Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
30. jan 2009

Manžel ho nerád prebaluje.Chodím s ním každý den von.Mám taký šedooranžový.Sticker ako zvládaš z dvomi detičkami?Ja somuž unavená z tohoto jedného.

sticker
30. jan 2009

Asi tak, že ma minulý týždeň seklo v krížoch a doteraz sa neviem poriadne hýbať 😅 😝

sticker
30. jan 2009

Navyše Janka je "v puberte", tak paráda 😀 A keď nie je chorá, tak je v škôlke. No tento rok si tam moc neužila. A na jednej strane mi je lepšie, keď je doma, aspoň nemusím ráno utekať do škôlky v tej kose a poobede nemusím Julku budiť, aby sme stihli škôlku 😅

jenna7082
30. jan 2009

renča, na turej si z rečí absolutne nic nerobim..tu kazdy rozprava o kazdom aj to , co nie je pravda, neriesim...a ako by navyse taka mila pekna blondinka mohla robit hanbu 😀 néé, neplanujem do arkadie, ako poznam alenku , bude chciet do pivaku, tak mam v plane tam dat dve, max tri (malé 😀 ) pivka a sup sup domov...ale to, mimochodom, tak planujem vzdy 😀 ale dnes vazne nemam naladu...no omietka je hotova, frciííím, dufam ze nestretnem nikoho,co ma zvedie na zlé chodničky 😅

lenca13
30. jan 2009

Baby vas je tu uz tolko ze stracam prehlad 🙂 🙂 🙂

renuskacool
30. jan 2009

že omietka.....jenna... 😀 😀 😀

janette4
30. jan 2009

lenča, aj ja už pomaly strácam prehľad, pri našich nových pisateľkách si vždy pozerám pasy.ale to je dobre, čím viac nás tu bude, tým lepšie, stále bude o čom kecať.

no ten môj aj prebalí, ale keď je tam moc veľká kopa alebo moc "voňavá", tak tiež rúka jak jeleň. napr. v stredu:ráno si zobral z postele malého, aby som si ešte chvíľu zdriemla.on ho vždy prebalí a prezlečie do domáceho.asi o 2min. som počula ako ho nadrapuje,najprv som to ignorovala, ale potom som pre istotu vstala a dokončila to,lebo som mala obavy,že to chúďa malé ovracia. 😀

jenna, ja tiež neznášam zimu, už aby bola aspoň jar, aby bolo teplejšie.no čo,keĎ tých krpcov treba občas aj vyvetrať. a máme ja psa,takže treba chodiť aj s tým,a to treba napešo. ☹

natsa
30. jan 2009

Simasa a ti nechodíš k žiadnemu zubárivi?Ja chodim k Marekovej tá je celkom super.Ja tiež neznášam to obliekanie.Lebo kým malého oblečem a naložím do kočára,tak som spotená ako dvere u chlieva.Ale zasa si hovorím,že vždy lepšie ako leto,lebo to neznášam.

miriamkac
30. jan 2009

simasa ja mam schranku na centrume a je v pohode.... 😉

natsa...ahooj...vitam ta tu tiez. 😉 to si taka cerstvucka mamina...nech vam sluzi zdravicko..

vy inac vaaaalite....normalne mam co citat... 😝

jenna ty si to tu dobre rozbehla.... 😀 😀 😀

martinano
30. jan 2009

jej vas tu pribudlo vitam nove pisatelkz, len si vas vzdy precitam,ale nestiham pisat.
jani baby su uy ydrave
zanka aka je ohradka, mali ju dnes priviest bola som v obchode,ked prisiel manzel, viem podla priezviska.

miriamkac
30. jan 2009

Este podotknem k prebalovaniu....MM nema s tym problem...proste, ked musi, tak musi...a nezachranilo by ho, ani keby sa zgrcal...musel by si aj to po sebe spratat...takze... 😝 😝 😝

simasa
31. jan 2009

Dobre ranko,
tak my sme vcera zalomili o 23.30. Len revala a revala. Tak som zvedava, co z toho bude, coho to bola predzvest.
Natsa, hladame zubara. Ale normalnou telefonickou cestou to nejde, kazdy ma plno. Tak to musim poriesit inak. Uz som rozhodila nejake siete.
Miriamka, najskor sa nedali maily citat, teraz sa dali, ale sa zasa nedali pisat. Oni vraj toho "emila" nejako vylepsovali a takto to dopadlo. Ale sikovni su, lebo ked som im vcera napisala, tak vecer to uz fungovalo.
Ideme sa chystat na to znakovanie. papa

jenna7082
31. jan 2009

bré ránko 😎 moc som sa neopila, posluchala som iba v pivaku,dalej som sa nastastie nedostala 😀 paradno som sa nasmiala, alenka je poklad, ked chce 😎 simasa, to ake je znakovanie? ja pojdem pomaly varit obedik a chystat na oslavu 😉

mary3
31. jan 2009

Dobre ranko babulky....
Ja som sa tak potesila ze maly zaspal a ze si idem trosku popisat ale ked som zapla MK som zostala v soku, toooolko stran zapisanych... ale konecne to mam za sebou, docitane....
Ale maly uz asi zachvilku vstane, lebo on mava cez den len take mikrospanky tak asi toho moc nestihnem....

sticker
31. jan 2009

Ahojky 🙂 Mary ale aj tak to máš dobré, že Ti ešte cez deň pospí 😉 Niekedy aj chvíľku pomôžu 🙂
Jen no Ty si dobré dievča 😀 Že si sa moc neopila 😀

jenna7082
31. jan 2009

vsak 😀 sama som sa bala aby ma tie neposlusné nohy neodviedli este niekam neviem kam 😅 ale zasa som na nejaku dobu vysporiadana s krcmami 🙂 som zvedava na tortu, mne moc pečenie sladkého nejde, tak sme objednali v cukrárni, ze "nejaku detsku" tak som zvedava co nam dodaju

sticker
31. jan 2009

Koľko stoja tam u vás torty?

