Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
18. jún 2009

zdravim......
nase drobca spalo minimalne,,aj to len cestou domou z prechadzky......

baby dnes som skusala krutit s tym kolesom- hula-hup,,no martinka mala sou..aspon sme sa narehnili...... 😀 😀 😀

no veru to stretko mozme dat aj koncom juna.....suhlasim.......vyjadrite sa ostatne

mirkaff
18. jún 2009

Ajkabezka ty tvoji chalani su strasne zlatuuuulinkavy,,no a tie ocenka..bez chyby....... 😀 😀 😀

mirkaff
18. jún 2009

http://www.najrecepty.sk/story.php?id=3788

Lienka55 ja som robila taketo cesto na pizzu.....

mirkaff
18. jún 2009
ajkabezka
18. jún 2009

děkuju všem za přivítání, je to milé 😵 😵 ...dneska nešla elektrika do 15h, tak nahánim čas 😖 , ale večer až kluci usnou, ozvu se a stručně písnu jak jsem se tu objevila 😉 ..ale jak píšete, přivála mně sem životní láska 😵 - "Pichláč zoSúša" 😵 😵 😵

lulu723
18. jún 2009

Aja aj ja mam ten isty kocik tako dokonca aj takej istej farby.zajtra idem na turu k mame.Dufam,ze mi Kubik nezdochne kym budem prec.kto este nevie kto je Kubik tak to je moj novy zajko dalsi clen rodiny 😀

natsa
18. jún 2009

aj ja súhlasím zo stretkom koncom júna-píšte baby ktorá môžete.
lulu a malý to už to má lepšie?nebolí ho to môže v noci buvať?
Mirka aj ty obzeráš nevestičky?ja rada pozerám albumy ako má ktorá šaty a najadšej mám ked sa fotia na skúške šiat.ono to vyzerá ako keby som sa išla vydávať.

lulu723
18. jún 2009

Ivetka aky maly?to malo byt asi mary ci nie? 😕

lienka55
18. jún 2009

Ved dnes je estelen 18steho,staci ak sa dohodneme nejako ten posledny tyzden,ved este nevie kazda co bude mat,aby sme mohli byt uz konecne vsetky. 😉

mirka ,segra urobi taku pizzu,ze sa idem zadrhnut 😀 ,skoro cely plech som zozr...a. 😀 Obhliadla som si nove sandalky na konikovi,na mimibazare som uz nic nenasla. 😉

natsa
18. jún 2009

No šak ja som to pomotala motana omotaná samozrejme že Mary.Ved Erička je zdravá však?No dúfam že sa dohodneme na tom stretku a dúfam,že sa aj mi konečne dokiepime.

lenca13
18. jún 2009

Dobry vecer dnes som bola s babami na bicykloch na Zelenej vode dobre sa vysantili aj to tam pekne robia 😉 no niekori sa uz aj kupali 😕
Neviem ci sa stretka zucastnim podla toho aky navrhnete termin

ajkabezka
18. jún 2009

lulu Tako jsme měli u Daniho, Kuba měl Atlantic, teď jezdí v golfáči po Danim- je mnohem skladnější než Atl..ale zas Atl byl moje srdcovka- ostatně aj Tako- u obou to byla láska na první pohled 😵 ..
..stretko no nevím,jak na tom budou kluci, bývají často nemocní- hlavně Kuba, ale jak budu moct, poznám vás ráda.. 😉
..a teď fakt ve zkratce jak jsem se tu vzala 😅 ...mojeho manžela synovec Jano se ženil do Chomutova- cca 30km od mojeho bydliště-kousíček od německých hranic- cca 50km od KArlových Varú- druhý synovec manžela Miro je už moc dlouho kamarád s mojím strejdou Pepou, bydlí ve stejném městě a jsou moc dobří kamarádi...no a ten Miro byl na Janové svatbě ubytovaný u mojich rodičú v domě.. pozvali jsme "slováky" 😝 na neděli po svatbě na grilované kuřata..když přijel stříbrný opel, vystoupil z něj kromě jiných aj jeden fešák 😎 , podívala jsem se na něho 😲 ,zahřmělo 😕 , zaburácelo 😲 , hvězdičky v očích 😵 , motýlky v žaludku 😅 ..no a bylo hotovo 😀 ..dostala jsem na něho číslo..pak jsem napsala sms po 2 měs, a od té doby jsme si psali každý den až do svatby..viděli jsme se ještě ten rok na podzim- Miro nás pozval na víkend k nim, pak jsme se viděli další rok v augustě na společné dovolené v Chorvatsku- Mirova rodina a PeŤo, Pepova rodina, moji rodiče a já,no a tam 4 dny před odjezdem domú mi Peťa vyznal lásku na mole na moři-fakt těžká romantika 😵 😵 😵 , jak ve filmu...a za 3měsíce jsme měli svatbu 😀 😀 ...píšu jména, abyste se trošku vyznaly 😅 ...tím, že jsem se vzali, jsme spojily dva megaklany, takže mám pocit, že jsem skoro s každým rodina..... 😨 😅
no a bude toho asi slušnej odstavec, tak kdo nechce nečti 😅 🤐 ...
..a už jdu spát, ráno musím na chirurgii s Danim, dneska skočil ze schodu na chodbě a asi nějak špatně dopadl- neviděla jsem to- a dost ho bolí pata, aj pajdá, tak pro klid chci rentgen 🤐 - manža musí do robotky, tak musíme ráno, aby pak mohl pokračovat- musí nás odvést domú..takže přeju všem dobrou noc 😔
ps: pizza hmmmm dala bych si- 😝 možná mě některá budete znát z pizzerky- z té staré- dělala jsem tam obsluhuu před 5r.. 🙂

