Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
12. dec 2008

u máleka

som myslela že sa bude rehniť aj sa rehnila aleako zdvihli foťák zostala zamrznutá

janette4
12. dec 2008

erika, mne sa tiež ešte nepodarili malého poriadne zachytiť,keď sa smeje. ako zbadá foťák alebo telefón, ostane kukať a je po rehotoch aj po fotení. ☹

ja už mám tiež ožehlené.samozrejme, len čo som začala, mladý pán sa zobudil.takže som lietala medzi žehličkou a ním.
práve som ho nakŕmila a uložila.

mirka, 68-74,ako čo.ale napísala som ti aj IP.

miriamkac
12. dec 2008

No peknr...vy ste zehliace maniacky.... 😀 ........ja nezehlim......... 😒

mirkaff
12. dec 2008

miriamkac a to ako ze nezehlis?ja musim rad radom........porad sposob,ved ja ked pozvesujem pradlo,poskladam ale zehleniu sa nevyhnem...........budes chapat toto...moja svokra si kupila zehliacu dosku a rozbalila ju o nike dva mesiace.....lenze ona je ina kapitola co sa tyka zehlenia,varenia a celkovo domacich prac......ja ked to sem tam spomenem jej system,tak suseda sa ide s prepacenim pog...t

janette4
12. dec 2008

mirka, tak to máme asi podobné svokry. 😀 😀 😀

lienka55
12. dec 2008

Ahojte,
tak my mame za sebou opat dalsi rusny den.Rano sme chytali moc,potom sme boli u toho liecitela,nachvilocku s malym vonku,v obchode,potom isiel spat a mne sa zacala sichta. 😠 .Varenie, 😠 umyla som WC a kupelku /vzdy to robim len v piatok a zda sa mi akoby boli len piatky,ved stale len umyvam/.Zarobila som si cesto na take suche,myslela som ze sa do toho aj dnes pustim ale som nestihla.Boli sme este na nakupoch v Tescu,zase sme minuli. ☹ 😠
Zajtra dam maleho k mame,budem upratovat,piect,...

lienka55
12. dec 2008

erika fotecky su krasne ,neviem co sa ti na nich nepaci?
co to ,,kostuje,, u Maleka?

janette4
12. dec 2008

a ja nepečiem. 😀 😀 😀

lienka55
12. dec 2008

ja som si povedala ze tiez nebudem,ale dvoje take suche zvladnem. 🙂

janette4
12. dec 2008

my sme na tie klasické vianočné koláče neni, takže m možno spravím len nejaký krémeš alebo čokoládovú tortu,také rýchle. ak ovšem nájdem recept. 😀 a klasiku mi dá trochu mamina. 😉

lienka55
12. dec 2008

janette chod uz spat idem aj ja,dobruuuuuuuuuuuuuu!!!

janette4
13. dec 2008

ahojte, prajem vám pekný víkendík.

u nás boli doobeda moji rodičia, doniesli mi nákup, a ke´d som naobed uložila malého išli domov.Poobede mideme k švagrinej gratulovať k narodeninám,takže sa odreagujem.

a super správa pre mňa, manželík je už až do 5.1. alebo možno až 12.1.doma.musel si zobrať viac dovolenky,mal veľa. 😀

miriamkac
13. dec 2008

mirkaff...proste nezehlim...neviem, co je zac tvoja svokra....ale mne moje pradlo na grc nepripada. 😝 ....ja veci operiem (pracka operie vyzmyka) dobre povytriasam, poveziam na susiak a necham vyschnut....ked je to este "vlacne" pekne poskladam a ulozim do skrine. Napriklad tricka, kosele, alebo nejake ine pulovre vesiam na vesiak a tak susim, potom to nema pasik od susiaka 😝 ....Zehlim len kosele, ktore si to pytaju, nastastie MM ma takych malo, vacsinou ma manchastrove, ktore ked zavesim a zlozim, tak nemusim zehlit. 😀 ....ja sa radsej "poprplem" aby som to mala rovne, ked sa to susi, akoby som mala zehlit.....to uz by som naozaj nic ine nerobila, len pri doske stala 😠 ....dakujem neprosim, mam sa rada. 😉

A my uz mame vymenene vsetky okna....a mozem sa pustit do upratovanie...kazdy den jedna izba, takze asi sa tu moc casto neukazem, .... 😎

janette4
13. dec 2008

miriam, tak to ti nezávidím.máš to hneď spojené s predvianočným upratovaním,že?