sticker
31. jan 2009

Mne jedna kočka robila pre Julku "1" a to ma vyšlo tuším 650,- Sk 😝 Ale tak bez starostí a bola taká veľká, že som dala ešte do mrazáku....ale táááááááááááka bola dobrá 🙂

jenna7082
31. jan 2009

tiez tak okolo sest stoviek. ale ci bude dobra, to teda neviem...my sme inak tiez cez leto dojedali z mrazaku minuloročno januarovu tortu, tiez bola z cukrarne, taka lienka cervena a bola dobra, toš sme aj tento rok objednali tam. akurat ze detske tu nerobia, ze to davaju niekam do piestan piect a nemali po ruke ziadny katalog alebo take cosi, tak preto neviem, ako bude vyzerat a aka bude...to bude prekvapko 😉 pojdem pomaly pre nu a chystat chlebicky a tak, tak sa majte pekne, peknu sobotu

sticker
31. jan 2009

Aj Tebe jen, ja idem pokračovať v "skrášľovaní" bytu + obedík 😉

sjuzika
31. jan 2009

jezis baby ahojte!!!!

ja sa citim hrozne lebo vobec neprispievam (naco som sa zaregistrovala, ze... 😀 ) ale poctivo vas vsetky citam, ked mam cas.je to fasa, kolko nas (vlastne vas) tu uz keca. ked ja som strasne rozlietana a tak dufam, ze ked sa mala narodi, budem mat viac casu a hlavne aj otazok na vas, helfnete mi, bo mam pocit, ze s tym malym balickom nebudem vediet, co robit.

aj ja mam centrum a fachci to ako ma, ale moze byt problem v tom, kto ma xp, ja mam stary windows98 a ide ako blaznivy 😀 .
niekto tu pisal, tusim erika, ze byva v lieskovom, ved aj ja!!!ale nikoho tu nepozname, sme obaja z NM a tu len "prespavame".
turanky, vas nepoznam, ale na turej mi byva bratranec, na hurbanovej 23.

musim ceknut sporak, pa zatim.

renuskacool
31. jan 2009

Tak ja mám už aj navarené-aj na zajtra.Sviečkovú som robila-mnáááám 😝 😝 Malá mala v noci dáke nočné mory či čo,asi 3 krát z ničoho nič len výkrik a hrozný rev-som nevedela čo robit 😕 😕 No strach.....!Tak jenna si to v pohodke užila...-inak príjemnú oslavu prajem!A z tej torty dones okoštovat.Mne pečie jedna známa z Turej velice fajnové robí-ono taká domáca to je inšie,jak z cukrárne 🙂 🙂 ....

lienka55
31. jan 2009

Pekny vikendik 🙂 ,
vsetky nariekame kolko sa tu toho popise 😀 😢 ,tak nepisme!!! 😀 Ja mam maleho u mamy,bude tam aj nocovat,tak som zvedava ako to zase dopadne.Uz mam poupratovane,dnes nevarim,nemam komu.

natsa vitaj medzi nami,hod nejake foto. 😉
sjuzika a ty co stale behas a nestihas?Ved ty uz mas odpocivat doma s vylozenymi nohami. 😀 Tak sa spoj s erikou,ked ste s jednej dediny,budte spolu kocikovat. 😉
miriamkac uz mas svokricku u vas? 😉 😝
jani to skraslovanie bytiku si myslela upratovanie? 😅
jenna,ty nocny vtak. 😀 😀 😀

sjuzika
31. jan 2009

mas pravdu lienka55, mala by som odpocivat, ale ked ja sa doma strasne nudim, tak velmi casto idem do mesta a tam labzujem, chodim za babami do robotky, k nasim a tak. zatial sa citim ok, len trochu tie krize, ale tie ma bolia prave vtedy, ked sedim, lezim, takze ked "beham", necitim ich. a so zahou som sa uz naucila existovat a zistila som, ze mi pomaha mineralka Fatra. v ktorom kvetinarstve si robila lienka? ja mam najlepsiu kamosku kvetinarku, zacinala v NM, potom bola 5 rokov floristka v londyne a teraz je v BA, v Orchidei, robili vyzdobu na ten slavny ples v opere.inak robi aj svadby a rozne akcie, tak kdeby neco baby, hlaste sa, vyzdobime vam 🙂

miriamkac
31. jan 2009

Lienka ano...mam.... 😝 ...zatial v pohode, len sme mali malu vymenu nazorov pri filme Bathory 😝 😝 😝

lienka55
31. jan 2009

sjuzika tak ty myslis Katku Mitosinkovu,tak preto si mi bola znama,uz viem odkial vietor fuka... 😀

miriamkac a co sa stalo? ☹

sjuzika
31. jan 2009

no jasne, lienka, katku, vy sa poznate? jaj, pockaj, sak neni si ty nahodou z podolia?

lienka55
31. jan 2009

ano, bola som ,ale uz nie som.Katku poznam,a robila som aj s jej svagrinou Ivetkou. 😅

jenna7082
31. jan 2009

nakukam na vas dievcence...za chvilku mi dojde navsteva, no torta nic moc napohlad, snad bude aspon na chut dobra....mi das renča kontakt na tu kamosku, co ti robila tortu, budem za mesiac aj magduske davat robit.

lienka55
31. jan 2009

tak skoda,ze si sklamana z torty,ale hadam bude dobra a dufam ze s nej maju hlavne deticky radost. 😅