Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
8. júl 2010

ahojte.

@lulu723 Ďakujem za info.
@michaela2410 príjemnú "minidovolenku" 😅 a Lukáško už je fit?kedy idete do toho Talianska?

Miško zobral malého von,ja by som mala variť,a zas tu čumákujem,ale musím ísť čosi zbúchať,lebo nebudú mať obed.

@natsa tak si mala veselo,poznám 😒

lienka55
8. júl 2010

Ahojte,
ja som stihla doobeda umyt malemu okna v izbe,este ma caka nase v spalni.Boli sme vov vedlajsej dedine na bicykli,a potom autom v Cachticiach v lekarni.Dnes mi este nic nejedol,tak som ho vytieskala,reval hrozne,ale nech,nebude donekonecna so mnou zametat.Uz spi.
@janette4 a aku torticku si dala Matkovi upiect?a vy chcete kupovat dom,chcete ist z Turej prec?

michaela2410
8. júl 2010

no tak prisla som z nakupov, pobalene zhruba je...uz pocujem tie komentare, ze akoby sme isli na tyzden 😀
@janette4 lukasko je lepsie, az nato, ze dnesok nevysiel, ako mal, lebo som si predstavovala deti v skolke, prazdny byt...no ale v noci lukas plakal, ze ho boli zubok...a kedze zubarka, ktorej dvoverujem a on ju pozna, aj mu uz blombovala, je v bratislave, nedalo sa nic robit, len nastartovat auto a ist tam...aj si chuda poplakal, ale ten jej pristup...no skvela...ja som tam bola prvykrat, doteraz s nim chodil dedo...ale fakt som nadsena, aj ked ona nema zmluvy, takze okrem prejazdeneho benzinu som o 23eciek lahsia ☹ no, ale hadam nam v chorvatsku uz nebude plackat, ze ho boli zubok 😖
teraz manzel prisiel z roboty a spi, aby mohol celu noc soferovat, vyrazame asi o deviatej, desiatej, ako sa podari...inak, sama sa cudujem, ze som toho tolko nabalila, pravdepodobne sa tam aj u domacich prestravujeme, ocino nam tam zabezpecil uz aj vecere a mozno aj ranajky... nakoniec z toho bude dovolenka ako sa patri, bez varenia 😀
tak sa tu mavajte krasne a nieco popiste, ale nie vela, aby som potom nemusela dve hodiny len citat 😀 😀 😀 😀

moncika15
8. júl 2010

@michaela2410 juj tak vam zavidim to chorvatsko, ja ho uplne milujem 😵 nikam inam ma to netaha len tam. no tento rok ma muz nexce zobrat ☹ mali sme ist aj s mojou mamou, lebo este nikdy nebola pri mori tak sme jej xceli splnit sen k 50tke. a zrovna teraz ako napotvoru som otehotnela 😀 😅
tiez som tam raz bola s bolavym a opuxnutym zubom, ale po ceste som mala hlavu opretu o predne sedadlo a ako sme naskocili na jame tak mi ten vacok hnizu praskol 😅 a dovolenku som stravila bez bolesti a na druhy den mi to aj odpuxlo 😀 😀 😀

natsa
8. júl 2010

Ahojte,tak dnes bola u nás mama len tak pozriet maleho,potom sme išli cengat do mesta,maleho som nechala polovičiakovy z velkou radostou.ked som prišla domov tak malý spal.potom sme išli do kalnice len tak,nech sa malývylieta.No ja do polovičiaka hučím aby sme išli bývat niekde na dedinu a mat rod.dom.No asi zbytočne sa o tom sním bavyt.nedokáže sa odputat z mesta ten už rozmýšla na to ako bude starý že to sa ten dom nebude zvládat no na šlaktrafenie s ním,tak som mu povedala že nech si ide vybrat truhlu a zabezpečit fleka v starobinci.
Miška prajem krásnu dovolenku

janette4
9. júl 2010

ahojte.

