Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
30. nov 2009

Lienka už sa teším,ale tuším jej to dlhšie trvalo že?
No ked malý zaspí tak pojdem robit ad.vence,včera som si ich omotala čečinou.Bola som si aj pre pištol,ešte že tam boli 2 ks tých tičiniek.v záh.potrebách na stanici to nedržia.to sa za chvýlu minie a neviem kde to tak na rýchlo zoženiem.
Tuším akosi serkáme na kona,mali by sme dat stretko ved už máme hádam detičky všetky zdravé.apravme to teraz lebo potom budú za chvýlu velké chystačky na vianoce.

lienka55
30. nov 2009

No povedala nam,ze budeme cakat mesiac a z mesiaca boli dva.A ze postou to uz neposielaju,musis si poslat preto nejaku sluzbu alebo osobne.Taka som nasr....a,uz tam nepojdem.Lebo clovek caka na to dlho a este sa nemoze aj po fotky dostat.

natsa
30. nov 2009

TO BA AJ MNA NAS....

michaela2410
30. nov 2009

natsa, skus na tom namesti v Techniku, tam tie tycinky mali

natsa
30. nov 2009

no zajtra pojdem kuknut

janette4
30. nov 2009

Ivet,neboj,tá tyčinka ti vydrží dlho.

mirkaff
1. dec 2009

no my sme tych nasich vychystali do prace a do skoly,,maly sa bavi s novymi hrackami,,sak ho teda zaplavili kadecim,ale podostaval aj take nieco uzitocne-od nasich a od krstnych rodicov oblecenie,a z Ondrejovej strany hracky,,tusim si to ta rodina niako podelila.....

jaj som sa rozpisala a ani Vas nepozdravila...tak caute babuse.....

uz som dala aj varit polievku,to len taku zeleninovu s mrvenickou....a maso s tarhonu este ostalo tak druhe nerobim....
vcera my dosla postou taka skusobna plienka,teda plienkove nohavicky,,tak cil testujeme,,ale uz by som mu tie plienky najradsej vyradila,,boze s dudulku to slo bez problemov,,teda uz sme tri tyzdne bez nej,,kazdy mi hovori ze chlapci su lenivejsi,ja neviem,s jednu maminku co sme boli na porodnici,tak jej maly uz pekne sedi na nocniku,,vyprava tie jednoduchsie slova,a ten nas len eeennn eeennn,,mama povie len ked by asi horelo,sice vecer ked sa ma spat mu to keca,ale len take chomlaniny,,bol cas ked som si myslela ze uz uz nam to pojde,a prd...

maminky a co to stretko,,my sme pripraveny.....dajte datum a cas...... 🙂

my sa strojime v sobotu na superstar do TN, tie davy moc nemusim,ale sak ze co clovek neurobi pre svoje dieta,,

lulu723
1. dec 2009

Tak Dobre ranko maminky 🙂 uz sa tu hlasim aj ja dokym mala este spi dnes je to rekord to asi prvy krat spi od 8 a este stale sa nezobudila zae bude precikana,ale sak nech spi.mama potom vsetko opere a prezlece do sucheho.rano aj mrnkala tak som jej rychlo urobila kakao a spokojne si ho dudka 😀

no a mi dudku asi budeme mat dlho,lebo ked ju nema par hodin uz aj mrncikuje a hlada dudku potom vzdy uteka do spalne a docahuje ju z postielky.dostala nove kocky tak z tym sa najnovsie hra.a ja uz mam aj vianocny darcek od svokry tak sa vytesujem,lebo mi kupila tu stojacu lampu co som tak chcela,ale da mi ju az pod stromcek.

inac nemame nic nove len ma zase maniu do mamy kusat tak vcera som bola dokusana na ruke a na nohe a dokonca si kusla aj do zadku. 😠

inac si uratujem na vianoce vsetky policky vyhadzem a upracem mam toho este vela tak aj preto tu nepisem,ale podctivo vsetko citam aj ked toho tu neni vela,lebo vsetky urcite upratujete a hadam uz vypekate.

