Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
23. máj 2009

Lienka, nie, v piatok som nebola na namesti. A ucim tu v Meste na gympli. 😉

michaela2410
23. máj 2009

Dnes sme boli s detmi na Cachtickom hrade, skolka organizovala akciu - hladanie pokladu. Bolo to velmi mile. Isli sme vlacikom do Visnoveho a odtial sme mali oznackovanu cestu na hrad a museli deti plnit nejake ulohy, az ne hrade spolocne nasli poklad - dve krabice s cokoladovymi dukatmi a tycinkami 😎

michaela2410
23. máj 2009

Aeste som chcela, skoro som teraz vecer skolabovala, lebo Tomas mal uprostred chrbta takeho kliesta ako kona. Aj mal okolo cerveny flak a ked mu ho mm vybral, normalne tam zostala dierka. No bolo to otras 😖 a lukas len pobehoval okolo a vykrikoval: "mas tam pavucika, a ja nemam?"
Nastastie ho vybral celeho a dufam, ze nebude mat nejake dosledky. ☹

lienka55
23. máj 2009

Ahojte,
tak maly pri predchvilockou zaspal,boli sme na kofole v krcme.Dnes som mala toho strasne vela,upratovanie,pranie,.....som unavena idem sup do postele za malym. 😀

Vcera porodila jedna z tiraciek,dnes moja znama z Mesta,tak uz by mohla aj Evicka. 😉

mirkaff
24. máj 2009

dobre ranko prejem........
ja som tiez pred chvilkou vytkrutila malemu Ondrejovi kliesta,,my sme boli podvecer za Beckovom na ozdobny kamen,asi ho chytil tam lebo sedel v takom listi na malej decke a mal ho v zahybe pod kolenom,pri kupani som si ani toho nevsimla,,ale uz som prezrela aj Martinku

ja tu Evku lutujem,co jej nesupnu niaku injekciu nech to ma za sebou......ta bude mat paradne zazitky,pride do cudzieho kraja a takto.......

natsa klikla som a dalej neviem.....mas k tomu aj navod pre blondinky???????? 😀 😀 😀

a co to stretko.....kedy???
tak koncim,,idem konecne varit.......pa pa babenky

lienka55
24. máj 2009

Peknu nedelu prajem,
my mame veget,aj ked mam zehlenia a zehlenia. 😝 Poobede ideme na navstevu.

natsa,super link,take nieco chcem dat Davidovi do albumu.Ale musi mi s tym pomoct mm. 😉

andreao
24. máj 2009

Ahojte,
hlasim sa aj ja po dlhsom case...
Prajeme peknú nedelu vsetkým, uzite si tatinov.
Evke drzim palce, inak ja ked som bola v porodke, bola so mnou jedna babula na izbe cakateliek, prenasala 13 dni, davali jej tabletky tiez, aby sa nieco pohlo, ale neucinkovali na nu, vzdy ju poslali na spät na oddelenie. Nechali ju vytrapit statocne. Takze myslim, ze im je to jedno, kedy baba porodi, ak to neohrozuje zivot jej a lebo babenka.
Snad to nebude Evkin pripad.

Co to stretko? Co tak tento tyzden?

natsa
24. máj 2009

milá blondínka prečítaj si toto a to sa robí tak istohttp://premamy.sk/ticker
dúfam,že som ti pomohla.
Lienka a to stretko kedy teraz začiatkom júna?Dúfam,že sa nebude o tom len písať ale že sa to aj uskutoční

lienka55
24. máj 2009

natsa ved ja som doteraz o nom vobec nepisala ani nehovorila,az teraz prvy krat.Minule som o nom pisala aj hovorila a uskutocnilo sa .Ved mne je to jedno tak si napiste nejaky datum a nemusi sa cakat na jun. 😉

natsa
24. máj 2009

Nie lienko to som nemyslela na teba.Myslela som celkovo.Najprv sa písalo,že každý mesiac,potom do toho prišlo počko,potom velká noc atd.A stále sa to odkladalo.

janette4
24. máj 2009

ahojte,my sme už doma od našich.Mladého pána som ukladala 1,5hod.už ma tam išlo poraziť.len čo som ho dala do postieľky,zdvihla mrežu,prikryla, vypleštil na mňa oči a začal sa smiať a ládovať von z postieľky. 😠

mne sa tento týždeň nedá,ale budúci môžem kedykoľvek. 😉

michaela2410
24. máj 2009

To stretko by bolo fajn. A kedze sa chcu zapojit aj pracujuce zeny 😎 tak by bolo lepsie poobede, a je jedno kedy, okrem stredy, vtedy maju chalani pohybove hry az do siestej ☹ ine dni koncim najneskor o pol tretej a o tretej idem pre nich do skolky. Ale vedela by som sa zbavit aj toho a posleat pre nich dedka, alebo babinu 😀

lulu723
25. máj 2009

Ahojte baby vcera som tu nebola,lebo som nemala dovod,ale teraz ho mam.bola som jak na ihlach furt cakala ci zapipa smska a nic.az dnes rano o 5 mi Evka misala,ze JAkubko je na svete.Porodila vcera 24.5. o 20:42 a mal 4060g a 52 cm.hned som sa povypitovala na porod aj ci bol tatino pri porode,ale este neodpisala.Asi oddychuje.tak sa tesim jak kebyze je to moje. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mary3
25. máj 2009

Jeeej.... Evke velka gratulaaacia.... Paradne miery ma Jakubko, velky chlap.....
Tak vela zdravia maminke aj drobcovi.....

