Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinano
3. feb 2009

ak som dobre citala tak v piatok, ze to je pre nas skoro rano,ale dorazime.
tak nas matko mal 2400g a 48cm, to bol minibaby

mary3
4. feb 2009

Dobre ranko....
Tak som si odskocila k PC ze si len pozriem postu lebo maly bol v izbe a mrncal troska a ostalo ticho, tak som nakukla do izby a on buva, som skoro odpadla... on takto sam nikdy nezaspava, tak som sa potesila 🙂))
Vonku je tak hnusne ze sa mi ani nikam nechce ist, ale mali by sme sa ist prevetrat.... dufam ze v piatok bude lepsie aby nam to stretko vyslo

rikarr
4. feb 2009

ránečko baby...

som rada že je tu aj iný chrúst...viki mala 47 cm a 2650g 😀 krpana malá...bolo to smiešne lebo vtedy na chodbe aj v izbe samé blond bábatka pekné ružovučké a macaté a iba tomoje bolo snedé a černovlasé a krpaté 😀 😀 😀 také malé cigánča a až potom vybledla a oblondavela 😀 😀 😀 ale aspon mi ju nezamenili ked bola iná ako ostatné

erika13
4. feb 2009

Ahoj,to pocasie je tak na spanie,pri rannej kave som pocitala,co ste vecer popisali.
Ozehlila som a idem este na postu.To pocasie je tak na spanie,chcela som ist do NM,ale pojdem zajtra alebo v piatok.
Zaspominam si,ked bola Romanka mala...Ked sa narodila mala 3000g a 49cm,tak akurat,na svet sa ponahlala,bolo to den pred terminom a stihli sme to za 4hodiny aj s cestou 🙂
Aka mala sa narodila,tak rocna mala 11kg a 80cm,od rovesnikov vzdy o pol hlavy vyssia.
Teraz ma 174cm a 54kg,o hlavu vyssia odo mna,geny ma po tatovi.
Velmi rychlo to uslo 😉 Mala som babatko a teraz uz slecnu.

erika13
4. feb 2009

Opakovala som sa,ze pocasie je na spanie,tak je to tak 😀 som prispata

mary3
4. feb 2009

No to je fakt naschval... inokedy nestiham cita co sa tu vsetko popise a teraz ked mam cas tu nikto nie je ☹

erika13
4. feb 2009

Ja tu som,trochu googlim,ale doobeda tu nikto nie je,vcera rano so mala monolog.
Doobeda asi vyvarate a venujete sa malym,ze baby? 😉

sticker
4. feb 2009

Ahojte 🙂 Ja som bola doobeda u zubára a to som taká nervózna pred tým, že len na wcko behám 😀 Ale už je dobre, akurát som hnusne hladná, lebo od nervov som nič nejedla 😝 😅

mary3
4. feb 2009

No ja mam to stastie ze mamina je ucitelka v skolke a nosi svoj obed nasmu malemu, takze ma detsku stravu a hlavne pestru 🙂)) a som za to nesmierne vdacna, ze nemusim kazdy den vyvarat, len vikendy alebo ked ma mamina dovolenku.... a maly mi tu teraz pobehuje a zuje piskoty tak sa chvilku zabavi aj sam...

sticker
4. feb 2009

Teda mary tak to je na nezaplatenie 🙂 To by som aj ja prijala 😀 😀 😀 Ale Julka zatiaľ nezje dva chody, len veľmi výnimočne...a mne netreba 😀 😝

mary3
4. feb 2009

Ved ani Lukasko nezje 2 chody, niekedy zje polievku, inokedy druhe a to je super ze ma este aj na vyber 😀
Jemine Jani, ja este len pocuje o zubarovi a uz mam dost, sa strasne bojim tam chodit....

