Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
13. okt 2009

lulu to akoze tu u nas v teme???

natsa
13. okt 2009

No stretko bude asi v nedohladne.Jarabička ja som malemu dávala postruhané jablko alebo som mu kupovala výživu,ovko a také.mával to tak na viac krát.teraz to zje na posedenie.
Inak teda bude riadna kosáááá.Dneś ako sme boli vonku tak som malému dala zimnu bundu.

jarabicka
13. okt 2009

Lulu, vyser sa na takých ľudí, nestoja ti za povšimnutie, kto chce pod...jebovať do niekoho, stále si nájde niečo 😉
Natsa, to akože už mu môžem dať postrúhané jablčko???...a to mi také niečo prehltne???...netreba to rozmixovať, boože ja ho mám stále za malé bábo a z neho je už veľký chlap 😲

rikarr
13. okt 2009

jarabicka postruhaj ho na jemno-na také pyré ...tie sklenné struhadlá su na to ako robené

rikarr
13. okt 2009

lulu -vieš kolko ludí o mne hovorilo že ma muž len vydržuje 😠 booože nech sa nepo.serú ... ved to je udel toho kto sa rozhodne venovať 3 roky naplno deťom

a ludia robia reči len vtedy ked zavidia

mirkaff
13. okt 2009

to je cista zavist,
,ja som si pred velkou nocou tiez precitala ako nikto dava rady mojmu muzovi cez ICQ...doslova ma ta osoba nazvala ..prije.banou harpiou,,..tak sme mali doma veselo...a ked sme kupili koberec tak to ste mali vidiet ako sa odhrnali zaclony,,,a ked mi brasko kupil dva persily a skladal mi ich pred domom,,tak sa doslova utekalo pred dom za auto,a tam sa cupelo aby nahodu neuslo ze co mi pre niekoho neznamy clovek doniesol.....

ja som si uz vypocula aj par slov ohladom varenia,,nuz niekomu vadilo ze mi varime dva razy do tyzdna meso a niekto zere cely tyzden spagety s kecupom......

natsa
13. okt 2009

inak toto poznám z práce.Sú ludia krorýrobia drby pretože bez toho nemôžu žit.a ked sa niekomu stane neštastie tak sa v tichosti radujú.ja som sa velakrát sklamala a tak mám len pár ludí ktorým môžem veriť že nič nevykacaju.držím sa porekadla "lepšie ked ti niekto závidí ako keby ta mal lutovať"
Rikarr ozaj takých ludí ktorý takéto veci šíria si netreba všímat.nevedia všetko.hn do prahy by som išla aj ja,pekný darček len keby ti ho pár ludí nezhnusilo.
to je sila z tým varením bárs by niekto varil mäso každý den no a čo.

lulu723
13. okt 2009

jasne baby 🙂 to som zvedava co sa zase noveho dozviem ked som to tu napisala 😀 a nech sa aj poseru clovek si uz ani srandu z muza nemoze robit a hned mu to vypravaju,ze co som zase o nom popisala a pritom to ani neni pravda.viem kto to vyprava a tak sa aj budem k tomu dotycnemu chovat 😠

janette4
13. okt 2009

ahojte.Ludka,prefláskni to a bude kľud.Hlavne,že si si to užila.

ja som dnes bola u zubárky,a viete čo,mne z tej materskej ozaj šibe.ja som mala ísť až zajtra,ešte som sa so sestričkou dohadovala,že určite sa mýli ona a nakoniec som zistila,že mala pravdu.ani som sa mužovi nepriznala.

Inak,teraz máme akési divné obdobie,už sa to ťahá od jari,len teraz už mi kypý trpezlivosť

Jarabička,ja som malému robila tiež výživu vlani,malý mal toľko,čo tvoj,ale bez zlatého klasu

http://www.maggi.sk/Recepty/Recept/r3425-Domaca...

Chuťovo je fantastická,kam sa hrabú kupované.

My sme dnes boli vonku,ale hrozná zima bola.malý mal bodynko,tričko s dlhým rukávom, svetrík vnútri s kožušinou,zabalený bol v deke,aj tak mal ľadové ruky.normálne rozmýšľam,že vytiahnem hlboký kočík,a budeme chodiť v ňom,ten tak neprefúka.Dúfam,že normálna jeseň sa ešte vráti.

mirkaff
14. okt 2009

dobre ranko prajem.......
aj u vas je taka kosa??

ja som vyprevadila martinku a tatina .a drobec este veselo spi.....navecer ze idem dat prat pracku a zacalo mi tam svietit cervene svetlo,,no hovorim si v duchu,ked sa to vsetko sere tak este aj toto k tomu,uz som pomaly hladala cislo na servis,,a potom dosel MM konecne z roboty,,,,,no a nakoniec bolo cosi s vrtulku,a vytiahol z tade zapalku.....ale sak nastastie pracka ide.....

