Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
5. feb 2009

No ja som Ta chcela "vidiet" v radiu, ale manzel tu zasa sedi pri mne a smiruje a jeho napadlo, ze ci nehlasis do rozhlasu. Viete, aky ma uz prehlad? Minule, ked sa zaregistrovala Tima, ze aha nova. A Lienku uz vola F5 - ale Lienka, nehnevas sa dufam? 😀 😀 😀

lienka55
5. feb 2009

miriamkac ti mi citas myslienky ohladne deti,my odchadzame prave do spalne,pridem ked sa uspime. 😔

jami3
5. feb 2009

no dúfam, dnes to zaspávanie trocha dlhšie trvalo, lebo som ich budila o pol piatej - zas bol problém zaspať / ale babička je tuším úspešnejšia v uspávaní ako ja 😕

miriamkac
5. feb 2009

ze f5 simasa... 😀 😀 😀 😀 ............lieka nic proti tebe....ale doooobry hlod...

linka...hej vseeeetko mi tu spi, akurat cakam manzela...ma dorazit z roboty...

jenna7082
5. feb 2009

mas pravdu s tou matou...teraz som si spomenula, veru som aj pijavala ked som chcela prestat

miriamkac
5. feb 2009

jaaaj lienka, 2x som pisala tvoj nick a ani raz spravne....prepaaac 😝 😝 😝

jami3
5. feb 2009

dnes sme sa v robote rehotali na mojich začiatkoch - jedno z prvých hlásení bola nejaká predvolebná gulášpárty a ja taká vystresovaná som zapotila - Ľavicová strana HZDS vás pozýva.... 😀 . Ešte som nebola ani v kancelárii naspäť a už boli telefonáty odľudí - malo to úspech 😀

simasa
5. feb 2009

Miriamkac, som zvedavec, ale mozes napisat, co ides robit (kam pracovat)?

simasa
5. feb 2009

Jami, aj moja svagrova hlasi. A foter tiez, ked nema kto...
Svagrova vzdy zacina: dobry den vazeni obcania... Sa smejem na tom.

sticker
5. feb 2009

Simi, že F5 😀 😀 😀 😀 Manžel iný srandista 😀

miriamkac
5. feb 2009

Jami aj u vas sa hlasi kto kedy umrel a kedy ma pohreb?....to by mi nevadilo, ale u nas v Cachticoch aj pred pohrebom, zivotopis a este aj po pohrebe podakovanie...tyyyy...mne to taaaak lezie na nervy...

jami3
5. feb 2009

u nás sa začína: vžení spoluobčania, vypočujte si nasledovné oznamy 😀 😀
Sima a odkiaľ švagrová??? A tata čo - je starosta??

jami3
5. feb 2009

miri - to si hlási len starosta - našťastie 😔

lienka55
5. feb 2009

😀 😀 😀 ...ze F5...pozdravujem manzela.
Uz spime dnes to islo volajako velmi rychlo.

miriamkac ako to dnes dopadlo?Tvoja nova praca. 😉

miriamkac
5. feb 2009

lienka dnes nijako, az zejtra az zejtra.....dalsie skolenie... 😖

simasa
5. feb 2009

No manzel veru je srandista. A este je aj "splachovaci", vobec sa s nim neda povadit, hrozne 🙂
Jami, svagrova v Kocovciach a tata - trefa.
Lienka, odovzdala som 😀 😀 Sa tu na tom rehoce, jak konisko

sticker
5. feb 2009

Tak keď už "koníkujete" tak sa musí rehotať ako konisko 😅 😀

simasa
5. feb 2009

Ved ozaj, Sticker.
Mna z tej nasej malej porazi. O 19.30 isla spat a uz bola odvtedy 2x hore.

lienka55
5. feb 2009

mirka a kto ti bude zajtra varovat deti,ja som uplne zabudla ze az zajtra je piatok,moja hlava derava. 😀

janette4
5. feb 2009

sima "splachovací" manžel? 😀 😀 😀

u mňa stretko zajtra nehrozí, bolí ma človek,miesto nosa mám semafor a odchádzajú mi hlasivky ☹

ale dúfam,že nieje prvé ani posledné, tak niečo nafoťte a my čo tam nebudeme,budeme tíško závidieť. 😉

simasa
5. feb 2009

Citala som tu, na MK, ze hlavne kojene deti maju taketo problemy, ze sa v noci casto budia.
Lienka, Ty si dlho kojila, Tebe maly ako spinkaval?

lenca13
5. feb 2009

Simi toto je najhorsie obdobie aj nasa Timea sa dost casto budila ked som ju kojila ☹ aj teraz byva niekedy dvakrat za noc hore a vypyta si kakao ☹

miriamkac
5. feb 2009

lienka uz mam doma manzelika a sestra pride na "vypomoc" ale hlavne mi dovezie auto rodicov, lebo my mame to nase stale v servise.... 😠 😠 😠 ...uz ma to hneva, neviem sa bez neho nikam pohnut...

lienka55
5. feb 2009

simi ja este kojim,a asi pred tyzdnom som presla iba na jedno kojenie a to vecer/vzdy sa mi to nepodari/.Chcela som ho uplne odstavit ,ale sa mi prsia strasne nalievali a bolelo to.Budi sa mi velmi casto ja tomu hovorim, ze aj ,,100krat,,. 😠 😠 😠 A len dufam ze to raz prejde.Kravske by sme nemali lebo ma alergiu nan a umele mi nechce ziadne,tak to riesime takto.

simasa
5. feb 2009

Janette, tak skore uzdravenie prajem. A Matusko je na tom lepsie ako Ty?

martinano
5. feb 2009

baby dufam,ze mne to zajtra vide a lenca a sticker chcem vas vidiet herecky a nevyhovarat sa na pocasie!!!!!

lienka55
5. feb 2009

mirka a ty mas vodicak? 😉
janette prajeme skore uzdravenie,dufam ze to maly od teba nechyti.

simasa
5. feb 2009

No, tak to je asi nas udel, na MD sa proste nevyspat. Ucila som malu od pol roka na vlastnu postielku (spavala s nami), ale ked sa tak casto budi, tak kolkokrat rezignujem a supnem ju k nam. A potom spi jak zarezana, opica mala.

miriamkac
5. feb 2009

lienka ano mam a aj mozem povedat, ze jezdit viem 😝 😝 vdaka MM....ten si dal vzdy pivco a povedal, sak naco mas vodicak? Tak som sa naucila aj jazdit.... 😝

miriamkac
5. feb 2009

simasa ved si na "dovolenke" akoze sa nevyspis???? 😝 😝 😝