@natsa 😀 😀 😀 😀 dobrá odpoveď 😀
@moncika15 podľa mňa by si mohla ešte ísť,pokiaľ nemáš problémy.ale ty máš tuším PN?,že? 😒

@lienka55 nás to ťahá do domu od začiatku,ale keď sme kupovali byť,mysleli sme,že nás to prejde.Neprešlo,tá túžba po dome je stále silnejšia.chcem ísť odtiaľto aj kvôli svokrovcom,aby som ich nemala každý deň na očiach a nemusela sa pozerať,ako sa chovajú k malému a chcem mať kľud.byť vo svojom a na každého sa vykašľať,na nikoho stále čosi nedoplácať(sused odrbáva na spoločnej elektrike aj vode a my to platíme),chcem,aby deti mali svoj priestor na hranie anie chodiť cez celú Tutú na nejaké ihrisko a ja nemusela v kuse sledovať,či nejde auto,alebo či ich zas nejaká ježibaba(napr.moja svokra) nevyháňa z trávy vedľa bytovky,lebo ju postúpajú 😝 alebo aby po nich nejaká krava nehúkala,že sú hlučné, atď,atď... 😝 Manželovi sa do toho zo začiatku moc nechcelo,lebo by sme si museli navýšiť hypotéku,ale vidí,že ja som tu neni šťastná 😒

janette4
9. júl 2010

@lienka55 Lenka a tortičku som dala spraviť auto McQeen,niečo takéto,ale bez toho spodku,len samotné auto:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/mc-queen-3

moncika15
9. júl 2010

@janette4 ano mam PN ale to by sa nejako dalo 🤐 😝 ja sa tiez citim ze by som to vpohodne zvladla ale muz sa boji ze co keby neco 😕 a navyse ani nemame peniaze navyse 🙄 este skusam mozno sa mi ho podari zpracovat aspon na vikend aby sme isli 😵 . minuly rok sme boli 2x. po tyzdni sme sa vratili a jeho kolega ze co sme im nepovedali ze by isli aj oni. tak sme tam isli po 2 tt zase ale len na vikend 😀

ozaj ako sa citis?byva ti moc zle?

lienka55
9. júl 2010

Ahojte babule,
dnes mam dost rusny a zaujimavy den. 🙂 Rano som zaviezla maleho svagrovi(varoval),a bola som na pohovore do novej prace 🙂 (kto chce viac vediet cez IP),potom som este cestou stihla nakupit,utekala pre maleho.
Stihla oprat dve pracky,navarit,umyt posledne okno,popolievat kvety,ideme este k babicke na hrob dnes je rok co zomrela. 😢
Zajtra je u nas velky den deti spojeny s hasicskou sutaak budeme asi tam. 😉
@janette4 aj ta moja cukrarka pecie MC Qeena http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/mc...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-d...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/vy...

moncika15
9. júl 2010

@lienka55 ou nastup po MD do roboty asi nic moc nebude 😒 a ako to vyzera?

lienka55
9. júl 2010

@moncika15 ani mi nehovor,mne sa nehce ist do prace,ale co narobim,musim,doma nemozem len tak byt.

ostrovcacka
11. júl 2010

Caute baby,tak uz sme od stvrtka doma z dovolenky,ale ako vidim dnes sa vam moc pisat nechce to je asi tym pocasim,my sme asi dnes dostali upal mala ma teploty a zvracia uvidim co zajtra najhorsie je ze mi nechce pit ☹ ☹ ☹ na dovolenke bolo super dokonca tam bolo ovela chladnejsie ako je tu dva dni nam aj prsalo ale to sme sa boli kupat v Tatralandii,je tam kryte pre deti detska sa vyblaznili, nasi muzi boli aj na turistike a stretli medveda nastastie usiel neviem ako by to bolo dopadlo keby to bolo opacne môj povedal ze by po nom zostala len spalena trava co by tak utekal,Lulu my s Mirkom sme robili tortu a navrch sme davali pravy marcipan zo 62%mandli a len material na tortu nas vysiel 30eur takze si myslim ze ta vasa torta nebude az taka draha ked sa pouziju kvalitne suroviny,môjmu otcovi sme robili sudok a Vanes dynu s myskami ja som robila vnutro a môj sa trosku pohral z vonkajskom dost zle sa to robilo pretoze ten marcipan je dost makky,Miska zelam ti prijemnu dovolenku a hlavne oddychuj aj ja som oddychovala len teraz sa nemôzem zbavit spinaveho pradla 😖 😖 😖

lienka55
11. júl 2010

@ostrovcacka ja tu nakukavam stale ale nikde nikoho tak nepisem.
Torty su kraaaasne.

