Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
30. mar 2009

miriamka, marianka ma termin tusim 8.maja, budu mat chlapca, prvu maju Katku. Chystame sa niekde si ist sadnut, lebo teraz bude mat tridsiatku. 😎
Vidim, ze pri chorobach nie sme sami. zelam skore uzdravenie. Aj u nas to prebiehalo tak, ze minuly tyzden Tomas mal 38teploty a nic ine, potom trocha kaslal, ale teraz chodi do skolky. pre zmenu ma vysoke teploty Lukas a hrozne sopli. Ma ATB, tak dufam, ze do konca tyzdna sa to vyriesi. 🙂 Ja idem zajtra na kontrolu krcnemu, tak uvidim, co mi povie. Dufam, ze uz budem moct ist do prace. Nastastie mi ma kto varovat Lukina. 😉

lulu723
30. mar 2009

jeeee sjuzika tak aj ja vam prajem vela zdravicka Evicke aj vam. 🙂 aka je malinka krasna uz si to ani nepametam ake to bolo ked som prvy krat dostala malu na izbu.ved som ju dostala az po tyzdni takze neviem ake to je mat hned takeho maleho cloviecika pri sebe a ani neviem co su kontrakcie 😠 ale moc sa tesim,ze je tu pribudlo nove babetko 😀

erika13
30. mar 2009

Ahojte,baby,ale ste sa rozpisali,super 🙂
Je nas tu viac,co radi vyletujeme.Male deti maju najradsej tie ZOO.Boli sme v Bojniciach viackrat,v Blave asi pred 2 rokmi,do Lesnej sa chystame.Ak pojdete na Moravu,aj v ZOO Hodonin je krasne,nie je velka,ale pre mensie deti idealna,aj krasne detska ihrisko.

Sjuzika,gratulujem k babatku,nech vam Evicka rastie,dobre papa a spinka. 🙂

michaela2410
30. mar 2009

ozaj, ked tu pisete o tych porodoch, ja si tiez pamatam, ze ked som prisla z porodnice, chodila som po byte, ako stratena a nevedela som, co skor. Dokonca aj prve kupanie mi musela prist ukazat svagrina, lebo v porodnici si toho moc nevyskusas a navyse starsi syn bol na izolacke a mal infuzky, tak som ho nevedela poriadne ani prebalit 😒 , dovolili mi to az po tyzdni, zato druheho som mala pri sebe od zaciatku a to bolo akoby som to nikdy nerobila, ved take dnove som predtym ani nedrzala v ruke...bola som akoby som prvykrat v zivote prebalovala 😀

mirkaff
31. mar 2009

presne logo nasho fora...sranda ale jake zlateeee............http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

andreao
31. mar 2009

Ahojte babulky, tak mam troska cas precitat Vas.
Vitam nove piastelky, super, rozrasta sa nam to tu.
Sjuzika gratulujem k dcerke, je krasna, neboj, zvladnete to, clovek sa uci stale, jednoducho sa musime prisposobit situacii a ide to same. Ja som mala tiez problem, ale ono sa to utrasie....

Ja nemam teraz velmi cas na net, nejako sa mi rozbehli skusky, tak sa snazim venovat malej a ucit sa.

Prajem pekny den a nech je uz pekne jarne pocko.....

lienka55
31. mar 2009

Adi drzim palce nech mas vsetky skusky za sebou na jednicku!!!! 🙂
Kolko este budes chodit do skoly?

sjuzika
31. mar 2009

dobre ranko,

malinka bude este dufam chvilku buvat, tak pisem.
dakujem za blahozelania a podporu, zo dna na den je to lepsie.

andreao-drzim palce na vsetky skusky, co ta cakaju, prezila som si to, 5 rokov som sa "trapila", kvoli tomu mame evicku az teraz, ale stalo to za to- som mgr-magor...)

babule, dr. mi povedala, ze nemusim balit na siroko, ze az po to rontgene sa uvidi...ja neviem, ja balim, len na noc jej nedavam tu plienkku velku...vy ste ako robili?

rikarr, ked sa budem po tej nasej dedine promenadovat a zbadam ta, urcite sa ohlasim, aj vcera som bola, ale len na pol hodku, sak fukalo jak besne...a mimochodom, kde v lieskovom, okrem nasej ulice, su chodniky?!sak tu sa neda normalne prechadzat...ked bude teplejsie, budem chodit do mesta.

