Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
28. sep 2010

...ja si už dnes nemôžem poradiť s Kubkom, ukladala som polovičiakovi pracovné veci v skrini, toľko čo som to poukladala, že pôjdem na wc-ko, prííídem a pri skrini sodoma-gomora, všetko rozťahané, myslela som, že ma šľahne...teraz pred chvíľku hlina y kvetináčov, hrnce nastred kuchyne, už aby bolo 20.00 lebo ma vykotí 😠 ...akurát je nasáčkovany v krabici a aby mu nebolo smutno aj dvoch medvedov si tam vzal 🙂

Moncika, ani nehoor, viem si predstaviť čo malý vystráája, to aj Kubko bol taký aktívny a čím bližšie k pôrodu, tým viac a neviem prečo, ale najviac vystrájal ked sme prišli do kostola, vtedy mi brucho behalo zo strany na stranu, raz sa až jedna pani vedľa z toho rehnila 😀 😀 😀

moncika15
28. sep 2010

@jarabicka 😀 no to je sranda . ja som cakala u dr a tiez som si brusko zakryvala rukami a neviem cim ale aj tak si to ludia vsimali a vedla sediaca pani ze ake aktivne babatko, ze to bude urcite chlapcek 😅 😀

jarabicka
28. sep 2010

... 😀 ...nooo, asi budú chlapci aktívnejši, veď posúdime, keď raz budeme mať aj dievčatka 😉

janette4
28. sep 2010

My sme dnes maľovali o dušu.Maťo dostal od kamarátky prstové farby a dneska prišla aj s malou,tak som im dala na stôl starú plachtu a maľovali.obidvom sa to páčilo a bavilo ich to.

natsa
28. sep 2010

@jarabicka no to si ešte užiješ Danko už menej roztahuje už stiham ukladat ale boli časi ked som z neho dostavala porážku ani na sekundu bez dozoru rozbil nám lampu,pokazilfoták,tlačiaren a tie hračky čo dolámala apostrácal už ani nerátam.dnes som si stihla pri nom vypucovat fritezu

natsa
28. sep 2010

@janette4 aky to bol kočár čo si spominala na stretku?zabudla som jeho názov

dada78
28. sep 2010

@moncika15 aj Maťo bol aktívny v brušku a teraz až až ... presne ako píše @jarabicka o Kubkovi - mohli by si ruky podať 🙂 tiež som mala vonku vyhádzané pokrievky, utierky, a hračky ani nerátam.
@lulu723 Sabínke držíme palce nech je rýchlo OK, išla na Myjavu či TN ? keď má zvýšenú sedimku väčšinou sa jedná o nejaký zápal v tele, neboj, to nájdu a vyliečia, je to hrozné, že také malinké detičky a už choré 😒 inak teraz tým vzduchom sa šíri nejaká hnusoba, u nás vírus prešiel celou rodinou 🙄
pobavte sa ako dneska Maťko obedoval 😝 😝 😝 😝

dada78
28. sep 2010

@janette4 kde si zohnala tie prstové farby ? videla som to na internete, majú to aj v naších papiernictvách ?

ostrovcacka
28. sep 2010

@dada78 co su to prstove farby? znamena to ze su neskodne alebo neviem este som nepocula, zijem v Lubine to vies...,dnes sme mali hrozny den mala ma tak strasne suchy kaslik ze sa z toho aj povracia a hlavne mi nechce vypit kvapky to je na prd, som z toho zufala sama ju nedokazem udrzat dnes uz blbne aj pri odsavani som dokopana ako kopacka

dada78
28. sep 2010

@ostrovcacka mali by to byť také pre malé detičky - aspoň ak som dobre pochopila, môžu kresli rukami - http://www.kreativny-svet.sk/product_info.php?i...

