Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
9. apr 2010

my sme furt vonku tiež - treba to využiť

viki ešte nespí 🙄 šak načo a maly mi hodke a pol konečne zalomil na rukách...skusim ho položiť a ist sa aspon vycikať) ak viki nezaspí tak pojdeme pre susedku do školky

lienka55
9. apr 2010

Tak ja som nakoniec musela varit,bola tu segra,uspala mi maleho dost rychlo,tak som jej povedla,ze moze chodit aj kazdy den uspavat. 😀 😉 Ani mne sa to nepodari takto rychlo.

Ivetka aj ja chodim na takuto burzu,ale do PN,ale tento rok som ju zmeskala.Inak v pondelok idem kamoske ,ktorej vozia veci z Nemecka,uz som ju tu par krat spominala.Mava aj nove aj obnosene veci,za celkom dobre ceny.V pondelok idem hlavne na snadalky.

Erika to ta lutujem,ze sa nemas ani kedy vycikat. 😀 😉

janette4
9. apr 2010

Ivetka,veru tak,potrebovala som ísť do banky aj tej lekárke a s ním sa to nedá.už sme doma,už sme stihli aj prechádzku.V centre som nebola.mala som tam ísť v stredu,ale nestíhala som to,tak to tam zaniesol včera môj tatino.možno si tam aj ja pôjdem niečo pozrieť.

Babule,volala som s Mirkou,všetky vás pozdravuje,Ivetka,neodpisala ti,lebo bola chorá,mala horúčky,ale majú sa v rámci možností,pýtala sa na malého Riška,Davidkovi drží palce,aby operácia dopadla dobre a nech to má rýchlo za sebou,hovorila som jej,že viaceré tu plánujeme tehuľkovanie,takže všetkým drží palce.

no a baby,mohli by sme zbúchať nejaké stretko,aby mohla prísť aj Mirka,Martinka sa dožadovala stretka 😀

natsa
9. apr 2010

Tak som rada že sa aspon tebe ozvala.mna to velmi mrzelo ☹ že mi neodpísala-

lienka55
9. apr 2010

Tak super,ze sa Mirka ozvala.A je vlastne u rodicov?Ak by si s nou este niekedy volala pozdravuj ju. 😉

janette4
9. apr 2010

Lenka áno,je u rodičov

lienka55
10. apr 2010

Peknu sobotu prajem,
ja som prave doupratovala a mam dost 😝 ,idem este upiect kysnute kolaciky.A poobede ked nebude prsat ideme sadit zemiaky.
David je uz u mamy.Dnes tam kusocek od mamy zacali stavat detske ihrisko,rozne hupacky,preliezky,lavicky,.....tak sa tesime,ze sa budeme mat kde hrat,nieco nove. 😅

natsa
10. apr 2010

tak som bola v centre potriedit veci.Zanka Majka ta pochválila že si mala vzorne označené veci

janette4
10. apr 2010

Ivetka,ó ďakujem za pochvalu.nebola som si istá,či som to dobre označila

janette4
10. apr 2010

aj si si niečo vyhliadla pre Danka?

janette4
11. apr 2010

dobré ránko všetkým.dnes vyzerá,že bude pekne.dúfam,lebo včera som bola s malým poobede ešte na nákup a riadne sme vymrzli.
moji chlapi išli von ja idem variť.

martinka30
11. apr 2010

Ahojte vsetky mozem sa k vam pripojit ??? som z TN teda pri TN smerom k novemu mestu na Trenčianskej stránke nikto nechodi aj 10 dni oničom 😠

lulu723
11. apr 2010

Ahojte 😉
Vitam Martinku mas krasnych chlapcov 😉

vcera ma prisla pozriet kamaratka tak som si upratovala a jak som umyvala riad samozrejme Erika zase ticho a ked som za nu prisla,ze co robi tak ma skoro slak trafil.vsetky veci si zo skrinky povytahovala a o 5 minut uz bola u mna kamoska tak som musela spratavat pred nu veci co by nebolo nic hrozne,ale doviedla mi ukazat noveho priatela a som sa dost trapne citila 😠 ale bol v pohode este sa na tom bavil,ze jaku mam sikulku 😀 no nic idem asi driemat,lebo Erika ako vzdy celu noc vyvadzala 😒

lienka55
11. apr 2010

Ahojte,
ja som spala v noci ako zabita,uz daaavno som sa takto nevyspala,kedze David spal u mamy.Poobede si ideme pre neho.
Dlho som sa vyvalovala v posteli a potom som isla varit.Teraz som skoncila,vsetko som pospratovala.Este som stihla aj ozehlit,nech mam zajtra pokoj.

