Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
11. nov 2008

Ahojte. Tak sme konečne doma. Dnes som mala tiež taký ubehaný, divný deň. Doobeda som bola s Julkou v Tescu a kúpili sme kuchynku 😵 Tak som vytešená. Lebo bola za 999,- Sk!!!! A ešte som mala 10% zľavu. A kuchynka vydáva zvuky a svieti. Ale nechali sme tam 3tis. 😠 ☹ No v tom sú aj troje balenia plienok, kartón mlieka a balenie cukru. A všimla som si, že Julka je zachrípnutá ☹ Tak som kúpila homeopatika, dala som jej calciový a ešte vitamíny. Uvidím ako bude zajtra. Ale ževraj je nejaká pliaga, lebo všetko škôlky v meste mali minulý týždeň chabú účasť 😅 No a sú kiahne! Tak čakám, či to Janke prinesie zo škôlky. Ešte sme ich nemali. Bojím sa toho, ale no čím skôr ich prekonáme, tým lepšie 😒
Zajtra idem zase k zubárovi, takže Janka je doma. Tak dúfam, že Julke sa moc nepohorší, lebo s obidvoma sa mi moc nechce trepať k MUDr. 😒
Leni, no majstri práve odišli. Naozaj som zvedavá, či to stihnú do konca mesiaca 😒 Zatiaľ robia pri oknách, ešte musia balkóny, čo bude prplačka. A to dávajú zatiaľ polystyrén. Tak si vieš predstaviť, koľko roboty je ešte pred nimi 😒

rikarr
12. nov 2008

ahojte

jani pekne si minula ...a dala si 1000 za kuchynku?neviem iste ale včera nám prišiel leták a tam je tušim za 700 🤐
ale je pekná a páčia sa mi aj doplnky ktoré sa dajú dokúpiť, mixéér a pod. ale to je na viki ešte moc ...na meniny zase alebo narodky ....nemôžem jej kúpiť všetko teraz nie????

ako sa majú marooodi????

my sme chvala božku fit -zatial ...ale uvidíme ešte zima len začína .....minulú zimu sme zač. dec. strávili v nemocke na podozrenie na zápal pluuuc a potom sme celú zimu presoplili tak dúfam, že teraz sa tomu vyhneme....

kolko darčekov máte už pre decká????????????
ja mám plyšového ponyho (tesco) takú nafukovaciu taburetku,hrnce do kuchynky a detský príbor .....havko na ťahanie sa mi zdal moc drahý .....

jééé ktosi mi hovorí fuuuuu a chytá plienočku tak ideme prebaliť pppaaaa

lienka55
12. nov 2008

Breeeeeeeeeeeeeee ranko,

erika ja este nemam pre maleho nic ☹ ale v tych novych letakoch som videla hraciu kosacku akoze na travu,no a maly lubi chodit so vsetkym co sa da tlacit po zemi.Takze ako stvorene pre neho, 🙂 len neviem co povie mm lebo on si dava na hrackach zalezat. 😝 A este tam je umely nakupny kosik,ten ma sesternicina mala a tiez ho lubi tlacit takze rozmyslam aj nad nim. 😉

sticker tak to si sa pekne oplachla 😀 ,dnes su u nas vynimocne traja.Ide im to pomaly tiez pochybujem ze to stihnu 😠 !!!Drz sa u zubara.

Dnes si chcem ist uz konecne pre novy telefon,uvidime ako to budem stihat.

sticker
12. nov 2008

Ahojte. Tak som ľahšia o 420,- Sk - a to akože lacnejšie, lebo zub je kritický 😕 MUDr. je zo mňa zúfalý 😅 A v podstate aj ja. Idem ešte 10. decembra, ach jaj ☹
Erika, tie kuchynky - tam sú dva typy. My sme kúpili tú väčšiu, bežne stojí 1390,- v akcii 1190,- a nám sa podarilo za 999,- Sk.
A ja som v podstate už pokojná, lebo mám pre každú hlavný darček, tak už je mi to jedno. Ale ešte chcem drevené kocky v kýbliku z dráčika, Janka má návlečky, bábiku na koľajniciach, bundičky a ešte chcem cd na počúvanie a chcela som Bambuľku 3 a si predstavte, že to sa už nedá ani objednať. Jednoducho to nie je!!! Dobre ma to šoklo 😠 Tak neviem čo teraz.
Leni nie je ich u vás teraz viac? LEbo dvaja majstri mali prísť na ôsmu a ešte tu nie sú. Oni idú zateplovať pivnice - taký bradatý čech a ten druhý v okuliaroch chudý. To len tak 😅 😀

rikarr
12. nov 2008

aká bábika na kolajniciach????ja som u zubárky nechala 500 🙄 a ešte pojdem na trhačku 2 mudrych zubov 😠 😠

aha lebo v letáku som videla len tú jednu tak ma to zarazilo ....
ja by som chcela pre viki CD alebo skôr dvd s pesničkami detskými aby tam boli aj deti a tančili na to ale neviem či také existuje....

