Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
1. feb 2009

Dooobre ste...uz starcam prehlad....

Vitam nove maminy.... 😀 ...

rikarr
1. feb 2009

čaute.....

aj my sme napapný už...nič sme nevarili...iba polievku som dnes robila, ešte ju musím rozmixovať aby bola krémová....ale to hlavne kvôli malej polievku máme...ja to nemusím mať.....

sjuzika......mám 24 ...ani sa nečudujem že sa neprechádzaš po vonku ved tu neni kde 😀 skapal tu pes....fakt...dnes sú tu nejaké slávnosti, vraj gašparovič tu bude a potom nejaké divadlo.....no nič pre mna...tieto akcie kde sa dôchodci predbiehajú kto z koho..... 😀 je vidieť že sa blížia volby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som radčej radičovúúúú.....

nám tu furt sneží a to neznesem už...mám v celku rada sneh ale musím ometať auto a odhrnúť pred bránou aby som ju vôbec otvorila aaa naj haluz je že autá výjdú len dopoly kopca 😀 😀 😀 😀 dalej nie 😀 😀 😀 😀 ale tušim odhrnajú....

dnes čakáme návšetvu tak idem sa teda činiť....muž išiel uspať malú ale myslím že spia obaja....a potrebujem aby si tú tašku odniesol-ja ju neudvihnem 🙄

baby čo chcete dietovať 😲 kuknite na mna.....jedno dieta a 45 kilov 😀 😎

janette4
1. feb 2009

ahojte, ani ja som dnes nevarila,u nás varí v nedeľu manžel, ešte aj malému uvaril polievku. 🙂

krpca som o pol12 uložila a ešte spí,asi doháňa noc.a ja kedy budem?teraz som doupratovala a keď sa naje pôjdeme von.

Natsa a môžeš držať diétu,keď Danielka kojíš?ja by som to asi neriskovala.hovorí sa,že pri kojení sa aj chudne a na mňa to aj platilo.len keď som prestala kojiť, sa mi to vrátilo späť a nemôžem sa toho zbaviť. ☹

lienka55
1. feb 2009

Ahojte,konecne sa hlasim. 🙂 Aj ked este podvedomky spim 😔 ,ledva som na to videla,to vsetko precitat.Vzdy byval vikend taky ze sa tu toho malo popisalo,ale tomu je uz asi koniec. 😀
Na plese bolo dobre,ale uz to ponocovanie nie je pre mna a ni pre mm.Najlepsie je doma v posteli. 😀 Prisli sme o 03.30h.Uz sme u mamy,isili sme k obedu,aspon ze som nemusela varit. 😝

lenca a erika,vcera ked som isla od kadernicky tak som isla okolo vasich a stretla som vase kocky aj so psikom,asi vencili. 😀 Erika inak teba tiez mimochodom poznam,ale ty mna asi nie.

natsa ako dopadlo fotenie?Boli ste u Husenicovej?Aj ja som tam bola s malym,tak potom hod foto. 😉

jani,co sa tyka tej diety,teraz ju drzi aj maja segra uz,druhy krat,aj schudla a chce sa dat na nu aj moja mama. 😵 Ja by som to nedokazala,aj ked by sa mi zislo schudnut.

simasa
1. feb 2009

Caute babule,
teda poviem Vam, vcerajsia diskusia - lepsie jak rohac. Som sa rehotala jak kon - hola rit, turek, Tunisko...
Jenna - to znakovanie - male deticky, ktore este nevedia hovorit sa ucia pouzivat znaky (nieco podobne ako u hluchych), aby sa vedeli vyjadrit. Tak sme sa zacali ucit. Zacali sme so znakmi pre svetlo, lopta, ciapka. Ale mala zatial kuka jak puk 😀
Pozrela som si tu Batoricku a mam z toho dost zmiesane pocity. Zaujimalo by ma, ci si to Jakubisko vsetko vymyslel, alebo sa mu podarilo nieco niekde "vynurit".
Dufam, ze vecer sa sem dostanem, lebo to tu zacina ZIT 😉 a vitam nove prispievatelky!

jenna7082
1. feb 2009

tusim som o tom znakovani citala v nejakych novinach. co to je ta 90 dnova dieta zac?

jenna7082
1. feb 2009

ja som si po sviatkoch objdenala volajaky stroj na cvicenie, na brušáky a furt nan maarne cakam... ☹ aj mi volali zaciatkom januara, ze koncom januara by to mohlo prist a aha, uz je februar a nikde nic 🙄

jenna7082
1. feb 2009

erika, po prvom dietati v ranom mladom veku som aj ja mala 50 kilov 😎 ale to je asi aj genetika, ja tiez na bruchu najviac priberam, aj ked schudnem, tak na bruchu sa to moc neprejavi 😖 to chce asi len cvicit, cvicit, cvicit....takze cakam na moj brusakovy stroj a potom bude zo mna modelka 😎 chááááááááá

natsa
1. feb 2009

Janet mám to vyskúšane.Kámoška držala ked kojila a vôbec jej to neublížilo.Ja som ju pred rokom držala,len som ostala v druhom stave tak som potom toho nechala.Nebola som hladná

jenna7082
1. feb 2009

vediem tu monolog, krpci sa este varuju, toš idem hadam na plavaren trosku si rozhybat kosti, ktovie, ci uz na myjave otvorili....bolo kvoli plynu zavrete....v novom meste nefunguje nejaka plavaren? tak zatim caaaf

natsa
1. feb 2009

Jenna a ti si z turej?ja tam tie pomery trocha poznám.Mám tam kámošky aj som tam robila.