ostrovcacka
11. júl 2010

este som zabudla robili sme este aj pre brachovho maleho ale to bolo robene len z puncoveho rezu

natsa
11. júl 2010

Ahojte no veru mne sa v takom teple nechce ani existovat nieto ešte písat.Jani kráse už viem komu si dám napiect kdyby neco.

moncika15
11. júl 2010

ahojte aj ja som nakukala ale npisala ked nepisal nikto 😀 to bude asi dovod preco tu bolo cely den tixo 😅

ja mam tiez upal ale nie od slnka ale z prehriatia organizmu 🙄 uz je ok dala som si par studenyx sprx. nemohla som v sebe udrzat ani vodu bud isla vrxom alebo spodom 😅 malinke si kopka cely den tak hadam mu to nevadi 😨

ostrovcacka
11. júl 2010

Natsa, my sme rozmyslali ze to budeme piect a predavat ale tie suroviny su fakt neskutocne drahe a toho casu co pri tom stravime pokym nemame prax sa to fakt neoplati pretoze by sme prerobili aj gate co mame na sebe,mozno by sa to aj dalo len by sme museli zmenit prisady s tych drahych na neake lacnejsie smejdy, maslo vymenit za za neaky lacny margarin,marcipan z mandli za lacny marcipan zo suseneho mlieka alebo z tych cukrikov,ozaj neviete recept ako sa to z tych cukrikov robi vyskusala by som

jarabicka
12. júl 2010

Caute baby, nooo tak konečne sa vám hlááásim po dovolenke,hoc trocha neskôr, ale predsa 😉 došli sme domov vo štvrtok večer a akosi už nebolo času-povybaľovať veci z auta a utekať do postele 😉 ...v piatok som sa nevedela do čoho pustiť skôr, povybaľovať veci, dať prať a dookola to isté...jedno prať, druhé vyvesiť, ďalšie nepoužité do skrine a pomaly celý deň...ráno mi Kubenko dostal teploty a navečer sme už utekali na pohotovosť lebo už mal 39 a mala som pocit, že ho hrdielko bolí, lebo celý deň pomaly nič nepil a ani nepapal a furt plačkal keď išiel prehltať ☹ ...išli sme na pohotovosť, službu mala MUDr. Drobná-z Beckova a konštatovala, že máme angínu, takže sme na antibiotikách, noc bola hroznááá v kuse sme boli hore aj z piatka na sobotu aj zo soboty na nedelu, táto noc už bola lepšia, včera už aj trocha polievočky sme spapali, tak to je úspech 😉 ..takže sme si doniesli suvenír z dovolenky-angííínu ☹ 😖 😠

Na dovolenke bolo SUPER, detičky sa vyšantili, rodičia sa zabavili 😀 😀 😀 ...prišli sme aj unavené lebo sa dosť ponocovali a chodili sme dosť neskoro spať-rekord bol asi okolo 4-4-30 ráno a deti už o 6.30 buntošili 😖 😒 počasie bolo celkom ok, aj nám sprchlo, ale to sme boli v aquaparku v Tatralandii, júúúj, tam bola parááááda...Kubenko a Vaneska sa riadne vyčvachtali a aj my s nimi 😉 chlapi boli na turistiku a už aj Janka pííísala, že stretli medveďa 😲 😲 😲 ...aj som bola na nich nasratá 😠 😠 😠 , že idú do hôr, že čokoľvek sa im mohlo stať, ale na druhej strane som bola rada, že ich vidím živých a zdravých, mohlo to dopadnúť aj horšie ☹ 😠 ...ale aspoň majú chlapci zááážitok a môžu sa teraz kdekoľvek pochváliť 😀 😀 😀 a my sme hrdé, že máááme takých statočných chlapov, čo sa ani medveďa nebáááli 😉 😀 😝 ...
Potom hodím aj nejaké foto z dovolenky, ak bude času...

