Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
21. jan 2009

Stikrik a detusiky kde nechavas, ked ides k mudr? Ci beries so sebou?

simasa
21. jan 2009

Mary3, najlepsi je penicilin, lebo ten sa pri kojeni moze. Lenze ten som uzivala asi pred 3 mesiacmi, tak teraz mi dal zinnat a bioparox (taky sprej do hrdla a nosa). Ale ked som ho dobrala, zasa mi nabehla teplota aj hrdlo ma zacalo boliet, tak som bola vcera na vyter hrdla. Ale mozno je to aj o tom, aku ma kto imunitu, nielen o tom, aka je chripka potvora. A ta moja imunita zjavne stoji za ...

simasa
21. jan 2009

Mary, o Tebe som tu citala, ze si kojila iba z jedneho prsnika cely cas? Tak to je teda obdivuhodne. Mozem sa spytat preco? Ale jasne, ze nemusis odpovedat 🙂

mary3
21. jan 2009

A je to chripka, ked ti davaju antibiotika? lebo tie by sa pri chripke nemali davat, len ak sa ta chripka spoji s bakterialnym zapalom....

simasa
21. jan 2009

Neviem teda, nie som na to odbornik a moj lekar mi veru diagnozu nikdy nepovie. Mozno som ich dostala aj preto, ze som mala vysoke teploty a paralen som mohla iba 1 den (zasa kvoli kojeniu). Tak ktovie ...

mary3
21. jan 2009

simasa- to si si ma asi s niekym zmylila.... ja som kojila z oboch prsnikov, ale len do 8 mesiacov.....

simasa
21. jan 2009

Musim utekat, auta mi zobudili malu. papa

rikarr
21. jan 2009

bré ránko

baby dnes viki zletela z postela 2x 😖 taký rev ale pri tom spala a padla na mäkké ....no ved sa naučí .....

jani dúfam,že ti to rýchlo prejde....

už neviem čo som chcela tolko ste toho popísali ......

jjjáááájjjj aj my sme mali šarapatu s očkom tiež zlatého streptokoka a zhruba 2 týždne nám to trvalo sa vyliečiť -začalo to tak nevinne ako ked malým deckám hnisajú očká čo by malo do pár dní prestať ale viki to trocha napuchlo a vyzerala ako keby som jej jednu šupla 😀 ale naštastie dokina hned zaordinovala a bolo dobre potom.

vám za to písanie asi platia či čo ....

no idem lebo malá čosi otravuje ...

sjuzika
21. jan 2009

ahojte baby
vy pisete ako dive, ja nestiham, furt kdesi lietam.uz aj ja chcem zdielat vase debaty o papani, cikani, spinkani, chodeni a tak.moc sa preto nezapajam...
inak nikoho z vas nepoznam, ja budem mat v marci 32 a chodila som na gympel(spoluziaci:lenka bartovicova, lenka vitekova, marek grajcarik..., nic vam to nehovori?)
a yamahafazer, my mame podobny termin!len ja idem do TN, pocuvam na tuto porodnicu len same chvaly.tak sa ozvi, pokecame.inak uz mas riadnu vybavicku... 🙂

rikarr
21. jan 2009

sjuzika neboj...o chvílu aj ty budeš riešiť plienkové záležitosti ......

Tn je dobrý....aj ked som mala pár nepríjemných skúseností ale nie s lekármi -tí sú fajn, skôr so sestričkami čo ti ani kojenie nevysvetlili a s upratovačkami čo tam robili prievan......

mary3
21. jan 2009

Ahoj sjuzika.... veru, TN porodnica je dobra, ja som tam lezala 3x pocas tehu a na 4.krat som porodila.... a s tymi sestrickami fakt pravda, je tam vela milych a dobrych ale najdu sa aj vynimky, ani mne tam nijak neporadili ohladne kojenia az ked som mala totalne naliate prsia a maly stale plakal tak sa nasla taka zlata sestricka co isla so mnou na izbu a pomohla mi a potom to uz islo dobre

lienka55
21. jan 2009

Ahojte maminy,
vas tu asi fakt platia za to pisanie 😀 ,ved sa nemozem docitat. 😝 My mame za sebou varenie,vysavanie,umyvanie zeme,prechadzku do obchodu.Uz sme naobedovani ,uz len teraba zaspat. 😔

