Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
13. aug 2010

@lulu723 a ty si mala malu sekciou? co bol nejaky problem? 😕
@mirkaff jeeej, ahoj, akurat som si na teba vcera myslela, ze ako sa mas....a netrap sa tym rozpravanim, lukas bol rovnaky a tiez som bola uz na prasky, lebo tomas mal rok a pol, ked rozpraval odusu a cisto a zrozumitelne...no a lukas sa rozkecal az ked zacal chodit do skolky, ked mal necele tri roky a to doteraz mam pocit, ze nie kazdy mu rozumie, co hovori...

ostrovcacka
13. aug 2010

Ahojte,mala spi tak ja som si poumyvala zeme uz som ich nerobila tri dni tak boli riadne spinave neznasam nasu plavajucu podlahu vsetko na nej vidiet 😠 kazda p.......,dnes vecer k nam maju prist znamy budeme grilovat tesim sa ze sa konecne od vsetkeho odreagujem tento tyzden bol tazky a od zajtra hlasia prsat tak to chceme este stihnut,chcem aj nieco upiect tak sa idem do toho pustit 🙂 ahojte pekny den

lienka55
13. aug 2010

Ahojte babule,
tak vcera sa mi opat trosku pohorsilo,musela som dnes utekat k dr.,s mimicom vsetko ok,len ta zrazenina co tam mam sa zvacsila a stale sme v ohrozeni. ☹ Inak drobec poriadne podrastol ,na poslednom sone ho nebolo ani vidiet,a dnes uz sa mrvil a ma 2,5cm. 🙂 Ale termin sa mi bude posuvat asi o dva tyz. neskor.

@jarabicka ty si sikulka,ale tie hrnce ti fakt nezavidim.belicovy dzem???to su slivky,nie??? 😉
@mirkaff dakujeme. 🙂
@natsa Ivetka ja neviem ako si to myslela s tym ze sa da naplanovat pocatie dietata ci v dobrom ,alebo v zlom,ja viem ze mate problemy,ale tak niekomu sa to da. 😉
A ak som sa niekoho dotkla s tymi zimnymi mesiaci,tak mi to je luto,ale jednoducho ja to tak citim. 😉

jarabicka
13. aug 2010

...nooo, postelné povyzliekané, už sa perie, Kubenko ešte spinká a ja som sa tu ešte na skok zastavila 😉 ...

Lienka u nás doma na východe som belice nepoznala, až keď som prišla tu bývať, áno sú to také biele slivky, tak včera sme si makli poumývali sme to, odkôstkovali a z 5kg sme uvarili džem, nejakých 14 sklíčiek takých od horčice a ostatných 5kg sme dali odkôstkované do mrazáku lebo už bolo veľa hodín, tak hádam by sme aj do rána varili 😀 😀 😀 , urobíme vtedy keď bude viacej času lebo teraz nás čaká pečenie, zajtra oslava, tak možno nedelu budeme variť džemik zase 😉 ...jááj, toľko je teraz roboty, malo by sa to nejako spravodlivo rozdeliť lebo potom v zime je aj "nuda" 😉

jarabicka
13. aug 2010

Lienka, tešíme sa že bábatko, tak kráásne narástlo 😉

moncika15
13. aug 2010

@lienka55 juj lenka co to s tym drobcom robite ☹ xvalabohu len plane poplaxy 🙂

ja som predvcerom myslela ze asi do vecera porodim 😅 brusko mi padlo uplne dole az mi to tlacilo na lonovu kost a nemohla som poriadne ani xodit. pod rebramy ostala prapadnuta diera 😕 xvalabohu uviedli ma z omylu to sa drobec zacina tocit a uz treti den mam brusko natiahnute nie z hora na dol ale z prava do lava a dava poriadne rany 😝 som si myslela ze sa zacina tocit az od 30tt ale ocividne mu tie nadbehnute 2tt prekazali v starej polohe 😀

vecicky uz mam komplet poprane, este sa mi susi fusak a overal 😵

prave nas balim zajtra ideme do lesnej 🙂 oplati sa ist aj na ten zamok? zanka ako bolo? 🙂

lienka55
13. aug 2010

Evicka ved aj ja sa tesim,ale co ked.....to nie ok. ☹

lienka55
13. aug 2010

@moncika15 nic s nim nerobime,ako si to myslela? 😉

natsa
13. aug 2010

@mirkaff ahoj tak aj mi dufame že tu budeš častejšie.Som rada že sa ti darí,ako v práci?

