Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
21. sep 2010

Ahojte,
ja som vam dnes uz pisala,ale neodoslalo sa to a uz sa mi viac pisat nechcelo.
Ja mam doma sodomu gomoru,ale zajtra uz koncia maliari a pride mamina mi pomoct.Dnes som mala aj tu kolaudaciu ktora nedopadla dobre. 😠 😠 😠
Samozrejme sa aj my pripajame ku gratulantom a Matuskom prajeme vsetko naj hlavne zdravicko. 🙂

lienka55
21. sep 2010

este som zabudla my neprideme na stretko kedze nemam este vychadzky.a vo stvrtok idem do poradne a s malym na ockovanie.

moncika15
21. sep 2010

@lienka55 aj ti planuje dat vyxadzky?

lienka55
21. sep 2010

@moncika15 chcem si vo stvrtok vypytat.

jarabicka
21. sep 2010

Lulu, Zuzka už rodí????tak teda jej držíme palce, nech to má čo najskôr za sebou...a daj vedieť, ak už bude malý na svete🙂budeme čakať 🙂

moncika15
21. sep 2010

@lienka55 myslis ze ti da?
ja uz budem mat zaxvylu matersku 😵

jarabicka
21. sep 2010

Lienka, tak to ti teda nezávidim ten bordel, ktoý sa spraví pri maľovaní 😒 , ale zase budeš mať pokoj a čistučko a potom už len čakať, kedy sa drobec narodí 🙂 ...ozaj a ty si si nevypýtala vychádzky????

lienka55
21. sep 2010

@moncika15 no niektore moje tehotne kamosky maju alebo mali vychadzky,uvidime,musim mu nieco nahovorit aby mi ich dal.

lienka55
21. sep 2010

@jarabicka nie ani ma to nenapadlo a zabudla som.

jarabicka
21. sep 2010

Moncika, tebe sa to už poriadne kráti, čochvíľa sa špaciruješ s kočiarikom 😉

moncika15
21. sep 2010

@lienka55 mozno zabere to ze mas doma maleho ktory nemoze byt zavrety doma aj nakupit treba. mne ix zavrhol hned ze on nedava 😒

moncika15
21. sep 2010

@jarabicka to by mi najprv musel dojst 😠 cely den vycakavam ohlaseneho kuriera a nikde nikoho 🙄

jarabicka
21. sep 2010

Moncika, to ozaj ti odmietol dať vychádzky???to som ešte nepočula, aby lekár nedal vychádzky 😲 😲 😲 na východe som s tým problém nikdy nemala 😉 ...ja som ti naschval napísala, že sa čochvíľa špaciruješ lebo som s myslela, že už ti došiel, hoc mi bolo divné, že nič nepíšeš, ako sa sa ti páči 😨 ....a to je ako možné že neprišiel 😲 😲 😲 asi sa veľmi páčil kuriérovi 🙂

moncika15
21. sep 2010

@jarabicka vcera volali ze ho expedovali a dnes dojde ale az teraz o pol 6 mi dosiel mail ze bol odosslany z ustredne. maju v tom dobry xaoz 😠 este mi ani link na sledovanie zasielky neposlali, ze by som sa kukla kde to viazne 😒

jarabicka
21. sep 2010

...neboj zajtra ho máš ako na koni 😀 😀 😀 a môžeš sa vytešovať, potom hoď foto 😉

natsa
21. sep 2010

@lienka55 to ti dá on určite pochopí že musíš ist nakupit a pokial ti nič nieje prečo by si mala bYt doma.No mne dal bez reči 2 hod rano a 2 poobede.Tak kolko nás pride na stretko,

ostrovcacka
22. sep 2010

No s tym stretkom to nevyzera nic moc ako dobre pocitam tak prideme len styri Ivetka,Zanka ja a este kto? neodlozime to teda na buduci tyzden ked deti vyzdraveju rada by som bola aby sme tam boli viacere co vy na to?