lienka55
31. mar 2009

sjuzika my sme sa balili od zaciatku na siroko.Niekedy sme samozrejme aj porusili a boli bez plienky.Niekto nebali a ma to v poriadku hned,je to individualne. 😉

janette4
31. mar 2009

sjuzika, ja som balila do 4mes.na široko poctivo.a gratulujem k maličkej.veru,keď som prišla s malým domov,tiež som mala obavy,hlavne z nocí,ale zvládali sme to v pohode. prvý týždeň bola u nás moja mama, kým sa dám trochu do kopy.
uži si to, kým ti len spí,kaká a papá 😀

my sme boli včera v Meste, bola som si podať daňové. poviem vám, polovicu tých úradníčok by som vystrelila na vesmír 😠

rikarr
31. mar 2009

sjuzi ...chodník je potom iba smerom ku katolíckemu kostolu ....viac ich tu neni ale ja som chodievala kočárovať na prieseky -neviem či vieš kde to je ale vlastne od pošty pojdeš rovno smerom k mostu a cez most prejdeš do tej uličky .....tade som vozila ....

ja som balila 2 mes. ale len tak ledabolo ked som si spomenula a mali sme to OK....

dnes musím upratovať a nechce sa mi

andreao
31. mar 2009

Babule dakujem, hadam to zvladnem, pri malej to je co robit, kedsa chcem venovat aj jej. Ale co uz.

Babulky, chcem sa Vas spytat, odkedy ste davali drobcom pecivo, pistotky, kekse a tak.
Ja mam pocit, ze sa to moze od pol roka, ale dokina mi povedala, ze az od 8 mes., tak neviem.
Dik za odpoved a svieti nam slniecko, hor sa von....

janette4
31. mar 2009

andreao, ja som začala dávať kekse a piškoty tak 2-3týždne dozadu, rožky a chlieb mu ešte nedávam a do roka ani nebudem

rikarr
31. mar 2009

ja som dávala od pol roka tie kukuričné chrumky,od 7 mes. cestoviny a potom 2 týždne na to aj rožtek a chleba

miriamkac
31. mar 2009

Ahojte
Andreao......hej...pecivo od 8 mesiaca koli lepku, ale uz mozes fungovat na kukuricnych chrumkach....to nepoznam deco, ktoremu by nechutili.... 😀

lenca13
31. mar 2009

Ahojte my sme sa boli v meste prejst Timeu som ulozila a som zase zvedava kedy zaspi 😒

Sjuzika ja sa priznam balenie na siroko som flakala ale mali to obidve v poriadku 😉

Andrea ja som davala piskoty od pol roka ale take ktore su aj pisane dostat ich v lekarnach a v DM tusim to bol vyrobca Nestle a boli sice trochu drahsie ale vyborne 😉

mirkaff
31. mar 2009

ja som dala piskoty ked mal 8mesiacov,,teraz uz jedava hlavne chleba,,grahamove rozky,,sem tam obycajny rozok a asi od 7 mesiaca aj tie kukuricne chrumky.....a balila som nasiroko az po druhu sonograficku kontrolu.....

natsa
31. mar 2009

Ja som balila tiež na široko na noc som sem tam upustila,alebo ked sme išli na výlet autom tak som nedala,lebo to v tom aute našom bolo nepohodlné,ale potom som zasa dala na noc,balila som až do druhého sona čo mal 4,5mes.

lienka55
31. mar 2009

My sme pecivo davali od 8mes.,ale tie kukuric.chrumky kludne mozes davat. 🙂

Poumyvala som aj hore okna,unavena som ako ,,kon,, 😀 😝 este periem a ked maly vstane pojdeme asi este von,ved je krasne. 😅

andreao
31. mar 2009

Babulky dakujem za odpovede, pojdem kupit tie chrumky, aspon nieco....

Sjuzi ja som povinne balila, oplatilo sa, po 4 mes. sme mali klbiky dobre,ked sme boli na sone, bola tam jedna holka, ktora sa na to pytala dr, ten povedal, ze balit treba, vraj sa to robilo 20 rokov a bude sa to dalej. Myslim, ze tym nic nepokazis. Kamoska nebalila a teraz musi balit do 6 mesiacov. Mensie deticky to lepsie znasaju.

