Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mariro
14. okt 2010

@janette4 fontana je vedla stareho prioru,na tom namesticku?

janette4
14. okt 2010

@mariro áno,tam,

ivet78
14. okt 2010

ahojte kočeny, dnes sa nestretnem s vami na Turej, lebo malá má strašitánsky soplík, tak sa budeme doma trochen liečiť, dáme kvapky a budem sa len hrať...

dadulka21
14. okt 2010

@mariro Sama viem aký je to krásny pocit ( už 2 krát) 😀

ivet78
14. okt 2010

@mariro GRATULUJEM... a tesíme sa s tebou, super správa..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu723
14. okt 2010

@mariro to je krasna sprava moc gratulujem a nech vsetko dobre dopadne 😉

lulu723
14. okt 2010

Baby ja som videla ten obraz vcera nazivo a bol neskutocne nadherny 😉

a tieto dalsie obrazy su krasne aj ja chcem mat takeho sikovneho muza doma 😀 a ozaj nechce sa tomu venovat a nieco by hadam aj predal.ja by som si nejaky urcite kupila 😉

mariro
14. okt 2010

@lulu723 dakujem,veru sa tesime vsetci
.. a obrazy treba hodit na bazar a urcite by sa predali

janette4
14. okt 2010

babule, my za vami prídeme asi rovno na ihrisko,malý mi až o pol2 zaspal a prídeme pešo,tak nám to chvíľu potrvá.

@ivet78 Ivetka,škoda,snáď sa nabudúce a malej prajeme skoré uzdravenie

mariro
14. okt 2010

@janette4 tak pridem iba ja so segrinou malou, okolo 16 hod,tak sa tam hadam nejako najdeme.

mariro
14. okt 2010

@janette4 kto este pride okrem teba?

alan1
14. okt 2010

@ostrovcacka obraz s názvom "Slnečnice" od Vincenta van Gogha kreslil Tvoj manžel tiež? Bože veď to je umelecké dielo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klobúk dolu, vážne má obrovský talent. Prečo s tým niečo nerobí???? To je veľká škoda!

janette4
14. okt 2010

@mariro no ešte Ludka,mala by prísť aj Adelka a hádam aj Kaktusik spomínala,že by prišla.

kaktusik007
14. okt 2010

@janette4 no my neprideme... sme sa tearz vratili z mesta, na turej sme boli rano a o dvanastej odtial hopom prec..... 😒 tak nabuduce to snad vyjde....

@mariro gratulacia 😉

@dadulka21 jasan, zopakujeme este.... ked bude normalne pocasie, od zajtra ma byt vraj skaredo.... tak uvidime 😉

ja teraz nestiham, dnes rano som o pol osmej uz musela byt na turej (mam tam lekarku) potom mamu viest do prace na dvanastu do bziniec, nato do mesta k lekarke pre zmenu maleho, tak som utahana ako kon a som rada ze som doma a fakt by som opat turu uz dnes nedala.... 😉

zajtra mam byt pre zmenu o siedmej v trencine, tak to zase bude zabavka..... ach jaj..... no co uz no 😒

ivet78
14. okt 2010

Ahojte kočeny.
Tak by som rada išla von, ale malá dnes len spí a spí ako šípová ruženka...to bude asi tým soplom. Už včera bola trocha nakapatá, a večer len revala a revala. nechcela ani večerať asi mala plné bruško hlienov, lebo potom ovracala tatu 😲 😲 😝 😝 😝 , len čo prišiel z roboty tak dostal takéto privítanie 😝 😝 😝 ... snád to nebude dlho trvať, nech môžem prísť za vami ....
@janette4 @dada78 ale aj ostatné babule vystískajte za mna svoje deťrence..ja to urobím nabudúce...papa zatial

janette4
14. okt 2010

ahojte.ja už som doma.bolo fajn,bola @dada78,@lulu723,@mariro ,ale boli sme len chvíľu,lebo bolo hrozne zima.boli sme na detskom ihrisku,detská sa pohrali,my trochu poklábosili.nabudúce nás snáď bude viacej.
Ludka spravila aj pár fotiek,tak hádam potom hodí.
Malý bol po ceste domov hrozne zlý,posledných asi 300m som ho musela niesť,som hrozne unavená a premrznutá.teraz pokračuje v tej svojej nálade 😝

