Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
22. jún 2010

@moncika15 kazdy mame ine problemy v inom rozsahu a kazdy mame ine stastie. 😉
@michaela2410 pekny koniec aj s korunou. 🙂
@natsa dakujem.

rikarr
22. jún 2010

oki a o kolkej teda.....??????????

@lulu723 nooo musim povedať že dnes prespal celu noc od 20,00 do 7,30 😎 ale obyčajne sme o tej 4,00 hore a potom až o 8,00 😀 a ked bol mimčo tak prespal od 20,00 do 2,00 a potom každe dve hodky.

dada78
22. jún 2010

@lienka55 neboj, priletí aj k Vám bocian, čo vieš, možno budeme spolu tehuľkovať, nám sa teda zatiaľ dvakrát podarilo skoro hneď, uvidíme či aj do tretice
@michaela2410 to je super,že sa dočkali bábätka 😵 ozaj obdivujem všetky ženy, čo si všeličo musia vytrpieť a podstúpiť ☹ ja mám 2 bratrancov a tí sa so svojími ženami snažia o svoje už asi 3 roky a zatiaľ nič 😔 snáď aj oni budú mať šťastie, veľa tam narobí aj psychika.
@janette4 na My je sympaťák akurát Krč a aj primár, ale ja som pri oboch pôrodoch nemala ani jedného, raz Tallo a potom Šťastný, aj keď pôrody som mala fajn za 2,5hod boli drobci na svete.

lulu723
22. jún 2010

@rikarr no tak to mas dobre baetko potom.mne by to ani nevadilo kebyze moje je nejake uplakane ved prezila som to z Erikou tak prezijem aj teraz.no idem si dat dole masku a idem kukat odsudene zatial papa baby 😉

rikarr
22. jún 2010

no lulu to som ajja hovorila že vychumlala som jedno vychumlem aj druhe ale ked bol krpec urevaný zo začiatku a k tomu viki bola som zrelá na cvokara

michaela2410
22. jún 2010

@moncika15 nie, nebudu...nechali poradie dalsim...je tam dlhý rad...

pre mna radsej poobede 😎

michaela2410
22. jún 2010

@dada78 nasi cakali vyse pat rokov...ale ako sa hovori, niekto na svet prichadza, iny odchadza...moja babicka sa stihla dozvediet tu super spravu, ale do mesiaca zomrela 😢 😢 😢

ostrovcacka
22. jún 2010

Ahoj Jarabica a vlastne aj vsetky ostatne co pisete na modreho konika,citam vas uz dlho ale az teraz som sa zaregistrovala,mozno ma aj niektore poznate bola som raz s Jarabicou na stretku v Povazane.Volam sa Jana a mame malu Vanesku ktora ma 19mesiacou a byvame v Lubine vsetci traja aj s manzelom v rodinnom doma,môžem sa k vam pripojit?

ostrovcacka
22. jún 2010

A toto je nasa Vanes

lulu723
23. jún 2010

@ostrovcacka ahoj Jani tak uz mate net?alebo ako to je? 😕

jarabicka
23. jún 2010

Jééééj, Jani vitaj, akurát som sem prišla nakúknuť a pozerám, čo za nová tvááár a to naša Januľka a Vaneska🙂...do prdele v prvom momente si myslím, bože to oblečenie a tú malú odniekiaľ poznááám 😀 😀 😀 , až potom dám na fotky v plnej veľkosti a to Vaneska 🙂

lulu723
23. jún 2010

@jarabicka Evka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som tiez pozerala co to tu je za novu babu a veru som sa aj potesila,ze si tu takto budeme pisat. 😉

lulu723
23. jún 2010

no idem sa veru obliect este tu strasim v pyzame a o chvilku vyrazam von z Evku a Janku,lebo mala je jak z divych vajec a uz sa sackovala do kocika 😠

natsa
23. jún 2010

Ahoj Jani tat konečne si už medzi namy,A dankova frajerka vaneska je velmi zlatunká

