Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
10. júl 2009

Ahojte.Ludka, aj malému sa asi niečo tlačí, v noci mi pomrnkáva a už tretí deň má teplotu okolo 37st.aspoň dúfam,že je to zo zúbkov ☹

Lenka úprimnú sústrasť a Davidko nech je čím skôr v poriadku.aj som na vás myslela,ako operácia dopadla.

Ajka, neboj, všetko bude ok. 😉

Ja som dnes jak na ihlách.Kamoška cestovala včera večer autom aj s manželom a rovnako starou dcérkou ako Maťo do Chorvátska.má sa ozvať,keď docestujú, tak stále kukám na telefón, či neprišla správa,že sú ok.

aj tu je dnes otras počasie, malého som dala do postieľky a akosi neviem,čo so sebou,asi pôjdem umyť kúpeľku a spraviť smotanovú tortu 😝

janette4
10. júl 2009

Ivetka, vidíš, on sa to naučí.ešte si pár dní poplače,ale potom pochopí,čo od neho chceš, a zaspinká sám.
Maťo,keď aj hneď nezaspí, pekne tam leží, kuká do blba,alebo sa hrá s plienkou a potom zaspinká.Chce to čas 😉

Už aj my máme to koleso.včera som bola pozrieť v bille a trochu som sa tam pohrabala.oni ho mali,len bolo zahrabané kuframi,či čím 😝

natsa
10. júl 2009

ŹANETKA A AKO TO ROBíš V NOCI?Tak isto?Odídeš z izby? No mne sa po 3 hod budí a znova plače.čítala som že to prechádza z jedného REM spánku do druhého.V tedy sa zobudí a kontroluje či je všetko ok.Ak nie tak je plač.Krmiš ho ešte v noci?

natsa
10. júl 2009

Je zabudla som vás všetky pozdraviť.

janette4
10. júl 2009

Ivetka, kŕmim,ale nekojím.v noci mu zarobím mlieko,dám mu ho,zhasnem a idem aj ja spať.niekedy mu dlhšie trvá,než znova zaspí,ale neberiem si ho k sebe,až ráno.

yamahafazer
10. júl 2009

ajkabezka neboj operacia dopadne v poriadku neviem preco ta doktorka tak strasi

lienka uprimnu sustrast a vela zdravicka Davidkovi urcite je dost uboleny mozno aj preto mu nechuti jest

ja akurat obedujem a moj strazi malu a pojdem poobede von dufam,ze nebude prsat

michaela2410
10. júl 2009

Ja som sa akurat najedla a pritom som si vas precitala
Liekna, Davidko je asi riadne uboleny...chuda...ale ak nepapa, nevadi, len mu ponukaj hlavne vela pit, aby bol zavodneny, potom aj teplotka lahsie klesa. Ale na druhej strane, ak ho boli pipik, asi to nieje bohvieco, aby chodil vela cikat ☹ ...moja, len to vydrz a povedz si ze ved to prejde a bude dobre

michaela2410
10. júl 2009

Ja som dnes aj zaspala pri Lukasovi, ked som si teraz poobede s nim lahla a po pol hodine som sa zobudila viac utahana, ako som bola...citim sa divne, uz tri dni cakam svoje "dni" a som ako na ihlach, aby cim skor prisli, nech mam na dovolenke pokoj. 😒

natsa
10. júl 2009

Lienka boli to Davidka ked ciká?Už chodí sám?

natsa
10. júl 2009

tak už som dohodnutá aj z tou cukrárkou,dala som si orechovú potiahnutu potahovou hmotou a chcela som aby na tej torte boli žabky 😝

lienka55
10. júl 2009

Tak my sme u dr. dopadli tak,ze sme na antibiotikach,zacina mu opat nejaky zapal,ale nevieme presne co to je.mozno este nejake pooperacne odozvy.

