Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
6. feb 2009

Aspon moze ist v maminych slapajach (volejbal) 🙂
Ja som zvedava, aka vysoka bude Sabinka, ked tatino ma cez dva metre 😕

jenna7082
6. feb 2009

cha, a co take stretko ze deticky sa "pozicaju" tatinkom a maminky si trosku vyhodia z kopytka 😀 to ta nocna hodina 😀

simasa
6. feb 2009

Len kto nas odlifruje domov, ked sa nacapeme 😀 😀 😀

jenna7082
6. feb 2009

no celkom som nemyslela tak, sak aj kávičkovanie moze byt fajn 😅 no to si sa prejavila simča 😀 😀 😀 kazdopadne nepochybujem ze by si ockovia prisli pripadne vyzdvihnut uz vo vlastnom zaujme 😀

martinano
6. feb 2009

baby vzhladom na to,ze ja mam poskodenu pecen a nemozem pit hlasim sa ako sofer 😉

simasa
6. feb 2009

... ale ved sranda musi byt ... Ja toho teraz fakt napijem, ani tu kavu nie. Este tak Caro. Keby som si dala kavu, tak pocitam, ze mala by nespala nie 3 hodiny, ale tyzden v kuse. TIRacky tusim chodia takto bez deticiek. Aspon male odreagovanie...

jenna7082
6. feb 2009

no tak si mozes dat džúúúús noooo. ide o to, byt chvilu s rovesníčkami, bez ťuťuli muťuli, kakinkať, papinkať, nedup, neskáč, nechytaj, nerozbi - inac aj vy si niekedy pripadate jak pripečené ? 😅 - no ako vravis, odreagovanie. ako mne je jedno, ja si vyrazim hocikedy ked chcem. ale mohla by to byt pohoda.

simasa
6. feb 2009

Idem spat. Vcera zacala nocna zmena po jedenastej, tak ak cosi, nech si dovtedy aspon trocha zdriemnem.
Tak sa lucim: cest praci sobotnajsiemu upratovaniu BLE 😝

jenna7082
6. feb 2009

prcham aj ja dobrúúúú

miriamkac
7. feb 2009

Caute...uz som kukla fotky zo stretka.....suuu super. A bola aj dost velka ucast....heh...no dufam ze nabuduce sa pridame aj my... 😠

mary3
7. feb 2009

Dobre ranko....
Jaj, ale mi to zas trvalo kym som precitala vsetko co ste popisali 🙂
Ja som sa vcera realizovala, lepila som malemu detsku tapetu nad postielku a tak som to do.... ze som musela kupit novu a prelepit to, lebo to vyzeralo akokeby si to Lukasko lepil sam 😀 ale uz som to napravila, tak som spokojna 🙂 a dnes sme vynimocne spali az do 7:30, inak stavame okolo 6....
Idem si teda po robote lebo mam toho ze neviem co skor
Krasny dnik vam vsetkym

janette4
7. feb 2009

ahojte a dobré ránko všetkým

my sme mali ďalšiu otrasú noc.zase sme nejedli,len revali.mm už chytal nerva,lebo už nevedel,čo s ním.a ja už osm zvyknutá.ráno ho zobral z postele,aby som dospala a púšťali si auto na ovládanie a stále mi vrážali do dverí,takž esom si ohromne pospala. 😠

baby, za ten svet ma nič nenapadá, čo budeme zajtra variť.včera ste riešili dnešok, tak dnes hoďte tipy na zajtra. 😉

martinamo dokedy ste u vašich, už sa vám to asi aj kráti,že? 🙂

Maťovi dnes môj otec dovezie novú postieľku,lebo tú,čo máme,máme požičanú a musíme vrátiť,lebo majú bábo.

janette4
7. feb 2009

erika nová fotka. 😉 super.