lulu723
23. jún 2010

baby no normalne som znicena 😒 sice fuka vietor jak blazen,ale to slnko ma tak unavilo,ze som skoro nevysla z kocikom hore briezkom k nam a este sa mi zle vozilo ked ten vietor fukal oproti mne,ale mala hned zliezla z kocika a uz si to stradovala do postele aj obuta 😠 tak som ju vyzliekla prebalila a teraz sa uklada na spanok a pojdem aj ja 😝

lienka55
23. jún 2010

Ahojte,
ja som dnes opat varila,ale iba hrachovu kasu,este nam ostalo trosku zo vcera.Idem dnes ku kadernicke,maly mi uz spi.
@dada78 a vy kedy zacinate so snazilkovanim ak to nie je tajne???Boye ved len tod si cakala Matka a ze uz dalsie. 😉
@ostrovcacka jej Jani vitaj medzi nami., 🙂

lulu723
23. jún 2010

baby ja som si teraz objednala sadu flasiek zn.Tommee Tippee za 25€ z bazaru a je tam 2x260ml flasky,2x150ml flasky,1x260ml flaska zo sosacikom,1x cumlik tejto znacky 0-3 mes.a 2x nahradne cumliky na flasky.je to od 0+.a samozrejme,ze ta baba mi to hned dnes posle,ale volala som mojmu ci si to mozem objednat pritom uz som to objednala 😝 a on,ze to ma cas,aby sme sa o tom povypravali ked pride domov.no lenze ja cas nemam,lebo takato ponuka je tu len raz za cas a tieto flasky su bez BFA FREE ci jak sa to pise a podobaju sa na AVENT takze aj kebyze protestuje uz mam najmenej 5 dovodov,aby mi dal na to peniaze 😀

moncika15
23. jún 2010

@lulu723 uz ti dosiel ten sterilizator? hod foto 🙂 zajtra planujeme ist s muzom pokupit take drobne veci tak hadam omrknem aj nieco take 🙂 . neviete kde v PN je obxod s kocikmi? zevraj je to nieco vacsie a je tam dobry vyber

lulu723
23. jún 2010

@moncika15 mne dosiel uz davno ten sterilizator a je fakt dobry.len teraz ho moc nepouzivam,lebo Erike som nechala len jednu flasku ma kakao a druhu zo so sacikomna caj a to je vsetko.vsetky ostatne som povyhadzovala,lebo bud boli uz tak zazltnute,ze ani vyvaranie v octe nepomohlo,alebo prasknute.a foto nepridam neviem kde som zapatrosila kabel od fotaku.ale najdi si na nete parny sterilizator Tefal a taky mam doma 😉

inac spala som asi pol hodinku a mala uz vstala samozrejme nic nejedla pred spankom a ani teraz,len sa napchava somarinami a zije asi zo vzduchu 🙄

lulu723
23. jún 2010
janette4
23. jún 2010

ahojte.Janka,aj ja ťa vítam. 🙂 Vaneska je už aká veľká.

so stretkom súhlasím,v stredu má byť celkom fajn,tak ak nám do toho nič nepríde,radi prídeme.Vyjadrite sa aj ostatné,aby som dala vedieť aj Mirke,tiež by rada prišla.

Ja som bola doobeda s malým u dr.na kontrole s tými vyrážkami,už sa mu to trochu hojí.jemu sa to zdá,ako poštípané,ale nemalo ho čo poštípať.keď sa mu objavili tie nové vyrážky,nemalo ho čo poštípať,lebo bol zavretý,lebo bolo škaredo.tak som zvedavá,čo to bude robiť. 😒

moji chlapi išli teraz von,ja dneska nevládzem.aj som si poobede ľahla,keď spal malý,ale spala som len asi pol hodinu a už vstal.iba,čo som sa rozospala 😝 teraz ma bolí hlava jak koňa. 😝 no nič idem variť fašírky a nejakú polievku.

