Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ufka
9. jún 2009

Ahojte Baby možem sa ku vám pridat? o 2 Týždne sa stahujem do NM a bodli by mi nejaké maminky na pokec

lulu723
9. jún 2009

Ahoj jasne ufka mozes my ta tu teda vitame medzi nami 😀

michaela2410
9. jún 2009

ahoj Ufka, ale sa to tu pekne rozrasta 😀 nabuduce na stretku bude cely park len nas a nikto iny sa tam nemesti 😀 😀 😀

Evka, idem kuknut fotecky 😉

michaela2410
9. jún 2009

Evka, krasne babo!!!
😎

mary3
9. jún 2009

Jeeej, Jakubko je nááádherný....

Ufka, vitaj medzi nami.... popíš nám niečo o sebe...

No mne sa ešte nejak nechce spať ale ráno fičím k dr tak dúfam že vstaneme....

lenca13
9. jún 2009

Dobry vecer ale ste tu toho popisali 🙂
Evka tak konecne foto maly je hrozne zlaty 😉

Ufka vitaj medzi nami tvoja mala je len o dva mesiace starsia od mojej 😉

Mary ta tvoja babina mi je znama nebyva nahodou pri Hajovkach?

lienka55
9. jún 2009

Tak tu sa este nespi? 😀
My sme dnes poobede ked maly vstal isli aj s mm do Mesta na zmrzku,aj som vykukala ci niekoho nestretnem,ale nic.MM si kupil meninove,penazenku,ale dali nam ju prazdnu. 😀 😀 😀

ufka,vitaj medzi nami,uz tu davno nikto nepribudol novy.Napis nam nieco o sebe.A coze sa stahujes do Mesta?

natsa
9. jún 2009

Ahoj Ufka tak vitaj a nech sa ti tu medzi nami zapáči.ešte bývaš v TN?Krásna princeznička

natsa
9. jún 2009

ešte ste hore?každý večer si hovorím že pôjdem skor spat lebo ráno ako keby som po papuli dostala a furt tu čumákujem.Tak vypínam brúúúúúúúúúúúúúúúúúú noc

lienka55
9. jún 2009

jarabicka tak konecne sme ta videli a aj Jakubka,krasny chlapcek. 🙂 😉
mary3 Lukino je podareny. 😀

mirkaff
10. jún 2009

zdravim......

no Jasne Ufka ze sa mozes pridat..si priamo Trencanka??
Jakubko je krasnucky,,boze by som ho vystiskala......

a ten nas divoch co pobede nespal zaspal vecer po ordinacii,,,,ale ma krasne narazeny nos,,tatino nestihal reagovat,,tak ho ma cely opuchnuty........no a rano o pol siedmej sa uz gulal po nas ......ze teda budicek......

Mary3 Luki je podareny..........take sidlo..ale ani Ericka nezaostava,,sikovna babika je z nej......ak sa nauci varit moze byt aj nevesta 😀 😀 😀

jarabicka
10. jún 2009

...dobré ránko baby...dakujeme za pochvaly na Jakubkovu adresu 🙂 ...my sa akurát kojíme a využivame čas na konikovi 😉

michaela2410
10. jún 2009

Ahoj Evka, ty toho stihas!!!
Natsa, ja si tiez kazdy vecer poviem to iste, ze nepojdem na kona, radsej idem spat, ale aj tak sem musim kuknut 😉 ale vcera som zaspala asi o desiatej pri telke a zobudila som sa okolo pol dvanastej, tak som sa len presunula do postele, odkial ma "vyhnal po chvili Lukino, lebo sa nastahoval a tak sa tu vyvaloval, ze som nemala miesto, tak som sa nastahovala do jeho postele a spala som tam s medvedom 😀 Ma konca noh posadeneho takeho metroveho maca 😀

michaela2410
10. jún 2009

no, idem, robota vola ☹ 😒

natsa
10. jún 2009

Ten kôn je ako droga.No Miška z macom spať je jednoduchšie nerozťahuje sa 😀 ked si dám malého do postele tak musím riešiť kde lahnúť, do jeho sa nezmestím.
ideme trocha von potom navarím,no idem malý už na mna vykrikuje.

mary3
10. jún 2009

Ahojte, my už máme rannú prechádzku za sebou.... no veru Lukáš je riadne šidlo, pár sekúnd sa na neho nedívam a už nám beží práčka alebo trúba....

Leni, áno, moja babka býva pri Hájovkách, na Sasinkovej....

janette4
10. jún 2009

Ahojte.Evka krááááásne chlapiatko. 😉

Ufka, vitaj. a prečo sa sťahuješ do NM? 😲

My sme mali otrasnú noc,malý celú noc mrnčal. ☹ idem mu niečo uvariť,lebo konečne zas zaspal.

lulu723
10. jún 2009

Ahojte baby tak som si vas uz docitala 😉

Mary to mas o radost postaranu 😀 moja sa tiez zavesi na sporak a stale mi tam cosi stlaca uz len cakam kedy odvali ten cuplik na cas.normalne ma taku silu v rukach,ze sa pritiahne a vysi vo vzduchu krpec maly.veru,mame krasne sidla doma 😀 aspon sa nenudime.

