Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
23. jan 2009

Tak uz sa podarilo, ale na rukach, opica mala 😠
Mata vdaka. Ja som tiez nad tym rozmyslala - ze to kojenie oslabuje, ale nechcela by som este skoncit. Aj doktor sa ma pytal, ze dokedy chcem kojit, povedala som, ze dokedy bude mala chciet. Ale neodhovaral ma, povedal, ze aj jeho dcera kojila male skoro do dvoch rokov. Este taka otazka - paci sa Ti v Norsku? Nie je tam teraz viac tma ako svetlo?
Mirkaff, dakujem, odovzdam 😀 😀 😀

andreao
23. jan 2009

Miri, tak to si o ročník v predu odo mna, mne bol triedny najskor Koren, potom Stehlíková.

martinano
23. jan 2009

simi ano ved to je tvoje vec ty si matka, len fakt je ten,ze kojenie oslabuje imun.bohuzial ☹ a moze to byt naozaj z toho, veds uvidis.v norsku je fajn, uz som si zvykla aj na tu tmu 😉 , ale tesim sa teraz na slovensko bude super zmena 😀

andreao
23. jan 2009

Mati aj ti trocha zavidim ten sneh, tu je sama voda, momantalne je typické novembrové počasie, hmla, ani sa mi nechce von s malou, ale budem sa musiet prekonat. 😢

martinano
23. jan 2009

to poznam, nasnezilo tak strasne minuly tyzden,tak sme chodili na peso, lebo s kocikom sa nedalo, tarez mi to aj zacalo vyhovovat na terase je sneh matko sa tam vyhra a nemusim nikam ist.tu je take novembrove pocasie tusim cely rok, kedze od mora je hrozne vlhko, takze hla a dazd,ale uz som si tusim zvykla 😝 , nech uz je jar 😉

lienka55
23. jan 2009

Ahojte maminy,
tak ja som prave doumyvala kupelnu,WC, zakurila,povesala pradlo a konecne konikujem. 😅 boli sme dnes v Meste s mm dat do poriadku ucty tie nase ,,miliony,, 😀 😀 😀 a vysla som z banky von a len tak pokukavam ci nestretnem niekoho znameho,kocikov ako n.....ch.A koho nestretnem?Oproti mne sa ruti rikarr s Vikusou, 😅 tak som sa jej prihovorila.Chuda ostala vyvalena ☹ lebo ma nevedela zaradit,reagovala ako ty Jani,tak sa neboj!!! 😀 Trosku sme pokecali.Marodom prajem vela zdravicka!!!

andreao vitam ta medzi nami,ja ta poznam Halienkova,muza mas fotbalistu?urcite aj ty poznas mna.chodili sme na zakladku do Podolia spolu ale ja som mladsia.

elika aj teba uz poznam,chodila som tiez na hnojarinu,tr.ti bola Hradilekova alebo Hrabovska ci ako sa volala?Urcite poznas Janku Podolanovu a Ivetku Lukacikovu?To su moje spoluziacky.

andreao
23. jan 2009

Lienka trafila si sa, ty si ako za slobodna?

mary3
23. jan 2009

Ahojte.... pekny dnik vsetkym....

Tak som sa dnes konecne zastavila, mali sme upratovaci den, mama mi strazila maleho lebo mi do vsetkeho liezol 🙂 teraz zaspal a tak kavickujem pri konikovi....
Babulky chcem sa spytat ako vam zaspavaju deticky? len ich date do postielky a zaspia same alebo ste pri nich alebo ako? nas Lukasko zaspava len na rukach a uz som z toho zufala, nijak inak nechce zaspat ani ked som pri nom, chcela som ho uz viackrat nechat tak ze nech sa nauci zaspavat sam ale on tak strasne narieka a ja ho nechcem nechat vyplakat.....

lienka55
23. jan 2009

Ahoj mary,
tak to zaspavanie na rukach ti veru nezavidim.Ja som si maleho tiez tak sprosto naucila zaspavat,musim byt pri nom,lezat pri nom az kym nezaspi lebo inak spusti rev.A v postielke tiez nechce spavat.Zaspi len vo velkej a musim byt pri nom.Dufam ze to raz skonci.