@janette4 no to by som aj ja rada vedela.dnes mi robil melýr tak som ho tak stepala ako to robí on mne ked ho strihám.mám to ako olašká cigana.
On má strašne zvláštnu povahu,už som sním dlho a niekedy neviem ako na neho.

janette4
13. aug 2010

@natsa Ivet,ty máš odvahu dať si polovičiakovi urobiť melír?ja by som si môjmu nedala ani celú hlavu nafarbiť.môj sa ani neodváži brblať,keď ho strihám,pri najbližšom strihaní by som sa mu pomstila 😀 😝 😀 😔

Mirka ahoooooooooj,Konečne,aj som ti chcela písať,ale stále akosi neni času.

@lienka55 Leni,klíííídek,
@moncika15 to nemyslela v zlom. 😉

ja pečiem dve torty,chlapi išli von,tak mám kľud.

lienka55
13. aug 2010

@janette4 ved ani ja som to nemyslela v zlom. 😉
aj ja mam veget,chlapci isli von,tak odpocivam. 😔

natsa
13. aug 2010

Melír dopadol na Ho... plakala som ked som sa zbadala.hned ráno si letím kupit farbu tak si to musím zafarbit ved takto nemožem chodit.Ale ked bude mat polovičiak volno chcem ist kaderníčke.povedala som mu že to bola osudová chyba viac mu do ruk nič take nezverím.Dnes som ho nasilu vyhodila von aj z malým chcela som si konečne upratat.

lienka55
13. aug 2010

@natsa 😀 😀 😀 ze na silu.

natsa
13. aug 2010

Ano na silu on by najradšej trčal doma

natsa
13. aug 2010

@lienka55 samozrejme v dobrom len závidím ked si niekto naplánuje že bude mat napr v máji tak ho má aj v máji.ako som písala pre mna su to nepochopitelne veci.Ale zase niekto má problemy z donosením že musí ležat brat tablety,injekcie a čo ja viem čo ešte u mna to nebolo treba.asi je problém vo mne pretože som si toho vela pretrpela až som ostala v tom

michaela2410
13. aug 2010

@natsa to ti verim, ze ked si mala problemy, tak ti budejedno kedy by sa malo narodit 😒 to moj muz kazdemu vykrikoval, ked sa narodil tomas, ze to si tak naplanoval, aby mali spolu narodky 😀

lulu723
14. aug 2010

Ahojte no inac aj mi sme chceli nejake julove,alebo augustove babetko je sice septembrove,ale aj to je dobry cas dufam,ze nebude este vtedy moc zima 😉

lulu723
14. aug 2010

baby,ktora mate receptik na tie moravske kolaciky?chcela by som to vyskusat,ale mohli by ste aj nejake foto hodit,aby som vedela ako to vyzera.mne strasne chutia kupovane z obchodu tie take malinke,ale radsej by som si urobila svoje.viem urobit tvarohove buchty co ma mama naucila,ale tieto kolaciky su lepsie 😉

natsa
14. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24566
ja som robilatieto,hm veru mala by som ich znova napiect

natsa
14. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24566
ja som robilatieto,hm veru mala by som ich znova napiect

natsa
14. aug 2010

@michaela2410 aj si to naplánoval alebo mu tu vyšlo náhodou,?ja som vždy lutovala maminy ktoré rodia v lete vo velkých horúčavach tak to teda v lete ležat v porodke by ma asi porazilo.ja radšej 4 zimy ako 1 leto

dada78
14. aug 2010

@janette4 posledné dva dni mám šťastie na TM s Matúškom, 😉 včera sme skončili aj my na ihrisku nachvíľku 🙂 len problém odtiaľ ho dostať

lulu723
14. aug 2010

@natsa vyzeraju skvele no ak zajtra bude prsat tak ich veru aj spravim.mame ist do zoo tak neviem ci bude dobre pocasie.
ja uz som navarila fazulovej kyslej a este sa pecie krkovicka zo zemiakmi.uz som inac unavena tak nech sa to rychlo dopecie a pojdem z malu spat.a uz nam dosla do ASKA poschodova postel tak pojdeme pre nu,ale asi ju nebdeme este skladat aj tak nam chybaju rosty a chcem rychlo vymalovat spalnu na zeleno a este velku skrinu premiestnit a nachystat aj postielku pre drobca.

