár,že keď chcem,vráti mi peniaze a že koľko ľudí,toľko chutí.Odpísala som jej na to,nech si ich nechá a naučí sa piecť,že mne nejde o tie peniaze,s ťažkým srdcom ich oželiem,ale o tú hanbu,čo som s tou tortou mala,že tá torta nechutila absolútne nikomu,každý si len zo slušnosti odždibol a vyhodila sa,takže v chutiach ľudí asi problém nebude. 😒

janette4
30. júl 2010

@moncika15 tebe asi ale dosť zadržiava voda,že?
Ja som pri Maťovi pribrala 16,5kg.to už bolo na mňa dosť,ku koncu už som ledva fungovala.Teraz tak moc chvalabohu nepriberám,zatiaľ len necelé kilo.aj som rada,lebo neurologička mi povedala,aby som si dávala pozor,aby som moc nepribrala,aby sa mi tá plotnička ešte viac nezhoršila.

moncika15
30. júl 2010

@janette4 juuuj nexces ju stretnut niekde na ulici 😅 😀

aj voda ale hlavne co som tehu 6x mi zvysili davku liekov na stitnu zlazu a dr povedal ze to je asi kamen urazu 🙄 vo stvrtok idem na kontrolu dufam ze m ix nezvysi zas 😠
durdik mi dal este aj lieky proti opuxaniu tak uvidim ci sa cosi zmeni 🙄
ja som v 13tt mala na sebe uz 6kg 😔

janette4
30. júl 2010

@moncika15 aj keby som ju stretla,nebudem o tom vedieť,neviem,ako vyzerá.ja som sa s ňou osobne nebavila,len cez telefon a keď som si bola pre tortu,údajne nebola doma. 😝

lienka55
30. júl 2010

Ahojte,
trosku som si zdriemla s malym a teraz som otapena,neviem kde som ,co som. 😀 To bude asi aj tym pocasim.
My sme dnes upiekli cukynovy kolacik.
@moncika15 aj mne zvysovali davku liekov na stitnu pri malom,to bolo v pohode,potom po porode mi ju zase znizili ako som ju mala pred tehotenstvom ,a potom sa mi hrozne pokazili vysledky tak opat zvysovali a mam ich doteraz .Ale tiez som po porode ked sa zhorsili vysledky dost kvoli tomu pribrala a mam stale 10kg navyse ako pred tehotenstvom.Ta stitna vie narobit poriadnu galibu pocas tehotenstva. 😉

moncika15
30. júl 2010

@lienka55 ved to 😠 ale hlavne ze tie lieky zaberpecia potrebnu davku pre babo, zevraj nie sme ohrozeni ani ja ani maly len by mi sa mi mohla zvacsit stitka a to by som nerada 😒 radsej nex rastie rit 😅 😀

poznam take stavy ze si na hodku zdriemnem a potom neviem cu je este vcera alebo uz zajtra 😀 v tehu to mavam dost casto 😝