Jani volala som Drinke,nezdviha mi to chcem to presunut na zajtra,lebo s mm mame v piatok nejake vybabovacky.Dufam ze sa ti to zlepsi. 😉

sjuzika chces ostat v anonymite?Nehodis nejake foto? 😉 Ake meno mate vybrane pre malicku?
erika,dufam ze mala uz nespadne,chuda malinke. ☹
yamaha....ty si Gustova svagrinka,poznam ta ,viac v IP,to je nadlhsie.podla toho co mas nachystane/farba/tak to bude asi chlapec,co?

Inak mimochodom janette a yamaha...ste obidve z Turej,tak mozete spolu kocikovat a hodit rande. 😀

mirkaff
21. jan 2009

AHOJTE.tak sme predsa radsej navstivili doktorku.ta mu namerala 37.4....ze zatial sa nic hrozne nedeje.ale ten kasel co ma,hrka jak stary chlap...ma zdurene sliznice,tak uvidime co bude dalej,dala nam calciovy sirup,ale asi budem muset zavolat MM,nech kupi striekacku,ved mi to pluje.. a niake zarabane kvapky do nosa,,cil sa hra v postielke ale akonahle odchadzam z miestnosti,uz stoji a reve..a ockovanie proti chripke,ani moj obvodny mi to nedoporucil a detska vobec nie,tiez som chcela dat ockovat hlavne martinku,,,niekto chvali,niekto Nie,dokonca som citala niekde ze niekto po tej vakcine oslepol ale nebolo to u nas,na Slovensku....a ci to bolo ozaj z tej vakciny.... 😖 koncim

lienka55
21. jan 2009

Dievcata predchvilkou mi maly padol na hlavicku a udrel sa o radiator.Stale vymysla,plakal ale na hlavicke nic nema.Myslite ze by som s nim mala utekat k dr.aby nahodou nemal otras mozgu?Ako rychlo sa to zacne prejavovat po pade?Uz sa mu to stalo viac krat ale teraz sa bojim. ☹

martinano
21. jan 2009

lienka vobec nestresuj musel by to byt iny pad na otras mozgu, len ho sleduj nedaj ho teraz spat, pokial byde ok tak nikam nechod, nas mato tiez vcera zabrzdlil o radiator, pohoda, zrenicky noralne, tak ok, neboj

lenca13
21. jan 2009

leni nemala by i ho davat spat a ak ti nebude vracat tak mu nic nebude 😉

Sjuzi mohla by som ta poznat ved aj ja mam 32 teda tento rok budem mat 33 a Lenku Vitekovu poznam minuly tyzden som bola u nej nanavsteve 😉

rikarr
21. jan 2009

lienka žiadny stres...sleduj zreničky a či normál reaguje a budeš vidieť....myslím že pri otrase sa aj zvracia, nie?

martinano
21. jan 2009

lienka tak kao kocky pislai, hlavne ho nedaj spat, keby sa nieco dialo v spanku to neuvidis, ale neboj nase detske doktorky tvrdia,ze deti su z gumy 😉

martinano
21. jan 2009

martin tu skace okolo mna pisem ako hotentot sorry

miriamkac
21. jan 2009

Caute, naozaj pisete ako o zivot....
takze po rade:
pisali ste o choditkach: moj nazor: nie som za "ulozenie" deca do choditka...nemame ho, ani sme ho nemali 😝

Stiker taka volejbalistka a teraz sa nevie pohnut?! 😅 Kocka drz sa, nech z toho vylezes co najskor. 😅

sjuzika aj ja som chodila na Gympel (ja budem mat 30), ale tie mena, mi nic nehovoria. Kto ti bol triedny? 😉

Lienka nestresuj...len pozoruj, bude ok...este bude takych "pristati"...

