Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
29. jún 2009

Ivet,aj Romanka bola vzdy vysoka oproti rovesnikom,polrocna merala 74cm.V skolke a v skole bola najvyssia,ona je vysoka po mp. 😉
Na dovolenke si dobre oddychni,hlavne nech vam vyjde pocasie.Kamoska boli 2 tyzdne v Spanielsku,taki prisli opaleni...

yamahafazer
30. jún 2009

ahojte 🙂
dnes ma evicka tri mesiace 😵 tak to bezi.Aj ja chcem kupit sedacku ja pozeram na bazare je to dost drahe.vcera sme vtej burke boli vonku a som cakala pod strechou pri potravinach dokedy prejde malej to nevadilo aspon sa vetrala.Neviem ci to robi to horko alebo co,ale nechce poriadne jeste je tak po trochach a je nervozna v nutri [pospava tak po hod najviac najlepsie vonku spi,ale ked je horko tiez sa jej neda vcera ked prsalo tak spala asi to na tych malych vplyva ked je moc teplo,ze sa jej to nelubi a teraz tu vymysla hola pod hrazdickou tak kopcuje 😀

natsa
30. jún 2009

Erika ja mám takú pokožku že sa blbo opalujem moj manžel príde z dovo.ako cigán a ja červená ako rak.v tvári som ako ožran.musím bravat tabletky aby sa mi nerobili pluzgiere na perách ale alergiu od slnka vždy tostanem.Ach jaj tak závidím všetkým čo su hnedý aja ako vápenka.
Na sedačku som pozerala aj ja najprv v bazare ale neviem aka by mi prišla kedže chcem takú už na dlhšie tu čo chcem ja stojí okolo 62 euro.inak čo mám prenosnu pustielku,vankúš na kojenie a klokanku som mala z bazaru.dokonca som si kupovala latkove plienky z bazaru a mala som k nnip poštolky zadarmo ale niektore veci sa bojím odtial kupovať

ajkabezka
30. jún 2009

ahojte...dnes konečně vypadá že bude krásně...
..vybavuju opeaci, tak mám frmol, aj na víkend odjíždíme, takže "kolotoč" hotovo..ani nestíhám přispívat..
našla jsem zuby na cestě, tak se modlím, aby to Kuba zvládnul v poho- vždycky jak lezou, má 40tky horečky a vždy se nabalí kopa dalších nemocí, takže nakonec vždycky bere antiky- naposledy před 3týdny...tak jen doufám...
buďte všechny a všichni zdraví a mějte krásný den.. 😉

natsa
30. jún 2009

Aja prajem skoré uzdravenie.Na akú operáciu idete?
Lienka kedy idete do BA,Budete tam aj ležať?

natsa
30. jún 2009

no iderme trocha von potom poumyvam zem a poutieram prach(včera sa mi nechcelo)a budeme čumákovať doma aj tak hlásili pršať. 🙂

rikarr
30. jún 2009

ahojteee

dnes to vyzerá kráááásne ...dufam,že to vydrží a nebude ako včera ...

natsa dovolenku závidím- v dobrom samozrejme......my sme nikde neboli odkedy máme malú a tento dom -zhltne všetky prachy-----

ale sme sa dohodli že od sept. šetrím na dovolenku..lebo by ma už trafilo byť furt doma

a kolo vás to stálo?????????ak smiem vedieť

mary3
30. jún 2009

Ahojky....

Malý práve zaspal tak idem troška dočítať čo mám zameškané..... inak Lukimu sa to popálené krásne hojí, už tam má len také ružové fliačiky, tak som rada, žiadne jazvy....
Veru aj ja by som rada išla niekam na dovolenku, ešte sme nikde neboli... my ale ešte stále riešime bývanie takže o dovolenke nie je ani reč.......