Ivetka beha sam,uz aj vcera behal celkom pekne ale ako mu zacali tie bolesti tak sa mu moc nechce.Ked cika neboli ho to,nema to s tym nic spolocne,iba ked ho prebalujem tak palace a boji sa a ked ho idem umyvat a este ked mu prevazujem rany.V pondelok mame pohreb svokra ho chce varovat,ale neviem ako to zvladne,lebo ona ho este nevarovala,a teraz ked je taky upistany tak je to este horsie.

mirkaff
10. júl 2009

chudatko Davidko.......bozenko tolka bolest na take malinke dietatko...tak mi ho je luto ☹

Natsa tak torta zajednana,inak ta potahovana hmota sa da urobit aj doma z tych cukrikov Marsmalow,,ze sa to da v mikrotenovom saciku do mikrovlnky,,a ze na doske poprasenej praskovym cukrom si to vytvarujes....ale to zostane len take duhove bielo- ruzove,len ci sa to da niako potom aj prifarbit,to neviem........musim to niekedy vyskusat.najblizsie mam narodeniny ja,hadam by som si sama sebe vedela vytvarovat niaku korculu..ved uz aj som taka stara korcula

my sme dosli z Teska,no bolo tam naroda co sme ledva nasli miesto na parkovisku....minuli sme kopec jurosov,,ale vybrala som si aj narodeninovy darcek.....tricko a taky cyklamenovy top na ramienka......este ma MM doma pochvalil ze je vidiet ze som schudla...a tesila som sa jak mala blcha ze si toho konecne vsimol aj on...

nasmu drobcovi sa prereza dolna lava trojka,,inak odmieta dva dni normalne jest,,uz to nezachranuje ani kakao,,slape len na jogurtoch,,ledva mi zje par lyzic polievky......ale sak to bude hadam z tych zubkov,,ked aj malej Ericke nechuti papat a este aj vracka.....

natsa
10. júl 2009

na pohreb ho asi nebudeš brať?je to predsa trocha stresujúce pre malé detičky na a ked je ešte malinký taký ubolený.MM ked umrela babka tak som brala malého,ale boli aj moji rodičia.Ked sme boli v kostole tak ho varovali vonku,no a ešte ked sme boli pri jame ale to boli obdaleč sedeli v chládku na lavičke.prebehlo to všetko ok.
dnes ako som bola pred obedom vonku tak som stretla AndrejkuO z malou Anetkov.Aká je pekne opálená.Mne sa to tak páči.Danko je biely on má pokožku po mne.

michaela2410
10. júl 2009

Ivetka, aj my sme vssetci take bledule, ale ani nechcem , aby sa chalani velmi opalili. No z dovolenky ked pridu, tak sa kazdy cuduje, ze ved nnie su opaleny (najma svokra, ta by najradsej bola asi, aby boli cierni), ale ked si daju dole slipky, vzdy vidno, ze boli pri mori. Maju zadocky este belsie. 😀

mirkaff
10. júl 2009

Miska aj ja som taka bledula....ale MM ,Martinka< a dokonca aj maly sa fakt lahko opalia.....ja s malym na prudke slnko nechodim a tiez ked ho vyzleciem tak je vidiet aky je opaleny......taky maly tmavy murko 😀

natsa
10. júl 2009

to je presne mojprípad všetci sa čuduju aká som biela ako keby ma držali v pivnici.
znova som uložila malého do postele sameho.Už len mrnčí tak nechodím za ním.Uvidím kedy zaspí.

natsa
10. júl 2009

mirka ja viem o tých cukríkoch ale sa mi nechce z tortou zapodievať pri malom nemám tolko trpezlivosti ani neni taká krásna.spravím len nejaky rez a chlebičky alebo čo ma napadne.

mirkaff
10. júl 2009

no ved ja som tiez chcela ze ked budu mat decka narodeniny ze im urobim taku s tu hmotu,,ale moj ma odhovoril ze sa mi to nepodari.no a ja tiez nie aby som skusila..........kaslala som na to........

a pekarnicku nemam,neviem ani kedy bude,,najnovsie chceme kupit sedacku,tak pakaren musi pockat.....v tesku napecu.........