jenna7082
1. feb 2009

ja som schudla , ked som bola tehotna. za cely cas, od zaciatku do konca tehotnosti som pribrala 3 kila !!!!! na zaciatku som mala pomaly 60 a ked som sla z porodnice, tak 57 😀 jaksi som ju mala na žaludku navalenu tu magdusu, ani hladna som nebyvala. normalne som sa kolkorazy aj zabudla najest 😨

jenna7082
1. feb 2009

yeeees...zo starej rúry 😀 tu su uplne osobitné pomery 😀 na hornom konci si uprdnes a na dolnom uz si sa po.... 😀 😀 😀 😀

jenna7082
1. feb 2009

agentúra JPP (jedna pani povedala) tu funguje znamenite 😀

natsa
1. feb 2009

Ja to poznám dokonale.Chcela som to napisat ale si ma predbehla

jenna7082
1. feb 2009

aaale, na to si zvyknes. chvilu ta pretriasaju, potom pride ina "atrakcia" a uz pretriasaju niekoho ineho...ja som sa uz o sebe podozvedala vecííííí .... to treba jednym uchom dnu, druhym von. mne sa tu zije celkom dobre.

lienka55
1. feb 2009

natsa co to fotenie,pisala som ti {vid vyssie} a neodpisujes.

sticker
1. feb 2009

Jen a myslíš, že tu v meste je to iné? Tu vie každý o každom všetko. Len dotyčný nevie, čo sa o ňom hovorí 😠 😒

natsa
1. feb 2009

Lienka nestíham prepáč.Písala som že pôjdeme 19,Ked budú tak sa aj ja pochválim 😎

lienka55
1. feb 2009

ok,a idete k Husenicovej?

natsa
1. feb 2009

jenna ta dieta je taká že jeden den máš bielkoviny na druhýuhlohydraty potom mas skrobovy den a na koniec vitamínový.29 den máš čistiaci nič neješ iba piješ vodu.je aj ktomu kniha ROZLIŚOVACIA DIETA

natsa
1. feb 2009

ano ideme ved ona má super fotky.našli ste to?kolko trvala cesta?Davidko to zvládol?

jenna7082
1. feb 2009

mam pocit, ze prdim na rozlišovaciu diétu 😀

renuskacool
1. feb 2009

čaute bosorky!No ja ked malého čakala,mala som 55,pribrala som 20kg-aj som to ako tak napravila potom,len som začala brat antiku a volako som sa nafúkla,tak mám teraz 70 a čo sa zabijem....? 😀 😝 😀 😝

sticker
1. feb 2009

Jéj Reni sme na tom podobne 😀 Ja som obidve tehotenstvá nabrala vyše 25 kg 😲 , síce som zhodila, lenže tieto sviatky DES!!!!!

sticker
1. feb 2009

Jen ja som dnes zjedla všetko, čo nezjedlo mňa 😝 Maminka robila ešte čokoládový puding a za ten by som "zapredala aj vlastné deti" 😅 😝 😀

renuskacool
1. feb 2009

No tak tos ma potešila sticker-že som tu neni sama hebedko....!!!! 😀 😀 😀 To potom len faldy vysia 😅 😅 😅 .Muž mi tot nedávno hovorí:Mala by si si kúpit pevnejšiu podprsenku....A ja reku preeeečo?A on že no lebo prízemné mrazy hlásia,aby ti ich neošlahlo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
1. feb 2009

ahojte, ja som tú diétu chcela tiež držať, ale raz som tú knižku čítala u kamošky a neviem,či by som vydržala. a je mi ľúto dať nejakých 10€ a držať ju týždeň a potom mi bude 10rokov stáť v polici.

ja som v tehotenstve nabrala 16,5kg, keď som kojila 2kg som schudla a keď som prestala,zase sa mi vrátili.pred tehu som mala 57,teraz mám 66 a za ten svet sa ich nemôžem zbaviť. 😠

jenna7082
1. feb 2009

ftipálek 😀 ja som dnes tiez pohutala vsetko mozne, aj vceraj...cez vikendy sa mi akosi nedari nezrat, este ked som v robote hej...dobre ze uz zajtra frcim 😅

miriamkac
1. feb 2009

Caute, caute caute....no vidim dobra diskusia...ja svoju vahu neriesim....jem co mi chuti. Pri malej som pribrala 20 kg....a pr ichlapcoch necelych 7kg....takze ked som porodila chlapcov, tak som mala menej ako ked som porodila malu...xixix...

renuskacool 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