sticker
7. feb 2009

Mary 😀 😀 😀 😀 Veď si to mala nechať tak a všetkým sa chváliť, aký je malý šikovný, že si aj tapetu nalepil 😀 😀
Mirka no keby ste tam aj vy, tak neviem, či by sa mi zmestilo vaše fáro do záberu 😀 Už takto som to tam ledva vtrepala 🙂
Inak tak je krásne vonku....no jar. Ale čo som včera pozerala počasie, tak už v noci má začať pršať a behom zajtrajška aj snežiť 😕 😒 😠

sticker
7. feb 2009

Žanet a nič z našich včerajších typov sa Ti nehodí na zajtra? Tak sprav klasické prsia a kúp tie maggi nápady....to nikdy nesklame 😅 😝

renuskacool
7. feb 2009

tož to stretko čo spomínala jen by sa mi páčilo-taká žúrka....... 😀

miriamkac
7. feb 2009

Vidis Jani, ttak potom bude musiet byt viac fotiek... 😎
Ja cez vikend davam "ruky prec" od hrnov...to je teraz parketa MM... 😝

miriamkac
7. feb 2009

hrncov.....preklep 😝

janette4
7. feb 2009

v nedeľu u nás var tiež manžel,ale musí vedieť čo.

jani včerajšie typy nehrozia, musí! to byť mäso.aj keď mne by stačila príloha a šalát,

janette4
7. feb 2009

a inak Janka, mne sa suknička nezdá malá, práveže je super, Janka je kočka,hotová modelka. 😉

jenna7082
7. feb 2009

mna tiez tie hrnce akosi nechcú osloviť 😀 este som sa ani neprezliekla z pyzama 😅 to vidim dnes na picerku, celkom dobré palacinky tam robia. chi chi. a aj sa prejdeme trosku, auto necham po dlhej dobe odpocinut

rikarr
7. feb 2009

ránečko baby....

tak muž išiel do obchodu a do mesta pre nejaký kábel či čo...kúpil totiž domáce kino tak dnes mi tu bude asi vrrrtať a vešať repráky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

viki bola hore od 6,čosi viac som neregistrovala - ved mám sobotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 viem že si potom lahla ešte ku mne lebo tata neni mama 😎 ale o 8,00 ju muž zobral na šerbel a nechali ma tak.....O 9,00 mi došiel otvoriť okno(také jemné zobudenie 😠 )

ja tiež neviem čo bude muž variť...asi niečo kuracie.......ejaké soté alebo čo...on si to vymýšla sám.....celkom dobre mu to varí....

miriamkac
7. feb 2009

Caute.....potrebujem helfnut do prace. Mam za ulohu urobit v okrese NMnV monitoring kvality pitnej vody v domacnostiach. mam k dispozicii 20 testov, chcete niektora vediet aku mate kvalitu vody?

janette4
7. feb 2009

ozaj, miriamkac, ako si dopadla na tom školení? máš tu prácu?

renuskacool
7. feb 2009

ja chcem vediet akú mám vodu!!!!!!!!čo pre to spravit?

rikarr
7. feb 2009

ja presne viem akú máme vodu..hnusnú 🙄 😠 vápenatú plnú kalku, ak neutriem riad je hned biely povlak na nom 😠 😠 😠 podla testov nám voda vyšla ako úžitková...paráda.....

lienka55
7. feb 2009

Ahojte,
ale mame ufukany vikend,teda aspon u nas fuka. 😝 Este stale upratujem,ale dala som si pauzu lebo uz nevladzem.Este ze nemam maleho doma,je u mamy. K tomu mame malu brigadu tak aj musim varit. 😠

janette ked to malemu trva uz dlhsie,nezbehnes s nim dr.,ci mu nahodou nieco nie je?Inak tu babu co to v Tescu v Meste podrezal ten jej frajer,tak mne sa zda,ze chodila s nami na hnojarinu ,a bola rocnik medzi nami dvoma.
miriamkac ja by som si dala zisitit tu vodu,napis do IP podrobnosti a dohodneme sa. 😉

Idem este doupratovat nech to mam z krku.

nmstretko
7. feb 2009

pridala som foto do albumu...erika

mirkaff
7. feb 2009

ahojte babuse....tak som to tu poctivo 20 minut citala co ste popisali,,,ja som dnes urobila karfiolovu polievku a file so zemiakovou kasou......pobehala som s vysavacom,,,maly si medzi tym stihol narazit usta do tatrovky takze ma to tam trochu nacate.ale sak viditelne spokojny...dobedu spal malo,,MM zacal konecne cosi robit v podkrovi,, momentalne ma boli hlava jak hovado..paralen to isti a mozno pobede zalomim zarovno malym .......boze vy tu pisete ze ako vam cez vikend chlapi varia,tak to my by sme pomreli 😲

sticker
7. feb 2009

Mirka aj Ty si fotila včera? pošlem Ti do IP údaje, tak ak sa Ti bude dať, pridaj fotku 🙂