Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
25. júl 2010

ahojte.
@moncika15 tá pani mi ráno písala,že torta je hotová,tak som jej volala,že za pol hodinu si pre ňu prídem.keď som prišla,bol doma len jej manžel,ten mi ju dával,ona vraj doma nebola.neviem.mamina mi povedala,že nech jej kúsok donesiem ochutnať,či si dá takú "dobrotu". ale nepôjdem,zgustnem si na nej,na fore,keď ju uverejní. 😝
myslela som,že to bude vyzerať nejako takto:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/mcqueen-pr...

u nás je vonku 15st.chceli sme ísť pozrieť na Javorinu,ale keď je taká zima,asi nepôjdeme.aj malý dosť kašle,hrozne ho dusí,zajtra s ním asi vybehnem dr.

a tu je foto toho "supervýtvoru".naši keď ju zbadali,prvá reakcia bola:to za toto si dala 30€?ak si aj určuje cenu za váhu,bodaj by nebola ťažká,keď cesto bolo také husté,že som mala problému ju rozkrojiť. 😝

moncika15
25. júl 2010

@janette4 😕 😅 😅 😅 na prvypohlad nevyzera zle ale ked si vsimnem tu formu tak je to take auticko z vrakoviska 😝 take mierne predlisovane. este aj napis matusko je krivo 😕
nuz nedivim sa ti ze si nastvana.mohla si si ju spravit doma ako amaterka a bola by mozno aj krajsia 😀

janette4
25. júl 2010

a pár foto z oslavy:

janette4
25. júl 2010

@moncika15 bohužiaľ na fotke vyzerá lepšie ako v skutočnosti 😒

moncika15
25. júl 2010

@janette4 hlavne ze ma maly pekne fotky a na xut si aj tak nebude pamatat 😉

lienka55
25. júl 2010

Ahojte,

@janette4 fakt na fotke nevyzera az tak hrozne,ale ta napln nic moc. 😝 A ani na Matuskovi nie je vidiet ze by sa mu nepacila.Nabuduce uz budes o nieco mudrejsia a nedas si jej opat upiect tortu.Ked budes na fore komentovat tu jej tortu tak sem hod link. 😉

My opat dnes brigadujeme,takze zase stojim pri hrncoch,ale nastastie som dnes maleho odviezla k mame,lebo vcera som nevladala. 😝

michaela2410
25. júl 2010

vsetkych zdravim z dovolenky...pocasie je velmi premenlive, doobeda sme utekali pred slnkom, ake bolo silne a teraz sme prisli z plaze, lebo fuka dost silny studeny vietor...tak ideme trocha grilovat...hadam za tie dva tyzdne tu trocha toho slniecka vzkukne a nebude nam zima... 😀

janette4
25. júl 2010

Miška potom pošli trochu aj sem,tu je 14st. 😢

lulu723
25. júl 2010

Ahojte baby.dakujem za blahozelania.tak vcera sme maly oslavu a vydarila sa aj ked sme chceli tiez grilovat.mala bola zla vobec nechcela poobede spat kopala do dvery a hukala no takuto sme ju este nevideli az o pol 3 zaspala.strasne sa jej pacila torta ovenka aj ked tak isto ako Žanka uz si k nej nedame robit,lebo bola bez chuti radsej spravim sama tortu,ktora mne bude chutit.a dnes bola mala ukazkove dieta boli sme v maxe tam sa vyblaznila na smykalke a v gulickach potom sme si tam dali slepaciu polievku mala do seba valila pecenove halusky az som bola prekvapena asi preto bola taka dobrucka strasnu radost mi robi a hlavne ked ma vyobjima a uz sa zacala pytat na wcko sice kaka este do plienky,ale cika uz na wcku tak sa vytesujem.zajtra idem kuknut drobatko vstavam o 5,lebo idem na 6 bus a potom pride pre mna andel z malu.ved ak Durdik zacne ordinovat o pol 8 jak minule tak do 8 som vonku a budu mi brat aj vela krvi tak preto tak skoro idem.no idem povesat pradlo osprsit a do hajan tak zatim papa baby 🙂