rikarr
31. mar 2009

ahojte
ja periem a dala som sa na upratanie šatníka ....páni koko nepotrebných vecí som vyšmarila....a muž je dobrý bordelár.....musím mu prehovoriť do duše

michaela2410
31. mar 2009

baby, pridite upratat aj k nam, mne sa vobec nechce. Dnes som dostala dalsie balenie ATB, tak budem este doma, hadam sa dam aj do toho upratovania... ☹ Len pracku mam pokazenu, tak prat sa nebude... 🙂

janette4
31. mar 2009

tie kukuričné chrumky chutia aj nášmu krpcovi.ked som mu ich dala prvýkrát, zatváril sa,akoby som mu dala ocot. tak som ho nechala tak a ponúkla som mu ich a zjedol hneď tri. teraz sa nimi napchávame obidvaja, ja solené on nesolené.

lulu723
31. mar 2009

Ahojte baby 🙂 natsa dam tie veci odfotit a hodim do albumu,ale inokedy dam vam vcas vediet.
janette ja som ta asi dneska videla a dokonca si tusim isla predomnu aj z kocarom a asi aj zo svokrov.ja som mala ten zeleny kocar a oblecene som mala rifle a kratku ciernu bundu a okuliare slnecne.to som isla k svokre ukazat malu.teda aspon myslim,ze si to bola ty aj som ta chcela oslovit,ale neviem ako sa volas 😒 idem spat a zajtra tu cely den nebudem,lebo zevraj ma vypuknut nejaky pocitacovy virus.tak zatim papa baby a dobru nocku vam prajem 😉

lienka55
1. apr 2009

Dobre ranko 🙂 ,
my ideme varit a musim zbehnut aj do obchodu,nechce sa mi. 😝 Co budete varit,uz ma to prestava bavit,stale rozmyslat co varit.Ale toho masa sa mi uz nechce,uz som ho prejedena. 😝
Vcera mi tima19 doniesla prilbu na ,,cajkel,, pre maleho,takze sme uz plne vybaveny,ale maly mi ju nechce mat na hlave.No vysvetlite to potom policajtovi,ked vas zastavi,ze to decko to nechce mat na hlave. 😠 ☹

janette4
1. apr 2009

teda lulu, čo si sa neozvala?hej,bola som to ja. ale so mnou nebola svokra ale suseda. svokra na takéto veci nemá čas, povoziť si vnúčatko, tak chodia s kočíkom cudzí ľudia.ty si išla okolo potoku smerom k mostu,že?a to si išla až z Vadoviec?a volám sa tak,ako tu:Žaneta.takže nabudúce ma kľudne oslov.

lienka, veru.náš malý nechce mať na hlave ani čiapku nie to ešte prilbu.Čo ja vyslovene nechápem je príkaz dospelým mať prilbu,mimo obec. Čo koho po tom,že si rozvalím hlavu?veď som zodpovedná sama za seba,nie?

miriamkac
1. apr 2009

Jaaaj...baby co to tu citam????!!!! 😲 😕

Lienka ta prilba nie je koli policajtom, tym to moze byt čuma-fuk, ci tvoje dieta ma, alebo nema prilbu, ale ked si rozflaka hlavu o patnik, lebo este nevyberie zakrutu...hmm...asi potom tebe to uz jedno nebude....to ti mozem napisat, ze nasej malej cyklisticka prilbicka zoparkrat minule leto zachranila hlavu...vies decko sa neboji, takze neodhadne nasledky konania..... 😖 😠

a janette...potom ani pasy v aute si nemusis dat...sak naco? co koho do toho, ze vyletis pri brzdeni cez okno... 😲 😲 😲 .....Prave preto, ze si zodpovdna sama za seba a taktiez za svoju rodinu, by si si mala davat na seba pozor.....lebo potom je uz neskoro lamentovat...ci by nejaky kus polystyrenu mohol zachranit zivot... ☹

uff....neberte to zle, ale taketo reci ma vedia vytocit....to je tak, ako keby si dala decko do autosedacky a nepriputala ho, lebo jemu sa to nepaaaci....no kde sme to?

lenca13
1. apr 2009

Ahojte Mirka dobre si to napisala uplne s tebou suhlasim 😉

Ja som bola v meste konecne s kmotrou na kavu aj s detmi tym sme kupili dzus a spokojne sedeli 😀 😀 😀

Mirka stretla som tvoju varovcicku a hovorila ake mas dobre a poslusne deti 🙂 🙂 🙂

michaela2410
1. apr 2009

caute, pridala som fotecky z vlanajsej dovolenky, chcem uz aby bolo leto aj u nas 😀

lienka55
1. apr 2009

Mirka ale ja som to az tak nemyslela,samozrejme ze som za bezpecnost,ale ako ho donutim ked ju nechce mat na hlave?Doteraz bolo 100rokov vsetko OK,a teraz budu vymyslat sedacky,prilby,....