mary3
23. jan 2009

No veru, ja si teraz hovorim ze som ho mala inak naucit zaspavat este ked bol malinky, teraz sa to uz tazko odnauci ☹ len dufam ze to coskoro skonci lebo uz je tazky a da to zabrat....

mary3
23. jan 2009

Leni, a ked si ho das do velkej postele tak lezi? lebo nas Lukas po mne skace a vymysla, on si nechce ani lahnut, len si oci zmoli ze chce spat a vereve si vzdy to ze ho zoberiem na ruky lebo uz nechcem pocuvat ako narieka....

lienka55
23. jan 2009

Nie nelezi a nezaspi hned,musime sa pojasit,pomojkat a az potom horko tazko zaspavame.

mary3
23. jan 2009

Aha, takze podobne ako u nas.... takze vidim ze nie som sama.... tiez sa natrapite so zaspavanim..... a kolko ti spi Davidko cez den?

lenca13
23. jan 2009

Ahojte Mary poznam to uspavanie na rukach 😒 Timka do 7 mesiacov zaspavala pekne v postielke alebo v kociku 😉 ale potom zacala byt chora mala laryngitydu a s tym zacali aj problemy so zaspavanim tiez sme ju uspavali na rukach a nedalo sa to donekonecna tak som sa nahnevala a uspavali sme ju na posteli 😒 tiez to nebola vyhra 😠 a jeden den som sa nahnevala a ostala sama v izbe aj sama zaspala mala 13 mesiacov a odvtedy zaspava sama 🙂 🙂 🙂 sice spi na manzelskych posteliach ale aspon ju neuspavam inak bola kojena do 13 mesiacov

lienka55
23. jan 2009

Mary v noci sa mi casto budi,naco som si uz zvykla a cez den mi spi 3 a niekedy aj 4hod.no ale potom vecer ide neskoro spat. 😠

Babenky tak uz som ho odvelila k mame na cely vikend,take mam tazke srdce.Neviem ako to zvladnu bez cecika. 😢 MM uz pripravil program.A asi sa po 17 mes.konecne vyspim,ak nebudem musiet pre neho utekat. 😀

martinano
23. jan 2009

lienka super mas veget 😉
tak ja som asi krkavcia mama,presli sme roznymi obdobiami aj na rukach sme zaspavali, aj spolu sme lezali, jedneho krasneho dna, ked som prisla do norska ma matko nahneval, lebo zaspat ani tak ani tak, dala som ho do postielky a od vtedy zaspi sam,prvy krat vrestal neznesitelne hodinu, druhy krat pol hodinu a potom to uz bolo bez placu.ani neviem ako som to ten prvy krat vydrzala, ale uz som nevladala nosit ho a ani pri mne nechcel lezat a to mal pol roka, od vtedy sam a v pohodicke 🙂

lienka55
23. jan 2009

Mata ja to nemozem vydrzat ,ide mi srdce puknut ked ho vidim a pocujem ako reve v tej postielke.Mne to v podstate nevadi ze spi s nami len mm obcas frfle.Len sa obavam jednoho, ze s nim potom nepohnem ked bude mat ist do vlastnej velkej postele. ☹ 😠

martinano
23. jan 2009

lienka pravda je,ze nas maly nikdy s nami spat nechcel,ale ja hovorim, ze ho to naucili, ked sa narodil, bol predcasne narodeny a nebol pri mne,ale na oddeleni a ked mi ho konecne dali na jednu noc akonahle bol pri mne nespal.a pravda je,ze potrebuje strasne vela miesta, putuje po postielke minule si ho dla tatik k sebe a mato tak lozil po posteli,ze z nej zletel.nemoze byt s nami.a ani neviem ako sa mi to vtedy podarilo, nejako som to vydrzala a od vtedy je klud 😉 .aj mne trha srdce,ked ho pocujem plakat, musela som byt vtedy dobre vytocena a teraz je to na nezaplatenie.ale co viem kamoskine deti obidve s nimi spavali, ked ich premiestnili v dvoch rokoch do svojich postielok, uz velkych tak tam v pohodicke spavali, deti z toho vyrastu 😉

