Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
19. dec 2008

Baby my sme kupili nasim drobcom "stolik s naradim " je to vlastne na ten styl ako kuchynka pre dievcata....som straaasne zvedava, co budu s tym robit 😝

lienka55
19. dec 2008

miriamkac neboj sa budu mat velku radost,budu z nich,,majstri kutilovia,, 😀

lenca tak sup sa do obchodu kupit posledny darecek nech uz to mas vsetko!!! 😉
Ja som predchvilockou skoncila,stihla som tri svietniky a este sebe musim spravit,ale cakam na mm kym pride z roboty,lebo to robim v pivnici a stale odbehujem hore ,ci je uz maly hore a tak budem mat pri tom vacsi klud. 😕 Ja uz mam vsetky darceky aj pobalene.Dnes chcem ist este na nakupy do Tesca lebo cez vikend a potom v pondelok a v utorok sa mi tam nechce ist lebo vsade bude vela ludi. 😝 😠

lenca13
19. dec 2008

Ja idem este s kamoskou v pondelok do TN tak snad este nieco dokupim a mm bude varovat deti a piect aj teraz si zarabal cesto na medovniky 😉

janette4
19. dec 2008

ja som bola dneska ešte dokúpiť spodne prádlo pre mm a brachovi som si dala kúpiť na trhoch takú drevenú hračku na pružinke.Maťa zaujíma všetko,čo sa hýbe.Teraz má na lustri zavesený taký stromček a stále chce doň brnkať.momentálne je to najväčšia zábava. 😀 A v pondelok alebo v utorok ideme ešte do Mesta kúpiť svokre darček.

lienka55
19. dec 2008

My teraz pozerame telku ,boli sme v tom Tescu,a maly tu vymysla bucha s flasou po stole a taticko ma nervy. 😀

lienka55
20. dec 2008

Ahojte,
vsetci vikendujete ked tu nikto nieje?
Ja uz mam upratane,maly je u mamy,mm isiel niekde...a ja som sama doma. ☹ Idem si este urobit svietnik pre seba a chcem upiect zakusok.A potom by som mala mat uz veget. ☹ 🙂

sticker
20. dec 2008

Ahojte. Mne je dnes hnusne. Tak ma bolela hlava, až sa mi slzy tlačili do očí a mala som nutkanie na zvracanie 😒 ☹ . Maminka mi dala tabletku na migrénu a je to lepšie. A to mám v sebe od rána aj ružovú.....
Ja som dnes nič nerobila. Ale včera večer som ešte o jedenástej piekla 😅 Dnes budeme zdobiť s Jajou stromček a snáď aj niečo popečiem.
Lienka Ty si neuveriteľne šikovná 🙂 A prečo ten smutný smajlík za tým vegetom? Ve´d buď rada 🙂 😉

janette4
20. dec 2008

my sme robili stromček včera, teda manžel, mňa to moc nebaví.Ja ho budem radšej odzdobovať, lebo vtedy tam toho už tak moc neni. 😀
náš malý mal zase deň o ničom,ani spať, ani jesť, ani sa hrať,... ☹ len sa nosiť na rukách. ☹ a včera bol taký istý. ☹ ale zaspal chvalabohu krásne.Poobede sme mali ísť svokre,ja som išla nafarbiť švagrinú, a drobček chvíľu predtým zaspal.Chúďa malí, asi vedel,kam má ísť,tak radšej zalomil. 😀 😀 😀
aj ja mám veget, Maťko spí v spálni, mm spí pred telokou, pes spí v kuchyni pod stolom...juj,ako mi je dobre. 😀

rikarr
20. dec 2008

ahojte

ja mám chvala bohu všetky darčeky už aj zabalené 😀 😎 mali sme návštevu a ráno skoro vstávame všetci 🙄 muž ma ukecal aby som išla kuk na neho ako hrá hokej tak o 6,00 ideme z domu zaniesť malú našim, potom do tn na hokej a potom som mu povedala že za odmenu ho zoberiem na nákupy 😀 , potom k našim na obed a bude to 😀 😀 😀

musím pochváliť malú, sama sa vypýtala na šerbel ked sme boli u našich - šikula je to ....

dnes som piekla praclíky ale nepodarili sa 😠 a nepečenú roládu -tá vyzerá super. všetko upratala a včera som do 0,00 žehlila .....

už len kúpelne vydrhnem a je to --m§žem vianočiť ...