Zanka dobre som sa nasmiala,,ty nase motovidielko,,inak mne sa to tiez uz raz stalo,ale to som prisla na poradnu o tyzden skor....ale den som nezabudla,,akurat datum nesedel.... 😀

Lulu no mas to vesele,ale aj ja,,mne chodia obcas esemesky podripavacneho typu,ze ake mame manzelstvo,dokonca pisali cosi MM na mobil akurat v nedelu ked boli u nas hody a tam ze: no co kam ste sa vsetci vybrali,alebo de tvoja zena ohovarat?
a to moje telatko mi to ani neukazal,az za dva dni,,ale inak urobil dobre lebo asi by som isla a pekne zazvonila na zvoncek a kludne nadala aj do P..ic.....co je moc to je moc......dokonca chceju na mna podat trestne oznamenie...teda asi uz aj podali,,len este neviem zaco...takze ked sa tu neozvem viac ako tyzden,,sedim v base 😲

lulu723
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Mirka pobavila si ma ty sa asi riadis tym,ze co na srdci to na jazyku.ja som radsej ticho,ale clovek nikdy pri mne nevie,lebo ja sa mozem tvarit vselijako milo,ale ked ma nieco poriadne dopali uz si veru pred usta servitku nedavam.

ja si pracku sama opravujem,lebo na zaciatku ked sme ju kupili tak som tam dala vela prachu a uz mi to tam svitilo na cerveno tak som musela filter cistit a pritom tam nic nebolo tak cela kupelka bola vzdy vytopena a potom uz to islo.esteze byvame v dome a nie niekde v panelaku ved to by som tam mala susedov hned napochodovanych.teraz uz si davam pozor a davam menej prachu.

a vcera mi tam mala dala vsetky cistiace pripravky a zavrela a chcela ich oprat 😀 😀 😀 aj ked bol moj snu doma cez vikend tak davali prat a este som muhovorila,ze hokejove veci co ma nech to da len na 30 ved je to len upotene a ostatne na 60 a prd to pomohlo dal to vsetko na 30 a hotovo.sak,ale esteze dal prat aspon sa nieco nove nauci.a aj mala mu tam hodila cumlik.

no musim ist,lebo sa mi dieta zobudilo 😀 😀 😀 😀 a u nas snezi 😀 😀 😀 😀

jarabicka
14. okt 2009

Lulu, nehovor, aj u vás sneží,lebo aj u nás 😀 😀 😀 😀 😀

Janette, díl za receptík, už sa to varí 😉

Takže je isté, že stretko sa odkladá ☹...mám pocit, že my už na to stretko aj so sánkami dobehneme 😀

lulu723
14. okt 2009

Evka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak nasa herecka vstavala asi pred pol hodkou spapala 1,5 parka a dala som jej aj trosku kecupu a moc jej to nechutilo,ale potom aj kecup spapala.samozrejme,ze roztek hodila na zem.teraz sa mi zase urcite vala po posteli.

od pondelka nam davali nove radiatory a vcera ich uz spustili takze mame pekne teplucko a stihli sme to dokym nezacne byt este väcsia zima sak uz vcera na obed som hovorila,ze kedy uz budu tie trubky natiahnute,aby uz bolo teplo,ale teraz je to taky nezvyk,lebo vzdy sme chodili spavat ked bolo nejakych 20 stupnov a teraz je tam 23 a vobec sa tam neda spat musim mu povedat,aby to dal aspon na 22 ci jako.

kurnik teraz zrovna pozeram na malu a tam jak mala okolo pusky ten kecum tak to tam ma cervene.nechapem to ked jej dam rajcinu ide sa zadrhnut a nic jej neni a teraz jej dam malilinky kopcek kecupu a uz toto dufam,ze jej to prejde 😠

janette4
14. okt 2009

aj u nás sneží 😢

baby, Maťko bol včera dvakrát vyše polhodiny bez plienky a bez nehody.teraz je už od 8bez plienky a ešte stále je suchý 😀

janette4
14. okt 2009

tak už som to zakríkla, už je mokrý.vydržal 2,5hod.

mirkaff
14. okt 2009

no gregorovci,,vy ste inac dobry........
akoze my kurime tiez,len sa mi tam nechce chodit prikladat,,nuz ale neprilozim vyhasne a je to v prdeliii.....tak musim chodit aj s malym lebo sak keby som ho nechala sameho,,no to by bol konec sveta......tak chodi do pivnice so mnou...
lulu praveze ja som tiez take telatko ze najprv nic,,ale ked ma cosi riadne nasere,a ze uz je toho moc.tak HRRR sopka

a ocujte Lulu a Jarabicka to vy ste sa vazne este nestretli?? to si neviete vymenit cisla......

u nas nesnezi,,zatial,,planujeme ist navecer do PN.hadam budu mat v KIK-e niake bundy a do deichmannu na zimne topanky obom deturencom........som zvedava ci cosi kupime

ja uz mam navarene,,robila som tarhonu a meso s broskynu

jarabicka
14. okt 2009

Mirkaff, predstav si, že sme sa nestretli a dokonca aj čísla máme vymenené 🙂 ...ja som sa aj Lulu pýtala /že lulu/, či nechodí s malou na prechádzku po dedine lebo ja s Kubkom stále závodím 😀 , tak mi vravela, že ona s malou nechodí iba na dvor ☹ ...a kedže nemám šajnu kde býva, tak sme sa nestretli ☹