ja som uz malu pobalila a asi zajtra uz aj pojdem k mame,lebo uz zo stvrtka na piatok nejde do prace.v piatok si moj vymyslel,ze sa budeme bavit na jarmoku,ale mna mala nepusti je mi jej luto ked nema svoju postielku a bojim sa,ze u mamy nezaspi na tej velkej.potrebujem zohnat tu cestovnu postielku,ale nejaku lacnejsiu idem sa asi pokukat po bazary a hned by som si isla aj pre nu 🙄

ufka moja teta byva v TN konkretne na Inoveckej pri nemocke.takze ked som tam bola z malu aspon ma prisli navstivit.inac aka krasna blondinecka je z nej a tiez take male sidielko vsak?

janette4
10. jún 2009

ludka teraz je v lidli cestovná postieľka, okolo 50€

lienka55
10. jún 2009

Ahojte,
ja som akasi unavena hned od rana. 😝 Narychlo sme boli v obchode,chybali nam fazulove struky na polievku,robila som vynikajuci salat a boli sme aj vonku ale len pred domom.Uz spime,prave som sprasila tanier salatu 😝 a idem poumyvat chodbu a schody,nechce sa mi. 😝 😝 😝
Inak noc sme mali celkom super,keby kazda bola takato. 😉

mary,aj nas David stale zapina trubu,bojim sa aby som o nu neprisla,esteze mam pracku dolu v pivnici v pracovni. 😀

mirka,chuda Ondrik to ho ale muselo boliet.Ale takych padov este bude lez sa ozeni. 😀 😀 😀

lulu723
10. jún 2009

Zanka ja asi kupim nejaku obycajnu a lacnejsiu ked tych penazi neni vela.idem pokukat na ten bazar doteraz som nemala akosi na to cas 😒

ufka
10. jún 2009

Ahojte Maminy dakujem,za pekné privítanie potešili ste ma.
My sme trocha scestovaný a tak sa stahujeme Bývali sme v trenčanskej Turnej potom v PB a teraz v Nm v centre budeme bývat. Muž tam má prácu.
Teším sa na stretká s vami. Nm ani trocha nepoznám

natsa
10. jún 2009

ufka neboj sa ani ja som nepoznala mesto trafila som iba z mesta na stanicu aj to som sa bála že zablúdim.Ked som chodila z MM tak sme sa vláčila po všelijakých uličkách a bála som sa aby ma tam kdesi nenechal,lebo by som ani na stanicu netrafila ☹ ,teraz je to v pohode.
ja som si kupovala cestovnú postielku tesne pred porodom niekde na internete na bazári,stála 2000sk mám ju z hračkami macka pu je k tomu prebalovací pultík a dá sa dať na 2 úpolohy.som z nou spokojná máme ju v obyvačke tak aby sme nerušili ked moj je po nočnej tak v nej buvá. 😵

natsa
10. jún 2009

Ufka ak sa môžem spýtať ste si kupili byt niekde v centre mesta?
My sa tiež plánujeme stahovat ale asi až za 2 roky niesme tu spokojní mne sa celkom páči bývanie na Hájkovkach alebo pri Pevalovi

lienka55
10. jún 2009

Ivet a chcete sa stahovat niekde zase do Mesta alebo prec z Mesta?A v ktorej casti Mesta byvate teraz? 😉

yamahafazer
10. jún 2009

ahojte 🙂
mozem sa k vam pridat?Ja som zo Starej Turej.Len moc mi teraz este nevychadza cas sem ist na net len ked mala spi alebo ked mi ju niekto postrazi.Teraz ju moja mama vozi lebo ja mam strasnu nadchu tak len odpocivam a moc ani nechcem byt s malou nech to nechyti tak aj rusku nosim.Aj hrdlo ma bolelo to je uz dobre to mi dala doktorka sprej,ale kvapky co mam do nosa akosi nezaberaju.

mirkaff
10. jún 2009

zdravim........

fiha nova cllenka,,no super sa rozrastame.........jasne ze sa mozes pridat Yamaha...........uz som si mrkla album,mala je hotova princezna,,a tie satecky ma dostali...
mozem ti hovorit Yamaha?? to bude taka skratka.....pokial sa nevolas Mirka,Lenka,Ivetka,Zanetka,a Ludka a Evka a Maria kludne ta mozme oslovovat aj menom...ak nam ho samozrejme prezradis......

kedze si marod..prajem skore uzdravenie....a napis nam nieco viac o sebe ........

mary3
10. jún 2009

Caute, ja tu zas snorím že čo nové 😉

Yamaha, ale ty si sem už písavala, ešte ako tehulka, nie? skoré uzdravenie

mirkaff
10. jún 2009

Ufka v N.M. sa nemas kde stratit......nanajvys mapu a svoj byt najdes...ale nie,,sranda 😀
baby ja som vykutala na internete recept na borsc,,este som ho nerobila ,tak chcem vyskusat..

dnes to nase sidlo vyliezlo samo na postel,,som kukala ,,ze sak rit tazka a bez problemov,,a uz sa konecne sem tam otoci aj spravnym smerom ked zlieza sam z postele,,aj som ho nechala ze co urobi a on skoro hodil sipku dopredu..no to by bolo..........

mirkaff
10. jún 2009

takze Yamaha ty si tu bola skor ako my...........?? 😀 😀 😀