dada78
22. sep 2010

ahojte žienky, my sme boli včera obaja kaput, najskôr vracal Maťko, aj som s ním bola u dr., dal mu Degan 1/4tbl a asi zabrala, potom prišla som na radu ja, mne aj teplota stihla nabehnúť, no skrátka paráda 😒
rada by som prišla na stretko, ale skôr by mi vyhovoval budúci týždeň a tiež nejaké miestečko, odkiaľ nebude mi Maťo utekať a budem ho mať stále na dohľad, lebo teda také niečo ako posedieť si ani moc nepoznám 😕 😅 je to malé šidlo, čo stále čosi musí robiť 🙂
ešte Vás poobede musím dočítať, teraz letím na endokrinológiu 😉

janette4
22. sep 2010

ahojte.my zajtra prídeme určite.budúci týždeň ja nemôžem,lebo môj má poobednú,nemala by som ako ísť domov.tak sa dohodnite.ja budem určite v meste,lebo už som aj mamine dala vedieť,že prídeme.

baby,to čo máte za dr.keď vás celé tehotenstvo nechá zavreté doma?Mne dala dr.pri malom vychádzky po mesiaci marodky,ešte mi sama povedala,že mám mať pohyb,ale s mierou.

janette4
22. sep 2010

@natsa Ivetka a to materské centrum je otvorené aj poobede?ja som myslela,že len doobeda.

@dada78 už som na teba myslela,že si tu dávno nebola.

natsa
22. sep 2010

@janette4 je otvorene od 10-12hod a potom od 14-16 hod už tam je Lucia ale keby som jej povedala že tam chceme byt my mimo tak myslím že nebude proti

natsa
22. sep 2010

@mirkaff
@jarabicka pridete aj vy?
mne sa to na buduci týžden tiež hodí len neviem ao bude pretože hlasili iba do piatku pekne

kaktusik007
22. sep 2010

@janette4 co maju za doktora??? no uja D 😀 😀 😀
tiez mi nedal minule tehu vychadzky.... 😠

moncika15
22. sep 2010

@kaktusik007 lenka nema uja D 😉 ona ma uja K

kaktusik007
22. sep 2010

@moncika15 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

lulu723
22. sep 2010

no tak Zuzka porodila vcera o 22:37 ma Tomaska ak si to nerozmyslela a mal 3700g a 51cm tesime sa a gratulujeme 😀

ostrovcacka
22. sep 2010

@lulu723 ze blahozelame odkaz a ze sa tesime na novu kocikarku, inak Matuskom vsetko najlepsie k vcerajsim meninkam nestihla som vcera prepacte, ja si myslim ze lekar dava vychadzky podla toho ci ma zena lezat alebo nie, ak ma kludovy rezim tak sa ani moc necudujem ze nechce dat vtedy je pre mamicku asi dost pohybu aj to co pobeha po dome vzdy lepsie ako lezat v nemocke
@kaktusik007 ty si asi do uja D zamilovana ci co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
22. sep 2010

baby odkedy sa davaju drobcom prikrmy a cajik?

ostrovcacka
22. sep 2010

No baby kdeze ste, Evka Jarabicka na stretko nejde ona vravela ze jej by to asi viac vyhovovalo buduci tyzden ked uz bude Kubik zdravsi no a ja dufam ze budem mat zajtra auto takze ak stretko bude my prideme ale co keby sme urobili stretko aj buduci tyzden? aby sme sa stretli viacere!

ostrovcacka
22. sep 2010

@moncika15 kazdy ti to povie inak ale cajik sa da kupit uz od prveho tyzdna veku dietatka budu ti radit aj to ze pokym kojis nemusis davat caj, moja rada po troskach davat aj tak lebo mne potom mala nechcela a mam s tym problem do teraz aby vôbec nieco vypila, a prikrmy som zacala davat ked mala styri mesiace aj dva tyzdne zacala som s varenou mrkvickou par dni a potom som k nej pridavala zemiacik potom jablcko potom brokolicu... a od piateho mesiaca som zacala po troche aj s maskom zajacim holubim kuracim v siestom s hovadzim nic nesolit a mixovala som to ponornym rucnym mixerom