Mirka a kde bude ta superstar?povedali,ze v Trencine,ale kde tak to nepovedali.

mirkaff
1. dec 2009

Lulu nasa Martinka s tym dosla zo skoly,niak som jej to nechcela zozrat,ze sak to je asi niaky kec medzi deckami,no ona je zblaznena do Bena a do Mira Smajdu,. a ma to byt v tom nakupnom centre Laugaricio....

ozaj a Vam sa kto paci? ja by som to dopriala Bendigovi alebo Dominike

michaela2410
1. dec 2009

U nas chvalabohu este superstar az tak neleti, 😀 navyse v sobotu idem do BA do divadla, dufam, len ze bude lepsie pocasie nez dnes

Inak, ahojte...

No a o par minut mi zacina jedno skolenie o pocitacoch a bude to az do siestej, tak asi z toho pocasia tam zaspim!!! 😒

lulu723
1. dec 2009

jaaaaj no tak ked to tam bude tak hadam tam zbehneme aj mi.a mne sa strasne paci Bendig a este Leona a Marketka podla mna si Leona zasluzila spievat v tom rockovom kole.

teraz je krpata nejaka mrzuta asi jej idu zase zubky uz jej vidiet aj prvu stolicku,ale este neni prerezana.furt je na mne zavesena,ale sak som aspon stihla okno umyt a zaclonu oprat a uz je aj zavesena.krpatu som dala do postielky a pohrozila som jej nech spinka tak teraz tam este mrncikuje,ale dojde ochvilku tato a ked zacuje auto vystreli jak raketa z postielky a zase nic insie nebudem pocut len tata tata 😠

mirkaff
1. dec 2009

aj nas ma obdobie tatina...pride z roboty a uz je na nom jak prikovany,dokonca nesmiem dat tatinovi ani pusu,este aj krpec maly na mna ziarli...a cil uz spi,no pred dvanastou sa ledva ledva najedol,a jak som mu vytiahla paplon,ani 5 minut netrvalo a uz je stolverka.....

vcera ked mali chlapi gratulantov tak svagor jedol z oblozenej misy a maly sa furt za nim pytal a ja hovorim ze sak si ho Adrian zober,tak si ho vzal,a nas samozrejme s kazdym jest,a on Vam zahlasi ze ked bude ondrejko taky nenajedeny stale tak ho postavime do kuta ze nech sa ide hambit...no do mna sto certov,maleho som si vzala za sebu aj ked sa sklbal a trepal jak divy,lebo chcel byt pri adovi,,a veruze som hodila poznamku..ze mu doporucujem aby sa ani nezenil,ze pokial ma taketo spravanie voci detom,,,ze uz vopred lutujem jeho dieta,ze ak bude musiet chudatko stat v kute zato ze bude chciet niekomu sediet na kolenach ....a ked odchadzali tak maly sa zase za nim trhal tak som ho vrieskajuceho drzala a este nahlas poznamenala ze Ondrejko za Adom nejdes,lebo stryco nema deti a nevie ako sa k nim ma spravat......

janette4
1. dec 2009

AHOJTE.Aj my sme závislý ešte na dudke.kým nebol teraz chorý,potreboval ju len na spanie,ale keď bol chorý,stále sa chcel mojkať,furt chodil s dudkou a plienkou,dokonca už aj v kočíku ju musí mať.dúfam,že ho to prejde.
Bez plienok u nás ešte nehrozí.dokonca,keď ho preháňalo,prestal sa kamarátiť aj s nočníkom,ale už si pomaly zase zvykáme naň
čo sa rozprávania týka,je ukecaný,asi po mame? 😀 😝 , povie také tie klasické slová, mama,tata,baba,dede,najnovšie:tak, teda, auto, tato-to ide v jednom kuse,keď niečo vyvedie a ja sa ho spýtam,kto to spravil,mladý pohotovo odpovie TATO.
Ludka,aj nám idú zuby,má naliatu plnú pusku,včera sme objavili 9ty,má 1stoličku.

Mne sa v superstar hrozne páčila Leona,podľa mňa mala unikátny hlas,aj talent.

No, ja neviem,či od svokry niečo dostaneme, švagriná mi hovorila,že sa jej pýtala,čo má kúpiť jej malému na Vianoce,mňa sa ešte nikto nič nepýtal, rátam,že dostane mliečnu kašu.