rikarr
30. jún 2009

podobne ------ aj my tak že kúpime polystyren na zateplenie ale k moru????je jasne že polystyren ....ešte že malá je malá lebo ak by už chodila do školky a do školy bolo by to horšie ...moja kamoška bola v grecku a dalšia v taliansku a mi nikde.....(tak to teraz majú susedia)

michaela2410
30. jún 2009

ahojte, konecne prazdniny!
Dnes sme rozdali vysvecka, ale este minimalne do pondelka musim byt v skole, ale dufam, ze potom mi uz da riad. volno. Zajtra idem na kontrolu Klickovi, tak drzte palce, aby mi nezahlasil, ze som cosi mala zle aj v krvi a musela by som este brat dalsie lieky. Uz aby bolo sedemnasteho a vypadneme k moru...sa tesiiiim.
Blbnu mi smajliky, tak pisem bez nich

lienka55
30. jún 2009

Ahojte,
tak mi sme rano odprevadili tatina na dalsiu sluzobku a boli sme u dr.na krv,to ste mali pocut ten rev,uz na parkovisku vedel kde sme.Ja motovidlo zabudla som mu odobrat aj moc tak zajtra letim do Mesta zase.
Navarila som, oprala,umyla schody a chodbu no a na potvoru David mi uz vstal,zrovna ked som si sem sadla. 😠

natsa,ideme presne o tyzden mali by sme tam byt 3,4dni uvidime.Ale nasla som mu na pericke nejaku aftu,dufam,ze mu to zmyzne dovtedy,lebo s tym tam nesmieme ist.Asi ma porazi. 😠

mary a vy byvate v podnajme,ja som si myslela ze to je vas byt? 😉

jamaha idete od piatku hodovat?

natsa
30. jún 2009

Rikarr my sme tu dovolenku vyhrali doplacali sme ibe za malého let poplatok 1200sk.poistky a ešte nejaké veci čo sme nerátali hradil lidl.Tá dovolenka má hodnotu 50000sk

natsa
30. jún 2009

No kebyže mi tú dovolenku nevyhráme tak ideme .....Z rodičovskej sa to nedá všetko ide na malého byt a žranicu.do toho splácame 2 uvery.Na seba si už nič nekupujeme.za dva roky nám končí jeden uver a ešte nejaké poplatky tak sa budeme obzerať po vedšom byte a ja by som chcela ísť ešte na jednu materskú.Keby od nového roka zvýšili rodičovskú na výšku minim.mzdy tak by sa žilo lepšie aj by sa čoso ušetrilo.

janette4
30. jún 2009

ja som povedala manželovi,že ak to od nového roka ozaj schvália a zvýšia, ideme na to... 😀

u nás sa chystá búrka už pomaly dve hodiny,asi nakoniec z toho nič nebude

natsa
30. jún 2009

no unás už hrmelo ale nepršalo.Ked som išla z vychadzky domov tak som stretla Mirku na autobuske.Malý Ondrík je pekne opálený bude z neho fešák.
Žanetka a ked nezvýšia tak pojdete nadruhé aj tak nie?

janette4
30. jún 2009

áno,ale až o rok 😀

ajkabezka
30. jún 2009

natsa múžete mi klidně tykat...je mi 32r a jsem Andrea. ale klidně mi říkejte jak chcete, já slyším na všechno 😉 ..
..jdu na žlučník- mám ho plnej kamenú a dělá mi už 4tý měsíc velkou neplechu- nemúžu pořádně nic sníst, aniž by mě nebolel žaludek..přijede mi rodina, tak pomúžou manžovi s dětma, sám si netroufá..no doufala jsem že horečka byla jen "omyl", ale leze to hore- ☹ už má 39st tak bude "veselá" noc..už to znám, dva dny horečky 40tky, koupeme tak 6-7krát za noc a pak pomaličku to leze dole 😖 ...vždycky když máme na pláně někam odjet začne Kuba horečkovat..asi zuby..ach jo...no jdu, plače a pokukuje po mně prosebným pohledem...

lulu723
30. jún 2009

Ahojte 🙂 Ajka chudatko Kubko nasa taketo horucky vobec nemava najvyssiu mala tusim 37,3.Erika si to prehnackuje a mame pokoj.

