Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
14. mar 2010

Zanka 😀 😀 😀

lulu723
14. mar 2010

ja ani neviem ci sa jej to lepsi,lebo nechce otvorit pusku,ale ATB asi zaberaju teraz mi len tak vyplazila jazyk a ma to tam tusim aj pomenej,ale to je na prd ked nemoze papat.absolutne nic do nej nejde,ale idem veru kupit nejaku tu detsku kassu a hadam s mi podari to do nej nejako dostat aspon v noci jej to dam namiesto caju.ona chudatko jak mna vidi jest tak tak otvara pusku co by jedla uz pol kila schudla ☹

Zanka a to aj ja jej mam tie afty strhat?lebo ja jej sem tam strhnem ked jej tam davam tu fialovu vodicku

natsa
14. mar 2010
janette4
15. mar 2010

Ahojte.Kde ste dnes všetky?My sme boli doobeda trochu vonku,bola som sa u veterinárky na niečo informovať.po ceste domov som sa s ním asi 3min.nerozprávala a už mi zaspal,lebo zas vstával o 6.15,tak som ho rýchlo vytiahla z kočíka a musel ísť peši.Zjedol plný tanier polievky a už spinká.
a vy sa máte ako?čo máte nov0?kurnik to počasie je za oknom zradné-vyzerá tam krásne,svieti slniečko,ale kosa je riadna.

lulu723
15. mar 2010

Ahojte no Zanka u nas sa trosinku polepsilo,ale stale nechce papat.urobila som jej dneska krupicnu kassu taku riedku tak aspon to vypila.polievky sa nedotkla ATB vyvratila tak jej to asi nezaberie,ale ma tam toho pomenej tusim.teraz mi tu furt revala tak som sa nasrala zdrapila som ju drzala obe ruky a davala som jej tu fialovu fodicku co som mala na vat.tampone to hned sa mi zase dovracala revala jak najata tak som ju prezliekla a asi jej to pomohlo,lebo uz ju nepocujem asi uz zaspala.no uplne horory zazivam cely tyzden uz vazne nevladzem.cez vikend sa to dalo,lebo moj bol doma a aj mama dosla,ale teraz nedokazem nic spravit,lebo jak zacnem aj nieco robit a rachotit v momente je hore a zase reve tak si ju musim len na rukach nosit jak male babatko ☹

janette4
15. mar 2010

Chúďa malé.Neboj Ludi,to prejde, zas bude dobre.a mama nemôže chodiť častejšie,alebo sestra,aby ti trochu pomohli?

lulu723
15. mar 2010

veru nie,lebo mama ma teraz poobednu a sestra ma teraz svoje problemy.a ako ide snazilkovanie? 😉

janette4
15. mar 2010

teraz nijako,lebo čakám na magnetickú rezonanciu,tak až potom

snehuliacika
15. mar 2010

ahoojte, pred mesiacom som písala ktorú dr. v meste by ste mi odporučili a teraz mám odporučenie naštyri tak poradte ktorá z nich a ešte asi budú medzi nimi aj také čo už neberu tak sú to tieto:
dr. kršáková, dr. tichá, dr. gregorovičová, dr. husárová

ďakujeeeem za odporučenia a pekný deň prajeeem

a ako sa inak máte? ja fajn ale akosi uponáhlane a nestíhaním prajem vám veľa síl, energie a nec h vás detúrence poslúchajú ;)

lienka55
16. mar 2010

Ahojte,
tak mne sa sem vcera absolutne nedalo ist,ale moc ste tu toho nepopisali. 😉 Ja mam uz konecne omalovane,teda iba Davidovu izbu a chodbicku,ale teda poviem vam dve najmensie izby v dome, ale bordelu ako keby som malovala cely dom.Majstri si nedavali vobec pozor,im to bolo jedno ze ja sa potom narobim.
Bordelu bolo aj v izbach kde nemalovali. 😠 😠 😠
Dnes poobede ideme do banky,zacali si za ucet strhat nehorazne peniaze,tak mm tam ide s nimi porobit poriadok.