neviem či sa ešte stavím tak vám želám krásne a pohodové vianoce a superný nový rok 😀

vo foto je pohľadnica 😀

mirkaff
21. dec 2008

ahojte.tak uz sme od nasich doma,ale som rada ze sme sa cela rodina pekne stretli,najstarsia sestra mala taky pekny prihovor,veru sme si s mamu aj poplakali,no bolo to take dojimave...pobede sme zbehli este do Mesta dokupit niake oblecenie detom..aj ja rozmyslam ze zajtra ozdobime stromcek 🙂 to som zvedava na reakcie maleho.... 🙂

lienka55
21. dec 2008

Ahojte,
tak vy vsetky mate uz vyzdobene stromceky?My ho budeme zdobit asi na stedry den lebo neviem ake reakcie bude mat maly.Aby ho nestiahol! 😠
Ja som si dnes aj pospala s malym 2 hod.tak mi to dobre padlo,to sa uz davno nestalo.Boli sme aj dva krat vonku,trosku sa vyluftovat.

sticker ten smajlik som tam dala asi omylom.Dufam ze ti je uz lepsie. 🙂

erika a preco by si nemala sme uz prist do Vianoc?

lenca13
21. dec 2008

Ahojte 😉 Lienka ani my nemame ozdobeny stromcek az v utorok vecer ho bude robit mm s Radkou ved uvidime co bude robit Timea ci tiez vydrzi 😀

sticker
21. dec 2008

Príjemný večer babenky 🙂 Včera sme zdobili stromček a veľmi sa mi páči. Jaja stále vravela, že máme najkrajší stromček na celom svete 😀 . Nedali sme tam tie najkrajšie gule - lebo sú rozbitné a máme k nim s mm citové puto 😅 😀
A teraz by som chcela darčeky pobaliť, ale ja fakt nevládzem. No ale musím. A už začalo predvianočné obdobie čo pre mňa znamená, že nie sú kriminálky 😒 ☹
Tak pozerám markízu.....
A ešte ma čakajú dve práčky, jedna už visí našťastie.
Len tak medzi nami - neviete zariadiť, aby konečne snežilo? 😒 Toto počasie ma naozaj deptá ☹

janette4
21. dec 2008

janka, od zajtra vraj už snežiť má, aj v utorok....aspoň v týždni tak hovorili 😉

lienka55
21. dec 2008

Pozerala som spravy a ma snezit aj mrznut. 😉
Malemu som namerala teplotu 38C tak zajtra musim zistit ci este robi Dr.a pobehat to lebo nemozem sa nechat na sviatky len tak.Tak mam zase nervy co to bude. ☹ 😠

sticker a ake puto mate s tm a gulami ak to nie je tajomstvo?A co mas rada kriminalky?

sticker
21. dec 2008

Bože lienka - snáď nebudete na sviatky choručký? ☹ 😒 😔 . Snáď bude MUDr. normálne robiť, veď je v podstate normálny deň.
No ten stromček aj gule sme si kúpili ešte keď sme boli slobodní a bývali v podnájme. Boli sme až v Nitre a odtiaľ sme to vliekli vlakom. Šli sme o ôsmej večer z domu, aby bolo prázdne Tesco 😅 Ešte teraz si pamätám, ako sme sa vytiešali. Boli to naše prvé Vianoce a naozaj dlho sme vyberali všetky ozdoby 😅
No a kriminálky zbožňujem. Neviem, čo budem pozerať teraz cez sviatky. Ale aspoň nebudem toľko hore a snáď aj budem chodiť skôr spávať...ha ha ha. Tomu sama neverím 😅

lienka55
22. dec 2008

sticker to je krasny,romanticky pribeh mysleim o vas dvoch a vianoc.guliach.Budes sledovat s detmi rozpravocky. 😅
Ja pojdem zavolat tej Dr. co a ako tak drzte palce.MM uz zaniesol rano moc,tak uvidime. ☹

sticker
22. dec 2008

Lienka Ty už teda vieš, čo robiť - hneď moč zanesený. Ale vy to musíte... 😒 ☹ Snáď nebude zápal v moči a teplotka ustúpi. Mal aj teraz ráno teplotu?
Ja som dnes bola v posteli do pol ôsmej, to sa nestalo ani nepamätám. Ale Julka už bola hore, aj nad ráno plačkala, ale to bolo také divné mrnčanie ☹ . A v noci ma tiež budil jej plač. Naozaj neviem z čoho to je - či z tých očákov.
Mňa tie rozprávky moc nebavia 😅 Nevydržím pri tom sedieť. A naše to baviť ešte nebude. Ich len kreslené. Takže Minimax to istí. A má tam byť aj Nody a kopec pekných rozprávok 🙂

lienka55
22. dec 2008

Mali sme teplotu aj rano,potom nic lebo som mu dala sirup a poobede zase nanovo.Dr. je chora neordinuje ale bola tam sestricka a ta ma informovala o vysledkoch.Nieco tam mal /v moci/ale ani ona sama nevie co.Ci je to dobre alebo zle?Ale zajtra ideme s mocom znova a dr. ma prist tak sa tam mam zastavit a pozrie mi ho.
Dnes som bola v Meste u kozmeticky na uprave obocia a ked som tam uz bola tak som si dala vycistit hned aj tvar,tak som si trosku vegetila.Lezala by som tam aj cely den.
Bola som este v drogerke a v obchode s obuvou,mam tam vyhliadnute cizmy a maju vypredaj teda zlavy.Tak som zvedava co mi na to este povie mm.