My sme cez vikend boli synovcovi na tom prijimani a potom sme spali u svokrovcov, super bolo, tatik aj svokrovci sa stale venovali malemu tak som mala uplne pohodovy vikend 😉

lulu723
25. máj 2009

inac to bude stastne dieta ked sa narodil v nedelu 😀

andreao
25. máj 2009

Ahojte,
joooj, super sprava takto zrana,
srdečná gratulacia, Jakubkovi aj mamine prajeme, nech su zdravuckí, nech si uzivaju uz len pekne veci.....
Je to chlapisko jak svet, riadny valibuk 🙂

lenca13
25. máj 2009

Dobre ranko 🙂 konecne dobre spravy vela stastia a hlavne zdravicka Evke aj Kubkovi 🙂 inak riadny valibuk

mirkaff
25. máj 2009

zdravim a prajem pekne ranko........

Fiha.....super spravicka....tak sa aj my pripajame a prajeme obom vela vela zdravicka,,a nech robi jakubko celej rodinke iba radost a nech im rastie ako z vody...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
25. máj 2009

Jeeeeej super sprava 😀 😀 😀 😀 😀
A ja len ze kuknem, ci naaaahodou nieco...a tu uz konecne spravicka. Odkaz Evke, ze velkaaa gratulacia. Hrozne sa tesim, a to sa ani nepozname 😉

A ja som len chcela napisat, ze som pridala nejake fotos 😎

mirkaff
25. máj 2009

mne maly este spi,,sice by som mohla ist aj nieco robit.napr.zehlit ale nechce sa mi....na 10.15 hod su deticky objednane k zubarke na prehliadku......no idem Miska urobit kuk na vase fotecky,,......

mirkaff
25. máj 2009

Miksa urobila som kuk a musim zhodnotit ze chalani su totalne zlaty.....a bubliny sa mi zdali vecsie ako trpaslik v pozadi...inak aj trpaslik sa mi paci.....ja take veci mozem.chalani "zeru" pavucieho muza??u nas fici hana montana a HSM a H2O.....

natsa
25. máj 2009

Ja len mrk a pádim.No hned ma ovalila super správa.Evke a malému prajem všetko to naj.tak už to zvládla a aké mala obavy.
Mirka potom navečer ti ti napíšem.Tak zatial pa 😉

lulu723
25. máj 2009

Mirka aj ja sem tam pozeravam Hanu Montanu aj H2O a moja svagrina aj z jej malu su na tom zavisle to oni ma na to nahovorili 🙂

lulu723
25. máj 2009

Baby poradte mi ja som malej moc casto nedavala tie ovocne stavicky len caj a teraz ked jej chcem dat Kubika tak ho vobec nechce stale by len caj luchala.ako ju to mam odnaucit?potrebujem,aby pila taketo stavicky,lebo ked niekam ideme a dojde caj tak jej nemam co potom dat 😒

miriamkac
25. máj 2009

caute
Evicke zelam veeeela stasticka a Jakubkovi zdravicka a obom vela lasky... 😵

lulu...naucila si malu podla mna uplne super.... 😉 skus jej potom tie ovocne stavy zriedit s vodou, alebo jej skus ponuknut obycajnu cistu vodu. 😉

idem vas este pocitat...... 😉

mirkaff
25. máj 2009

lulu nas maly ma rok a ovocne stavy aj ked riedene mi odmieta,,a muzova sestrernica si naucila malu na sladke zbrndy a teraz jej mala nevypije ani cistu vodu,,zato sladke stavy pije na litre....

tak ani moc nebanuj.....zaobstaraj si velku termosku a mas po probleme...
nam minule v meste tiez dosiel caj tak som kupila ladovy caj ale ten nechcel,,potom som mu ho zriedila luckou,v pomere ze bolo viac lucky a potom to vypil v pohode.........

mirkaff
25. máj 2009
michaela2410
25. máj 2009

Lulu, aj ja radim, nauc na cistu vodu. MOji sice chcu dzusy, ale ked boli mensi, tiez Kubika nechceli, dokonca Tomas sa z neho vzdy vysypal, tak som to ani nekupovala. 😉

lulu723
25. máj 2009

no ona vypije za 24 hodin aj 4 flasky caju.cistu vodu mi nevypije musi tam byt ta feniklova prichut.a termosku som mala,ale sa mi rozbila a stale nemam cas kupit novu,ale uz ju budem musiet kupit.mojej kamoske zase mala vobec nepije caje a je z toho nestastna hlavne ked je takto teplo.

a este mne sa zda,ze ked je to take kyselsie tak sa jej to nelubi,ale znizim jej davku do caju a uvidim ci jej to bude chutit. 🙂