janette4
23. jún 2010

@dada78 na MY je veru Krč sympaťák...a aké tehličky má na brušku... 😀 😀 😀 😀 Mňa rodil najprv primár,počas 1.2doby a samotný pôrod Krč.Obidvaja sú v pohode.Až na niektoré sestričky... 😝 horšie ako bacharky 😝

michaela2410
23. jún 2010

Janka, este sa nepozname, ale aj ja ta vitam 😎 🙂

A to stretko, navrhnite cas a miesto stretka 😉 😉 😉 ma byt pekne, takze by nemal byt problem 😎

ostrovcacka
23. jún 2010

Ahojte baby, dik ze ma beriete medzi vas.Dnes sme sa bavili aj s EVKOU jarabičkou,že aj my by sme išli na stretko,môjmu som už povedala,že by som potrebovala auto tak snadˇ prídeme ale veď aj autobusy chodia len aby nás obe zobral a dúfam,že bude pekné počasie,takže zatial to u nás platí,ak by sa niečo zmenilo tak napíšem.Ozaj neviem či vám už Evka písala,ale buduci tyždeň v sobotu ideme spolu aj s manželmi a ďeťmi 7km od Bešeňovéj na 5 dní už sa tešíme,ja som plánovala sa ísť aj kúpať len zrovna na tú smolu to budem mať,Ludka chlapov treba brať niekedy s rezervou veď predsa samé najlepšie vieme čo je pre našich maznáčikov najlepšie len si objednaj veď komu inému by sme kúpili ak nie svojim deťom.Janette4 skus na tie vyrážky Excipial mlieko mám s ním veľmi dobré skúsenosti na hoci aké vyrážky, používaj aspoň týždeň,je to voľno predajné v lekárni ale ak si to dáš predpísať lekárovi budeš to mať oveľa lacnejšie.Ja som dnes tiež varila ryžu a kuracie prsia na prírodno na šťave,myslela som si,že to budeme mať aspoň na tri dni ale čoby ledva budeme mať my na zajtra s Vaneskou,takže v piatok zasa pri hrncoch.Ahojte pekný večer

ostrovcacka
23. jún 2010

Ahoj Miška,rada ťa spoznám na stretku a aspoň čo ja mám informáciu tak by malo byť okolo tretej v Meste pri fontáne,čo baby je to pravda?

michaela2410
23. jún 2010

ok, tak o tretej, ale idem pre chalanov do skolky, tak neviem, ci budem stihat, ale postupne tu hodte, ci sa chystate do parku, alebo kde...ak pojde aj ivetka, na nu uz mam aj telefon, tak by som cinkla...sice, mala by som ist k nasim do cachtic okopat trocha zahradku, lebo je zubozena a mamina pride az v nedelu a aj to bude po dlhej ceste utahana...ale ved uvidime... 😎

natsa
23. jún 2010

Ahojte my na stretko prideme ale nám by to vyhovovalotak okolo 4 tej nakolko niektore detičky poobede spinkaju.
Miska dufam že som ta moc nezdržala.Dobre sa stebou rozprava.

dada78
23. jún 2010

@lienka55 chcela by som stihnúť do druhého Maťkového roku, takže uvidíme asi v lete skúsime
@janette4 asi myslíš na sestričky z gyndy, tie sú také rezké, ale ja som mala šťastie pri pôrode na milé 😉 na novorodeneckom sú fajnové, veľa s nami pokecali a poradili 😉
@ostrovcacka ahoj, v tejto téme som tiež nováčik 😎

michaela2410
23. jún 2010

@natsa to som rada, nie nezdrzala si ma, vsetko sme stihli, co sme si naplanovali... 😎 bola som u nasich poliat kvety, obrat jahody (ale viac bolo hnilych, ako dobrych 😖 )...chalani sa pobicyklovali a korculovali...a o siestej isiel muz s tominom na "monster truck", lukas nechcel ist, tak on bol so mnou nakupovat...plne vyuzite poobedie... 😀

lulu723
23. jún 2010

@natsa ved vsetky deti spia a aj tak sa vsetky zideme az okolo pol 4.len ked Janke neda manzel auto tak ja budem musiet ist z Erikou bez kocika 😒 a dohovie ci aj prideme,lebo Erika teraz spava 2 hodinky poobede,ale jej sa to dost casto meni tak ma nahneva ked zrovna bude spat 3,5 hodiny 😠
idem spat zatim papa 😉