na mma som videla podhradskú a čanakyho také chceš????

kocky som chcela aj ja ale neviem či sa mi nejaké zapáčia ....

ja mám bambulku napálenú 3dvd asi všetky časti...ak chceš prepálim ti

sticker
12. nov 2008

Tú bábiku som vydražila na mma - to sú koľajničky a bábika po nich ide akože na štyroch a k tomu sú ešte rôzne veci, ktoré tiež idú na koľajniciach 🙂 To je taká "haluz" 😀
A tie kocky v Dráčiku nemali 😠 😠 😠 😠 Ako vždy, keď niečo chcem. Ale veď ich pozriem v meste. No mohla som ich mať za rozumnú cenu.
Čanakyho mám, ale Jaja počúva rozprávky na dobrú noc. Rozpráva to Janko Króner a zatiaľ máme len jedno. Tak to jej určite kúpim -ešte sú tri diely.
Ak nezoženiem Bambuľku originál, tak Ťa asi poprosím o napálenie. No pod stromčekom by som rada originál - aj kvôli obalu 😅 🙂

rikarr
12. nov 2008

to je jasnéééé

kroner narozprával rozprávky?????som nevedela on má dobrý hlas ...to by som chcela ....aké rozprávky rozpráva???a kde si to zohnala???

lienka55
12. nov 2008

Ako to tu tak sledujem nakupy vianoc.dareckov v plnom prude. 😀

Jani u nas su traja,to je rekord!!! 😀 😀

Boli sme vonku,maly mi zaspal v bugine,este spi,to znamena ze uz poobede nepojde tak mi to super vychadza ze stiham dnes aj to Mesto.Huraaaa novy mobil!!! 😀 😀 😀

lenca13
12. nov 2008

Ahojte tak ja som bola dnes na nakupoch este mi par veci chyba ale snad to do vianoc zozeniem 😉

lienka55
13. nov 2008

Kde ste vsetci?
Co porabate?Dnes je hrozny den,je mi strasne zle,a to mam varit ani sa mi nechce.Vcera som bola v tom Meste,rychlo som musela utekat do PN a zabudla som tam nieco kupit tak asi budem musiet ist zase,vobec sa mi nechce. 😠

sticker
13. nov 2008

Teda Leni, Ty si rozlietaná 😒 Nezávidím Ti. A z čoho Ti je zle? Z červenej? ☹
Erika, normálne v opuse, či ako sa to teraz volá - som si vypýtala rozprávky na počúvanie a hneď ako mi ukázala túto a bolo tam Janko Króner tak som brala. Ale majú ich aj v Dráčiku - v letáku som ich videla 🙂 😉 A stálo to len 99,- Sk.
Mňa ten zub stále bolí, ale menej. A hrdlo tiež a mám miernu nádchu. No ale ako tak vládzem fungovať 🙂 A umyla som okná z vnútra. Veď zvonku sa to neoplatí 😒 Chcem povyťahovať už nálepky a skontrolovať v akom stave sú tie ozdoby do bytu. Ak by bol mm doma cez víkend, snáď to ozdobím. Aj keď, keď je doma mm, tak je tu väčší bordel 😅 😠

rikarr
13. nov 2008

aj u vás je väčší bordel ked je muž doma?????aj u nás je to ako by viki bola tá poriadku milovná 😀 😀 😀 zas nespí ma šlahne, bola tu kamoška (bývalá susedka s hájoviek a aj terajšia susedka) jani poznáš kolníkovú????
jej synátor mi tu upratal a šli tak som už dala všetko ako patrí , najedla sa a umyla a teraz čakám kedy viki prestane rečniť a zalomí 😠

chceš už zdobiť???nieje skoro?????

