Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
6. mar 2009

Aj ja sa chystam na okna,len aby bolo uz trosku krajsie pocasie.

janette4
6. mar 2009

ja budem umývať okná koncom marca.teraz tam máme vycapenú orionku. ale už sú riadna ucapkané od malého.

keď bude teplejšie, chystám sa ísť k našim na týždeň na prázdniny, tak možno to stretko konečne absolvujeme aj my-ň. už sa teším.

ale jar už nie je ďaleko...už mi kvitnú snežienky 😉

lienka55
6. mar 2009

janette a kde mas snezienky?

erika13
6. mar 2009

Dobry vecer,baby,ste tu este niekto?
Mame tu rovnake plany...jarne upratovanie,aj ked vonku je stale zima,aj ja som videla snezienky 🙂

Upratovat sme zacali dnes,zobrali sme zvrchu,povala je cista,zajtra pride na rad spajza,pivnica a garaz.
Okna umyjem koncom marca,aj zaclony som nove objednala. 😉

Tesi ma,ze koncia aj prazdniny,uz trpime s Romanou ponorkovou chorobou ☹

simasa
7. mar 2009

Fuj baby, ved sme az na druhej strane, musim to polepsit...
Vcera sme boli pozriet kamosku z porodnice a zistujem, ze mala je pekny cert. Okolo seba milion hraciek, ale najlepsia je ta, ktoru ma v ruke kamarat. A tak mu ich stale brala. A ked zobral on jej, tak sa jedovala 😀 😀
Po kom to dieta len je? 😀 😝 😅

mirkaff
7. mar 2009

dakujeme za vas hlas

miriamkac
7. mar 2009

Haha
Teraz vas aj citat stiham.... 😝
Ze jarne upratovanie.... 😀 😀 😀 ...to co je? 🙄

jami3
7. mar 2009

mirka čau, už ste OK?

miriamkac
7. mar 2009

Uz sme OK...MM este doliecuje....ufff....dufam, ze na tento rok mam "odchorobovane".... 😉
A co u vas Janka?

natsa
7. mar 2009

Ahojte.dnes sme mali návštavu.Bol u nás kamarár z práce aj z cérkov.Tá malá tak žrala našeho.Stále ho bozkávala a pohládzala.Mirka posielam hlas.

janette4
7. mar 2009

lienka, pod oknami mám záhon a tam mám nasadené snežienky. a už vychádzajú aj ostatné jarné kvetinky, tak sa vytešujem 😉

Mi sme dnes boli u babky mm.dlho sme tam neboli a malý spustil hrozný nárek,keĎ si ho vzala na ruky.asi tam budem chodiť častejšie,nech si prababičku pozná.

erika13
7. mar 2009

Ahojte,my sme dnes doupratovali,aj som ozehlila 🙂
Boli sme na nakupe v PN,aj na navsteve,prestahovala sa tam rodina,tak sme boli pozriet,neter ma 4-mesacneho synceka,tak som ho popestovala,taky maly macko je 🙂
Je u nas kamoska,tak popijame vinko a hrame hry 😉

mirkaff
8. mar 2009

ahojte....my vstavame niak hore zadkom,,teda Ondrejko,od rana pisti a pisti.....to zas bude den....a najnovsie spime cez den iba dobedu a aj to asi len hodinku 😢 robi si s nami co chce 😖 no a vcera keby som nevidela,neuverim.....vyliezol nam az na stvrty schod 😲 😲 :sme cumeli.....inak prajem pekne MDZ.....MM sa pochlapil,,dostala som kvetinku 😀 asi to tu potajme cital

erika13
8. mar 2009

Dobre ranko,baby a krasne MDZ!
My sa dnes ideme tulat,musim ist na kyselku a vyzdvihnut Romankine lyze,znami nam ich vzali autom,nemuseli sme ich trepat vlakom. 🙂

lenca13
8. mar 2009

Ahojte 🙂 tak uz sme aj naobedovany Timka pojde spat a poobede pridu svagrovci s detmi tak bude u nas veselo 🙂
A moja suseda ide varovat Mirkinych chalanov 😉

miriamkac
8. mar 2009

lenci to pises o mne?
😕

lenca13
8. mar 2009

Mirka ano o tebe 🙂

miriamkac
8. mar 2009

Hej....? Sak nabonzuj, dobre som si vybrala?

