Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natali_pn
19. feb 2009

Ahojte, no ja mam toho tiez plnu prdel.Vcera vecer prisla segranka, ze chce blond- no dopadlo to -no nechcite vediet jak (zlte kura nula bodov 😀 ). Tak sme to dnes dali naspat na hnedo. A druha kamoska to skusala s melírom- tak, ze musela príst v capici (vyzerala jak zebra 😀 -chuda) a museli sme to odfarbit cele a dat hnedu- ale ta bola nadherna- paletko, nugátová.

simasa
19. feb 2009

Cau Natali,
mala v pohode? Uz negrckate a nekakate?

natali_pn
19. feb 2009

No ahoj-mam pre teba a aj pre vas baby ten album- kukajte 😀
No a grckat sme negrckali a kakali sme iba raz, ale chudak tatino mal co robit- mala to az na hlave. Tak neviem ci to nebudu zuby...

simasa
19. feb 2009

Jeeej parada, uz som to kukla. Mala je zlatucka a aka okana. Uz som ju veru davno nevidela, narastla.
Krasne fotecky 🙂

natali_pn
19. feb 2009

No tak kukajte ja už lezu do perín

rikarr
20. feb 2009

ránečko,

natali malá je podarená .....kočka je s nej...

my sme dnes celý deň samé 😖 tak si budeme pomaly bačovať.....

čo varíte????
my máme kalerábovú polievku aaalllleeee neviem čo druhé si spravíme

lienka55
20. feb 2009

Dobre ranko maminy 🙂 ,
my sme prave zakurili,polievocka sa nam vari,a idem umyt WC a kupelnu,chcela by som si umyt policky v kuchyn.linke,dufam ze to stihnem. 😉

natali nic mi tvoja tvaricka nehovori ani tm. 😉 Malinka je krasna okana,ta bude mat ale napadnikov.
erika malemu varim rajcin.polievku a druhe mi doniesla segra z roboty{lebo drzi dietu a nestravuje sa tam} taku cestovinu na omacke smotanovej. 😉

rikarr
20. feb 2009

ja som sa rozhodla že budeme jesť kakavové slíže 😀 a bude, tato by nám to ofrflal tak využijeme príležitosť

lulu723
20. feb 2009

ahojte baby ja uz neviem co mam robit.vcera mi mala vracala.idu jej tie horne zubky a ja uz neviem co jej mam dat na to.mame aj ten gelik,ale to rychlo ocucka a zase reve.rano som jej davala aj nurofen tak asi pol hodinku spala a teraz mi tu stale jaci za usami ☹

rikarr
20. feb 2009

daj do chladničky kúsatko alebo lyžičku...moja malá mala rada to kúsatko z DM drogerie taká 3-kombinácia,vyzerá to ako zubná kefka

natsa
20. feb 2009

ahojte baby.natali malinká je už fešanda.Danuško mi pred chvýlov spadol na zem.chudatenko zviezol sa z gavča,tak strašne plačkal.dúfam,že nebude vela takých pádov.

lulu723
20. feb 2009

oki rikar idem to vyskusat.teraz mi beha v choditku a nevyzera,ze ju nieco boli,ale jak ju dam do postielky to su ine revy

lulu723
20. feb 2009

boze ze nieco 😅 chcela som napisat nic neboli 😠

lienka55
20. feb 2009

lulu a myslis si ze to vracanie ma zo zubkov?Neamala by si s nou zajst k dr? 😉 Mne zase maly nechcel tie kusatka.

natsa my uz mame 1000sice padov za sebou,ale na ten najhorsi nerada spominam,maly mal 11mes.,vystveral sa sam z postielky, ani neviem ako, len som ho pocula ako strasne reve a bol uz na zemi.Nerada na to spominam. ☹

simasa
20. feb 2009

Ozaj Natsa a vies ze Natalin manzel je tiez kolega Tvojho manzela?

lulu723
20. feb 2009

lienka ano myslim,ze je to zo zubkov,lebo ma strasne cervene licka a takto to mala aj ked jej isli dolne zubky 😒

rikarr
20. feb 2009

ved uvidíš ako jej bude a ked tak zavoláš doktorke

natali_pn
20. feb 2009

Ahojte, no Nanik je okana po tatinovi, a lienka ani ma asi nemas odkial poznať. Priznám sa ja moc NM nemusím.Síce tam mám dosť rodiny, ale nenavstavujeme sa. A hl. teraz ked tam budem musiet chodit po uradoch. To v Pn som dosla k mame, ona strazila malu a ja som behala na cajgly.