janette4
25. júl 2010

@lulu723 asi si toho zobrala veľa,nestíhala a odflákla to.lebo som ju do poručila aj známym,ktorý tiež narýchlo zháňali cukrátku a boli veru tiež veľmi sklamaný.robila im hannu montanu,výzorovo bola krásna,ale nakoniec išla sliepkam. 😝
Andela som stretla včera na tržnici.Riadny melonisko kupoval. 😀 😀 😀 zajtra držím palčeky u dr. a nezabudni referovať,ako sa bábinko má 😉

my sme dnes Matúška zaviezli k našim na prázdniny.mamina má celý týždeň dovolenku.aspoň si trochu oddýchnem,lebo posledné noci zle spal,vstávala som k nemu aj 8krát,som hrozne unavená.

lulu723
25. júl 2010

Viem hovoril mi,ze stretol moju kamosku len nevedel ako sa volas tak povedal,ze sak ta z velkymi ceckami.😀a teraz sa krmim z meloncekom🙂

janette4
25. júl 2010

@lulu723 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
25. júl 2010

@lulu723 mily a vsima vy to xlap 😀

michaela2410
26. júl 2010

@janette4 moc vam tam neposlem, tieto dva dni tu je len 25, takze s kupanim to dnes akosi nevyzera ruzovo...a slnko sa tiez nechce velmi ukazovat 😒 ☹

ostrovcacka
26. júl 2010

Caute babule,vcera sme sme boli u jarabicky Kubko mal meniny tak sme to boli oslavit tu u nas v Lubine je katastrofalne pocasie zima,aj som oprala vyvesila som to von len neviem veru ci mi to dovecera uschne v takej zime, pred chvilou tu bol môj tatino a doniesol mi plnenu papriku s rajcin.omackou tak sa napchavam ja to strasne lubim,mame aj rezne zo vcera ale tie necham môjmu on by zasa rezen ohol jest kazdy den,vo stvrok sem pride brachov maly 11rocny ze na cely den na prazdniny tak som povedala ze aby tu zostal aj spat nemame ho dat kde spat ale v obyvacke sa neako vyspi na sedacke nie je rozkladacia ale neako to zvladne ked tu chce byt,kym nemame dorobeny vrch nemame ani hostovskuj izbu uz aby to bolo,môj objednal stresne okna uz pred mesiacom mali byt do tyzdna a stale nic uz ma seru 😠 😠 😠 rozmyslam kam by sme isli na vylet ked tu bude ten synovec ERIK,môj mi necha auto len neviem kam neviete o niecom v TN alebo v PN kde by sa detska vyblaznili,keby bolo teplo tak môzme ist na kupko ale takto no neviem neviem 😒 😖 mala uz spi vyse dvoch hodin uz som aj pozehlila aj z mycky vytiahla asi sa este pustim do kupelne a wcka caute zatial

moncika15
26. júl 2010

maminy ake flaky odporucate a ke by som mala mat doma vo vybavicke? mam jednu malu cajovu a este planujem kupit velku.mátenejaky ty aku? sklenu ci pastov? nastavce ake? aky tvar a material?

michaela2410
26. júl 2010

@moncika15 najskor som rozmyslala o akych flakoch pises, ay potom mi zapalilo, ze su to flasky 😀 😀 😀 😀 ja som mala plastove, ale na mlieko su vraj lepsie sklenene...no a nastavce mi nechceli ine, len gulate, aj na cumel aj na flasu...

nakoniec sme sa dnes aj kupali, hoci len v bazene, bolo celkom teplucko...ja som sa sice len opalovala, ale ked tak pocuvam spravy z domu, tak si to teplo uzivam...

