Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
27. jan 2009

Jeeej pecenie? Tak to by som na neho nepovedala 🙂
Ja mam dost vsestranne nadaneho manzela, ale piect teda nevie. Skoda ☹
Asi by sme to mali spojit - moj Vam urobi podlahu a Tvoj nam bude vypekat 😀

simasa
27. jan 2009

No spomen certa 😀 😀
Prisiel z prace, idem mu dat veceru.

mirkaff
27. jan 2009

tak ja prvykrat pocujem ze v povazane je cukraren??Aztek nepoznam,nebolo by lepsie to Materske centrum,alebo tak dopredu tam zavolat ze nas dojde tolko a tolko,a ci tam tolke naraz mozme vbehnut.baby inak aj ja uz by som sa rada z vami stretla nazivo,so vsetkymi,ja som niak pred vianocami citala v casopise ,tusim Mama a ja.tam tiez mali podobne stretko ale to bolo niekde na chate a isli tam komplet rodiny

mirkaff
27. jan 2009

a hlavne sa musim modlit aby bol nas Ondrejko fit a mohli ist medzi deticky,cil si pripadam doma ako v klietke

rikarr
27. jan 2009

aha,už viem.....už je to cukráren??kedysy to bol bar,nnie?..

baby viki ešte nespí 😠 včera zaspala o 22,00 ale to preto lebo 1 hod. spala večer ...do 17,00 - sa jej prihodilo....ale dnes sa jaší a blší a nevie čo so sebou...blcha jedna krpatá....ju spacifikujem asi...no a už 2 týždne sa nechce kúpať, jačí ako besná...ja neviem čo to má za moooresy

miriamkac
27. jan 2009

Lienka, co tak polievku mu dat na veceru?...pokial ma cez den dost nahrady za mlieko (jugurty, syry...a pod) tak by som to riesila polievkami...... 😎 Aj tie mozu byt aj mliecne....heh.

Baby, aj ja steeeem stretko...inac ja sa prisposobim....aj tak ja budem mat problem sa vopchat s kocikom kdekolvek... 😠

rikarr
27. jan 2009

miriam teba určite spoznáme 😀

inak lienka mne teraz malá bojkotuje mlieko tak to robím tak že jej dám normál večeru o tej 17,30 a o 19 niečo jej dám polievku alebo jogurt ak mi nezostane polievka ....

miriamkac
27. jan 2009

erika...to je fakt.....mna by sa aj dalo prehliadnut, ale moj kociik..ou ou.. 😀 .....inak pridem len ak budeme mat pojazdne auto a to ja ruzovo nevidim.... 😎 ....servisak nam tvrdil, ze len dva tyzdne bude v servise...tak ze ak sa planuje stretko na buduci tyzden, tak ja urcite nepridem.... 😖

martinano
27. jan 2009

idem si precitat co ste popislai, v azteku mavaju stretko aj tiracky minuly tyzden mali

martinano
27. jan 2009

v azteku sa nefajci, ako som pisala tiracky tam mavaju stretko da sa byt aj v oddelenej miestnosti, to su len informacie

mirkaff
28. jan 2009

dobre ranko.tak mi znova hajame,vcera bol konecne maly v pohode,dokonca nam pocutelne ustupuje kasel,uz neplace ani pri odsavani soplika,uz je s tym asi chudatko male zmiereny,tak dufam ze vsetko dobre dopadne a budeme sa moct aj my s vami stretnut.Miriamkac dnes to posles??

lienka55
28. jan 2009

Dobre ranko,
tak my uz mame asi piatu noc po sebe katastrofalnu,stale place,skrca sa a rano sa budi s velkym revom 😢 .Neviem co to moze zase byt,ved zuby mame uz vonku,nastastie. 🙂 😀 A co sa tyka tych mliecnych vyrobkov 😀 ,mlieko nemoze ale ved aj v jogurtoch a syroch je mlieko,no nie? 😉 Ale dr.mi povedala ktore jogurty moze.Ale ked sa mi konecne rozpapal tak sa snazim mu davat vsetko,som rada ze mi konecne papa. 🙂 🙂 🙂 Dakujem za rady ,co na tu veceru.

martinano tak kedy by ti to vyhovovalo,to stretko?Zalezi na tebe. 😉 Mohli by sa uz dohodnut,co poviete?Ciatala som minule tiracky oni mavaju stretka a neviem ci nie aj kazdy piatok. 😉

miriamkac a autobus ta nevezme s tvojim farom?
mirkaff uzdravte sa rychlo!!! 😉

mirkaff
28. jan 2009

tak my ak to zdravotny stav Ondrejka dovoli mozme vsetky dni okrem pondelka ale sme ochotny sa aj prisposobit....a pojdeme tiez asi autobusom...vy mate vsetky vodicaky??

