Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
17. júl 2009

Lienka to bude asi tým že som tu skoro furt,ved vonku sa nedá existovať tak sme doma

michaela2410
17. júl 2009

Ahojte, tak u nas cestovna horucka v plnom prude, vsetko zbalene, deti nam dovezu az pred odchodom, ale zavislost, je zavislost, tak som tu 😀
Ja som tiez nerada v tom horku vonku, ale dnes som v tom najvacsom pekle este stihla absolvovat pohreb ☹
Pre chvilou som tu trocha upratala, mm sa trocha vyspal, ja budem v aute (hoci neviem ako, nerada v aute spim, ani sa nevyspim poriadne)
Moji chalalni tiez neskoro vecer idu spat, ale rano uz strasia o pol siedmej. 😠 a to som isla vcera spat o pol jednej a rano o piatej som bola hore, potom som zdriemla a o pol siedmej uz znova, tak uz vidim, ze budem to musiet nejako dospat, hoci neviem kedy.

Tak sa tu mavajte krasne, a piste, potom si vas precitam. alebo, ak tam chytime nejaky signal (nacierno 😉 ), a budem sa celmi nudit 😀 tak sem mrknem. Papa!

Zanka, uz ste zbaleni????

janette4
17. júl 2009

Miška, už skoro áno.ideme to nahádzať do auta,idem si upratať,ospršiť a ideme k našim a vyrážame.ako to tak vidím,tak do osmej to nestihneme určite 😀

lulu723
17. júl 2009

Ahojte baby dlho som tu nebola.

Zanka,Miska pekne si uzite dovolenky a pridite pekne opalene.

Vcera sme boli v TN isli sme do prioru tam prd maly tak sme isli do Maxu tam tiez nic nemali mala bola uz nervozna chcelo sa jej spat a v kocari mi uz nechce spinkat tak som mala z nej nervy.isli sme potom do Laugaricia tam som jej kupila novu flasku taku zelenkavu tuniku a k tomu ma kratase tak jej to zajtra obleciem na tu oslavu.dokym som to kupovala moj bol z malu niekde sa mi stratili a ja som enmala fon pri sebe tak sme sa hladali chcel si kupit nejake sandale mala sa mu tam stavala v kocary tak ju chcel priputat no to smustila taky rev,ze sa pratal z obchodu.isla som ju tam prebalit tam na wcku revala jak najata potom sme isli do dracika tam sme jej kupili to odrazadlo auticko macka pooh s tym sa chvilku hrala a moj si zatial skusal tie sandale tak som ju strazila naraz som jej malilinko buchla s tym do hlavy no to tak zacala revat,ze som sa videla az kdesi v riti frisko sme pokupili a utekali domov.mala cestou zaspala tak som ju prelozila len do postielky a spala celu noc az o 7 sa zobudila.

takze to bol priserny nakup a uz ju ani brat na nakup tak skoro nebudeme.som zvedava ako to vydrzi na tej dovolenke.aj postielku budeme brat. ☹

natsa
17. júl 2009

No náš malý celý den bzučal.Močila som ho vo vani hádam 4 krát,stále bol nespokojný,neustále sa mi liepal po nohách ledva som spravila cuk.placky.Po obede mi pospal chvýlu je mu strašne horko a ide mu další zúbok.Nechala som ho behať holeho a to aby som za ním stalé chodila z handru.Ked som mu ukázala plienku tak sa rozplakal ☹

lienka55
17. júl 2009

MM sa bol opat dnes namocit na jazerach v Hornej Strede a my sme boli snim aj s mojopu maminou.Potom sme utekali babke na hrob polikvidovat suche kvety.Dnes som nechala Davida poobede behat holeho nech sa mu to tam vetraaaaa 😀 ,a asi 3krat sa mi pocural a raz aj vykakal, 😠 😀 myslela som si ze ma odvezuuuu!!!!
nie a nie sa pytat hnusoba jedna.

A nakolko isli dievcata na dovcu?