moncika15
28. sep 2010

@dada78 aj v tescu ix maju ale ci aj v NM to neviem 😒

kaktusik007
29. sep 2010

@natsa s premenovanim temy nesuhlasim, ako nic proti Lubine, ale..... eee 😀

@moncika15 tak diky za zoznamenie so susedou, ono je ten svet maly.... ale ja toto vediet tak si tu ze som tehu nepriznam 😀 😀 😀 - k tomu hybaniu v brusku, sak pockaj, ty budes este stastne spominat, ako bolo fine, ked bol iba v brusku a mohla si si lahnut kedy si ty chcela 😝

@dadulka21 tiez nenam s kym chodit s kocikom, dokonca mam aj vacsi problem, nemam kam - park uz tu poznam naspamat 😀 😀 😀 - a detto som ta nespoznala, som dokonca nejaky cas musela si trapit hlavicku, ze ktora suseda to si 😀 😀

lienka55
29. sep 2010

Dobre ranko,
tak ja mam dnes od rana uzasny den 😅 😅 😅 ,prisla mi nadherna spravicka,kamoske a spoluziacke v jednom sa vcera vecer narodili zdrave dvojicky dievcatka v 35tt.Tak som stastna aj za nich. 🙂
Dnes sme rano plackali pri odovzdavani maleho pani ucitelke. 😢 Ale vcera bol vraj dobry.

@janette4 uz dopekam posledny pekac zazvornikov,myslim si ze na prvy krat su clekom dobre,len kolko ich mam nechat este potom v tej ladnicke s jablckom???? 😉

mariro
29. sep 2010

@lienka55 -tak to bola paradna spravicka..jeeej to je pekneee,zdravunke dvojcata, to je radost 😉

dadulka21
29. sep 2010

@kaktusik007 Neboj ja to nepoviem nikomu, že čakáš druhé, moc nie som na drby 🙂
Tak dáme stretko a vyrazíme von s deťurencami :o), tiež som dlho prikúkala na foto ale nebola som si na 100% istá, potom som sa spýtala Moniky a tá potvrdila 🙂

janette4
29. sep 2010

Ahojte.Ja som chlapov vystrojila konečne prvýkrát von,tak mám trochu čas popri varení.

@lienka55 Lenka šikulka si.V tej ladničke môžu byť koľko len chceš,len si sleduj,aby nesplesniveli jablká.ale v uzavretej nádobe.ja ich mám takto už od začiatku augusta a ešte sú dobré.A náááádhernú správičku si dostala,detičkám držíme palčeky do ďalšieho života a prajeme veľa zdravíčka.

@natsa Ivetka,ten kočík sa volá Steggi Vesper:
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

@dada78 Adelka,tie prstové farby majú aj u nás na Turej v papiernictve.deti si ich naberajú prštekmi a hneď maľujú,my sme im pomaľovali ruky a potom otláčali,mali z toho ohromnú zábavu,Maťo mal aj vlasy modré 😀 ,sú veľmi dobre umývateľné,či aj prateľné neviem,idem akurát vyskúšať 😝

janette4
29. sep 2010

inak s tými chlapcami v brušku to bude asi pravda,lebo aj Matúško bol jak z divých vajec a podľa tohto usudzujem,že zase čakáme chlapca,toto je ešte divšie,ako bol Maťo.Ten ma kopával tak do 2-pol3rána,ale toto krpaté ma kope celú noc aj deň,ja neviem,či ani nespí,alebo čo 😝 ale hovorím si,že to vydržím,aspoň viem,že je v poriadku.

lienka55
29. sep 2010

@janette4 dakujem za info.a ten link co si hodila na kocik,tak co sa ti taky paci,chcela by si ho???
Uz som pripravila cesto na zemiakove placky a mam veget,strasne sa nudim,co mam robit ,tak je tu smutno bez toho maleho. ☹

Ja som sa dnes uz objednala do Cegysu na sono,idem 14.10. 😉

janette4
29. sep 2010

@lienka55 to sme sa s babami bavili na stretku o kočíkoch a ja som hovorila,že sa mi tento páči.ale kupovať ho nebudeme,neni sú love,keby boli,tak určite tento.

