Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
9. feb 2009

A všimli ste si u Durdíka tie jednorázové rukavice na radiátore?asi nemá na nové tak mu ich asi sestrička perie 😀

simasa
9. feb 2009

Fuj, este ze som od neho zdrhla. Aj Vam nieco povie? Ci z neho musite vsetko tahat?
Ja som aj kvoli tomu od neho odisla. Vzdy som si pri nom pripadala ako debil, ktory ho otravuje.

jenna7082
9. feb 2009

durdíka som naposledy videla pred 9 rokmi ked mi robil sono s malym

sticker
9. feb 2009

Natsa preboha to vážen máš ešte stehy? 😕 😕 😕 😕 A nezrástlo sa Ti to už? To sa MUSÍ v nemocnici vybrať! Normálne som v šoku!!!

sticker
9. feb 2009

Od Durdíka som fujačila preč!!!! Ja ho nepovažujem za odborníka! Nič nepovie, so sestričkou sa v kuse rozpráva čo bolo cez víkend a čo bude na ďalší.....nikdy!!!!

lulu723
9. feb 2009

aj ja si takto pripadam.nic mi nechcel povedat tak som sa ho pytala a sestricke to liezlo uz na nervy bolo to ocividne,ze jej to vadi ked sa pytam

sticker
9. feb 2009

A Valentína tiež ignorujeme. MM bude mať čoskoro narodky, tak poriešime tam niečo 😎

renuskacool
9. feb 2009

fuj,tie rukavice som si nevšimla ale v brzkej dobe sa tam chystam tak to obezrem...Fuuuuj aka chutovka!!!!!! 😝 😀 😝 😀 😝 😀

sticker
9. feb 2009

Maximálne nejakú čokoládku kúpim, lebo to by jedol od rána do večera 😅

janette4
9. feb 2009

ja som od neho tiež odišla,mne tam vadilo viac vecí, večne narvaná čakáreň, milostivý začal ordinovať aj o pol hodinu neskôr, keď som mu hovorila,aké mám problémy, čítal si smsky alebo ich písal,keď ma vyšetroval, plenta odhrnutá,div nie po okno, nikdy mi nič nepovedal,dokonca si spoplatňoval pečeňové testy,ktoré som mala mať zadarmo, ale to mi sestrička povedala,až keď som mala napichnutú žilu. 😠

lulu, nie, ja som bola na MY.

Inak, tam po cisárskom tiež babám vyťahovali stehy pred odchodom domov, bez toho ich neprepustili 😕

lulu723
9. feb 2009

raz si Durdik dal dovolenku a to zrovna vtedy ked som mala 2 tyzdne pred terminom tam ma poslal ku Kovacovi.neda sa snim porovnat vsetko mi vysvetlil ani pytat som sa nemusela asi sa zoberiem a prihlasim sa k nemu.

natsa
9. feb 2009

Naozaj tam tie stehy mám ale segra mi povedala že to vraj vipadne no ale dám si to hned v stredu vybrat pôjdem ešte Durdíka viac postrapatit 😀

lulu723
9. feb 2009

ja mam uz jazvu peknu taku ruzovu a tam kde som mala stehy to vyzera ako keby mi tam ani nerezali mam len 12cm jazvu 🙂

simasa
9. feb 2009

Mne moj doktor tiez vsetko vysvetloval. Dokonca aj to, ako sa podla genetiky dedi farba oci 😀

lulu723
9. feb 2009

ja som mala k nemu ist uz v decembri na predpis tabletiek a ani som tam nesla ved jedna tam bola skoro hodinu a nemienim tam zabit pol dna

simasa
9. feb 2009

Natsa, ak sa Ti to nahodou pekne nehoji, tak si kup contractubex - to mi poradili, ked som odchadzala z porodnice. Vraj to pekne tu jazvu vyrovnava. A fakt, celkom pekne to mam zahojene.

lulu723
9. feb 2009

simasa aj ta to este boli?mna len ked ma do toho mala kopne

mirkaff
9. feb 2009

baby aj ja k nemu chodim,ako ja som s nim spokojna ale vzdy sa musim na vsetko pytat......a akurat co mi zatial na nom vadilo,teda co sa par krat stalo ked som bola vnutri tak mu padali lupiny na moju zdr.kartu.......baby mrknite na www.krchnava.com.......parada

rikarr
9. feb 2009

krásne....

aj ja chodím k durdovi..ale zatial mi nič zlé nespravil a ked som bola tehu sa nejak moc staral o mna -čo nemá vo zvyku...

malá už drichme tak pojdem si vyložiť nohy len čo dopapám 😀

lenca13
9. feb 2009

Tak ja uz som trochu poupratovala Timka my zaspala na zemi tak som ju prelozila do postele 😉 a pojdem este zehlit

lulu723
9. feb 2009

moja mala mi zobrala servitky a teraz ich pri mne zuzle 😀 paci sa jej ako to susti v tom obale

lienka55
9. feb 2009

Vobec som si nemysela ze je vonku taka kosa,taki sme prisli prefukani domov.Napapali sme sa polievocky a od 12.00h spime. 😔

simasa a ako sa teda volas vlastnym menom?My s mm chodievame na Valentina vzdy na veceru niekde ,a to mame zauzivane od prvej chvile ako sme spolu zacali chodit. 😅

lulu ja chodim Kovacovi,som maximalne spokojna a nemienim menit.Len nech ordinuje este 100rokov. 😀 😀

rikarr
9. feb 2009

počkaj ked príde na to aká je to švadna povyťahovať ich a roztrhať na márne kúsky

sticker
9. feb 2009

Lulu tak to bolo dlho najobľúbenejšia činnosť Julina 😀
Ja musím ešte zmyť chodbu, lebo mi tu mm šliape po tom, ale už ho vyháňam 😅 🙂 A potom povešiam prádlo...a káva...nech už to je.
A od rána tu klopkajú - dolu v baráku "rozbíjajú" steny a v pravidelných intervaloch búchajú kladivkom a normálne mi z toho duní v hlave 😒

lulu723
9. feb 2009

juuuj to je neprijemne este ze byvam na dedine tu je taky klud 🙂

lienka55
9. feb 2009

Jani a co vam este robia na baraku,co to nemate dorobene?

rikarr
9. feb 2009

jááj a valentýn ...no ako každý rok, ja dostanem ružičku a muž balenie plechovkových pív 😀 to ho poteší najviac....ale aj tak tento rok ideme na plaec tak si možno ani nič nekúpime a pivo dostane na meniny 😀 😎

rikarr
9. feb 2009

oprava -ples 😉

sticker
9. feb 2009

Robia nám novú fasádu vo vnútri - čiže dávajú dolu staré steny, elektrika bude nová, lampy, dlažba...no jednoducho krása 🙂