Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinkamm
16. sep 2008

monci ahojky moja mame sa supis len mala ma chore cervene krvinky ma malo farbiva tak papame lieky ale inak supis🙂a ty ako moja?

rikarr
16. sep 2008

ahojte nejde vám link otvoriť.....??????

to je foto malej

moncika15
16. sep 2008

no martinkamm to je mi luto
a ty ako?

ja niako stale na bode mrazu 😒

rikarr nie nejde 😒 teda aspon mne nie

lenca13
16. sep 2008

Rikarr ani mne to neislo otvorit.My budeme mat vyrocie 14.10.uz sme s mm spolu 8 rokov 😉 😉 😉

rikarr
16. sep 2008

aha tak potom nič

my sme mali výročie 2 júna čo sme boli rok spolu ako manželia

sticker
16. sep 2008

Ahojte. No lienka aby si to mala úplné - my sme s mm spolu 8 rokov - bolo v máji, ale manželia sme 4 1/2 roka 😅 😝 .
Martinka ahoj 😉 Malá je strašne krásna 😵
Erika nemám oprávnenie si to otvoriť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
U nás kosa, kosa a ešte raz kosa. Hrdlo ma bolí - bodaj by nebolelo, keď som týždeň zavretá doma s chorými deťmi. Ale idem na poštu a beriem aj Julku. Veď už dlho nemá teploty ani nič a tiež jej prospeje zmena vzduchu. Mám za úlohu do mobilu odfotiť, či už prišli nejaké kolotoče - príkaz od Janky 😀 😀 😀

lienka55
16. sep 2008

Janka tak to mi je luto ze este stale mrznete ja som bola predchviilkou zakurit.Mame tu teplucko,mozeme chodit v plavkach.Ja som vcera stretala nejake kolotoce v Hornej Strede asi isli do Mesta.

martinkamm ja som tu nova a teba som tu este nestretla a to sme uz popisali nejaku tu stranku,chodila si sem castejsie?

rikarr
17. sep 2008

bré ránko

pridávam viki do klubu soplavých ......včera sa jej pustil taký soplisko ......je číry a vyteká sám takže to pripisujem tým "1" čo nám navreli .... ale noc bola katastrofálna...dokopy sme naspali asi 2-3 hodky lebo viki sa zle dýchalo tak furt mrnčala a bola hore .....

hádam to teraz dospí

sticker
17. sep 2008

No tak vás vítam v našom klube ☹ Pomaly každé dieťa soplíkuje, hrôza! Vonku to vyzerá tak na október a nie september 😠 ☹ Snáď to Viki rýchlo prejde. A dá si aspoň odsať? Ja dávam Julke do postieľky veľkú podušku, aby bola aspoň trochu vyššie, nech jej nestekajú soplíky.
Janka už vyzerá našťastie super. Ale idem s ňou aj tak k MUDr. popýtať sa na tie lieky na podporu imunity. No keď vidím, ako sa stromy ohýbajú od vetra ani sa mi nechce 😒

rikarr
17. sep 2008

ani nehovor...brrrrr

viki podušku nedávam lebo ona si vždy lahne pod nu 😖 😀 ale odsať si dá ..najskôr sa pobijeme a potom ked hučí odsajem...no ale trvá nám to ......

lienka55
17. sep 2008

Ahojte marodi,
my sme zatial zdravi nechcem to prerieknut.Dnes sme boli aj nachcvilocku vonku iba na poste.Aj sa ukazovalo slniecko 😎 😅 🙂 ale potom sa schovalo a ostalo zima. 😎 😠
Co porabate,nenudite sa?

sticker
17. sep 2008

Ahojky. My sme boli s Jankou u MUDr. vzali jej krv, zajtra tam musím ísť znovu po výsledky a snáď poriešime, čo s Jajou ďalej. Len zajtra musím brať Júliu 😝 . To sa mi nechce, lebo bola celkom plná čakáreň a ešte mi tam aj niečo chytí 😒 A boli sme pozrieť kolotoče a je tam staré, dobré ruské kolo 😀 😀 😀 😀 😀 tak sme sa s Jajou vytiešali 😅 😀 😉

janette4
17. sep 2008

ahojte.
to ruské kolo tam tuším nebolo niekoľko rokov.My sa tiež chystáme na jarmok, malý pôjde s babinou na prechádzku a ja sa trochu pomotám a nakúpim si sladkosti.hrozne ich ľúbim.a ešte cukrovú vatu.

Ja som tiež chcela ísť doobeda konečne po troch dňoch von,ale malý mi zaspal a nechcela som ho budiť prezliekaním.aspoň som si uvarila a hádam poobede nebude pršať a konečne pôjdeme na vzduch.