my tiez nemame ockovanie proti chripke....a na chripku sa urcite ATB nedavaju 😉

lienka55
21. jan 2009

Citam to neskoro!!! Uz som ho ulozila,ale volala som aj dr.nie len kvoli tomu padu ale kvoli inym veciam a hovorila ze sa nemam coho bat ,ako pise martinano ze deti su z gumy ze by vracal, a to by musel byt iny pad.tak uvidime ale dakujem vam vsetkym. 😉

mirkaff
21. jan 2009

konecne spime.teraz som narychlo obehla postu,dojdem domov a Martinka spi s malym,teraz akurat co hovoila ze asi bude marod aj ona,tak som ju prikrila a hajaju spolu,uvidime co sa z toho vykluje do rana....Miriamkac napisem ti IP...Lienka aj Ondrejko minuly tyzden pristal na nastastie studenych krbovych kachliach...mala som obavy ale decka su fakt akoby elasticke....cez vikend u nasich bol podareny,nassi maju na chodbe v klietke andulky a klietka je polozena na stolceku ,takze lahko na ne videl,ked sme cupitali,bol zvedavy,furt ho to tahalo k tej klietke,vtaci sa ho bali,aj on ich ,ale neplakal,iba ho myklo ked oni zatrepali kridlami,,,sranda a v pondelok ked mi ho mama strazila,,konecne som bola po obchodoch bez MM,,,normalka abstak som uz mala 😀 tak mama ze vesala pradlo na susak,maly bol v choditku a ze pocuje niaky rachot a to Ondrejko taha klietku s andulkami a vyrehotany od ucha k uchu..........

miriamkac
21. jan 2009

mirkaff 😀 😀 😀 .....to je mile....tak predsa Ondrejko prekonal "strach" a andulky skoncili v jeho rukach...

rikarr
21. jan 2009

ešte som chcela napísať k chodítku ---nemali sme a som proti nim, myslím že ani lekári to bohvieako neodporúčajú

a očkovanie proti chrípke ---som proti ale len preto že mne to nikdy nepomohlo a chripku som mala vždy silnejšie ako bez očkovania tak sa neočkujeme nikto....viki som dala iba prevenarom zaočkovať

mirkaff -malý sa hral na lovca 😀 😀 😀

martinano
21. jan 2009

lienka neboj maly bude ok mato, ked vcera padol este som mu vynadala,ze nema lietat,tak sklapol otocil sa a isiel prec, my takto riesime pady a zabera evidentne to nie je az tak bolestive, ked v sekunde zabudne
my sme choditko mali, matko v nom moc nebol,ale pomohlo nam, velmi skoro sa zacal plazit a staviat na nohy, takze sme potom choditko odlozili a pohybol sa sam po dome ako vedel, ppotom som mu kupila taku tu hracku kde sa musi drzat a ist,tam chytil rovnovahu a skoro behal
ja som bol raz ockovana proti chripke a skoncila som hrozne az v nemocnici, takze nikdy viac ani maleho!
mirkaff ondrejko bude tiez riadny vymyselnik,ale to je dobre 😉

ness
21. jan 2009

ahojte, ja vas sledujem uz dlhsiu dobu 😀 ale az teraz pisem,
sjuzika, tak to si chodila do cecky, ja som chodila do acky, mozno sa pozname 🙂
my sme tu tusim najmladsi

sticker
21. jan 2009

Teda baby....za posledné tri dni samé nové tváre 🙂 😉
Lienka to si sa musela prestrašiť 😔 Aj má modrinku? A deti naozaj vedia ako padať, aby si moc neulížili 😉

lienka55
21. jan 2009

My sme choditko mali a maly beha v pohode a hned pekne doslapoval na celu nozku.Maly je uz hore a zatial v pohode,len ked vstaval tak strasne plakal.Zda sa mi ze ma ,,dzugel,, na hlave.

Opat nova tavar,vitaj ness si priamo z Mesta?Mam z novych tavri ,,misuge,, je na mna toho vela. 😀

ness
21. jan 2009

ano lienka, som priamo z nmnv

no veru mesto je plne kocikov, vsade kam len pozries, sama mamina

rikarr
21. jan 2009

bože baby viki je asi z reťaze utrhnutá dnes...také naschvály robí ...tušim po nej len hučím dnes.... 😕