lenca13
4. feb 2009

ahojte Mary tam kde robi tvoja mamina tak moja kamoska tam robi hlavnu kucharku 🙂 🙂 🙂

mary3
4. feb 2009

Leni, myslis na Kollara? to vazne? tak povedz ze skvele varia, ked maly nespapa, mamina to doje 😀

sticker
4. feb 2009

Mary odkedy som čakala Julka, mám hrozné zuby....strašne sa mi začali kaziť. Našťastie mám super zubára a on vie, že som strašpitlík 😀

lenca13
4. feb 2009

Ano tam 🙂

erika13
4. feb 2009

Ja som u zubara nebola 3roky,taky mam strach ☹

mary3
4. feb 2009

No Jani, aj mne sa pokazili 2 ked som cakala Lukaska a opravovali mi ich v 7.mesiaci a to som myslela ze tam v tom kresle porodim od strachu.....

lienka55
4. feb 2009

Ahojte maminy,
my mame za sebou navstevu posty/platenie sekov 😝 /,obchod so zahradkar. potrebami/Idem si dorabat fialky/,malu prechadzku.Dala som malemu polievocku fazulkovu a uz haja. 😔 Teraz mame doma ako na vojne,same streli od maleho. 😀 😀 😀

Jani a co ti robil zubar?Ja mavam tiez take nervy ,ked tam idem,radsej dvakrat na gyndu, ako raz k zubarovi. 😝
erika13 tak treba si este jedno kupit/ved si este mlada/,alebo pockat si na vnucatka. 😀
rikarr tak to Vikusa bola ozaj chrustik,to by som sa bala aj chytit. 😀 😉

sticker
4. feb 2009

Erika, keby ma zuby nebolia ani tam nejdem 😅 Ja tam idem už keď nemôžem od polesti vydržať 😝

mary3
4. feb 2009

Leni a ako si vedela v ktorej skolke robi?

sticker
4. feb 2009

Ja ani neviem, čo mi robil..zub mi strašne reagoval na teplo, na chlad...MUDr. vravel, že to sa mu nezdá, ako mi to reaguje. Takým divným strojom mi tam robil. Len držal a čakal, kým to dvakrát nepípne. Tak uvidím. No a ak ma nebude nič bolieť, tak sa už len objednám na preventívnu prehliadku.

miriamkac
4. feb 2009

Caaaaute....ako tu citam tie vase miery tak potom aj my patrime medzi tych mensich: mala 2900g 49 cm, Palko 2500g 48cm, Petrik: 2400g 47 cm...dnes je Petrik o 1-2 cm vyssi od Palka a v 18 tich mesiacoch mali taku vysku, co mala v 22 mesiacov... 😀 a mala vazi 13kg, a chlapci 10kg...heheh

Mozno som drastak, ale ja radsej zubara ako gyndu,... 😉

sticker
4. feb 2009

Nechcem rýpať, ale.....Janka 1550g a 42cm 😅 😀

sticker
4. feb 2009

Ale jasné, že to sa neráta 😉 🙂 Zato Julka bola riadny cvalík 3600g a 50cm

mary3
4. feb 2009

Miri a ty si rodila dvojcatka prirodzene alebo cisarskym? a v ktorom tyzdni sa narodili? teda ak sa smiem spytat....

lienka55
4. feb 2009

Janka to myslis vazne s tou Jankou?Co sa narodila precasne?

sticker
4. feb 2009

Hej, práve preto píšem, že sa to neráta 😉 V 31tt mi museli ukončiť tehotenstvo 😉 🙂

mary3
4. feb 2009

Jani a co sa stalo ked tak skoro sa musela mala narodit?

miriamkac
4. feb 2009

mary....chlapci museli ist cisarskym, lebo boli otoceny opacne (nohami dole). A cisarsky som mala planovany v 38tt, inac ja by som si ich odniesla aj dlhsie... 😝 len uz to bolo nebezpecne ako aj pre deti aj pre mna. Inac sa narodili zdravucky a z nemocnice som si ich odniesla po 8 mych dnoch 😉 A cele tehu som bola v pohode ani raz v nemocke... 😅

rikarr
4. feb 2009

no ja idem teraz k zubárk e ale bojím vždy tam sedím ako myš v kresle v čakárni 😀 a na gynde som min. rok nebola a ´mala som isť 😖 ale ked ja tam tak nerada čakám 😠