to cd stojí len 99????????????to je super cena asi tam zavííítam 😉

sticker
13. nov 2008

Martinu? Stretli sme sa aj v pôrodnici - ona šla domov s mladším a ja som ležala a čakala, kedy sa madam uráči z môjho brušiska 😅 .
A to zdobenie - kým to dám všetko dokopy a premyslím si ako to chcem.....a keď už aj reklamy bežia vianočné a v meste už technické služby povešali na lampy tie svietiace ozdoby 😅 Veď to zase až tak moc nekričí. Ešte musím kúpiť ten svietnik do okna. Ale v tescu ho nemali, tak ho asi pôjdem objednať do Quelle.

rikarr
13. nov 2008

😀 ano ano maartinu.... býva tu v lieskovom,Vlastne ozaj Ondrejko je rovnako starý ako tvoja malá.

aháááá tak ty budeš ešte premýšlať čo a ako .....

aj ja by som mala minulý rok som sa na to z vysoka vyprdla.... v decembri sme sa sťahovali a mali sme tu kopa škatúť narozvliekaných, ozdoby požičané, tento rok musím kúpiť aj žiarovky, a takú girladnu alebo ako sa to volá na balkon chcem dať ....behnem do baumaxu tam majú nááádherné ozdoby 😉

a asi dvere na detských izbách vyzdobím ...a možno vchodové

lienka55
13. nov 2008

Ahojky,

Jani ano je mi zle z ,,cervenej,, pred porodom mi takto nebyvalo no a teraz to je hruza.Ale citim sa akoby aj na mna nieco liezlo,taka slaba.Ja viem ze sa uz tesis na Vianoce,tak si urob radost a vyzdob si ten bytik,vobec nepozeraj na to ci je to skoro. 🙂
Segra mi zobrala maleho isla ku kamoske a ja idem do Pn. 😝

sticker
13. nov 2008

Ďakujem Leni - si zlatá 😵 A máš pravdu. Si pamätám minulý rok - ešte sme nemali v obyvke plastové okná a aj tak som tie staré, škaredé okná zdobila o dušu a vytiešala sa 😅 😀

janette4
13. nov 2008

ahojte.vy už máte Vianoce?Ja ešte nezdobím, zatiaľ len vymýšľam darčeky.Môjmu "zákonitému" som dala robiť tú šálku s fotkou a kúpila voňavku, rodičom tiež tie šáločky a mame určite kúpim ešte nejakú knihu a kozmetiku, a malému zatiaľ 2vláčiky.Ešte chcem kúpiť nejaké pesničkové CD-ká a stoličku na papanie.

Aj ja sa strašne teším na Vianoce, budú to prvé Vianoce,keď budeme štyria.Ten švrtý je pes. 😀 😀 😀

janette4
14. nov 2008

Dobré ránko maminky.

my už sme od 7.hore.už som si vypila kávičku, umyla vlasy a čakáme na môjho otca.Príde pre nás, ideme do Mesta.Musím ísť na sociálku, do tesca na nákup, do mesta malému pokúpiť nejaké veci na zimu a mám stretko s kamoškou.Ona býva v PN,ja na Turej, tak sa stretávame v Meste,aby sme to mali tak narovnako.

Čo budete dnes robiť vy? 😉

miriamkac
14. nov 2008

Caute...
Inac baby, super tip s tymi salkami.....aj ja ich davam robit...super darcek pre babky a dedov 😝

mirkaff
14. nov 2008

ahojte .tak tu to zije vianocami,ja prave rozmyslam ze si urobim adventny veniec ,a ze ako ho vycancam a tak.no my vikendujeme u nasich,maju zabyjacku tak si dame mnam mnam klobasecky 😝 😝 😝 a ako sa poznam zasa sa "nazerem"a bude mi tyzden zle.u nas teraz zijeme oslavami,segra a mama maju okruhle akurat som vcera vyladovala s cukrarku ze ktorej aku tortu,no a moji Ondrikovia meniny,takze vianoce este neriesim.ale uz nieco mam pre svokrovcov a svagrov.tak prajem pekny dnicek.Zanet a kdesi sa davala strihat,uplne kocka z teba 🙂

sticker
14. nov 2008

Ahojte. Ja som sa práve vrátila z Tesca 🙂 Žanetka možno sme sa aj videli, len sme sa nespoznali 😅 Kedy ste tam boli? A ako si mala malého? V škrupinke, alebo v tom tesco vozíku pre malinké deti? Lebo my sme tam boli dosť dlho - niečo pred desiatou sme tam prišli a odišli o pol dvanástej 😅 😀
Som šprintovala domov, lebo som sa bála, že Julka nevydrží. No a ešte stále nespí, potvorka. Som zvedavá, či stihneme škôlku 😒
Včera sme boli konečne na 15 mesačnom očkovaní. Nejako som to nemala v pláne, ale malá vstala niečo po jednej a tak sme šli. A zatiaľ super, žiadna zlá reakcia 😉 🙂
Mirka, kde si dávaš robiť tie šálky? U Máleka?