Mirka, áno,je to v Laugu, aj švagriná tam ide,ja takéto veci nemusím,stačí,že si ich pozriem v telke.nech si deti užijú svojich 5minút slávy 😝

ja som začala včera upratovať, dnes by som chcela pokračovať,som zvedavá,koľko času mi malý dopraje,akurát išiel spať.

lienka55
1. dec 2009

Ahojte,
tak o tej Superstar hovorili aj v prenose,bude v Laugariciu ako pisala Mirka. 😉
My mame dnes veget,boli sme na poste,v zahradkarskych,este stale dokupujem na svietniky.Varit budeme az zjtra,dnes idem ku kadernicke,konecne,lebo vyzderam ako strasidlo. 😀

lulu my mame tiez stale dudku a neviem ako sa jej strast,spolieham sa teraz na Mikulasa a certa ze odovzdame im ich.Aj ja som ta prisla o dudku ked som bola mala. 😀
a co sa tyka plienky tak u nas to bolo rychle a ukazkove,kiez by to bolo aj s tou dudkou tak. ☹

janette4
1. dec 2009

Lenka,len aby sa potom Mikuláša nezačal báť,keď mu "zoberú" dudku.

mirkaff
1. dec 2009

no u nas sa dudka origos raz v nedelu vecer zapatrosila,myslela som si ze ju nechal vedla u babky,tam nebola,a Martinka ju nasla za dva dni,tak si hovorim vyskusame bez nej..sice som mu ju vecer pri zaspavani chcela X krat dat ale tata zhodnotil ze je velky chlap,,tak sme ju skovali pre istotu,no a potom sa nam stala taka vec ze dudka bola skovana v kosiku kde mam stipce na pradlo,a mlademu pANOVI SA ZACHCELO HRAT SA SO STIPCAMI ,TAKSOM MU PODALA KOSIK,,NO ON UZ HO VLACIL PO DOME,KUKAM ZE TY BRDO SAK TU JE DUDKA,,//este aj klavesnicu si sama prepinam//tak som ju schmatla z kosika a sups do popelnice.....a vynahradza si to palcom,malickom,niekedy aj celu pasticku tam vopcha......

Lenka to planujes odovzdat v skole na mikulasa tu dudku??
sak hadam bude aj tento rok take cosi pre deti......

Zanka co Matusko dostal od starej mliecnu kasu??

lienka55
1. dec 2009

mirka prave dnes sme sa s jankou o tom bavili ci bude aj tento rok v skole Mikulas,mohol by byt,vraj na cviceni nebude ale ked nic nehlasia tak asi pre krizu ani v skole nebude,neviem?
Inak spolieham sa na to,lebo chcem vyskusat tu, teda tie dudky odovzdat. 😀

Baby to je ale telepatia,dnes v noci sa mi snivalo o kamoske,ktora caka teraz koncom novembra(teda uz je december) baby,celkom smutny sen aj sme plakali,tak som jej dnes napisala a ona vam v nedelu uz prodila.Jedno slovicko ktore odznelo v sne tak som ho pocula aj dnes pri nasom rozhovore,nieco asi na tom bude. 😉

natsa
1. dec 2009

Ahojte no konečna sa to tu rozbehlo.danko tiež strašne kecá pusa sa ani jemu nezavrie máme žargon,ked sa mu podarí slovo tak mama,deje,gol,tata,nene.už vie dat pápá,vie ukázat ako sa umývaju rúčky.Teraz mi hádže všetko do záchoda-ponožky,gačky.učím ho zahadzovat plienky do koša tak z radostou tam všetko hádže.
Je tu reč o superstár.všetci traja chalani čo tam ostali tak su vinikajúci a ale šmajda ma dostal predtým so ho nemusela.
Mi chceme ist pozret cocacola kamion do TN.polovičiak mi včera volal z roboty že tam bol pred závodom.su tam aj nejaký škriatkovia.
A stretko?dajme tomu budúci týžden v stredu o 15 hod?vyhovuje vám to?
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20376 vyskušajte to ja som to dnes robila je to výborné a hlavne rýchle

lienka55
1. dec 2009

ozaj nic narocne. 😉

janette4
1. dec 2009

Mirka, kašu dostal minulý rok na Mikuláša.ešte som jej vtedy hovorila,že keď mu chce kúpiť kašu,že v lekárni majú teraz akciu,2 za cenu jednej.myslíš,že ich kúpila?kúpila len jednu.a na Vianoce dostal menžestráky od číňana,stáli presne 100sk a plienky z Lidla,v akcii na Morave,za nejakých 150sk. 😝 tak sa capla po vačku.rátam,že tento rok to ani toľko nebude,keďže sme pohnevaní 😝