ostrovcacka
14. okt 2010

Aj ja som sa snazila aby som to stihla ist ale nedalo sa skoda teraz ked je takto zima asi by to bolo najlepsie kebyze sa stretavame niekde v MC, tak ako minule sme boli v Meste to bolo super, ach dievcence keby ste vedeli aka by som bola stastna keby sa tie obrazy popredavali asi ich niekde budem musiet dat na internet, mrzi ma ze vie tak krasne malovat a nic z toho, ale vela ludi povie ze je to drahe ale nikto si neuvedomuje ze kolko to da prace a hlavne ani platno, farby a ramy nie su najlacnejsie ale to pochopi len ten kto to trocha sleduje
@alan1 ano aj tento obraz maloval môj Mirko a dokonca ho mame este nepredany vlastne sme ho ani nikde neponúkali 😢
@mariro super tesim sa s tebou blahozelam verim ze to vyde musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
@dadulka21 Adamkovi zelam vsetko najlepsie hlavne zdravicko a aby svojim rodicom robil vela radosti

moncika15
14. okt 2010

@dadulka21 pudingos sa podaril len som nemala praskove kvasnice ale aj tak bol super. sa predbiehali ktora viac zje 😀 aj recept opisali. mala zasrala od pudingu vsetko co sa len dalo takze som mala co upratovat 😀

ee foto este nieje , zajtra dam.- dojde mi aj ta sada konecne 😵

poradna dopadla dobre len ma odsral velmi ryxlo takze zas nic neviem lebo sa ponahlal na seminar 😒 vo stvrtok prietoky a dalsi stvrtok poradna 🙂

moncika15
14. okt 2010

@mariro gratulujem drzte sa 😵

@dadulka21 gratulujem adamcekovi 🙂

michaela2410
14. okt 2010

ahojte, dlho som sem nezavitala, akosi vas je tu uz vela a stracam prehlad... 😉
ani nestiham sledovat co sa tu deje, ale vidim, ze tema zije...tak ja len tolko...
a inak, svojho casu som tu pisala, ze pojdem dat vyfotit chalanov a vobec nelutujem..zatial zavesila kamoska len tri fotky na facebook, ale tie su uzasne, tak sa tesim na ostatne a aj na ten kalendar, co som jej dala spravit... 😎

janette4
14. okt 2010

@michaela2410 ahoj Miška.veru dlllllho si tu nebola.ako sa vám darí?Tomáškovi sa darí v škole?
potom hoď foto aj ty,sme zvedavé 😉

michaela2410
14. okt 2010

@janette4 hodim, inak na fb mam tie tri, tam ich najdes...

moncika15
14. okt 2010

@jarabicka pozerala som foto torty na fb a fakt ru tie ruzicky ako zive 😕 nadhera 😵 😵 😵

kaktusik007
14. okt 2010

@ostrovcacka ved hod cennik k tym obrazom 😉 nech sme v obraze 😀

lienka55
14. okt 2010

Ahojte,
tak ja som sa sem snazila prist poobede ako som prisla zo sona,ale nesiel mi net dlho,myslaela som ze ho vihodim von oknom. 😠
Takze sono dopadlo dobre,bol tam Hlavacik,bol super,isla som tam so stiahnutom ritkou. 😀
Uz vieme na 100%co to bude,ale bohuzial .....prekvapko. 😉 😉 😉

lienka55
14. okt 2010

Inak stala sa nam s Hlavacikom dost smiesna vec,isla som mu hovorit,ze chcem vediet co to bude ,ak sa to bude dat pozriet,a viac som nestihla.A v tom z neho vyslo co to bude a to poriadne ani ,,nemal este sondu na brusku,,. 😀
A to som mu chcela este stihnut povedat,ze manzel to nechce vediet iba ja.Ostal zaskoceny a ze odteraz sa bude uz kazdeho pytat ci to chcu vediet. 😀
Odhovaral ma od toho 3D sona. ☹

michaela2410
14. okt 2010

@lienka55 hm, tak ked to vedel tak rychlo, tak je to trocha jasne...co to bude...

lienka55
14. okt 2010

@michaela2410 ale tak zase miska uz mi chodil asi dve ,tri minutky sondou po brusku ,to som len tak obrazne povedala,mali sme statsie ze babetko ukazalo pekne ritku. 😀 😉

michaela2410
14. okt 2010

aj tak si budem mysliet a tipovat svoje...

lienka55
14. okt 2010

@michaela2410 no vacsina mi tipuje dievcatko. 🙂