rikarr
28. jan 2009

bré ránko...

noc bola katastrofa...od 5-6,30 viki kecala a nie anie spať 😠 potvora krpatá......

ja mám vodičák ale iba jedno auto takže ma muž hodí do mesta ked ide do práce 😎 a priznám sa dlho som nejazdila

simasa
28. jan 2009

Baby ale hadam nie hned zaciatkom tyzdna. Ved Ondrejko sa musi vyliecit a Sticker ma tiez marodika 😒

miriamkac
28. jan 2009

lienka....mam sice tandem kocik, ale dlhy a napisem ti, ze ani s MM nemam odvahu ten kocik s nalozenymi detmi dvihnut 10 cm nad zem a nie este hnusnymi schodmi do autobusu a urcite sa tam s nim neotocim...mozno do toho noveho by som vosla, ale ten chodi len jeden... 😉 😒 😠

martinano
28. jan 2009

lienka mne je to jedno, budem sa snazit prispposobit, buduci tyzdewn sa ockujeme dufam,ze budeme fit a pockajme na uzdravenie ondrejka a julky 😉 tesim sa

sticker
28. jan 2009

Jáááj, klasická nestíhačka z mojej strany 😝 . Ale zdravím vás 🙂 😉 Ako chodí Janka do škôlky, tak dni idú strašne rýchlo 😝 Julka už je lepšie, našťastie. Ale stále čakám, kedy tá chrípka dorazí 😀 . No my sme si ju snáď už vyčerpali. V škôlke je plná trieda, tak snáď to bude fajn.
Stretko nesľubujem, lebo sa môže kopec vecí zmeniť. Ale čítam a budem sa snažiť prispôsobiť. Akurát v stredu mám zubára 🙂
A to by ste doobeda, či poobede?
A v Považane sa dá tuším po dohode zajednať taká miestnosť, kde nebudeme nikoho rušiť a ani nás nikto 🙂 😉

lienka55
28. jan 2009

Tak aspon v piatok by sme sa mohli na ten nejaky dnik dohodnut,to uz asi vsetky budete vediet co a ako na tom ste.My uz spime od 11.30h. 😔

martinano a ktory den sa ockujete,aby sme vedeli? 😉

Jani mne osobne by to vyhovovalo doobeda,ale prisposobime sa aj poobede,len neviem ako nam to vyjde ked mi to mame nie kazdy den rovnake.Poznas niekoho v Povazane,alebo by ste to niektora z mestaniek isli dohodnut? 😉

lenca13
28. jan 2009

Ahojte tak mne je jedno ci bude to stretko doobeda alebo poobede tiez sa prisposobim 🙂 akurat ked bude poobede tak musim zobrat aj Radku

rikarr
28. jan 2009

ja som za doobedie, lebo poobede príde muž s práce a pádime domov

janette4
28. jan 2009

ahojte,tak u nás je to s tým večerným zaspávaním čím Ďalej horšie...neviem,čo sa mu deje, ale nedajbože,keĎ ma nevidí.dúfam,že to je len také prechodné obdobie, lebo takto toho moc doma neurobím. ☹

ja mám tiež vodičák, ale 10rokov som nejazdila,takže si netrúfam.tiež by som asi prišla autobusom. alebo by asi pre mňa prišli naši a potom ma hodili domov.ako ich poznám,nechceli by,aby sme sa trepali busom.a tiež mi je jedno,či doobeda,alebo poobede,zatiaľ nemáme nič. 😉

sticker
28. jan 2009

Tak ja sa prikláňam tiež k doobediu, vzhľadom nato, že by som si rada aspoň trochu odpočinula a poobede by som tiež mala dve deti a to by som si moc neodpočinula 😅 😝

mirkaff
28. jan 2009

tak mne viac vyhovuje dobedie,lebo pobede je martinka uz doma,,len neviem ci by sme to otocili do jednej alebo ci ju mam na ten jeden den supnut do druziny,,,janette IP...diky Miriamkac

mirkaff
28. jan 2009

no vidim ze dnes Vas ty drobci nepustia ani k PC........ maly cil spi ale ide sem Martinka,takze ako som zacala tak aj koncim....... a coskoro pride MM z roboty tak sa sem asi dnes nedostanem......

simasa
28. jan 2009

Teda babule, ako sa hovori, tu tusim skapal pes... 🙄

renuskacool
28. jan 2009

Nekecne niekto z tohoto okresu? 😉 😉

simasa
28. jan 2009

Ahoj renuska, ved kecaj, kecaj, ale sme tu asi len my dve 😀 😀
Troska Ta teda vyspovedam - maminka? tehulka? snazilka?

renuskacool
28. jan 2009

Maminka veru ....Ty nepozeráš panelák?