sticker mne dnes maly spal do 9.15h a to som ho pomalicky budila lebo by mi spal asi aj do obeda. 😀

miriamkac
22. dec 2008

Caute, caute!!!
Vsetkym vam zelam kraaaasne Vianoce, deturencom vela darcekov a rodicom pohodicku 😵 😵 😵 😵 😵

lienka55
23. dec 2008

Ahojte,prajeme vam krasne Vianoce v kruhu najblizsich. 😵 😵 😵

Mz mame len nejaku vyrozu,takze nic vazne to nie je.Dnes som si bola kupit tie cizmy,a jedna cizma sa mi zdala akasi mensia.Predavacka mi tvrdi ze mam jednu nohu mensiu,ze to ma kazdi.A nakoniec sa pozriem na spodok cizmy a jedna bola 39 a druha 40.Chcela predat tak narozpravala aj nemozne. 😀 😠

sticker
23. dec 2008

Jáj, tak som rozčúlená, že až 😠 MM dotrepal živý stromček!!!! Hlavne, že máme umelý so zabudovanými svetielkami už vyzdobený. Nemám chuť sa teraz jeden odzdobiť a dať to na živý 😒 ☹ . Už som chcela len podlahy večer vytrieť a postaviť kapustnicu. Tento umelý sme zdobili skoro 3 hodiny a živý je vysoký po plafón. Ani nemám toľko ozdôb, aby nevyzeral ako "chudáčik" 😠 ☹

sticker
23. dec 2008

A to najhlavnejšie - prežite krásne a pokojné sviatky. Aby boli plné lásky a šťastia, maminy nech si poriadne odpočinú a choroby nech sa nám zďaleka vyhýbajú 😵

mirkaff
24. dec 2008

vsetkym rodicom a ich detickam////Hromadu darcekov co srdce pohladia,rodinu a priatelov co nikdy nezradia.k bohatstvu krocik a ku stastiu krok,nadherne vianoce a stastny Novy rok...

lenca13
24. dec 2008

Letia malí anjelici z neba priamo k Vám,
s prianím šťastia, zdravia, lásky, k bielym Vianociam...
Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli pravé.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte !!!

zelaju Krocilovi 😉

moncika15
24. dec 2008

stastne a vesele Vianoce Vam prajeme 🙂

janette4
25. dec 2008

Ahojte.Prajem vám krásne Vianoce, plné lásky, radosti a pokoja.
vôbec som nemala čas sem ísť.

Mončika, ako pokračujete so svadbou?

moncika15
25. dec 2008

ahoj, no teraz som si dala prestavku s pripravami, mala som dost roboty z darcekmi. najblizsie xceme objednat oznamka. a stale nemame muzikantov 😅 😒 ☹ 😖 😅 😕 😨 😢 😔

lienka55
26. dec 2008

Ahojte,
tak ako ste sviatkovali alebo sviatkujete?My sme boli vcera u svokrovcov,maly dostal sanky a traktor s vleckou na krorej su domace zvieratka a vyzdavaju zvuky. 😀
Dnes sme u mojej mamy, tu dostal bicyklik,vela oblecenia,traktor,DVD rozpravky,....hlavne vela hraciek ani neviem co s nimi budeme robit.Ale najvacsiu radost mal s mojho vysavaca,stale len vysava 😀 .
Maly je zase usopleny a ma kasel.Zajtra ideme na vylet do Rakuska. 🙂 Inak sme sviatkovali v pohode a co nove u vas doma? 😉

sticker
26. dec 2008

Ahojky 🙂 Leni už len sneh nám chýba 😉 U nás zožala najväčší úspech motorka pre Julku a kuchynka pre Janku. Ale o tú kuchynku sa aj bili a riadne 😒 No už je to v pohode a hrajú sa aj spolu s ňou. Dnes som ich nechala celý deň, nech robia čo chcú - a tak je tu hlučno 😅 Janka niečo vymyslí a Julka opakuje a majú z toho obrovskú radosť. MM je v robote, ale tak beriem to normálne. A ja si naozaj užívam - nič nerobím, len žeriem 😠 😠 😠 😠 Akurát som oprala a povysávala - to mi už chýbalo 😅
Idem spršiť deti. Tak si užívajte dni s rodinkou 🙂 😉