mirkaff
1. dec 2009

Zanka co myslis ze moja svokra sa ide potrhat pri kupovani oblecenia,naposledy mu kupila dva podbadniky,velke a tvrde jak svi..na .a cez leto Ondrej spomenul ze maly ma jeden klobucik,tak vtedy velice dostal dva klobuky,,jeden uz mu bol maly a druhy bude dobry asi ked bude skolkar,,tak sme si s tym darcekom fakt pomohli.a cil cez vikend ked sme boli u nasich tak mama mu kupila tielka a natelniky s dlhym rukavom z kazdeho po styri kusy,,taka ta klasika u skovajsovej....a segra,jeho krstna troje teplaky,tri mikiny,dve pyzamka a navliecky z rozpravky vila amalka,,od druhej segry dostal vlacikovu autodrahu a take to jednoduche drevenne puzzle..
a od svokrovcov?? kocky abrick,,inak som sa im potesila a sadu styroch umelych hadov kde bola cena 0,30 eura....no nase deti minuly rok dostali na mikulasa mandarinky,kde bola plesniva nielen supa ale aj vnutro a dve cokolady studentska pecat ktore boli skoro pol roka po zaruke,,a ked som to povedala MM ze moje decka su neni prasce tak sa so mnu povadil ze co je tej cokolade.....tra..fe..ny po nich....
no a minuly rok na vianoce,ja som dostala od nich deku a ondrej dva pulovre.......

mirkaff
1. dec 2009

boze mne cil dosla faktura skoro 100 eciek,,to ta Myjava urobila,co som kde kade volala......kazdy den,,to budu paradne vianoce,ozdobeny stromcek a pod stromcekom..h.o..v..n.o..
inak to stretko moze byt,,ak nebudem niaka nakapata,ale sak dovtedy sa z toho hadam vystrabim,boze musim ist lezat,co ak mam prasaciu chripku....bbbrrrr

natsa
1. dec 2009

no mi budeme mať tiež také isté vianoce.povedali sme si z polovičiakom že si ani nič dávat nebudeme,niečo malému a svokre a mame niečo drobné.
Mirka taká faktura poteší,ja tiež nemám rada tie faktury od mobilov až ma zamrazí ked to vidím v schránke.

mirkaff
1. dec 2009

ja mam taku fakturu druhy krat v zivote,3000 sk som mala naposledy ked sme vybavovali okolo svadby,,,fuha,,Natsa ty mas iba svokru?? ona je z N.M.??

natsa
1. dec 2009

mirka ip

lulu723
1. dec 2009

juuuuj Mirka ty si,ale dzka tak som sa narehotala 😀 ja mam dobru svokru ona aj malej bars kedy kupi vesi ci teplacky,alebo trigovice sice je to zo sekacu,ale fakt tie veci su nadherne.tak ich len operem a mala ma co nosit.inac dneska bola jak satan furt vymysla a vsetko jedlo hadze na zem tak uz som jej aj capla po puse,ze sa to nerobi az vtedy zistila,ze urobila zle.z mojim sa nebudem bavit asi do Vanoc,lebotiez mu dosla socialka a nebudem tu ani pisat kolko ma zaplatit,ale je to vela takze nam pokazil cele Vianoce a pod stromcekom budeme mat tiez velke h.o.v.n.o.nasrana som na neho,lebo uz som si tak planovala co vsetko Erika dostane od Jeziska a dostane akurat velke prd.chudatko tak mi jej jej teraz luto 😒 a dohovie ci dostane nieco aj na Mikulasa akurat ma kupeny adventny kalendar a to je vsetko ☹

a inac akosi sa to tu rozbehlo ked som napisla asi som vam chybala vsak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
1. dec 2009

jasne že ano aj som dnes na to myslela že si tu dávno nebola ani Majka čo je snou?

michaela2410
1. dec 2009

jaaaj, ako sa to tu rozbehlo, mam problem vas precitat

a faktury za telefon ma uz netrapia, lebo som pausal zrucila. mam O2 fer a som spokojna maximalne. Tak lacno som este vzivote netelefonovala 😎

mirkaff
2. dec 2009

caute babuse....