lienka55
14. nov 2008

Ahojte,
my sme dnes boli opat trosku zaneprazneni,naranajkovali sme sa ,umyla WCko a kupelnu,utekala s mamou do Mesta,vymiena sprchov.kut a chybali jej obkladacky tak sme utekali ich dokupit,dorobila som ryzu,odmrazila a umyla mrazak 😝 😝 😝 lebo sa chystame zabijat moriakov-/krocanov/ tak aby ich bolo kde dat. 😀

sticker,prisiel k nam aj sam najvyssi a maka,keby si videla aky ma pupussky strikovany svetrik,no hroza,aj u vas ho nosil? 😀 😀 😀
Poobede ideme ku kamoske na opacky ma mesacnu dcerku a hned aj kolavdovat,kupila som jej nadhernu orchideu s crepnikom.Prajem pekny vikendik!!! 🙂

sticker
14. nov 2008

Lienka - Ty si číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Omrknem ho, keď príde k nám robiť 😀 😀 😀 😀 Asi Ťa chcel očariť 😲 😅 😀 😀 😀
Ale Ty si riadne akčná 😉 🙂 Šikulka 🙂
Tak si to užite dnes poobede a tiež aj víkend 🙂

lienka55
14. nov 2008

Vies Jani nema mi kto pomoct, som sama tak to musim postihat vsetko. ☹ 😠 😝 😉 🙂

sticker
14. nov 2008

Sa mi zdá, že tu mal potom auto - ale to nie som si istá. Podľa mňa príde zase až keď sa bude dávať farba. Dosť im to išlo rýchlo. Nebola som pozrieť na tej strane, ani neviem, v akom je to štádiu. Tak snáď zajtra. Normálne by mal byť mm doma, ale nejdem sa tešiť 😅 A aj tak sa bojím, že bude ešte väčší bordel v byte 😠 😅 My sme išli zo škôlky ešte do mesta. A Julka mi cestou domov zaspávala vo výťahu, tak som ju preberala - veď bolo iba štvrť na päť 😒 A teraz to tu aj tak vyzerá - udržujem ju aspoň trochu "bdelú", ale je to fuška 😒
Leni a budeš mať aspoň cez víkend doma manžela?

lienka55
14. nov 2008

Jani ma prist az zajtra vecer,chcel uz dnes ale nechce sa im soferovat na noc,je to aj dost nebezpecne,radsej nech sa vyspia a pridu zdravi a zivi!!! 😉

sticker
14. nov 2008

Jáj, Leni. Ty si na tom veru podobne ako ja ☹ Malý musí byť "hotový" z tatinka, keď príde 🙂

lienka55
14. nov 2008

To ano,on sa vzdy strasne na neho tesi,vzdy mu nieco z cesty prinesie.MM sa v nom vidi,strasne ho maly zmenil co by som v zivote nikdy nepovedala.Minule mu priniesol plysoveho mickey mousa a toho ma strasne rad,stale ho nosi,stiska.Uz sme ho museli aj zasivat,od tolkeho nosenia sa mu podtrhali rucky a nozky. 😀 😀 😀

janette4
14. nov 2008

ahojte.taj mi už sme doma.
Jani, určite sme sa nestretli, ja som bola v tescu až okolo 15.hod.malého som mala v škrupine a v košíku.Bol zlatý, spoza nákupu ho nebolo skoro ani vidieť.Doobeda som bola s maminou v meste, ja som si kúpila nízke čižmičky a malému Ježiška:pískaciu knižku do vody, čiapku, botasky-také malilinké,strašne sú chutné,neodolala som, pančušky, doma mám už nejaké hračky,ešte mi príde pár vecí z netu a je to hotovo.Poobede som bola s kamoškou na kávičku,boli sme v arkiádii,či ako sa to volá.Na námestí, v takom dvore, nefajčí sa tam,tak tam rady chodievame. 🙂

Mirkaff,ďakujem.strihala som sa u nás na Turej a prvýkrát ma ostrihala podľa mojich predstáv. 😀 🙂

janette4
14. nov 2008

Ozaj, v stredu sme boli na tej neurológii.Musíme trochu cvičiť, lebo mladý pán nechce byť na brušku a držať hlavičku hore.Ale snáď sa polepšíme. ☹ 😉