natsa
29. sep 2010

@janette4 velmi pekný ale má malu chybičku-malá vanička
Inak ahojte tak som bola kupit plienky a ešte moja mama ostala v nemocnici tato ju ledvaj dostal do sanitky išla na vyšetrenie do TN a ked ju zbadali tak zalomily rukamy musia ju dat do kopy aby ako tak prežila vyšetrenie tak som velmi smutná

natsa
29. sep 2010

@lienka55 tak by som si to z tebu vymenila no ja by som sa určite nenudila ja by som bud drichmala alebo by som si postila nejaký dobrý český film z 80 rokov to mi vždy napravý naladu alebo by som upratávala alebo vyšívala

ostrovcacka
29. sep 2010

Ahojte, tak ja som dnes doobeda bola s malou vonku v noci mala zasa dost kasel ale trocha cerstveho vzduchu jej snad neuskodilo, inak od rana je to s kaslom lepsie vlastne este nekaslala len tie sople plny nos a odsavat ani za slaka o kvapkach ani nehovorim, zajtra ideme na kontrolu tak sa uvidi,vcera jej môj namontoval hupacku do stropu co som kupila v Polsku tak sa cely vecer hupala som zvedava kolko ju to bude bavit, do teraz sa hupala v tej malej na stojany ale tu uz chcem predat,teraz makam mame tu neskutocny binec aj som prala len skoda ze vonku sem tam poprcha tu vnutri je to katastrofa s tym susenim 😖 asi to poznate

natsa
29. sep 2010

@ostrovcacka no mi tiež soplikujeme ale malý sa naučil sám smrkat ale mu dopomáham ešte odsávačkou

ostrovcacka
29. sep 2010

@natsa ty mas ale sikovne dieta to nasa teda este nevie, ty by si zvladla este aj dve deti odkaz svojmu nech sa snazi 🙂

natsa
29. sep 2010

@janette4 ja ti dám že chalan bude to dievča aby som mohla dosať tu velku bombonieru 😀

natsa
29. sep 2010

@ostrovcacka každe dieta je v inom šikovne,ved Vaneska tak pekne rozpráva a náš len žargon.momentálne máme dve slova havakan a mamakan.Skus jej to ukázat ja mu vždy poviem aby fukol.čo sa nasnaží ked musím koli tomu zasa chodit k doktorom ved by mu od tolkoho snaženia odpadlo 😀 😀 😀

lienka55
29. sep 2010

@natsa Ivetko co ked vsetko som si porobila a nemam do coho pichnut nos. 😀 Bola som si este kupit maso k hodom,bola tu pojazdna predajna,tak som to nasackovala a dala do mrazaku,a prisiel na mna poobednajsi spanok,tak ze idem si zdriemnut ,len mi zrazu niekto klope na okno,skoro ma porazilo. 😠

lulu723
29. sep 2010

@janette4 Ahoj Zanka no ja teda zajtra idem na poradnu tak kupim malej tie farby a v ktorom papierku ich predavaju?pri VUBke ci kde?a kolko stoja?no dufam,ze to tam najdem 😝

natsa
29. sep 2010

@lienka55 tak ty si inak šikovná ja mám dojem že nič nestiham

janette4
29. sep 2010

@natsa Ivetka,nemá malú vaničku,to je vnútorný rozmer.pri ostatných kočíkoch udávajú vonkajší rozmer nejakých 82-84cm,ale vnútorný rozmer je podstatne menší.videla som ho aj naživo a tá vanička je fakt veľká.kamarátkina malá má pol roka a ešte stále tam má miesto,keď leží.

@lulu723 Ludka videla som ich pri vub-ke,stáli okolo 4€,ale skús sa spýtať aj dole pri drogerke,možno budu aj tam