jarabicka
12. júl 2010

...ako pozerám je tu teraz slabšia úúúčasť, kde ste baby????všetky sa kúúúpete???? 🙂

lulu723
12. júl 2010

ahojte dievcata 😉
@jarabicka teda tak to ste mali teda vela zazitkov a Kubenkovi vela zdravicka zelam.to neni bohvieco v lete dostat anginu 😒
no ja som v piatok bola va Beckovskych slavnostiach potom sme isli za sesternicou do krcmy ona tam brigaduje a dala som si male cierne pivo a tak mi ostalo zle,ze som myslela nech ma hned odvezie na pohotovost,ale zvladla som to aj do tesca.tam mala zase objavila tu motorku tak ju zdrapila a ja mojmu hovorim sak jej ju uz kupme ked sa na nej stale vozi tak sme jej ju kupili potom uz mi liezla na nervy stym,lebo ani prd som nekupila len co som sa za nu nahanala cez cele tesco 😠 ked sme zaplatili tak vonku som ju zdrapila za ruku a motorku som jej zobrala a to ste maly ocut ten hukot a aj sa plieskala o zem vsetci na mna pozerali,lebo som jej povedala,ze nech nejaci,lebo ju uderem jak hada tak som ju nejako dovliekla do auta tam este väcsie nervy chytila a kopala mi do sedadla tak som jej motorku musela dat na ruky,a potom prestala 😒 v sobotu som nikde nebola,lebo by mi bolo zle na slnku,ale v nedelu sme zase isli do TN a tam zase to iste co v tescu bola aj unavena,lebo mala ist spat o 12 a t bola potom zla.tak sme isli zase k dedkovi do Beckova tak nam spala v aute.u dedka bola sestra tak mi sme si vysli na slavnosti samy bez nej,ze nech sa vyspi sak sestra sa postarala.kupili sme take pekne stamperliky na stopke a svokre krystaloveho slonika,lebo ona ich zbiera a pekne sme sa bez starosti a kriku prechadzali.ked sme prisli tak mala hned utekala za mnu a ma vyboskavala nejako sa ku mne viacej tuli tak sa len lubime cele dni 😀 potom sme isli domov tam sa mala kupala v bazene no bola z toho vyskerena a potom zase na Turu k nasim a k svokre tam som si malu Sabinku podrzala uz ma 3 kilecka a doktor hovoril,ze dobre pribera taka je nadherna a dokonca som nevedela ani jako ju mam chytit uz som si odvykla od toho 😅 no a potom domov.

jarabicka
12. júl 2010
jarabicka
12. júl 2010

Stretko 🙂

lulu723
12. júl 2010

@jarabicka no a ja kde som? 😢

jarabicka
12. júl 2010

Ludka, vyzerá to tak, že ty, ja, Janka, Miška sme na stretku ani neboli, nemám to podchytené ☹nikto sa nechytil foťáááku, aby som tam aj ja bola 😠 , mňa zastupuje Kubko, Vaneska Janku, Erika-teba...vieš, Erika je samostatná jednotka, tá zrejme akurát vtedy išla k tomu nešťastnému autu 😒 , ale zdá sa mi, že stihla som ju cvaknúť raz zozadu, počkaj 😉
...potom mi došli baterky a bolo po fotení, ale vieš, my keď sme od ráána v meste boli, tak sme stihli aj baterky vybiť 😀 😀 😀 ...nabudúce, povinná účasť foťáákov, nech máááme dokumentáciu 😉 ale aspoň čo-to máááme 😉

jarabicka
12. júl 2010

...nooo, tak teda pridala som nejaké foto...sú to fotky, z chaty, kde sme boli a je tam aj kuchyňa kde sme sa mohli "vyšantiť" lebo bola dostatočne veľkááá 😀 😀 😀 , jazierko, studňa - jedným slovom veľmi pekná chata aj prostredie 😉

jarabicka
12. júl 2010

Nerozlučná dvojka, stáále spolu 🙂

jarabicka
12. júl 2010

...bazénikovanie, prechádzka a šup-šup kúpať sa 😉

jarabicka
12. júl 2010

Naši polovičiaci v akcii 🙂 😀 😀 😀

-varenie gulášu
-bez piva ani na krok
-polovičiak ako šaman
-chlapi sa idú kúúúpať

jarabicka
12. júl 2010

TATRALANDIA časť1 - kúpanie a šantenie 🙂