Ludka lutujem ta,ale to ti asi nepomoze.Viem ako je to dobre, ked ti ma kto s dietatom pomoct. 😉

janette4
16. mar 2010

ahojte.my ideme do klubu,ale ešte som sem nakukla.

Lenka,nemáte náhodou Tatrabanku?
ja odtiaľ akurát odchádzam,lebo nie som ochotná platiť 5€ za vedenie účtu,plus necelé 1€za každý výber v bankomate inej banky.vôbec ich netrápi,že som nútená vyberať v cudzích bankomatoch,keďže tu zrušili svoj jediný bankomat.tak som sa nasrala a idem si dať účet inde.

Snehuliacika,podľa mňa Gregorovičová a Husárová sú dobré,ostatné nepoznám.husárová neberie už pár rokov,ale skús,Gregorovičová by ťa mohla zobrať.

lulu723
16. mar 2010

Ahojte Zanka aj ja mam Tatrabanku a chcem ist do VUBky,ale mam este jeden uver co splacam tak tam asi musim ostat.aj ked som rozmyslala,ze to mozm posielat aj z VUBky no uvidim.

Erike je lepsie uz pekne pije krupicu aj sa riadne dneska dokadila co som rada,lebo ju uz asi bolelo brusko co sa nemohla.ATB som jej dala do caju tak som zvedava ci to vypila 😝

Mirka chybas nam tu ako sa mate? deticky su zdrave? 😉

natsa
16. mar 2010

HOJTE,TAK MI SMECHORý MAMA VšDCI BRUšNU CHRIPKU.POLOVIčIAKOVY TO Už PREšLO.dANA OD PONDELKA PREHANA.dnes v noci chudato malé vracalo.celi postel povracal.strasne nariekal nevedel čo sa deje.polovičiak na nočnej.aj mne je zle od včera len se.m.spala somasi 3 hodiny.už len čakám kedy sa polovičiak zobudí aby so si mohlaist lahnut

lulu723
16. mar 2010

boze Ivetka a to ako fungujes?ja by som asi skolabovala.teraz som dost unavena,ale to robi aj tehu svoje.ale maximalne ma vycerpava ked Erika cely den nic nerobi len mrnci a trie si oci dam ju do postielky 5 minut je ticho potom zase reve,ze si ju mam zobrat na ruky,ale ja ju nemozem stale vlacit len na rukach tak ju dam na zem to sa zase ku mne pritmoli a zase si trie oci tak zase ju dam do postielky a furt dookola uz mi z toho hrabe,aby na wcko nemozem ist poriadne.dala som jej este hustejsiu krupicu tak by som bola rada kebyze teraz zalomi aspon na hodinku a pol a isla by som si aj ja lahnut.uz ma to tu nebavi ked je furt upiscana 😒

lulu723
16. mar 2010

Ivetka rychlo sa vsetci uzdravne 😉

janette4
16. mar 2010

Ivet,aj my prajeme skoré uzdravenie.

Ludka,aj ja idem do VUBky,len som čakala,kedy mi príde rodičák.a s úverom si nemusíš robiť starosti,vo vubke sa dá spraviť tak,že ti prenesú celý účet aj s trvalými príkazmi z TB a ty sa nemusíš o nič starať.TB ti potom ten ich účet zruší.

My už spíme, malý sa pekne pohral,len kamoškin malý bol chorý,kašlal,tak dúfam,že to Maťo od neho nechytil.Ja fakt nechápem tie mamky,ktoré idú s chorým deckom do kolektívu 😒

janette4
16. mar 2010

ozaj a musíms a pochváliť,manžel ide dneska pre naše "nové" autíčko.Nie je úplne nové,ale podstatne lepšie,ako to,čo máme teraz.

lienka55
16. mar 2010

Zanka tak vela bezproblemovych kilometrov.Ano,mam TB,do certa s nimi,vsak ten moj poloviciak im dnes da,on je strasne alergicky ako zaobchadzaju s nasimi peniazmi. 😠

Ivetka tak vam prajeme skore uzdravenie,dalsia ktorej nema kto pomoct,ked to najviac potrebuje.