lenca13
8. mar 2009

Dobre 🙂

natsa
8. mar 2009

Ja som dostala od malého k MDŽ to že sa mi ráno pokakal na plachtu to aby som sa prebrala a od MM som dostala papier na pečenie a pampersky 😝

lienka55
8. mar 2009

Ahojte,
ja som si vcera pouprattaovala,mleho som mala u mamy ako kazdu sobotu.S timu19 sme boli v PN na bazare,mamicky z Piestan tam predavali veci po svojich detoch.Tak som malemu kupila par veci nech to nosi na doma. 😉
A poobede sme boli s mm a svokrovcami na nakupoch v Cechach[Uherske Hradiste] na potraviny.Keby ste vedeli ake su tam lacne potraviny oproti nasim.
No a dnes odpocivame doma,boli sme aj trosku vonku.Na MDZ som nedostala nic. ☹

erika13
8. mar 2009

Lienka,potom poradis,kde sa co oplati,pred Velkou nocou chcem ist tiez do Uh.Hradista,vraj je tam este lacnejsie ako v Uh.Brode 😉
My sme sa zatulali po navstevach,az som nestihla ist na kyselku ☹
Boli sme pozriet mesacne babatko a ked sme isli pre lyze,zdrzali sme sa 2 hodiny pri kave.Tak budeme pit vodu zo studne 😀

mirkaff
8. mar 2009

erika a kam chodite na kyselku?? z teba je hotova tulacka...ale nic v zlom,,ja ked som u nasich tak tiez rajzujem..tiez som si vyrazila,a tiez s dcerou ako ty...na nakupy,,no a bola som pozriet kamoskine babo,,Barborku.uz ma 6 mesiacov,,tak najvyssi cas

mirkaff
8. mar 2009

Erika telepatia,,,ci co????? 😲

erika13
8. mar 2009

My sa tak tulame cele vikendy,zatial autom ,ked sa otepli,vyrazime na bicykloch 😉

Dnes mi mp umyl auto,tak mam darcek k MDZ.Mal co robit,ved celu zimu som ho neumyvala,ani vela nejazdila 🙂

lenca13
8. mar 2009

Musim nabonzovat na segru ona je riadna tulacka ani k nam dnes nestihla prist 😀 😀 😀

lulu723
9. mar 2009

Ahojte baby ako sa mate?mi celkom dobre.mala je velka vymyselnicka zobrala tycinky do usi a vsetko to vytrepala po zemi ona to vzdy docahuje z pre.pultu ked je v jed.stolicke 😀 mm isiel dneska do BB na skolenie tak cely den budeme sami doma.uz lezie lepsie.este nevytahuje ziedne dvdcka,ale urcite jej to bude podavat ruky 😠

mirkaff
9. mar 2009

caute babuse.....to je dnes pocasie 😢 a ja chcem tak strasne slniecko...vcera sme boli trosku vonku,labzovali sme po dvore,a potom ze sak by mal mlady pan aj spat tak sme isli kocarom,,nastastie zaspal......no a mame take super chodniky na nasej ulici ze som tam niekde medzi tie dlazdice supla niak nohu a nechala som tam zakliesneny podpetok..tak som ledva dohabkala domov...a este mi MM povedal ze to je moja chyba ze mam chodit v botaskach 😖...Erika13 a kde si objednavala zaclony?? tiez z www.allen.sk ???ja som si tento tyzden kupila velkonocny obrus,taky stvorcovy,,podto som kupila latku na obrus jednofarebny a este do kuchyne zaclony..ale mam to u segry nech mi to usije,zasije.a este chcem zaclony na predne okna......k velkej noci

martinano
9. mar 2009

caute
no pocasiesuper ☹ , ale my chodime von ajv takom
mirka ty siakcnanormalka vynovues cely dm zaclony obrusy a tak.ja uzmamtoho tolko, neodolam a kazdy rok kupim nejaky alebo teda kazdu chvilu.maly ti zacina chodiy?videla som,ze kupujes prilbu
my sme vcera vybrali trojkolku, len pre nu niekto bude msiet ist no asi ja,ze kto iny.
mato vstaval pred osmou co je na nho straaaaasne skoro, tak sa uz vypytal naspat o postielky, ja idem upratat
kedy bude stretko?