Ivetka pytala som sa ta minule kde si dala robit Dankovi tu tortu?Neviem ci si my odpisala. 😉

mirkaff
17. júl 2009

zdravim.......

to bol dnes pazak........aj nam ide zub,ale taky je strasne mrncavy,ale u nasich docela v pohode,ale dnes jak utrhnuty z retaze.....a pobednajsi spanok,,tri krat sa zobudil uplne s hroznym revom,,len neviem ci ho nepostipala osa alebo niaka haved,lebo ma za uskom taky cerveny fliacik,lenze od osi by to mal opuchnute.......aj sa tam dost svrbel ale fenistil pomohol........a navecer sme boli v PN v tesku..a tam co inokedy obsedi v kosiku,,dnes jak zbezneny......len chodit a chodit a bez drzania sa mamy.........

moji chlapi uz spia.......a ja som sa nakrmila melonom a cil len odbieham.........od PC
tak prajem dobru noc..........

mirkaff
17. júl 2009

ja som motovidlo..pisem svrbel namiesto skrabal.........

lienka55
17. júl 2009

mirka,
ty aj zijes?Sak som ta nevidela ani nepamatam.

Idem aj ja hajat,dobruuuu. 😔

yamahafazer
18. júl 2009

ahojte 🙂
baby uzite si skvelu dovolenku vsetky co sa niekam chystate 😵

moja mala je od utorka vecera strasne nepokojna nemoze ani zaspat poriadne a stvrtok pustila doobeda taky rev,ze to uz bolo hrozne takto moc mi neplakava tak som isla doktorke a dala jej zas kvapky od bruska a este jej aj moc zobrala na buduci tyzden budu vysledky no neviem co snou je ani poriadne nespi aj v noci sa stale trepe a cez den tiez nepospi ci je to ztoho horka taka nekludna lebo takato nebyvala a vzdy krasne zaspala ako som ju polozila do postielky a teraz ked ju dam lahnut na chrbat tak strasny rev nie a nie lezat a potom ju dam na brusko a uz sa skeri a len sa trepe vecer stale z nohami a rukami ja neveim ci ju to brusko stale boli 😒 Teraz mi tu zaspala na chvilku v autosedacke a dudka si naprazdno taka je zlata.Vodicku jej davam tej vipije za cely den skoro celu velku flasu 250ml.No neviem co snou je takato nebyvala uplakana ☹

natsa
18. júl 2009

aHOJTE.LENKA TU TORTU SOM SIDALA PIECť z http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/7&page=7 našla som si Nm a dohodla sa.Neviem na kolko išli dievčence aj som sa pýtala Žanetky ale akosito prehliadla.Aj ja som dnes mala melon jrm ho hadam každy den to možem jest celý rok.
Yamy a malá má asi koliku?Skús pocvičiť nožkami a pomastiť bruško.Ja som si totiež užila.Malý to mával každý večer okolo 19 hod.Niekedy reval 2 hod.Po 3 mes.ho to prešlo.

mirkaff
18. júl 2009

zdravim maminky......

Lienka55 ano ano zijem..... 😀 len sme boli u nasich......ved som sa hlasila......ale ani som nemala cas ti odpisat na IP...ale sak uz sme doma,uz tu budem castejsie...........

no to som sa chystala s malym do Orvista na zmrzku........a uz je u nas brutalne silny vietor,,zase donese niaky dazd.......no hadam tam tym nasim babam na dovolenke nebude prsat.......jaj ja by som sa hned zbalila kebyze mi ktosi povie ze ideme k moru........