janette4
10. júl 2009

mirka, kamoška robí z cukríkov,ale keď chce inú farbu,dá tam aj farbivo

michaela2410
10. júl 2009

tak, deti mam este hore, Tomas doteraz cumel na Harryho Pottera na Prime, hoci to uz videl na dvd cku niekolkokrat. Aspon rano, kedy spali do osmej...

janette4
11. júl 2009

Dobrééé rááánko.dnes som tu prvá?

prajem krásny víkend, ideme von,lebo tato je po nočnej

natsa
11. júl 2009

Jééé AJ MOJ JE PO NOčNEJ.mUSíM SA POCHVáLIť Už ZASPáVAME SAMI.Včera mrnčal asi 20 min.bola som za ním asi 2 krát.Potom zostal sedieť a čušať.Išla som sa osprchovať a ked som ho išla kuknúť tak už spal.v noci jedol len raz jedával aj 10razy.akosi sa mu nechcelo spať tak som ho nechala tak a ja som zaspala ani neviem ako zobudím sa a on spal tiež.
včera som bola v lidli.Mali melony po 5sk.jedna sa pri mne pristavila v predajni ale nevyzerala kompletná,že po čom majú melony.tak som jek povedala.A že kolko váži.povedala som jej že som honevážila.Bol taký šikovný ani velky ani malý.A že či tam maju ešte také velké.Hovorím bešte sa kuknut a išla som k pokladnám.naraz za mnu doletí,že aby som jej hodala,že majú tam už len velké 😀 .No hned som ju poslala.

michaela2410
11. júl 2009

Natsa, ta veru asi fakt nebola ok!!! A bol ten melon dobry? Lebo naposledy ked som kupila na trhu, bol krasny cerveny, ale bez chuti

erika13
11. júl 2009

Ahojte,prajem krasny vikend,snad uz vyjde slniecko a nebude prsat 😉

Ja som po nocnej,spat uz nejdem,az vecer.Prvy nadcas tento rok 😀 😀 😀

Boli ste v Tescu?Ludia sa blaznia za tym cukrom uz rano o 6-tej.Kolega ma bral autom,siel na nakup,isli tam 2 pokladne,tak sme hodinu cakali na platenie ☹

Hmotu z cukrikov sa tiez chystam vyskusat.Dnes nemusim oberat marhule,prisli znami a rodina,tak nastupim az v pondelok na rebrik 😀

Lienka,uprimnu sustrast a Davidkovi skore uzdravenie 🙂

yamahafazer
11. júl 2009

ahojte 🙂
ja len na skok vas zdravim.Som upratovala a osprachovala sa a moj zatial strazil malu aj zaspal,ale uz je hore.

natsa mozem sa spytat kde si davala fotit maleho tie profesionalne fotky su velmi pekne sa mi to paci

natsa
11. júl 2009

Miška ten melon bol dobrý.Počula som o tej hmote z cukríkov že na druhý den neni dobrá.
tu je kontakt na tu fotografku:Kata Husenicová mobil:0902705383 kata.husenicova@inmail.sk je zo Senca

janette4
11. júl 2009

ivetka aj na druhý deň je v pohode,kamoška ju dokonca dáva do mrazáka

my sme boli na prechádzke, malý je dnes extra protivný a uškriekaný,už ho ignorujem.vonku mi spal len pol hodinu,zobudili mi ho cigánčatá 😠

teraz si s ním išiel ľahnúť mm, myslí,že dospí,čo ho doobeda nenechal moc spať,ale ako tak počúvam,čo sa tam deje,tak neviem,neviem... 😀

Ivetka, gratulujem k peknému spánku 😉

natsa
11. júl 2009

Žani no teraz zasa bojuje sám zo sebou.Plačká,hádam po 3/4 zaspí ale som neoblomná a jeho plač ignorujem ☹

natsa
11. júl 2009

No aj náš malý je tiež akýsi nepodarený 🙄 .Zobudil sa o 12.30 a odvtedy už nespal.MM si myslel že ked ho položím ,že zaspí. 😖

natsa
11. júl 2009

no dnes mu to trvalo len 30 min ale bez nárekusato nezaobišlo