My tu mame niaku Majku?
Lulu tvoj manzel je nezamestnany?? mne ten moj dnes oznamil ze budu mat vianocny vecierok,este mi hovori ze zapis si to do kalendara,ze vtedy nemas robit cirkus,tak som povedala ze ked ma nas.ere hned zrana tak mu vecer,,no viete co... 😀 .nedam
jaj boze uz si spominam..Mary3.....no jasne,,ja myslim ze tiez ako my ledva stiha,,Lukino je tiez riadne zive chlapciatko

nase mrnave este spinka,,vecer mu to kecalo hadam do desiatej,,este aj palbu normalne pozeral so mnu....
my uz k vianociam nieco pokupene mame,teda sak pre deti,,MM tak nenapadne zistuje ze co by ma potesilo,ale vcera dosli tesko katalogy a v tom jednom,je na tej istej strane bledunky predlzeny pulovrik s kratkym rukavom aj so salom,a hned podtym taky otrasacky cierno biely s gombikami,,no a dnes rano mi sme to kukali spolu a ja ze tento sa mi paci,len som neukazala konkeretne ktory,a on ze veru pekny je,aj tie gombicky sa tam hodia,no ale hned som mu vysvetlila ze sa mi nelubi...
ale sak mi ho nemoze kupit..ved h..o..v..n..o.. pod stromcekom vypada inak 😀

no ten nas furt spi,,jaj no vcera som robila vianocny stromcek pre brata,chcela som to mat tak na ten moderny sposob,uzke a vysoke,a ked som zacala napichavat cecinu tak nakoniec je to siroke a nizke,aj som ho ozdobila,no neviem,sak sa to lubilo aj babke stredskej,cil je to skoda rozoberat,ale dam ho bratovi na hrob,,potom hodim fotku na FB

inak Vas tu zeny moje musim zdzubat..vobec nikto si tu nespomenul na Ondrejkove meniny ☹

lulu723
2. dec 2009

jooooj Miruska ja som si spomenula uz vcera,ze mal Ondrejko meninky v pondelok,ale som nenapisala,lebo jak som sa strasne z mojim pohadala tak som uz ani na pc neisla taka som bola vytocena sak som ho aj do pi... poslala to bola asi nejaka velka hadka u nas.aj mala zacala do toho jacat aj som si potajomky poplakala taka som bola z neho znechutena a vcul sa snim vobec nebavim.

takze Ondrejkovim pondelnajsim meninkam prajem vela zdravicka,stasticka a lasky nech z neho vyrastie krasny a dobry chlapec a nech rodicov a aj velku sestru poslucha cmuky Ondrik 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀

no a moj neni nezamestnany,ale je zivnostnik a hovno si plati,lebo vsetky peniaze dostava na ruku a to este si musia podelit medzi sebu tak sa to ani do banky nedava.cize takto nema poplatenu socialku,zdravotnu a hadam ani zivotnu.uz som z toho na nervy.tak ja si podctivo vsetko platim len z poondenej materskej aj to teraz musim ist do banky,aby mi dalsiu poistku strhali co sme poisteny vsetci 3 a on co ma furt penaze tak nestiha nic platit,ale je pravda zase to,ze zaplati hypoteku,plyn,elektriku,digi,net,fon a este nejake prkotiny takze mesacne nam ide prec strasne vela bubakov.kebyze aspon neplatime hypoteku tak by sme si asi zili ako prasiatka v zite.

a mne sa veru vidi,ze Majkyn Lukinko je kludne dieta sak na poslednom stretku bol taky dobrucky jak anjelik,ale to ma zachvilku Majka vyvedie z omylu 😀

a vcera to bolo z malu uplne hrozne cely den revala ani spat nechcela vsetko jedlo hadzala na zem a ked si uz trela ocka tak som ju okupala,lebo mala aj maslove vlasky a dala kakao a sup do postielky to bolo o 8 a do pol 10 tam vyhukovala uz som si myslela,ze ani nezaspi.teraz o 8 vstala tak som ju dala na nocnik tam sa vycikala prebalila prdelu dala kakao a este teraz spi v postielke.mam taky pocit,ze jacala len koly tomu,ze bol Miro doma ked prsalo.ked som snu sama doma tak je to vsetko v poriadku a krasne sa aj sama hra,ale jak dojde on to je hotova pohroma 😠