Lienka55 vy kedy idete na dovcu??
Natsa vy tusim naiko koncom augusta,,ze.....sa mi mari ,,len neviem ci dobre........a pekne torticky.......som cumela s otvorenu hubu..tak na ne ja nemam.........myslim na tie cukrarky......ale mozu byt mnam mnam mnam 😝 😝 😝

Juj Yami chudatko Evicka,,,,a nema nahodou zastavene vetry??..ked jej je lepsie na brusku.....my sme nastastie taketo problemy nemali....juj je my Vas luto...aj teba ked nevies co s nou,,to je najhorsie ze ty drobci nam nevedia povedat co ich boli...dufam ze jej to coskoro prestane 😢

natsa
18. júl 2009

mirka dobre sa ti marí,šak skús manžela SPRACOVAť a kdesi bežte-ono sa mi to lahko píše mi kebyže vevyhráme tak ideme do .... ☹

natsa
18. júl 2009

ozaj tu turtu som si dala robit obyčajnu gulatu,potahovu.povedala že bude stat okolo 1500sk zo surovinami aj z robotu.
počuli ste čo sa stalo na pohode v tn?

mirkaff
18. júl 2009

co sa tam stalo??

mirkaff
18. júl 2009

boze az cil my doslo ze tam mala ist aj neter,,fuha,no nechcem panikarit..dufam ze je O.K.

lienka55
18. júl 2009

Ahojte,
ja mam nabitu sobotu,zacala som si umyvat okna a robim take vacsie upratovanie,lebo maleho mam u mamy,inokedy to nestiham,este som aj varila mala som brigadu.Kedy to uz konecne skonci to varenie pre majstrov? 😝 😠

Ivetka idem mrknut tie torty.
mirkaff tak to som rada ze zijes 😀 ,My ideme na dovcu prve dva septembr.tyz.,ide s nami aj moja mamina,uz sa tesim,lebo ona nikdy nikde nebola a ona si to poriadne zasluzi. 😉

lienka55
18. júl 2009

Ivetka to si si objednaval od tej jaja?

natsa
18. júl 2009

ano

lenca13
18. júl 2009

ahojte tak Radku sme dnes odprevadili do tabora 😉 aj mi volala ze dobre dorazili 😉
Inak v TN cosi hrozne 😕

mirkaff
18. júl 2009

Lenca13 a kamze isla do tabora??

krajcatko
18. júl 2009

natsa a to bude aka velka? Lebo podla ceny by mala mat tak 5 kil, co sa mi na klasiku zda fakt vela. Mrkni na tento liink. Ta promocna mala 4,5 kg.

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/7142/images

nemam tam vsetky, snad casom...

lenca13
18. júl 2009

isla do Belusskych Slatin to islo 40 deti zo vsetkych ZS museli prejst urcitym vyberom a vyberal to Mestsky urad spolu CVC 😉 doplacali sme len 20€ a isla a jej spoluziacka 🙂

natsa
18. júl 2009

Lenca a nebola si vo štvrtok u detskej na poliklinike,okolo 10,30?Nejale maminy sa tam bavili o tábore.

lienka55
18. júl 2009

Ivetka,ale ta jaja tam ma akosi malo fotiek tort,ja by som chcela pre Davida nejaku netradicnu,inu.
Mam obhliadnute u jednej kocky odtialto z konika,nie je to az taky kus od nas,ale zdaju sa mi strasne drahe.
Skoda,ze ta moja znama uz nepecie.Tak to rychlo utecie a je tu konec augusta,musim sa zacat tomu venovat.

natsa
18. júl 2009

no ved to lienka ja preto behám už teraz máš pravdu že torty su drahe,ale ked to nevieš a chceš na oslavu ešte čosi pochystať tak čosi vyberieš?Davidko bude mať kedy v septembri 2 ročky?

lienka55
18. júl 2009

Koncom augusta.
Pozri si album kocky s nickom alionuska,ona pecie nadherne torty,od nej by som chela.

natsa
19. júl 2009

velmi pkné ozaj také zaujimavé a ona je tam od vás?
Zabudla som prajem vám peknu nedelu.Dúfam že dievčence šťastlivo docestovali a už sa volade slnia 😎

lienka55
19. júl 2009

Nie,nie je kusok od nas,ale zase ani nejak daleko to nie.
Aj ja som uz myslela na dievacata,ci uz stastne dorazili.Chceme vyrazit dnes s mm do Ciech na nakupy.