Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinano
12. feb 2009

caute
nestiham docitavat
mary ja chodim s matkom plavat cca od 7mesiacov a nic mu nebolo.kurzy pre babatka sa aj tak robia vo verejnych bazenoch a nemeni sa voda pretoze pridu babatka dva krat do tyzdna, zistovala som to,takze sme to riskli a pohoda.ked ma maly rad vodu uvidis ako sa mu bude pacit 😉

janette4
12. feb 2009

jenna, skús napísa Mončike15, ona sa vydáva v apríli, možno niečo má aj ona

mary3
12. feb 2009

Dik Mati, a kde chodite vy plavat? tam v Norsku? no lebo ja som myslela ze tam kde chodia s malymi detickami nejak viac dbaju o vodu ale ked ked je to jedno tak vyskusame..... ved maly stale chodi skrabkat na vanu aby sa isiel kupkat, strasne sa mu vo vani paci 🙂))

jenna7082
12. feb 2009

to ja nebudem niekomu pisat koho nepoznam, co si šiši? 😕

martinano
12. feb 2009

nie tu chodime,ale do senca a dovod to ma len taky, e chodime so znamimi z BA.nemusis sa bat klud ne chod.aj imun. system maju babatka, ktore plavaju lepsi,vraj

janette4
12. feb 2009

VEŠ ONA CHODí SEM DO FÓRA, čO BY SOM BOLA šIšI.TIEž SA NáS PýTALA NA MUZIKANTOV, FOTOGRAFOV A POD.

rikarr
12. feb 2009

čaute....

mary ..kludne chod s malým....ja s viki chodím od 7 mes. plávať.....my chodíme do brodu, je tam plavecký,zábavný bazén, wirpoolka, a detský bazénik so serepetičkami.....viki už pekne kope nohami aj rukami sa snaží, skáče do bazéna a učíme sa potápať.....sa tam jaší jak blázen a ked ideme preč ešte neni ani pripútaná a už chrní...... 😀

ale nebolo by od evecí keby robili baby plávanie aj v meste, najbližšie je v TN.....

jenna šak monika sem píše občas

mary3
12. feb 2009

jeeej matka, erika, tak to je super ze aj vy chodite...
A co im davate tie plavkoplienky Huggies alebo Babylove? ake su dobre?

janette4
12. feb 2009

ozaj, miriamkac, a a kú máte vodu v Čachticiach?lebo my Stará Turá vraj berie vodu z Čachtíc

rikarr
12. feb 2009

ja dávam tú s DM (babylove) tušim....už máme velkú prdel tak tie najväčšie(v žltom balení) ale mali sme donedávna tie zelené čo sú do 9 kg...super sedeli ...ja medzi nimi nejaký rozdiel nevidím akurát že hugiesky majú asi krajšie obrázky 😀 😀 😀 tie baby love stoja okolo 160sk 😉

my sme už toho porobili s viki ..ojojoooooj, poumývali, utreli prach, upratali hračky(zas megakopu sme vynosili do izby z obyvky)potriedili veci čo sú viki malé a čo sme mali požičané, dali prať a teraz lebedíme každá po svojom.....viki varí a ja konujem 😀 😎 sa mi nič nechce ale pojdem pohladať niečo čo uvarím zajtra takaby zostalo na sobotu...stačí na obed..večeru máme na plese a musím našim napísať manuál na malú 😀 😀 😀

ideme sa najesť nech je o 12,00 tvrdá 😎

vonku krásne svieti slnko len škoda že je len za oknom také pekné a vonku len 2°C 😖

miriamkac
12. feb 2009

janette4 hroznu, presne taku ako ma cele mesto ☹

lulu723
12. feb 2009

ahojte veru aj ja by som z malou isla plavat len teraz neviem ci jej mam kupit z quelle tie plienkoplavky,alebo ich maju aj niekde v obchode?a co by som tam malej mohla zobrat aj nejaku hracku?a po kupani aj kremikujete? 😕

rikarr
12. feb 2009

ja vám napíšem ako chodíme my.....

malej beriem vždy 2 plienky na plávanie, 1 obyčku , 2 osušky(jednu máme pri bazéne a druhú potom ked sa osprchneme) alebo župan aby jej nebolo chladno ked bude mimo vody...., hračku sme nebrali ale niektoré mamy zo začiatku brávajú, dalej paličky do ušiek, telové mlieko, sprcháč pre malú aj šampooon niekedy ak nezabudnem, toť asi vsjo....treba po kúpaní tú vodu z ušiek nejako dostať tak preto paličky do uší....a potom samozrejme flašu džúsu -tú vypije po kúpaní na ex asi a cumel lebo už začína driemať 😀

malá je tuhá idem sa najesť

lienka55
12. feb 2009

Ahojte,
nestiham,nestiham a opat nestiham.Od rana som vo ,,svungu,, 😀 .Varime,perieme,vysavali sme,prezliekali periny.Mala som opat aj pomocnika 😀 aj som ho zvacnila{hodim foto}.Boli sme vonku,riadne sme premrzli,a malemu zacina soplik. 😠 ☹
Inak co sa tyka toho plavania s detmi,tak vam k kutiku duse zavidime,lebo my sa zo zdravot.dovodov nemozeme kupat a to som si vzdy hovorila ze ked budem mat deti tak budeme chodit plavat. ☹ ☹ ☹

mary3
12. feb 2009

Lienka a preco nemozte zo zdravotnych dovodov? davnejsie som citala ze ste mali problemy s mocovymi cestami, to preto? lebo aj nas Lukasko mal 2x zapal ked mal 2mes. a chodime teraz na kontroly na nefrologiu tak by som sa asi mala spytat dr ci vobec mozme...