Ludka ani ja neviem co je s Mirkou,neozvala sa vam niektorej cez IP????Ja som len videla v nedelu jej svokra ist okolo nas aj s malym Ondrikom,tak neviem ci su uz napat??? 😉

Maly spi idem este makat,pospratovat ten bordel po vcerajsku,nechce sa mi,a to som si chcela ist lahnut s malym,lebo spal dve noci s nami a som nevyspata.V poslednom case mi straaasne trnu ruky,bolest ako hovado. 😠 ☹

lulu723
16. mar 2010

Lenka,ze si spomenula tu bolest tak ja sa v noci zobudim a normalne som nemohla pohnut lavou rukou a nohou aj som chcela pokrcit nohu no nedalo sa a ani som ju neudvihla z pravou rukou uplne bola tazka jak blazen som sa citila jako pri spinalke ked som si necitila obe nohy.trvalo to asi nejakych 5 minut az potom som mohla pohnut rukou aj nohou.neviete co to moze byt?

ja mam od vcera taku chut na knedlo vepro zelo,ze ho dneska idem robit.mala mi tu zase pisci pri nohach uz,aby tu bol andel nech sa stara ja uz som vazne vycerpana.

Zanka a to normalne pojdem do VUBky a zalozim si ucet a hotovo?ci musim ist do TB ho zrusit ci jako to je?

lienka55
16. mar 2010

ludka nemyslim to v zlom,co teraz napisem,ele nebanujes ze ste s druhym mohli torsku pockat???Ked Ericka ta etse dost potrebuje,ja nechcem druhe zatial aj kvli tomuto,lebo to sa s Davidom neda niekedy vydrzat a neviem si to predstavit s dvomi.Ved musi aj domacnost fungovat,....

erika160669
16. mar 2010

Ahojte dievcence.Uz som tu dlho nebola.Dala som sem maleho fotky konecne.Ja ani nie ako moj starsi syn.Citam.ze ste tu niektory aj chorucky.Nas to zatial chvalabohu obchadza.Aj ja chcem prejst do inej banky len neviem do ktorej.

michaela2410
16. mar 2010

hm, aj ja som prisla teraz domov a strasne ma zacalo boliet brucho..a to som chcela ist s chalanmi na atletiku, ale asi nepojdeme, ved mam pocit aj na "tyčku", no hruza ☹

lulu723
16. mar 2010

Leni nie nebanujem pretoze Erika je dobre dieta a samostatne to len teraz je taka moc citliva ked je chora inac vie vsetko sama robit teda okrem obliekania a sedeni na nocniku,ale to sa do leta nauci a bude urcite pomahat pri drobcovi ako mala Vikuska pri Riskovi.

ocujte baby a nemate mi poslat na farmu tu zelen ci co to je? 😉

natsa
16. mar 2010

Ahojte.bože šak som to napísala to prvé haj buj,ale šak ste to prečítalo.bolo mi ozaj zle.Ráno som sa len tak motala.maleho som nechala chvýlu nech si robí čo chce ale šak nič neviviedol.myslela som že skolabujem že ani nevydržím do obeda ked chodí spat.dala som si ibubrofen tak je už lepšie.po obede som si išla lahnut aj z malým tak mi to pomohlo.3ak to ked niečo potrebujem neni nikoho.tak by som uvítala keby aspon jedna z babiek bola bližšie.
Ludka to robí aj moj malý len by sa vláčil a prevadza si ja ho nechám tak ked huka.teraz sami len madzkoce po bruchu.Od rána som nič nejedla pijem len džus,ked si zmyslím na jedlo tak ma nadrapuje,som zvedavá aká bude dxnešná noc.včera som si išla lahnut o 8 večer ale nič som nenaspaLA čo mi bolo tak zle.
Erika aj som si myslela že tu už nechodíš.No idem kuk fotky

natsa
16. mar 2010

Joj ved je krásny.lulo to potrebuješ na ten holanský dom?to ti musí poslat niekto kdo to má.Ja mám len dosky a tehlu.Niekto má okno a škridle.Ja som si napísala na stránku nech mi to pošlu,
zabudla som sa pochválit malý začina rozprávat.Povie teta, koko,žaba ale povie baba aj pordel povie portel

michaela2410
16. mar 2010

ja zelen nemam, ale chybaju mi uz len tri skridle 😀 este aj tu budeme farmarcit?