inac v noci co bola ta burka tak mala sa zobudila pozerala a pytala sa ma co to je tak som jej povedala,ze burka a mala strcena pod mojim paplonom povedala bu bu bu a potom zdvyhla prstek a pohrozila no no no.taka bola zlata,ale inac ona sa burky neboji a pekne zaspala 😀

michaela2410
14. aug 2010

aj ja som bola hore, kvoli burke, lebo lukas mrncal, ale spal, tak neviem, ci ho budila burka, alebo sa mu nieco snivalo...nevedel si najst miesto, nakoniec sa ulozil konca nasich noh do nasej postele a spal tak do rana, len my sme sa uhybali, aby sme ho nekopli, lebo ked som ho vzdy napravila a dala vedla seba na podusku, tak sa posadil a prevalil zase na to miesto...muz sa vzdy smeje, ze ako kedysi jeho psik 😀 😀 😀

lienka55
14. aug 2010

Ahojte,
mna dnes rano obsluzili moji dvaja chlapci,boli nakupit ranajky v obchode.Potom som isla s malym k mamine,teraz spi a my s maminou sme odbehli zase ku mne ,upratuje mi,a segra strazi maleho. 😉
Dnes mam ist s poloviciakom do kina na Pustny kvet,strasne to chcem vidiet,len sa bojim. 😒
Zajtra ideme k svokrovcom na hody,tak sa tesim na pecenu kacicku,to mozem stale jest. 😝 A hlavne ze zase budem ,,mat pokoj od maleho,,budu sa mu vsetci venovat. 🙂
Aj my sme mali celu noc noclaznika 😀,a v noci sa budil ,ze mami:,,co to obi(robi)???.Tiez som vysvetlovala,ze je to burka,ale on sa burky boji,tak som ho mala hned pod ,,kridlom schovaneho,,. 😀

@natsa no Ivetka vidis ani ja som pri malom nemala ziadne problemy a teraz mam ,,s donosenim,,. ☹

@lulu723 ja robim morav.kolaciky z normalneho kys. cesta, povykrajujem s poharom kolecka a do nich vkladam malu lyzicku tvarohu zarobenu s vajickom a hrozienkami, vanilk. a skoric. cukor.a na vrch dam este malu lyzicku slivkov. lekvaru.a kraje potriem vajickom. 😉

lienka55
14. aug 2010

Este ma napadlo,chodite niektore nakupovat do Lauga do C&A???ak ano ,nieco by som pre vas mala,ale cez IP.

michaela2410
14. aug 2010

@lienka55 mnam, pecenu kacicku by som si dala, len skoda, ze taku dobru s vybornymi loksikmi, ako robila babicka uz mat nebudem ☹ ☹ 😖

natsa
14. aug 2010

tAK VERU JA SOM DNES SPRAVILA TIE MOR.KOLáčE.akurát su v trube.ráno som bola v tescu si kupit farbu.Akurát som tam stretla susedu no tá po mne zazerala,lebo som mala ešte tu farbu čo som v nej vyzerala ako olašská spoloubčianka.už som videla čo si myslý.tak som sa prefarbila,tak konečne nemusím chodit kanálmiy.

lienka55
14. aug 2010

Ivetka ti tvoje kolaciky z bazaru,su vyssie a vyzera cesto take makksie.Ja ich mam nizsie a tvrdsie,neviem cim to je. 😒

lulu723
14. aug 2010

@lienka55 no ved takto to je aj v tom receptiku co dala Ivetka.no tak veru zajtra hned rano pojdem nakupit tvaroh,kvasnice a sliv,lekvar a budem kuchtit.len asi miesat bude musiet andel,lebo mne zavadza brusko a ja si davam vzdy misku medzi nohy,aby sa mi to lepsie miesalo 😉

lulu723
14. aug 2010

@lienka55 mne pozicala kamaratka knizku Pustny kvet a za 3 dni som to precitala je to vyborna kniha aj ked zfilmovane to je urcite lepsie.ked som o citala tak som nechapala,ze take veci ako ona prezila sa este vo svete deju 😒