Dnes ako kazde rano som dala Eriku na nocnik nech sa vycika a ta mala bosorka mi zdrhla postavila sa vedla svojej stolicky a pozerala ako cika na dlazku.tak som v duchu nadavala preco odysla z nocnika,ale som to poutierala a bolo.tak som jej potom dala cistu plienku a do 10 minut bola dosr... tak zase som ju musela prebalit.dnes spala len 2 hodiny a doteraz bola hore vypila mlieko a dufam,ze uz chrni.

ja som mala navstevu moje 2 kamosky tak sa chvilku hrali z malu medzitym si buchla hlavu o stolik tak strasny rev jak blazen.

bazen ma uz 24 stupnov tak hadam cez vikend sa uz budeme kupat uz sa tesim len neviem ako tam vleziem ked nemame ani schodiky 😠

lienka55
30. jún 2009

Aj ja som mala navstevu, kamosku s detmi,aj sme pobudli este trosku v zahrade uz sme umyti a pojdeme pomaly do hajan.

natsa
30. jún 2009

Ajka ja som ti nevykala myslela som teba a manžela.Možem ti hovorit Ajka?Andrejku tu už máme.Tak to vám nezávidím.žlčník a zubky nejdu do hromady.Ako sa vlastne cítiš?možeš fungovať?kedy pojdeš na operaciu?Ja možem byt rada že malý nemá horučky.Chudatkovi pred chvýlou som mu vynadala že je zlý,jeduje sa stále je na mne zavesený nedokáže byť sám a zahrať sa to by som chcela asi moc.Stále ho za sebu vláčim ako železnú gulu ked idem cikať tak ma mudí vidieť.MM mi povedal aby som po nom nekričala že je pre to zlý že mu idú zubky.Chudátko taky ostal zarazený asi sa na mna hnevá.teraz ho má MM na kolenách robia si diskoteku a tak teraz čuši až som prekvapená

michaela2410
30. jún 2009

ahojte, ja len na skok
nezavidim vam tie problemiky...vacsie aj mensie. Chvalabozku, zubky uz mame vsetky a cikat a kakat uz tiez chodia na zachod. Horsie je, ked si zmyslia naraz. 😎 😀
no, idem spat, zajtra chcem byt hned o siedmej u Klicku, aby som bola o osmej v robote.
dobru noc. 😔

yamahafazer
1. júl 2009

ahojte 🙂
my sme boli vcera cele doobedie vonku a potom ako prisiel muz z prace tak sme isly za do Piestan tam nam jedna znama robila pre malu poistku a potom sme sa stavili len na skok u svokrovcov lebo uz bolo neskoro aj tak sme prisly domov az o 20 tak som ju hned okupala a napapala sa a dala spat.Mne bolo vcera tak zle v aute ako sme isly to ztoho horka a prisla vo vrbovom burka tam sme museli zastavit a musela som si kupit vodu no mne bolo strasne som myslela,ze sa povraciam,ale potom ako aj ta burka presla tak sa schladilo a bolo lepsie.Moj isiel darovat krv a ja pojdem zasa ked bude mat mala pol roka potom uz mozem.Mam zarobene cesto na take pizove rozteky a este perem a mala mi tu zaspala v sedacke a pustam jej uspavanky 😀 .

lienka prideme az v nedelu lebo to by mala nezvladla tolko ludi potom je nervozna a ked ju chce kazdy pestovat to jej nerobi dobre a v neznamom prostredi uz aj ked moja mama si ju bere na ruky zacne plakat akosi sa moc viaze na mna to sa mi moc nelubi uz sa ju boji aj moja mama strazit lebo ked ju mam na rukach ja tak sa skeri na druhych,ale ked si ju niekto zobere zacne plakat 😒

natsa
1. júl 2009

Ahojte tie horka ani ja neznášam.Ked som bola v druhom stave tak to som akurát robila.Na dielni na odpadnutie,tak som to koncom jula nechala a išla na marodku.Po vonku som chodila iba do obeda.Aj teraz chodime von do obeda.Dnes sa mi akosai nechce ist von.včera prišiel večer MM z práce a pýtal sa ma že si može na dnes zobrať dovolenku alebo ist do roboty hovorím zober si dovolenku pojdeme kdesi.Na to mal telefonát z práce že musí ist do práce hned ma to schladilo,tak sme zasa sami.Včera ako som vám pisala že MMsi zobral maleho a puštal mu muzilu tak malý pri tom zaspal.To nechápem veža bola hlasno pustená.tak som ho zobrala že ideme do postele na to sa prebral tak potom pol.hodku driemal pri mne a potom konečne zaspal.Zato v noci bol každú chvilu hore.
Odkedy vám deti prespali celú noc?

janette4
1. júl 2009

Ahojte. tie horká robia aj mne zle,nemôžem dýcha ,srdce mi bije jak o závod a točí sa mi hlava.Keď som bola tehu,tie som chodila von hlavne doobeda a potom až navečer.Teraz tiež tak chodíme, keď sa podarí ideme na chvíľu doobeda, poobede až okolo 5,keď už neni taký hic.