lienka55
20. feb 2009

natali a preco ste sa prestahovali z PN do.....Mesta?Vies ja poznam strasne vela ludi, a velmi vela ich poznam len zvidenia,tak len ci nahodou?

natali_pn
20. feb 2009

Ne nebyvame v meste, ale v okrese NM-cca par metrov vzdusnou ciarou od okresu PN. No a kedze mm robi na coca cole, tak sme si kupili pozemok- na uver, a postavili domcek- na uver. Ale domcek na dedine bol moj a manzelov sen. Mne uz liezlo v cinziaku na nervy vsetko, pocula som jak sused cika a splachuje jak sukaju- sorry za vyraz ale ked si na to spomenem 😖 brrrr

lulu723
20. feb 2009

hej natali to poznam aj my sme sa radsej prestahovali do domceku a je tu super 😀

mirkaff
20. feb 2009

ahojte babuse....no konecne nam ide net.....tolke nervy...maly je dnes abnormalne zivy,dobedu spal v kociku asi 40 minut a pobednajsi spanok sa zatial nekona..akurat stihol Martinku tak pokusat na nos ze jej tecie krv,,dabel maly......a to sa moze zo zubkov vracat??? to pocujem prvy krat.... 😲

natali_pn
20. feb 2009

Ja musim odbehnut prisla mi navsteva, tak zatim....

janette4
20. feb 2009

ahojte.

lulu skús jej dať čípky VIBURCOL.

My sme sa pred chvíľkou vrátili z prechádzky.sneží a je tam otrasný čas.malý mi spal vonku tak pol hodinu a teraz sa hrá v ohrádke.je až podozrivo kľudný.

mirkaff, poslala som ti email. 😀

lenca13
20. feb 2009

Ahojte tak Radku asi volaco hlada ma kasel a odvtedy co prisla zo skoly tak spi ☹ a to sme chceli ist v nedelu svokrovi sa posankovat 😠

rikarr
20. feb 2009

čaute.....

viki ma furt kdesi ťahá a man bolí tá noha..... ktomu ešte pes je nejaký nijaký tak behám aj z aním 🙄 muž v prdeli zas na hokeji...joooj jak by bodlo len ležať......idem si urobiť kafe a krupičnú kašu...hádam mi dá chvílu pokoj malá

erika13
20. feb 2009

ahojte...vcera som tu ani nebola,robila som 12-ku,tak som bola rada,ze idem spat
V skole maju buduci tyzden chripkove prazdniny,potom jarne,takze 2 tyzdne volna,Romana je nadsena,ja moc nie
Dnes bola sama u kadernicky,vlasy ma po plecia a odstrihnutu ofinu,potom hodim foto

Trocha sme upratali,prezliekli navliecky a mozeme vikendovat.Len nech sniezik vydrzi,vyzera,ze do neho prsi ☹

lulu723
20. feb 2009

jeee rikarr aj tm hrava hokej?aj moj kazdu nedelu chodi do TN hravat. 😉 mam na to nervy,lebo cely tyzden je v prdeli v praci od rana az do vecera a ked ma byt v nedelu snami tak uteka hned na hokej.prec je aj 5 hodin a ja si vobec neoddychnem.stale do neho hucim jak sirena a on nic.ide ma rozhodit od jedu 😠

simasa
20. feb 2009

Lulu, to musis odist z domu hodinu pred manzelovym odchodom, nechat mu malu a vratit sa o tri hodiny. Alebo o tolko, kolko mala vydrzi bez papania 😀 😀 😀

tima19
20. feb 2009

Ahojte....
lulu citala som ze tvoja mala grckala,asi zo zubkov,aj maly je chori,dnes sme boli u dr,mali sme hroznu noc,kazdu polhodinku mrncal....teplota 38,2 no hroznééé,tecie nam soplik aj ja si myslim ze to bude zo zubkov idu nam vrchne dvojky,a myslim ze to budeme mat stale az pokial nebudeme mat vsetky zuby....

A to ze byvame cele dni sami mozem tiez napisat roman.....
mm je zase "velky futbalista"a je to nieco hrozne......nech uz je leto,aby sme mohli chodit dlhsie po vonku.