Martinka vitaj medzi nami. 🙂

Ludka 😀 😀 😀 .

natsa
11. apr 2010

ahojte.tak ešte nemám uvarený obed polovičiak doma a ja sa musím o maleho starat lebo zasa má taku náladu že by sa len na rukách vláčil.Ale už je všetko v trube ešte tam šupnem štrudlu.Zanka iba jedny topánky 27 číslo a jedny 3/4gace.nebolo času lebo majka zas utekala kdesi na oslAVU.tak sme to len poukladali a stoli rozložily.nemám čas sa tam ani kuknut.
ahoj martinka tak nech sa ti u nás páči.Sa čudujem že v TN to viazne čo niesu také závislé ako my?

martinka30
12. apr 2010

Ahojte dik za privitanie 😅 Asi nie su take zavisle. 😎

janette4
12. apr 2010

ahojte.Martinka,aj ja ťa vítam medzi nami.

No dnes je teda úúúúžasné počasie.ja som si doobeda ožehlila a uvarila zemiačiky k mäsku,lebo včera sa zjedli a krpec teraz zaspal,tak tu závislačím 😀 na poobedie sme sa objednali u kamarátky na návštevu,aby sme nejako zabili čas.ešte že býva vo vedľajšom vchode 😀 nemusíme ísť ďaleko

moncika15
12. apr 2010

ahojte 🙂
dnes som videla drobce 😵 robili mi naryxlo len vonkajsie sono tak to bola len taka maxulka ale mrvila sa 🙂

ozaj, vy co ste rodili v TN nemocnici mohli ste mat pri sebe manzela aj pri porode alebo len na vzdyxarni? 😕

sasikas
12. apr 2010

Ahojte baby....
mozem sa k vam pridat?...som z NMnV....cakame babatko ale krpatej sa akosi nechce von...termin sme mali 7.4 a stale nic..... 😒
vidim ze vacsinou uz mate deturence...su tu aj neake maminky cakatelky?.... 🙂

lulu723
12. apr 2010

Ahojte 😉
moncika mozes mat pri sebe manzela ja som nemala,ale aj tak by ho ku mne nepustili kedze som mala cisarsky,ale cakal v cakarni kde su navstevy a potom jak vytiakli malu tak ho hned zavolali tak sa snu mojkal asi hodinku. 😀

Ahoj sasikas ja som cakatelka 😀 no veru babatku sa nejako naozaj nechce von.asi vie,ze sa ochladilo tak si pocka na lepsie pocasie 😀 ,ale prajem,aby sa uz vypytala 😉

janette4
12. apr 2010

sasikas vitaj aj ty medzi nami.pekne sa nám to tu rozrastá s tehuľkami a čerstvými mamičkami.super.

Moni,ja som v TN nerodila,ale švagriná áno a mohol byť aj pri samotnom pôrode,keďže mala prirodzený pôrod.

natsa
12. apr 2010

Ahojte závisláčky.Vitaj sasikas.tak sa mi páči že su tu nové členky.Monika tak to je krásni okamžik vidiet bábo ako sa má.ja som sa na to strašne tešievala a nemohla som sa dočkat a zároven som sa aj bála či je všetko v poriadku a či sa má bábetko dobre.Sasiska aj moj malý meškal.mala som termín 8 a narodil sa 16 aj to mi ho museli vyvolat teda išiel cisárskim .Neboj nič.Mne povedal kaščák že žiadne dieta sa nenarodí nekoro vraj ono vie kedy má prist na svet.Tak som sa ukludnila a ked som vedela že je v poriadku.Asi po týždni od termínu som išla do nemocky a na druhý den sa narodil.Ty ideš kedy?
Ráno som bola v centre kuknut tak som neodolala kupila malemu župan, sandálky a overal.

sasikas
12. apr 2010

moncika- v Tn moze byt partner aj pri samotnom porode.....len pri CS nie.... 😉
natsa- ja som bola dnes na poradni, tiez u Kascaka, tak vraj na neake velke rodenie to zatial nevypada 😅 , ak do stredy nic, tak sup do nemocky.....a vraj tiez asi cisarskym, lebo ze sa mi neskracuje vobec krcok ci co.....tak neviem ci to ani vyvolavat nebudu a hned CS, alebo ako.....tebe aj vyvolavali a nakonec CS, alebo rovno cisarsky?....mne uz je to jedno ako....len nech uz konecne sa nieco deje...lebo to cakanie je hrozneeee....... 😝
a baby dik za privitanie..... 😅

lienka55
12. apr 2010

Ahojte
ja som bola dnes na nakupe u tej kamosky,co nosi veci z Nemecka.Kupila som malemu dvoje sandalky(jedny akoze nove a druhe na doma),kratase,tricka s dlhym rukavom,kedze s kratkym mame dost,koselu,....tak sa vytesujem,ze mame zase nieco nove. 😅
Mali sme katastrofalnu noc 😠 ,vobec ale vobec som nespala celu noc,tak som si bola teraz na chvilocku schrupnut.

sasikas vitaj aj ty medzi nami,odkial si? 😉Drzim place,nech sa ti to uz rozbehne.