my už sme z návštevy doma, malý je napestovaný aspoň na mesiac dopredu. ☹

lienka55
14. dec 2008

Ahojte,
dnes tu nikto nie je.Vcera som si poupratovala,napiekla,povysavala auto a vecer som si navarila 😝 na dnes lebo sme s mm boli dnes na poslednych{teda dufam} vianocnych nakupoch.Uz mam vsetko a pre vsetkych. 😅 Mama so sestrou si dali kupit bicyklik pre maleho,taky je krasnucky taku mam z neho radot. 😅 😅
Na obed sme sa nasackovali k mojej mame lebo varovala maleho. 😉

miriamkac ako si zvladla to vymienanie okien sama s detmi. 😝

mirkaff
14. dec 2008

Miriamkac asi sme sa neporozumeli.......citaj IP,,pochopis 😒

lenca13
14. dec 2008

Ahojte tak my sme boli vcera na zabijacke moja mama bola varovat baby a dnes nevarim kedze mame zo zabijacky aspon trochu upratujem 😉

mirkaff
14. dec 2008

kde ste kto??????????/ 🙂

janette4
14. dec 2008

my sme mali zabíjačku pred mesiacom a som rada,že ju máme len raz za rok. 😒

mirkaff
14. dec 2008

aj my sme mali asi tak niak,,ale ja som si jej moc neuzila i ked tento rok to bolo fakt zajimave....a konecne mam foto 🙂

mirkaff
14. dec 2008

a idem ho vymenit.......foto,,nie je nas tam ani poriadne vidiet 🙂

mirkaff
14. dec 2008

janette tak mas vegetik ked Matusko uz buva,a dokedy ti asi tak bude spat???

janette4
14. dec 2008

no,rátam,že max. do 2.

janette4
14. dec 2008

o druhej sa napapá, potom sa zobudí okolo 5, to sa zase napapá, prebalí, ak budem mať šťastie,bez problémov zase zaspí a okolo siedmej bude hore vyspatý. ale je to aj tak potvora "vyčúraná".ja si ho ráo o tej siedmej brávam ks ebe do postele.keď sme sami doma,že muž je v robote, tak sa chvíľu rozprávame a tak za pol hodinku zase zaspinká,niekedy ja na hodinu.a keď je muž doma, tak to nefunguje, vyslovene nás donúti vstať.

rikarr
15. dec 2008

ahojte....

u máleka sa paltí 400 sk .... z každého záberu sparí 3 kopie veľkosti 10x15 .....

tak my sme mali akčný víkend ...v piatok som si urobila vanilkové a škoricové rožky .....škoricové sa už minuli 😠 vanilkové som dala mame ....
potom sme sa boli kúpať večer tak bolo fajn ...
v sobotu som si zarobila na medovníky potom švagor dorobil police v špajzi, potom si si povykrajovala a upiekla medovníky ....niečo zabalila a doniesla babke, potom sme zapojili sviečky na balkon lebo všetci už blikajú len my nie ......potom sme malú dali k našim a utekali von do irishu sa zabaviť, potom ja k našim a muž domov,ráno kafíčko do postele, ranajky a nákupy, konečne som zohnala posledný darček pre muža....
potom sme s mamou piekli strojové lepené a linecké vykrajované ...lepili sme o 106 a potom som si niečo zabalila domov kukli sme telku a kafíčko vypili a už bol večer a šli sme domov .....bola som taká vyflusnutá .....mala zaspala už o 19,00 dedo ju zmoril 😀 ...

akurát my vadí že som už 4 mesiace poriadne nespala ..cez víkend pojdem asi na jednu noc spať do hosťovskej 😉

mirkaff
15. dec 2008

kde ste kto??? 🙂

janette4
15. dec 2008

ahoj ja som tu.
tak včera ssom sa prerátala. mladý pán bol hore už o 00.15. ☹

lienka55
15. dec 2008

Ahojcek,
My sme dnes boli na povinnom ockovani v 15.mes.lebo nam to presunuli kvoli operacii.Maly zase reval estelen zbadal sestricku. 😢 Doobeda som dala prat,vysavala,zehlila,prisli nam namontovat novy kotol,poobede ked maly vstal sme boli na malej prechadzke,a teraz peciem dalsie take suche a nemozem to tu dopisat lebo musim stale po nom behat. 😠

erika ty si akcna,pocuj moja a co mala ti nespava dobre v noci?Ked si uz 4mes. poriadne nespala.U toho Maleka to nie je az take drahe. 😉

mirkaff konecne mas foto 🙂 ,uloz si aj do fotoalbumu nejake fotky.Tu svadobnu by som rada videla aj z blizska.

miriamkac
15. dec 2008

Caute.....
uf... 🙄 okna mame vymenene a dnes som ich aj poumyvala a povesala zaclony....idu mi ruky odpadnut... 😝
este mi treba poupratovat riadne kuchynu, v obyvke vycistit "sklo" a prezliect pradlo a budeme v cistunkom....bleee...mam toho plne zuby, dne s som obedovala po stojacky....kym som doumyvala posledne okno, chlapci uz bili hore...rychlo pre malu do skolky...no super....takze tak 😉

miriamkac
15. dec 2008

"boli" preklep

mirkaff v pohode... 🙂 IP dooobre foto, este album treba... 😝

Dala som spravit tie salky s fotkami, tak som zvedava....vdakaaaaaa.... to bol super napad...