mirkaff
23. jan 2009

noi baby vy ste tu toho kopec popisali,ja dnes niak nestiham.ulozila som Martinku,maly ledva vypil sirup a teraz sa krmi kasou,teda pije ju z flase....baby nas maly spava v noci s nami,nam to nevadi a on je spokojnejsi....ale v postielke spava cez den ale uz som ho sice par krat skusala dat vecer do postielky ale chudatko take smutne ocka,este ze sme sa v tom s MM zhodli ze kludne moze hajat s nami......tak mi to zatial neriesime.a to denne uspavanie,najlahsie zaspi ked je v kociku ale pobede ked ide spat tak sa musime asi 20minut pestovat,a potom na rukach zaspi,inak priznavam ze Martinka ho vie lepsie a skor uspat ako ja,,,neviem cim to je ale je to tak..

mirkaff
23. jan 2009

martinano a kedy bude albumik????tada myslim aj ostatne maminky

jami3
23. jan 2009

jej mirka, nové foto 😉
Lienočka, a aspoň pekný program ti TM pripravil? 😉 My sme boli včera do pol ôsmej v škole 😝 tak som ani cvičiť nestihla 😖
my tento týždeň úspeše bojkotujeme poobedný spánok - Filip spal len 2x a Sami vôbec - skoro vstávajú a do večera sú jak ... a potom som ja na nich... 😢 tak máme do večera vždy hlučno 😝 ale pred ôsmou sú už v ríši snou 🙂 a ja môžem žehliť - jak teraz 😀

martinano
23. jan 2009

markaff vobec som na to nemala cas, polepsim sa, mam nejake foto v druhom pc na slovensku tak to dam do kopy
baby kazde dieta je indivudualne a kazde spi inak a kazde dozreje do svojho aj kedy zacne chodit na nocnik, aj ze sa nauci spat same.
ja momentalne balim zajtra cestujeme caka nas 24hodin v aute som nervozna ako vzdy matko uz buva tata este v praci, musim koncit, drzte nam prosim palce nech dobre vsetko ide a prideme v pohode na slovensko. dufam,ze sa uvidime.tesim sa na vas caute 😉

janette4
23. jan 2009

martinka,poslala som ti IP:

sticker
23. jan 2009

Teda Žanet Matúško je už riadny "chlap" 😵 Veľmi vám to sekne 😵

sticker
23. jan 2009

Maťa držte sa 🙂 😉 Nech to Maťko zvládne 🙂 😉

lenca13
23. jan 2009

Mata stastnu cestu na SK 🙂

janette4
23. jan 2009

tak my sme dnes tiež boli v meste.Drobec bol u našich a my sme išli kupovať ohrádku.síce sme nekúpili, ale aspoň objednali.

janette4
23. jan 2009

Janka ďakujem.veru a riadna podšívka.keď si ho niekto vezme na ruky,hneď ide škriabať a čím viac sa odťahujú,tým viac ho to baví.alebo,keď si ho ráno vezmem do postele a snaží sa ma poškriabať a keď vidí,že sa pomalinky odťahujem,tak si ľahne na bok,aby na mňa lepšie dočiahol. ☹

Maťa aj my prajeme šťastnú cestu.tých 24hod.veru nezávidím.
Ozaj do Nórska sa tento rok vydala aj dcéra maminej kamarátky.tam asi moc slovákov nie je,čo?

sticker
23. jan 2009

Kamarátka odišla teraz začiatkom roka do Nórska 🙂 Myslím, že ju aj poznáš Maťa.

martinano
24. jan 2009

caute baby dakujem pekne, ja sa konecne rutim na chvilu do postele, konecne 😝 , dakujem pekne.uz sme tu cestu isli niekolkko ktrat,ale vzdy mam strach ako to matko zvladne, zatial ok, tak uvidime.
jani v nedelu napisem sms, k pc sa asi nedostanem k mobilu skor a aka kamoska?nepoznam nikoho, kto sem prisiel teraz aspon ma nikto nenapada
zanka nic sa nedeje -odpoved na IP
dufam,ze dame stretko tesim sa caute 🙂