Ajka, nech ti operácia dobre dopadne a Drobcovi zúbky rýchlo vylezú.

Ivet, aj Maťo je na mne jak kanagon.Tiež je najradšej len so mnou a tatom.Keď prídu naši, chce ísť za nimi na ruky,ale po chvíli už sa zas pýta za mnou.

Ja som včera obrala egreše-jostu,lebo vyzeralo,že príde zas veľká búrka,tak reku kým je čo obrať,tak teraz idem zahájiť zaváraciu sezónu 😀 😀

inak,my sme po dlhej dobe mali blbú noc.mám taký blbý pocit,že Matúška zas bolia tie ušká, chytá si ich a celú noc pomrnkával.Začala som mu v noci dávať kvapky a knoty do nich,ale aj tak ich po chvíli vytiahol ☹

Idem ja pracovať,dala som si masku na tvár,už ju mám jak betón,čo tu čumákujem. 😀

lulu723
1. júl 2009

Ahojte tak ja tu mam neter a uz sa stihla slahnut do bazena a kupala sa 🙂 jej vobec nevadi,ze voda je este studena.netece nam voda tak ani nic nevarim esteze mam polievku uvarenu pre malu co som jej vcera varila dufam,ze uz okolo 2 vodu pustia tusim tak to hlasili,alr sak som prd pocula.malej som dala tricko na ramienka a suknicku taka je podarena.idem za Simcu nech neni v obyvke sama tak sa majte papa 😀

rikarr
1. júl 2009

ahojteee

no ja toto horko milujem.....aj ako tehu som lietala s litrovou flašou po námestí 😀 aj malá by bola furt strčená kdesi 😎 my máme cca do 10,00 celkom chladok na dvore tak sme vonku a poobede sme tiež vonku ak zrovna nieje burka 😖

mirkaff
1. júl 2009

ahojte maminky........
tak mi bacujeme u nasich
drobec cil zaspal a ja ze sadnem na cvilku k segrinmu PC...ale mam tu zastup cakateliek na PC,,tak ma odtialto zachvilku vyzenu.......

Lulu tak mas prazdninarku.........Janette no mne uz nepomoze ziadna maska,,ale poctivo si davam tu z Avonu z mrtveho mora..ale ucinky v nedohladne........ vcera som sa stretla aj s Ivetku,,aspon sme prehodili par slov,,i ked do reci mi moc nebolo,,,co mi bolo cestou do mesta tak zle co som nevedela ci neosab..im bus...

tak Vam prajem pekny slnecny den..... 🙂 🙂 🙂

erika13
1. júl 2009

Ahojte
vcera bola u nas segra,tak sme si spravili vylet do PN.Chceli sme ist na Evu,ale to pocasie ☹ tak sme boli na nakup a na navsteve.Tiez sa nam bolo v aute blbo,asi to dusno pred burkou
Vecer sme behli ku kamoske,maju krasne ihrisko v zahrade,tak sa Radka s Timkou pohupali a posmykali 🙂

Dnes som ich odviezla domov,s Romankou sme pobehali po meste,kupila si kratasy 😉

Chystam sa do prace po 5 dnoch volna,budeme sa kupat vo vlastnej stave ☹

lienka55
1. júl 2009

Ahojte ,,uvarene maminy,, ☹ 😀 😝 ,
aj u nas je na slaktrafenie 😀 ,doobeda som utekala do toho Mesta s mocom,zastavila som sa na trhu na melon.
A idem trosku nieco porobit,roboty je len mne sa nechce akosi. 😝

Ivetka,mne David este neprespi celu noc 😠 budi sa aj 1OO krat.Neviem kedy to skonci,uz by som sa chcela aj poriadne vyspat.

Yamaha inak takto pred 2rokmi ked som cakala maleho tak sme sa stretli na hodoch a s manzelmi a sedeli sme spolu pred krcmou za jednym stolom asi si uz nebudes pamatat.To som bola uz vo vysokom stadiu tehotenstva. 😀

rikarr
1. júl 2009

u nás už hrmí a zatiahlo sa 😒

mne viki prespala celú noc cca od 7 mes. sem má šábes ale ozaj iba sem tam