Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
22. mar 2009

pozerali ste ten nový seriál na JOJke?Ja som pozerala ale neviem z toho filmu nič.Malý sa snažil prekričať telku.Už konečne zaspal potvorka malá. 😀

rikarr
23. mar 2009

ahojte

zbežne som vás prečítala ..ale nepamätám veru čo ste písali .....na mna čosi lezie ...v piatok večer ma začalo hrdlo bolieť ..tak som ho hned začala liečiť aaaale je mi tak divne -ako mechom praštená som ...
vpiatok sme mali ubehaný a vlastne celý víkend len tak preletel ...ako vždy kopa návštev a roboty ....

janka asi nemá čas......

mne sa tiež nejako skracujú netové intervaly .....

no už bežím malá čosi chce

natsa
23. mar 2009

dnes sme boli na morave.nakúpili sme mäso a prlotiny.Náš malý bol v pohode.Do voza sme ho dali a čušal ani mu nevadilo že je zahádzaný potravinami.

mirkaff
23. mar 2009

ahojte babuse......my sme dnes pre zmenu navstivili pani doktorku,,mlady pan ma od vcera vecera teplotu,,rano to bolo 38.3 ale vsetko je v pohode,,asi to bude zo zubkov......uvidime co bude dalej...akurat pustaju rozhlas..u nas to je teda niekedy od veci,,kostolne zvony zvonili ze niekto umrel a ani hodina nepresla pustili do rozhlasu ludovku,,no a nehlasili nic a cil uz asi sa uvedomili a pustili smutocnu.....

mirkaff
23. mar 2009

ze su krasne 😀 😀 😀

erika13
23. mar 2009

Ahojte baby,Janka Sticker pise vacsinou v Spolocny termin-Junove slniecka 2007,tam je aj segra.
V sobotu som umyla kuchynske okno,aj zavesila novu zaclonu,ostatne som chcela dnes,ale ked prsi,tak pockaju.

Vcera sme zacali s turistikou,ale aj hodinovy kopec nas upachtil.Tak musime postupne naberat kondicku.
Tento tyzden mame len 4 dni nocnej,zas nam dali dovolenku,ale nevadi,cez vikend sa ma vycasit.

lenca13
23. mar 2009

Ja som bola dnes po mesiaci na spinningu a som hotova

rikarr
23. mar 2009

baby ja som hotová totálne...nič sa nedokážem naučiť 😖

lenca13
23. mar 2009

Erika a co sa ucis? Chodis este do skoly?

lulu723
23. mar 2009

Ahojte tak som konecne doma bola som na prehliadke u zubarky nasla mi jeden kaz a este sa mi nejako hybe plomba co mi robila zub este ked som bola tehotna tak aj ten mi bude robit.mala je hotova ved uz davno mala spat dneska spala len 2 hodiny tak dufam,ze celu noc nebudem o nej vediet.
a kozliatka ma moja svokra.janette ved ty byvas kusok od nej. 😉

martinano
23. mar 2009

caute
miirka tie topanky su super,alenneviemsi predstavit akov nich nahanam maleho.ja sm vyradila opaatky z botnika ☹
sme po viroze vraj,ale mali sme aj ockovanie, nevedela som ci e to reakcia na to,ale moc mi to nesedala,tak sme dnes boli u dr.vraj uz je to ok, bola t jednodnova zalezitost.mal okolo 37eploty, takze to vra super zvadol ten nas drobec

miriamkac
23. mar 2009

Caute baby...
??? kde su smailici? AAAHA....mame netiahnutu stranku, su daaaaleko 😅 😅
Ja len v skratke: uz makam na plno, drobci travia cas s operkou (je to super zena 😉 )...takze ak vas mrknem, tak len takto po veceroch, ci po nociach....
rikarr vyzdrav sa co najskor....
inac u nas vsetko OK....
papa
A zdravim Podolie a Pobedim.....posledny tyzden som tam kazdy den 😝 uff

mirkaff
24. mar 2009

caute...a ja len ze to mne natiahlo,,,my mame stale teplotu,,dnes mal aj riedku stolicu,,rano mal 39..chudatko malinke,,len lezka,,ani sa neusmieva,,drobcek malinky....Pobedim?? Miriamkac co ty v nasich koncinach??

lienka55
24. mar 2009

Ahojte,
po troch dnoch sa hlasim,este stale nemame PC opraveny.Od rana som unahanana,bola som v obchode,na urade zaplatit smeti,nieco vybavit v Catkovciach a v Podoli,periem esteze mam navarene.
V nedelu sme boli s malym krmit kacice,cajky a holuby v PN,bol nadseny z toho zverinca tam.

miriamkac a co sa nezastavis na kavicku?
mirkaff rychlo sa uzdravte.

lulu723
24. mar 2009

p
o
o
o
o
o
o
o
m
o
o
o
o
c

lulu723
24. mar 2009

h
a
a
a
a
l
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o

rikarr
24. mar 2009

baby takto natiahnutá stránka je oničom ....

ja sa učím na skúšky na výšku - som si podala prihlášku

dnes mám navarené, upratané malá spí moj žalúdok je plný idem sa teda učiť

janette4
24. mar 2009

lulu a kde? 😲

janette4
24. mar 2009

h
a
l
l
l
l

o
o
o
o

o
o
o

o
p
p
p
po
o
o
o
om
m
m
m
m
m
o
o
o
o
o
o
c
c
c
c
c

janette4
24. mar 2009

a ešte?





h
a
l
o
h
a
l
o
h
a
l
o
h
a
l
o

janette4
24. mar 2009

aaaaaa
a

a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a

janette4
24. mar 2009

b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b
b

b
bb
b
b
b
b
b
b
b
b

b

janette4
24. mar 2009

c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c
c

janette4
24. mar 2009

d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d
d

d
d
d
d
d
d
d
d
d

janette4
24. mar 2009

e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e

janette4
24. mar 2009

nemyslite si,že mi šibe.natiahnuté sa to zle číta, chcem sa dostať na ďalšiu stranu.

janette4
24. mar 2009

a
h
h
h
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
oo
o
o
o
o
o
o
o
o
j

janette4
24. mar 2009

e
š
t
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
éé
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é
é