ajkabezka
18. jún 2009

😲 ale fuuuuj 😠 , fakt je toho kopec 😲 😖 ...omlouvám se.. 😅

lulu723
18. jún 2009

Aja to by si mala vidiet mna ake dlhe romany tu pisem idem aj ja spat dobru nocku 😀

yamahafazer
19. jún 2009

ahojte 🙂
ja som akasi vyspata uz 🙂 a malinka este buva
boli sme dat vcera prestrelit uska a bolo to uplne v pohode som rad,ze sme dali prestrelit a nie prepichnut leboto bola rychlovka len jej strelila do uska a spustila plac lebo nevedela cosa deje ju to zabolelo,ze ako injekcia to boli a hned strelila aj druhe aby to mala pri jednej bolseti a bolo ani krv netiekla a potom som ju zdvihla na ruky a zachvilku bola ticho a zaspala v sedacke 😀 plakala v celku,ale 2 min.Co sme boli na sono ladvinek tak v poriadku rastu a co tam boli s detmi takymi aj babetkami ako nasa tak plakali o dusu a tie vecsie ani nehovorim ako keby ich rezali a nasa v pohode sa rozvalovala 😀 a doktor pozeral sonom.Potm tam doviezli naraz 8 babetiek na takom voziku take boli zlate uz sa mi ani nezda,ze aj nasa bola taka mala tak to rychlo rastie.

yamahafazer
19. jún 2009

a tie nausnicky musi nosit 3 mesiace su to niake titanove sa mi pacia su take jemne mam v albume a muz povedal,ze teraz vyzera tak dospelacky 😀 mala

andreao
19. jún 2009

Ahojte, prajem Vam pekny dnik, aj ked to zatial tak s pocasim nevyzera.....
Yamaha a kde ste boli prestrelit uska? Anetke ked sme davali prepichovat, nikde som nenasla v okoli nastrelovanie.
Tak baby zorganizujte to stretko nejako, mozno sa uz ukazeme aj my.....Uz mam prazdniny, tak hadam to vyjde.

yamahafazer
19. jún 2009

andreao my sme boli v nemocnici na Myjave na usnom sestricka jej to prestrelila stoji to 17 eur tie nausnicky za ne sa plati.
No pracka doprala idem rychlo vyvesit pradlo zakedy este mala spi mozno ked budem mat cas tak sa este stavim krasny dnik vsetkym 😵

mirkaff
19. jún 2009

zdravim........

Ajka to je v pohode,,my tiez obcas piseme dlhe state........

Lienka55 tata nas s nakupom pochvalil,,ze takto sa nakupuje 😀

drobec vstaval o siestej,,no a cil uz sa pomaly uklada na spanok.......aspon pojdem v klude varit....dnes idem skusat novy recept...vola sa to: Zalubene rybky v syrovom zavoji..... 😝 😝 😝

janette4
19. jún 2009

ahojte.miri,hm,zaujímavý názov 😝

Ajkabezka,vitaj medzi nami.V súši býva kamoška s pôrodnice,čo máme rovnako staré bábätká, volá sa Anička Nemcová,nepoznáš?Má dievčatko Simonku.A inak, ja som za Starej Turej.Takže ak budeš mať cestu,ozvi sa,môžme sa stretnúť a pokecať. 😉

Včera boli u nás moji rodičia,tak sme boli na prechádzke.Matúškovi som kúpila nové väčšie papučky, lebo naivná som si v máji myslela,že tieto mu vydržia až do jesene. 😝 vidieť,že to mám prvé dieťa,ešte nie som v obraze 😀 ,boli sme na zmrzke a potom pri fontáne krpec chodil po väčších deťoch a ja som sa slnila na lavičke 😀