Sticker,tuším už začala škôlka,čo?všetky deti rad radom choré.

rikarr
17. sep 2008

juj baby pomaly sa nám jarmok blíži ....

sa teším ako obehnem všetky tie stánky so "zdravým" papaním mnam .....

a dúfam,že bude nejaká novinky medzi kolotočmi lebo to mi s mm vždy testujeme .... 😀
viki bude musieť stačiť vláčik a ani ten nie ked bude zima....

baby kolko krát vám decká jedia za den ...viki má stále tú klasiku že ranajky desiata, obed olovrant večera a večera......

miriamkac
17. sep 2008

Ahojte....
My sme uz usopleni tiez, mala to uz ma pomaly za sebou, uz bola aj v skolke a chalani este stale soplikuju. Takze odsavam, odsavam a odsavam.... 😉 , ale spia uz clkom dobre.
Takze vravite, ze ruske kolo...hmmm 😉

Vitam martinkamm.....mas kraasnu princeznu. Zelam nech sa vam to s tymi krvinkami zadari a zacnu "posluchat"... 🙂

A lienka ja som vydata 5 rokov....

lienka55
18. sep 2008

Ahojky kde ste vsetky,co ste pozaliezane pod dekami? 😀 😀 😀
My sme zatial v pohode len akosi maly zacal kychat 😀 ,tak dufam ze aj nas to nechyti. 🙄
tuto noc sme mali katastrofalnu.

rikarr my to s tym jedenim mame stale slabe ale snazim sa mu dat rano ranajky.doobeda este jagurt,naobed si niekedy cucne a az ked vstane obed,potom nejaky chlebik, krupic.kasu,vyzivu... a potom uz az veceriame mliecko.Takze my tomu moc nedame,sme slabi papkaci. 😠 😒 ☹

ja sa na kolotoce nechystam,bola som nedavno na detskej manezi s malym a hlava sa mi tocila a tocila a tocila.... 😀 Ale urcite si neodpusitim sladkosti ako su tie rozne viac farebne zelatiny a gumy... 😝 😝 😝

sticker
18. sep 2008

Ahojte. My sme boli u MUDr. a budeme tam chodiť každý týždeň na pichnutie B12. A bude aj brať Ribomunyl, tak som zvedavá. Chcem skúsiť zajtra ju dať do škôlky, čo to s ňou spraví. Bude si musieť postupne zvykať.
Otec mi hovoril, že cez víkend má pršať?!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 Tak to aby sme zajtra stihli po škôlke aspoň trochu obehať stánky a nakúpiť jadierka a ja ľúbim zase tie kokosové tyčinky, mňam 😵

martinkamm
18. sep 2008

miriam dakujeme moooc

lienka chodim tu casto ale pisavam si s kamoskami v teme snazilky a ako byt trpezlive //🙂

inak vsimla osm si ze tu hovorite o MUDr.🙂my mame stastie ze ked ely ochorie MUDr. Ulahel je hned vedla je to nas sused🙂🙂

rikarr
18. sep 2008

ja som z ulahelom ešte nemala dobrú skúsenosť .....

no na mňa čaká cigánska, na muža klobáska, potom hranolky, langoše, trdelník, šišky ....no a cukrová vata ale to musíme isť bez malej lebo ona dokáže hodiť taký psí pohlad, že by ste si mysleli že jej nedávame jesť doma .... 😀

nechcelo by sa mi každý týžden chodiť dokine ...ale je to pre jej zdravie ....

viki bola veľmi dobrý papkáč ale teraz sa nejako kazí ....inak mala som pravdu soplíme zo zubov .... dnes som videla že sa tie "1" posunuli o kúsok bližšie k nám 😉 ale neviem prečo "2" vyšli jedna radosť a tieto jednotky si odtrpíme ....

no idem spratať kuchynu lebo malá so mnou varila tak si to viete predstaviť ..... som mala prekážkovú dráhu pod nohami

inak tú fotku čo som dala linka nešiel vám otvoriť som dala do albumov 😎

martinkamm
18. sep 2008

riki a preco co sa stalo kludne nam povedz budeme rady poucene do buducna

lienka55
18. sep 2008

rikarr a mala ti uz beha sama ked s tebou varila a plietla sa ti pod nohy?odkedy? 🙂

sticker
18. sep 2008

Ahojte. Tak ja som si dnes normálne pospala s malými 😅 Nie veľa, ale aj chvíľka poteší 😉 Teraz robím pizzu a potom sa pôjdeme do mesta obzrieť kolotoče 🙂 Neviem, či vonku nebude príjemnejšie, ako v byte 😠 . A dnes som sa dozvedela, že kúriť začnú až na budúci piatok 😒 ☹ To bude nedoplatok za elektrinu 😠
Ohrievač ide v kuse. V noci sme my tri spali spolu v spálni + ohrievač a mm spal v Jankinej izbe, že jemu ohrievač netreba 😅 😀

rikarr
18. sep 2008

malá behá od 9 a pol mesiaca sama ... takže teraz v 11 je už ako víchor ....