natsa
17. mar 2010

Ahojte babenky.tak dnešnu noc Danko už nevrackal zdá sa že už je ok.horšie to je so mnou.Od pondelka som pomali nič needla pijem len džusi.ked si zmyslím na jedlo tak ma napína.takto som sa citila ked som bola tehotná.Nie som.Leni netrubila si dnes na mna?Prepáč že som neskoro zareagovala.Lež som sa stačila po tebe otočit tak ta už nebolo.

lulu723
17. mar 2010

Ahojte 🙂 Ivetka taketo stavi ti nezaidim aj beres nejake lieky?to je fajn,ze Danko uz nevracal neviem si ta predstavit ako by si mu vsetko prezliekala ked si tiez chora.

no a mi sme mali otrasnu noc to kazdu chvilku mrncala a hadzala sa jak ryba na suchu stale rucickami sibrinkovala aj mi jednu plescila,lebo som si ju zobrala do postele tam to nebolo o nic lepsie,lebo sa prebrala zliezla z postele a uz sa dobijala do svojej postielky tak som sa nasrala dala prc tycky a nech si rob co chce.to uz bolo 5 hodin rano.tak sa tam snazil zakryt co jej nevyslo tak zase zliezla z postielky vystverala sa na postel lahla si na mna potom sa premiestnila do stredu a zaspala jak dudok no nechapala som.spala az do 8 a potom vstala vyskerena jak leco zacala mi citat z knizky polubili sme sa a isli sme k doktorovi.pozrel ju,ze tie afty tam ma este trosku Zinnat uz nemam davat,lebo aj tak ho vzdy vyvratila predpisal gel a ten je aj na prerezavanie zubkov a vitaminy B komplex.prisli sme domov dala som jej tu tabletku do ruky myslela si,ze je to lentilka taka mini tak to rozkusala hned som jej dala caj,ale nechcela zacala revat tak som jej aspon z vodovodu davala trosku vody do pusky,aby to nejako prehltla co väcsiu polovicku vyplula.spravila som kakao potrela som jej tie asna aj jazyk z tym gelom co strasne revala a dala kakao co hned vydrulala ulozila sa spat tak ako vzdy a uz spi vyse 2 hodin takze sa dostavame do starich kolaji 😀

lienka55
17. mar 2010

Ahojte,

Ivetka jasne ,ze som na teba trubila 😀 ,len si ma neregistrovala,skoda. 😀 Ale viem ze v tej rychlosti sa to neda. 😉

Ludka tak je super,ze Ericka to ma uz lepsie.A ona teraz vobec nic tuhe,myslim tym stravu nepapa?

Bola som v Meste,len tak narychlo,v Tescu maju akciu na olej,cukor,prach.Tak som bola urobit zasoby. 😀
My sme poobede nie a nie zaspat,asi pat krat sme boli akoze kakat,stale vymysla len aby nemusel ist spat,susnak jeden. 😠
Zajtra ideme do Martina aj s tatickom ,ideme este k jednemu lekarovi na konzultaciu.

lulu723
17. mar 2010

no Lenka este nepapa tuhu stravu.dnes sa pokusala aj chlebik papat,ale este ma trosku napuchnute tie dasienka tak zacala plakat,ale uz sa to lepsi.je uplne vymenena uz jej nechybam a ked ano tak ma strasne vystiska a je rada 😀 inac este stale spi idem ju kuknut ci sa jej nieco nestalo.vzdy ked spi dlhsie ako 2 hodiny tak mam o nu strach 😒