moncika15
26. júl 2010

@michaela2410 😀 😀 😀 som si to nevsimla 😅

aj tu sa trosku vycasilo poobede ale zima je furt 🙄

janette4
27. júl 2010

ahojte.
@moncika15 ja som používala fľašky plastové babynova,ale už som sa poučila pri druhom si kúpim Avent,Lovi alebo Tommy pipee(neviem presne ako sa to píše).všetky tri majú cumlíky prispôsobené tak,aby pripomínali prso a dieťatko z nich muselo ťahať,a samozrejme sú netečúce.
cumlík sme používali a stále používame zn.Mam od Campol babies,iný mi nechcel.

dada78
27. júl 2010

@moncika15 my tiež máme Avent, aj netečúci pohárik sa nakoniec ujal 😉

moncika15
27. júl 2010

@dada78 ten sa pouziva od kolko mesiacov?
pre novorodenca je ktora dobra?

dada78
27. júl 2010

@moncika15 pohárik sme začali asi tak od 10mes a pre novorodenca som mala Avent s dudlíkom 1 😉 dajú sa kúpiť v Meste na Rajkovej v lekárni 😉 aspoň teda za naších čias 😎

lienka55
27. júl 2010

Ahojte,
ja som bola dnes u dr. na kontrole,potom som pobehala s malym cele mesto,boli sme kupovat papucky a pyzamko do skolky 😀 😉 ,pomalicky sa pripravujeme. 😉
Este dovaram,vyvesala som jednu pracku,este musim povysavat a chcela som piect maffiny ale som uz unavena asi to necham na zajtra. 😝 😉
@moncika15 my sme mali flasku iba na cajik,kedze sme boli dlho kojeni,ale na cajik umelu a namliecko urcite sklennu.Co sa tyka znacky jednoznacne avent,netreba setrit na tychto veciach.Ja som jednu dostala v kufriku z porodnice a potom som si este dokupovala celu vybavu odsavacky avent a tam bolo tiez niekolko flias . 😉

janette4
27. júl 2010

@moncika15 zo začiatku by ti podľa mňa stačila jedna malá a možno jedna veľká,ale tú si môžeš potom aj dokúpiť,lebo bábätko ti viac ako 100ml aj tak nevypije.ak budeš dlho kojiť,nebudeš potrebovať veľa fľašiek.

moncika15
27. júl 2010

dakujem za rady 🙂
mam kupenu jednu malu flasku, kuknite do albumu ci mi bude zatial stacit 😨

michaela2410
28. júl 2010

tak pocuvam, ze je u vas chladno...tu je premenlivo, al da sa zatial chodit v plavkach...vcera sme sa nekupali vobec, spravili sme si vzlet do jedneho obchodaku, kde som nakupila kopec veci pre chalanov, a vecer tu boli trhy, nieco ako jarmok, tak sme chlapov poslali s detmi na kolotoce a my sme minali peniaze... 😀 ale kupila som si pekne veci...dnes sa este poobede nasi chlapi chzstaju na utesy na musle, ze budu vecer varit (ale ja to nejem), ale dviha sa vetrisko, tak neviem, ci z toho cosi bude...zajtra a pozajtra ma by chladno, len 20stupnov, ale mozno ked vykukne slniecko, tak aspon k bazenu sa bude dat ist... ale ved sme tu este vyse tyzdna, tak hadam sa aj to pocasie ustali
fiha, som sa rozpisala 😉

tak vas vsetkych pozdravujem...papa

moncika15
28. júl 2010

@michaela2410 aspon ze sa da kde peniaze minat ked uz sa kupat neda 🙄

drzte palce o 16:30 nas caka 3D dufam ze vecer dojdem so spravou co cakame 😀

moncika15
28. júl 2010

idem si dat sprsku uz sa nam to krati 😵
taka som vystresovana ze to tusim neodsoferujem 😀

michaela2410
28. júl 2010

@moncika15 drz sa, vsetko bude fajn...jej, vidis, ved v pondelok alebo v utorok bola aj moja kolegyna...idem na FB jej poslat spravu, ze co a ako... 😎

lienka55
28. júl 2010

@moncika15 nestresuj,ved si ides pre krasnu spravicku 😀 ,uz sa tesim co to bude.... 😉