...ved práve som chcela to stretko aby som aj ju stretla 😉 ...hm, no čo sme ako blbý a blbší 😀 😀 😀 😀 😀 , Lulu dúfam, že sa neurazíš 😉 😅

rikarr
14. okt 2009

čaute baby ..tak to nas budu ohovarať jak sa patri lebo my mame mäso 6x do týždna --výnimočne sa stane že varime bez mäsa ..takže klepy len sa robte ..predstavte si my máme na to aby sme fuuurt žrali mäso 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

presne tak baby ...len s.rať na ludi....nemajú zajímavý svoj život tak sa s.eru do ineho ....

aj u nas sneži taký hnusny pichlavý sneh a fuči jak divé ....som bola rano na pošte a nebolo mi všetko jedno 😕

ale prišiel mikrásny tehu svetrík a malej bunda tak sa teším

my mame dnes palacinky -som dostala chuť a nevedela som čo ale v chladničke je ešte soté ...tak budeme mať mix 😀

lulu723
14. okt 2009

ale nie Evka neboj neurazila som sa 😀

ocuj Zanka mam problemik z orchideou normalne mi pekne zakvitla mam tam 11 kvietkov a tak som sa vytesovala a teraz pozeram a uz jeden kvietok odkvitol a to zrovna jak tu bola na vikend svokra tak teraz neviem ci ju nejako zalievala,alebo co,ale uz su vsetky take skapate len jedna kvetinka je este nejaka cula a je mi to luto,lebo je naozaj krasna a nechcem o nu prist.co mam robit? ☹

janette4
14. okt 2009

a neomrzla ti?lebo mne sa to stalo,keď som ich mala v zime na okne a otvorila som okno.alebo môže byť preliata.to by ti mohla poradiť aj lienka55, robila v kvetinárstve.
alebo skús pozrieť tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lulu723
14. okt 2009

dik Zanka este si pockam na lienku co napise,lebo nemyslim,ze by bola v prievane. ☹

janette4
14. okt 2009

a hnojíš ju?

natsa
14. okt 2009

Ahojte.No tuším je poznať že je škaredo ani nemusím kuknut von oknom všetky lapíte doma a koníkujete odušu.mala som vás problém dočítať.No v meste ešte nesneží.Tak tata dnes zmontoval odrážatko došlo nám to aj z ohrádkou aj takým podstavcom čo môže mat ako hupačku.no mi sme trocha lietali boli sme v Alžbetke kupiť svokre niečo k meninám a ja som si tam kupila ovocný čajíka ešte sme boli v Tescu.
Zanka super som sa pobavila

janette4
14. okt 2009

veru,aj ja tu čumákujem a varím francúzske

lulu723
14. okt 2009

ano aj ju hnojim

mirkaff
14. okt 2009

NO VERU KONECNE TO TU OZILO......jaj zas to nase male vsade pichnute prepalo klavesnicu..no normalka kurim jak besna,sak som doniesla do obyvacko-spalne teplomer a ze 28 stupnov,,tak som hned zatiahla radiator a otvorila vetracku,sak by sme poskapinali......

no ja mam orchideu a staram sa o nu takto,,kupila som si na nu specialny kvetinac,ktory je pre ne urceny,,inak stal 150sk....
zalievam ju studenou prevarenou vodou,ale tak ze nalejem aj deci a pol vody,necham tak 12 hodin aby sa vody napila a zbytok vody vylejem...a robim to tak asi kazdy piaty den..medzitym nepije.......

Natsa ty myslis cajovnu Alzbetka?? aj ja by som potrebovala namiesat niaku zmes pre potkanov 😀

a ako sa paci dankovi novy voz?? uz okolo obskakuje ,,ze 🙂

no a este k tej orchidei..ta moja zije v prievane,,a zije,,mozno ti ju svokrusa niecim prihnojila.....

janette4
14. okt 2009

Mirka,keď ti to budú miešať, daj namiešať aj mne 😀 😀 😀 😀

janette4
14. okt 2009

Inak,tie orchidee sú hrozné potvory.čím väčšiou starostlivosť im venuješ,tým viac vymýšľajú.ja tie moje zalievam raz za týždeň vodou z vodovodu,hnojiť zabúdam a kvitnú jak divé

natsa
14. okt 2009

No ano v čajovni.Mirka to si myslela svokru?Daník je uplne z toho hotový.Lieta a hovorí jééééé.Síce má narodky až v piatok ale dali sme mu to až dnes no čo to budeme schovávať ved ešte nerozumie tomu.Mirka len kúúúr odušu aj z nás lebo u nás je to na hlavu padnuté kuria jak cez leto.
No ja doma nemôžem nič dopestovat u nás všetko kape,hádam aj kaktus by zvedol.ale činskej ruži sa darí tá mi kvitne stále.
ja som dnes spravila kura a na sobotu ked prídu gratulovat tak budem vatit toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5036