Moni tesim sa spolu s tebou,ze drobec dava o sebe vediet.Na sale mozes mat manzela pri sebepo cely cas,na vzdycharni iba ak si tam sama aby to nerusilo ine mamicky. 😉
Ja som predchvilockou bola chystat susedke male vecicky o 4.tyz. budu mat baby ,tretie.Ach,tak mi to bolo luto ,ked so videla tie male vecicky,ze uz to ani pravda nie je ,ze David bol taky malicky. 😢

moncika15
12. apr 2010

no to som rada ze ho tam mozem mat 🙂 tazko by som to bez blizkeho cloveka zvladala 😨

inak neplanuje niekto priblizne za 6 mesiacov predavat kocik,autosedacku a ine potreby pre mimi...budem horuci kandidat 😀

lienka55
12. apr 2010

moni ja uvazujem o viacerych veciach pre mimi predat ,ale kedze planujeme este mat jedno mimi tak nechcem a mm by mi ani nedovolil kupovat dalsie,dava to predsa logiku. 😉
Inak kocik mam velmi zachovaly ako novy ani nie na nom vidiet ze som tam vyvozila Davida.Ale ak by nahodou tak sa ti este ozvem.

moncika15
12. apr 2010

dobre lenka 🙂
my sme vcera behali v laugariciu po obxodox a pekne palky su to 😨 mame dvojposxodovy dom tak xceme aj tu cestovnu postielku niekde do obyvacky, aby som nemusela behat hore dole a mala kam odlozit do bezpecia drobca aj pocas dna 😝 inac take vystrelky ze stojan na vanicku,prebalovaciu podlozku, kos na plienky ..bez toho sa zaobydem aj ked su to mozno prakticke veci. ale ked bude svagrina ponukat..zoberiem 😝

natsa
12. apr 2010

ahojte.Monika a chces všetko nove?kopu mamičiek kupuje cez bazar a tak.prenosnu mám aj ja je to dobrá vec kupovala som ju na inzerat.podložku na prebalovanie hádam ani nepotrebuješ,stačí ak si kupiš na prebalovanie taku no neviem to nazvat maju to aj v lekarni aj v dm taku ako taku plachtičku ktorá sa dá poskladat je to taka preb podložka.Ja som to nosievala k doktorke kde som v poradni položila maleho aj doma som to prestrela ta postel a tak.1 ks stoji okolo 11 korun.
sasikas tak ja som to mala tak že na druhý den ako som došla do nemocky tak mi kaščak dal tabletku na rozbehnutie stým že na druhý den dostanemdalšiu.lenže okolo obeda mi bolesti vystrelovali do nohy akrížov nemohla som existovat tak som poslala setričku po doktora nech ma kukne.Tak Kaščák povedal že na porod to nevyzerá tak mi dal injekciu od bolesti.bola som na vzdychárni lebo som nechcela ist na izbu.no ešte ma dali na ctg a tam som bola do večera čo sa im nezdalo srdiečko maleho.tak Najprv že sa to ukončí tak sa Kačšák rozhodol že mi da infuzku na urýchlenie porodu.bolo mi to už jedno bola som vyčerpaná a bála som sa o maleho.potom došiel za chvýlu že to nebude riskovat tak sa rozhodol pre cisarsky.Všetko mi vysvetlil tak som vedela do čoho idem a povedal že pre maleho to bude lepšie.tak potom sa všetko zbehlo strašne rýchloa ani som sa nenazdala a mala som maleho v náručí bola to 15 min.záležitost.pri tom ako mi to robili tak enesteliogička mi všetko hovorila celý pribeh ako sa dial.ešte pred hod som nevedela že sa to tak rozbehne aj som volala manželovy že malý sa narodí až zajtra a naraz mu zavolám že malý je už na svete.Tak bol uplne v šoku že tak rýchlo.Len to ležanie po cisarskom bolo pre mna utrpenie ani pohnut bola si ochrnutaá a takto ležať 24 hod.až si sa mohla postavit a trocha čaju upit.všetko som sa učila nanovo.mala som problem si sadnut a preist k umyvadlu.polievku zest bol tiež problém lebo som nedokázala ani udržat lýžičku no ako stará babička.no tak som sa rozpísala ale to babetko za to stojí.dufam že som ta neodradila. 😉

moncika15
12. apr 2010

no povodne som xcela vsetko nove, bez hystorie 😅 ale zase nase krstna coskoro vyrastie z kocika aj z postielky tak pocitam ze mi to nanutia 😝

ako sa vam pozdaval dr. Kascak? ja som k nemu xodievala na oplodnenia a vlastne on nas nasmeroval co a ako z nasim problemom. dufam ze najblizsie sa uvidime az na 3D v CEGYSe 😵 sme mu dlzny bombonieru, povedal ze mu ju mame dat az ked otehotniem 🙂

natsa
12. apr 2010

Monika ja som tiež k nemu chodievala a aj mi robil cisarák.Pre mna bol a bude pán doktor.Ustretový príjemný ktorý sa rozumie do toho čo robí.velmi prijemný ako som písala ked ma mal pod dohladom bola som kludná a vo všetkom som mu doverovala.vlastne jemu možem podakovat že mám dieta a že je zdravé,šikovné pre mna dokonale.