Ivet, veĎ Prevenar je proti pneumokokom,prečo ti povedali,že 66€stojí?ja som naň doplácala tiež okolo 10€.tých 66 sa mi zdá moc. ☹

mary3
19. jún 2009

Ahojte, my sme dnes už nemuseli ísť k dr., striekam mu na to Panthenol a je to celkom ok, len v noci bol taký mrzutý, stále si chce stiahnuť tie gázičky, čo tam má.... tak som sa bála aby si to nerozškriabal.... ale aby mu nebolo málo, tak dnes ráno letel z izby do kuchyne a podkolsa a narazil do skrinky takže má fialové celé líce, ale ani moc neplakal....
Teraz zaspal, ja si pôjdem volačo porobiť, poprať a tak a navečer príde drahý a má celý týžden dovolenku tak sa tu asi moc neukážem, nech nemá nervy....

jarabicka
19. jún 2009

...čaves-čaves babuľky...len tak zbežne som prečítala čo sa deje a čo nové...bude stretko???...kedyže-kedy...dúfam,že to nenaplanujete vtedy, ked pôjdem na východ ☹ ...chystám sa tam cca na mesiac aj s Kubkom...budeme tam aj krstiť a aj rodina je zvedavá 😉 ...

michaela2410
19. jún 2009

ahojte, ja l;en posuniem a letim prec, niekedy nabuduce si to tu precitam, vidim, ze prispievate hojne. 🙂

lienka55
19. jún 2009

Ahojte,
ja dnes vobec nestiham,doobeda som zehlila,boli sme v obchode,piekla,doviezli nam fuuuuuru dreva na zimu,prave som doumyvala kupelnu a WC,navarila a tecie zo mna ako z potoka,taka som spotena. 😝
Maly mi dnes nechce vobec jest,uz som skusala asi 5 chodov dat ale nic.Dufam,ze ked vstane tak sa napapa.

miri,tak to som rada,ze ta manzelik pochvalil. 😉
ajka,pekny pribeh lasky,romanitka,..... 😅 😅 😅
jarabicka,tak konecne pojdes domov,asi sa tesis,co? 😉 🙂

jarabicka
19. jún 2009

Lienka, pravdaže sa tešííííím...veľmi-veľmi...ved kto by sa nie... 😉 ...nie je mi tu zle, ale doma je doma 😉 ...chýba mi rodina, kamaráti, známy, prostredie ☹ ...zatiaľ je to tu také cudzie pre mna...
...hm, ale domov bude pre každého stále tam, kde sa narodil, vyrastal a kde má rodičov...júúj, tak mi smutno prišlo, keby sa dalo, hned tam idem, aspon na chvíľu...

lienka55
19. jún 2009

jarabicka aj ta boli pozriet vasi v porodnici,alebo budu Jakubka vidiet prvy krat ked prides ty k nim.

jarabicka
19. jún 2009

...nie naši tu neboli, vieš neoplatí sa im presedieť v aute 7 hodín a budeme spolu pár minút...na budúci týždeň vo štvrtok dôjde mamina, ségra s manželom aj s dcérkou...už sa na nich veľmi tešííím a aj oni na drobca sú už veľmi zvedavý...bohužiaľ tatina už nemán ☹ ...tak často naňho myslím...boože, ten by sa tešil maličkému, mal veľmi rád detičky...neskutočne mi chýba... ☹

natsa
19. jún 2009

Ajka tie hromy blesky poznám to isté som mala pri MM ked som ho prvýkrát zbadala síce som ho poznala z videna zo školy ale zíde z očí zíde zmysle.no potom sme sa stretli po pár rokoch a bolo to.dnes už niesu ani hromy ani blesky
Andrejka ved u pediatričky prestrelujú ušká

mirkaff
19. jún 2009

tak tu mame temu zoznamenia sa...... 😀

no my sme za spoznali v robote......ale nebola to laska na prvy pohlad....mne sa pacil druhy a jemu druha,,a ked sme si dali vsetci styria stretko na zelenej vode,tak sme dosli len my dvaja,,,,,tak to potom niako islo uz samo......povedal ze mi chce byt anjelom straznym....a to sa neodmieta...s odstupom casu nebanujem...........
a cil po piatich rokoch mame obcas doma aj hromy-blesky....ale potom vzdy vychadza slniecko......

mirkaff
19. jún 2009

boze vy ste tie hromy-blesky mysleli inak 😀 😀 😀 ja som dora