ulahel ..... no raz som prišla na pohotovosť s malou ked mal službu - neviem či mal vypité alebo čo...šla som tam preto lebo malá stále plakala a nie a nie utíšiť ....najedená prebalená anevim čo ešte,,.....proste plakala až mala krče ..bolo to večer a ja som sa zlakla -človek nikdy nevie.
no prišiel tam hned na mna spustil ,že načo sme došli ...(akože čo ho otravujeme ked malá len reve v krčoch) ja som sa bala lebo šak mali sme za sebou zapl pluc ..

tak malu akože vyšetril a chytal jej ušká ...že plače ked jej ich chytí určite má zapal str. ucha a môže mať aj mozgových blan(neviem ako na to prišiel ked malá revala fuuurt kým sme tam boli) ... predpísal nám asi 4 ATB a poslal k dokine.... lekárnička nevedela ani ten recept prečítať ....

na druhý den som šla k svojej dokine .... a tá pozerala ako puk ..že malej nič neni,žiadny zápal ucha ani mozgových blan, zobrala jej krvičku a nič sa nepotvrdilo zrejme iba zastavené vetry ....a rten pako ma vystrašil k smrti ...ked som hovorila dokine kto bol na pohotovosti iba mávla rukou že to je stará firma ...

lienka55
18. sep 2008

Tak Vikina je sikulka ked tak skoro zacala chodit. 🙂 🙂 🙂

Janka ja si idem obcas lahnut s malym ale nikdy nemozem zaspat.a ked by som zase strasne spala tak nemozem si ist lahnut pretoze mam nejaku robotu alebo nieco dolezitejsie. ☹ 😠

Idem dnes kadernicke sa dat ostrihat lebo to uz s tymi mojimi vlasmi nemozem vydrzat. 😠

sticker
18. sep 2008

Lienk - ja si tiež málokedy ľahnem, ale ja som strašne vyzimená ☹ Musela som sa skovať pod perinu. Aj hrdlo ma bolí z toho studeného vzduchu ☹
Inak, Erika, ja mám tiež len zlú skúsenosť s Ulahelom.. 😒 Ale..............je kopec mamičiek, ktoré sú s ním veľmi spokojné.
Napr. veľa nadáva na Krč-Turbovú - aký má prístup a tak...No ja si ju neviem vynachváliť. Už dvakrát som ju chytila na pohotovosti - na Vianoce a Veľkú noc a najradšej by som k nej chodila - keby nie je tak ďaleko 🙂 🙂 🙂 . Úplne ma dostala tým, keď mi na druhý deň po Vianociach zavolala domov, ako je malým (vtedy som tam bola s obidvoma). To bol pre mňa príjemný šok. A na Veľkú noc normálne vedela, že kto som a s akou chorobou sme boli na Vianoce. A vtedy bola tá epidémia a pohotovosti boli plné.
NO, ideme my von. Ahojte snáď večer 🙂 😉

rikarr
18. sep 2008

to je pravda čo mamička to iný názor

lenca13
18. sep 2008

Ahojte tak k tym doktorom kazdy je iny kolko ludi tolko nazorov 😉 ale tiez som pocula posledne nazory na neho len negativne 😒 😒

rikarr
19. sep 2008

ahojte kde ste?jarmočíte?

to moje dieťa zas nedrichme už ma to štve a lezie na nervy nieje možné aby ročné decko nepotrebovalo spánok.....jej dám asi na riť a hotovo

janette4
19. sep 2008

ahojte.ja ešte nejarmočím.malý sa mi šponuje v postieľke.máme ísť gratulovať svokrovi,ale milostivý ešte neprišiel z chalupy a pritom sme mu povedali,že poobede prídeme.že nebudem chodiť s malým večer po vonku.a svokra príde z roboty až o pol ôsmej, takže nakoniec tam predsa pôjdeme večer, bude tam kopu ľudí, malý bude nervózny a ja budem mať veselú noc. 😠

my ideme na jarmok až v nedeľu,hádam nebude pršať.

sticker
19. sep 2008

Ahojte. Tak už som uložila deti a som mŕtva 😝 Ostalo tam len za dnes 750,- Sk a to sú kolotoče a kokosové tyčinky, nič viac. Akurát Janke som kúpila pančušky za 90,- Sk. Som zvedavá na kvalitu - nejaký poliak ich predával. Inak, sa mi akurát záclony páčili a keby nemám pre baby zimné veci, tak sa dá vybrať. Aj čiapky mali dobré na jeseň i zimu.
No a Julka keď vidí kolotoče - koniec!!! Musí ísť, inak vyskočí z kočára 😅 . Taká bola šťastná - vyškierala sa na nás 🙂 No ale zajtra už nepôjdem, aj tak ide mm do roboty 😒
Erika tá tvoja malá je naozaj číslo. Ona ako vôbec zvládne deň, keď sa jej nechce spať 😕 . To Ti verím, že si nas...á 😅 Kto by nebol 😒