lienka55
12. feb 2009

Inak vcera mi ten maly spal 4,5h.To sa u neho este asi ani nestalo. 😕

rikarr
12. feb 2009

fíha....čo by som za to dala.....

akurát čakám na mirku a potom na muža a potom pojdeme susedom.....malá ich mala narodky alebo bude mať???teraz neviem

natsa
12. feb 2009

JéééJ čO SOM dnes zasa vyhrala.Ráno zvoní balíkar a podáva mi velkú krabicu,vraj že je to moje.Adresa sedela,hovorím sa ved som nič neobjadnávala.Otvorím a tam výrobky od Dr.OETKERA za 1000sk.Skoro som zabudla,že som sa do nejakej súťaže zapojila.Pred vianocami som vyhrala bonbonieru orion nedostala som ju.Do mesta nedorazila,tak ju museki ešte balíkari v BA zožrat.Dozvedela som sa, že oni už rozoznajú čo je výhra,Keby ma čosi nemrzelo a bývala bližšie asi by som spravila humbuk,že čo si to dovolujú.Dnes sme si spravili z toho balíka Muffiny.Mnam

lenca13
12. feb 2009

ahojte 🙂 natsa tak taka necakana vyhra potesi a gratulujem 🙂 🙂 🙂 a uzi si to

sticker
12. feb 2009

Teda natsa - to je super! 🙂 😉 A to čo bolo za súťaž? Ja posielam a nikdy nič 😒 ☹ Teda ak nerátam, že za Brumíkove obaly máme doma knižky a cukríky Jojo tiež. Lenže to nie je súťaž, to dostane každí, kto pošle. 😅

natsa
12. feb 2009

To som posiela z markízi kupon.Ešte pred 5 rokmi sa mi podarilo vyhrat 100000tisíc a to bolo easy renta.Boli to stieracie losy.

erika13
12. feb 2009

Ahojte baby,vcera som sa vytrepala do roboty,este dnes vecer,ako rychlo ten tyzden usiel,ked 3dni ja clovek v posteli 😀
Dnes som vyzehlila,vyprala a upiekla korpus na orechovu tortu,nejaku novu skusam.Nasi maju cez vikend narodky,tak sa snazim 🙂
Na veceru som robila mliecnu ryzu.
To mate super,ked sa vam deti neboja vody...Romana mala 2roky,na Zelenej vode sedela v clne,mala vestu,rukavy,aj koleso,vody tak po kolena a jacala,ze ju utopim 😀 O rok ju to preslo.

natsa
12. feb 2009

tuším všetky pozeráte ordináciu 😎

simasa
12. feb 2009

Ja nie!!!
Natsa, to Ti teda v dobrom zavidim, ze mas take stastie na vyhry. To ani ja ani muz - mozeme len snivat. 100 tis. by veru zene na materskej bodlo aj teraz, ze? 😉
K tomu plavaniu - aj v Piestanoch sa robi plavanie pre deticky. Robili to baby, ku ktorym som chodila na predporodnu pripravu. Ak by ste niektora chceli, zozeniem kontakt.
Vcera sme predali auto. Normalne mi ho bolo luto dat prec, uz bolo ako clen rodiny ☹

sticker
12. feb 2009

Erika - som sa dobre zasmiala - že sa bála, že ju utopíš 😀 😀 😀 😀 😀
Natsa ja pozerám vyjednávačov a potom panelák, ak vydržím 😝 Julka už trikrát plakala, len dúfam, že nebude chorá...lebo to tak zväčša začína. Aj cez deň bola dosť "nepríjemná" 😖

simasa
12. feb 2009

My sme dnes boli vonku, ale bola taka kemra, dobre ma prefukalo a uz ma boli hrdlo 🙄

simasa
12. feb 2009

Rozmyslala som, ci nemam tie fotky malej vo vani radsej vymazat. Ked ste tu spominali to zneuzivanie fotiek. Uz ked som ich tam davala, tak ma napadlo, aby si ich nejaky uchyl neskopiroval...

renuskacool
12. feb 2009

Ahojte babule.Je tu neako mrtvo....či všetky tv pozeráte zas? 😀

sticker
12. feb 2009

Silvi dosť báb má fotky z vane.....hádam to nezačne zase niekoho baviť, kradnúť fotky....
A keď ste autíčko predali, určite pribudne "nový člen rodiny", však? 🙂 😉

simasa
12. feb 2009

Fuuuu Jani, Ty si jak ten doktor, co mi vyberal stehy, ked som odchadzala z porodnice. Ze: tak uvidime sa o rok? A ja ze tak skoro teda urcite nie...
Ale v podstate mas pravdu, predali sme fabiu a kupili octaviu, takze zvacsili sme prepravny priestor, tak sa mozeme aj my rozrastat 😀